Keresek egy filmet/zenét

Started by Suszi, 2006-09-16, 11:54:58

Previous topic - Next topic

Ramiz

Mindenki magát idézgeti? :D

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

bimanc

Quote from: Cloud on 2008-11-17, 21:34:51
Quote from: Cloud on 2008-10-24, 20:25:43
Resident Evil Degeneration(aka.:Biohazard:Degeneration, Baiohazâdo: Dijenerêshon) megjelenés 18.-án volt Japánban.
Van rá esély hogy már kinn van neten?
Ha igen vki megdobna egy elérhetőséggel?

Esetleg valami fejlemény? Még most se lehet már kinn? Azon a pár oldalon amit ismerek megnéztem de semmi. Pedig kiváncsi lennék rá.

Ha jól tudom, akkor dec. 30-án jön ki a dvd, és úgy néz ki mozis kiadás már nem lesz előtte. Januárban majd keress rá újból.   :smile:

Cloud

Tudom hogy amerikai megjelenés decemberben van de japánoknál már megjelent október 18-án. Legalábbis IMDB szerint.
Azért gondoltam hogy esetleg már fenn lehet neten. Vagy náluk is eltolták megjelenést?
Vagy japánoknál nem teszik fel ilyen hamar a netre a cuccokat? Fene se érti ezt.
Mindegy. Még keresem. Hátha. 

Cloud

Végre megtaláltam.  :hopp: Már jön is le. :D

Tycho

Waltz with Bashir - 1982-es libanoni háborúról szóló animációs dokumentumfilm. Nem tudjátok honnét lehet megszerezni, vagy megvan valamelyikőtöknek?
IMDb

ed.: áttettem ide, mert ez a releváns topic :angyali:

Nakedape

QuoteSuperjail Theme Song

"Comin' Home"
Written and Performed by Cheeseburger featuring Doc
Recorded by Rob Laskso with Max Sternberg
Courtesy of Kemado Records

az se biztos, h létezik teljes változat
de nagyon szeretném, :)

kap csokit a megtaláló
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-12-06, 12:24:53
QuoteSuperjail Theme Song

"Comin' Home"
Written and Performed by Cheeseburger featuring Doc
Recorded by Rob Laskso with Max Sternberg
Courtesy of Kemado Records

az se biztos, h létezik teljes változat
de nagyon szeretném, :)

kap csokit a megtaláló

Megtaláltam! :cool: Emule-on. Igaz, hogy csak egy nem túl jó minőségű demo felvétel, de több a semminél... Remélhetőleg majd kijön single lemezen vagy rendes albumon is.

http://rapidshare.de/files/41101296/Cheeseburger_-_Comin__Home__demo_.mp3.html
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-12-09, 22:44:00
Quote from: Nakedape on 2008-12-06, 12:24:53
QuoteSuperjail Theme Song

"Comin' Home"
Written and Performed by Cheeseburger featuring Doc
Recorded by Rob Laskso with Max Sternberg
Courtesy of Kemado Records

az se biztos, h létezik teljes változat
de nagyon szeretném, :)

kap csokit a megtaláló

Megtaláltam! :cool: Emule-on. Igaz, hogy csak egy nem túl jó minőségű demo felvétel, de több a semminél... Remélhetőleg majd kijön single lemezen vagy rendes albumon is.

http://rapidshare.de/files/41101296/Cheeseburger_-_Comin__Home__demo_.mp3.html

valahogy úgy tudtam..:D

-S  :bruhuhu:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

noriko

#638
keresem azt a videót (youtube?) amiben valami ausztrál srác elmegy filmes díjátadóra és az a cél, hogy a lehető legtöbb képen rajta legyen. az is lehet, hogy csak képsorozat volt, már nem rémlik...

mégis videó, mert volt olyan rész benne, hogy odamegy valakihez gratulálni.

yay megvan! :) http://www.youtube.com/watch?v=xpZ8RxjfUoU
"I wish I could, but I don't want to."

Fazék

húgomnak szüksége lenne a következő Jóbarátok részekre magyarul:
1. évad - teljes
8. évad - 1-8. rész (171-178)
9. évad - 9-16. rész (203-210)
valakinek nincsenek meg véletlenül ezek akár dvd-n, akár avi-ba, akár hogy?

Zsiga

Nekem meg ez kéne, CD flac vagy akár 320-as mp3-ban. Csak a linken is szereplő DVD-Audio verziót találtam meg hirtelen, az meg a maga ~4 gigájával picit overkill a gagyi hangfalaimra. :)

Én

Találtam egy 320-asat ARES-en, de kb 1 óra amíg leér... :P
128-as van még, de gondolom az gagyi.

Zsiga

Quote from: Én on 2008-12-23, 23:55:00
Találtam egy 320-asat ARES-en, de kb 1 óra amíg leér... :P
128-as van még, de gondolom az gagyi.
Ez az ARES mi? Valami zenei tracker? Ha igen, van meghívód?  :D
128 karcsú, 320-nak jobban örülnék. Tuti ez a verzió egyébként? Feleslegesen nem szeretek semmit letölteni...

Én

#643
P2P program, elég sokminden van rajta :)
Nem tudom, hogy jó verzió e, ennyi adatom van:
[spoiler][/spoiler]
ED: közbe lejött, ha jó, feltöltöm valahova. :)

Zsiga

http://zsiga667.interhost.hu/usteam/04%20Beethoven_%20Symphony%20%239%20-%20Ode%20to%20Joy.mp3
Négy trackből áll, ez a negyedikből egy részlet, kb. 11:30 körülről. Ha ez az akkor megköszönném ha fel tudnád tölteni valahova. :)

Én

#645
Amit én leszedtem az összesen 12:56, és a 7. percnél van a linkelt rész :S
Tudod mit? Felrakom zSHARE-re, ott bele is hallgathatsz, aztán ha jó, leszeded. :)
ED: Íme

Zsiga

Jó lenne, csak a 12 perc a problémás, 60 perc körüli a teljes szimfónia. De kösz a segítséget. :borul:

Fazék

Samurai Jack zenéket keresnék. és nem találok. egyáltalán adtak ki a sorozathoz bármi zenei anyagot külön? :(

Zsiga

Tud valaki jó yakuza filmeket?

Nakedape

zofka: sexy marin
számhoz link, mp3, akár albumhoz, is torrent vagy bármi pls!
Fazék emulozd le h a látod v mittomén.

jja : Ramiz,  te ne linkelj inkább :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Draconire


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

A Dalriada nevű együttesnek van egy száma, A Nap és Szé háza.

A dalszöveget megtaláltam, nem ez a gond. Hanem nyilvánvalóan ez a szöveg egy régi, prózai szöveg alapján készült. Ez az eredeti kéne nekem.
Failure is the default option

Draconire

Quote from: kikuchiyo on 2009-01-03, 15:32:17
A dalszöveget megtaláltam, nem ez a gond. Hanem nyilvánvalóan ez a szöveg egy régi, prózai szöveg alapján készült. Ez az eredeti kéne nekem.
Illyés Gyula: A hét holló, gondolom.

kikuchiyo

Sajnos nem éppen ugyanaz, de azért kösz.
Failure is the default option

Draconire

Van még ez is: http://www.bartleby.com/17/2/14.html

Egyébként meg:
"A Nap és Szél háza című dalocska, melyhez házilag klipet is eszkábáltak. A hathúros hangszer viszi ennek a Dalriada népdalnak a fővonulatát. Az elbeszélt történet eredete egy csángó népmesére vezethető vissza, melyben ősi magyar motívumok és jellemek is felbukkannak."
"A Nap és a Szél háza regét dolgoz fel az asszonyról, aki elátkozva hét gyermekét, azok hollóvá válnak."

Szóval csak átdolgozták a történetet imho, nem hinném hogy van pont ilyen.

kikuchiyo

Hát igen, nekem az a csángó népmese kéne. Igazából azért, mert japánra fordítást kell készíteni egy tetszőleges magyar népmeséről, és ez pont jó lenne, már csak a csillagászati vonatkozásai miatt is. A dalszöveg nem jó, egyrészt mert túl rövid, másrészt viszont ahhoz képest túl nagy kihívás, mert a hitelességhez dalszövegként kéne átültetni, 16-17. századi japán nyelvre.

Ez a Hét holló, amit linkeltél, viszont lehet, hogy jó lesz.
Failure is the default option

Nakedape

üdv,

Fazékkal megnéznénk a  jó a rossz és  a csúfot, angolul is érdemes vagy olaszul szerintetek?

illetve  kéne forrás ahonnan  ingyen/olcsón beszerezzük.  kn 3-4 órán belül :) torrenten csak angol van az neccesen leérhet, de ha tudtok jó linket, vagy megvan, vagy vmi akkor jelezzétek

de legal online letöltőhelyek is érdekelnek, magyar, külföldi. stb
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

Nem jut eszembe, hogy miben volt pontosan az a nagyon híres jelenet, amiben egy fickó egy fekete "sci-fi tolószékben" ül a tárgyaláson, és csak csipogással tud beszélni. Star Trek TOS ha jól emlékszem, de nem vagyok benne biztos.

Rengeteg utalást láttam már rá különböző sorozatokban.

Valakinek ismerős?

Próféta

Quote from: Xzone on 2009-01-11, 02:26:11
Nem jut eszembe, hogy miben volt pontosan az a nagyon híres jelenet, amiben egy fickó egy fekete "sci-fi tolószékben" ül a tárgyaláson, és csak csipogással tud beszélni. Star Trek TOS ha jól emlékszem, de nem vagyok benne biztos.

Rengeteg utalást láttam már rá különböző sorozatokban.

Valakinek ismerős?
Real Life, Stephen Hawking? :D