Keresek egy filmet/zenét

Started by Suszi, 2006-09-16, 11:54:58

Previous topic - Next topic

Zsiga

#660
Quote from: Xzone on 2009-01-11, 02:26:11
Nem jut eszembe, hogy miben volt pontosan az a nagyon híres jelenet, amiben egy fickó egy fekete "sci-fi tolószékben" ül a tárgyaláson, és csak csipogással tud beszélni. Star Trek TOS ha jól emlékszem, de nem vagyok benne biztos.

Rengeteg utalást láttam már rá különböző sorozatokban.

Valakinek ismerős?
TNG volt, és igen, Stephen Hawking. :)
Szerk.: 6x26

Xzone

Kösz, de nem ez az. Erre emlékszem, és itt csak pókerezett Data-val.

Azóta már megtaláltam, tényleg TOS volt:

http://www.youtube.com/watch?v=hrf-jEFwFME

Dreamcleaver

Quote from: Zsiga on 2009-01-23, 22:46:13
http://www.youtube.com/watch?v=eZV20tK_m3A
:borul:

Ezt a számot amúgy honnan lehet beszerezni? Vagy rajta van valamelyik LGT, Presser albumon?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Próféta

#663
Quote from: Dreamcleaver on 2009-01-23, 23:55:08
Quote from: Zsiga on 2009-01-23, 22:46:13
http://www.youtube.com/watch?v=eZV20tK_m3A
:borul:

Ezt a számot amúgy honnan lehet beszerezni? Vagy rajta van valamelyik LGT, Presser albumon?
A Malév honlapján fent volt asszem négyféle változatban is, de most nem találom.

EDIT: ezek szerint hatféle változatban.

Cloud

XIII The Conspiracy című 2 részes minisorozatot keresem 720p-ben? Esetleg valaki tud linket adni.
Én sehol sem találtam. Lehet hogy ezek szerint nincs is egyenlőre HD-ben, csak DVD minőségben?

Nakedape

#665
Dj's Krugozory -tól keresnék! nem találok

Petushoik I Kurochka

Nursery Rhyme

ez a  két szám van meg, több is kéne :D :D

i need help. merci/danke/thankyou/stb


Кругозоры
így van cirilesen
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Damnatus

Szombaton adták az Omohide poro porot, és a végén a dal alatt - Ai wa hana, kimi wa sono shushi (Bette Midler - The Rose) - ment a magyar szöveg. Be tudná ide írni valaki? Nagyon megköszönném! :)

frozenstein

A Nyanroll-t keresem mp3 formátumban. Gondoltam felrakom az mp3 lejátszómra. :D

Kvikveg

Quote from: frozenstein on 2009-02-17, 13:42:07
A Nyanroll-t keresem mp3 formátumban. Gondoltam felrakom az mp3 lejátszómra. :D
keepvid.com
mplayer -dumpaudio valami.flv
eredmenyt atirni valami.mp3-ra es kesz.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

volt egy rajzfilm. töredékekre emlékszem belőle. mintha az álom és valóság közt változott volna, vagy a főhősök léptek át másik világba. a lényege annyi volt hogy valami kék madarat (a boldogság kék madara?) kerestek hogy az édesanyját megmentsék a főhősnek. rémlik mintha elválasztva mutatták volna a jót és a gonoszt, mint világot de ez nem biztos.

frozenstein

Quote from: Kvikveg on 2009-02-17, 13:50:29
Quote from: frozenstein on 2009-02-17, 13:42:07
A Nyanroll-t keresem mp3 formátumban. Gondoltam felrakom az mp3 lejátszómra. :D
keepvid.com
mplayer -dumpaudio valami.flv
eredmenyt atirni valami.mp3-ra es kesz.
:merci:

Zsiga

A mostanában moziban játszott filmek közül mi az amit érdemes megnézni? (Családi mozizásra kéne valami jót találnom, amitől én se vágom fel az ereimet meg anyám se kap agyvérzést.)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2009-02-23, 22:44:55
A mostanában moziban játszott filmek közül mi az amit érdemes megnézni? (Családi mozizásra kéne valami jót találnom, amitől én se vágom fel az ereimet meg anyám se kap agyvérzést.)
Bolt 3D?
[spoiler]höhö[/spoiler]
[spoiler]amúgy kutyabuziként, itthon megnézve nem volt rossz. mondjuk ~6.5-7/10[/spoiler]

szerk: Gettó milliomos? vagy esetleg Benjamin Button bla-bla?

Zsiga

Quote from: Fazék on 2009-02-23, 22:49:59
szerk: Gettó milliomos? vagy esetleg Benjamin Button bla-bla?
Igen, egyelőre ez a kettő van versenyben, de valahogy egyikhez sincs igazán kedvem, gondoltam hátha van valakinek valami tuti tippje. :)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2009-02-23, 22:58:00
Quote from: Fazék on 2009-02-23, 22:49:59
szerk: Gettó milliomos? vagy esetleg Benjamin Button bla-bla?
Igen, egyelőre ez a kettő van versenyben, de valahogy egyikhez sincs igazán kedvem, gondoltam hátha van valakinek valami tuti tippje. :)
Elcserélt életeket is jónak mondják
tegnap láttam az Igenembert, nekem egyszeri megnézésnek tetszett, de Jim Carrey-t tippre utálod, szóval passz, nincs több ötletem

Zsiga

Quote from: Fazék on 2009-02-23, 23:01:21
Elcserélt életeket is jónak mondják
tegnap láttam az Igenembert, nekem egyszeri megnézésnek tetszett, de Jim Carrey-t tippre utálod, szóval passz, nincs több ötletem
Angelina Jolie-t csak kevés és szigorúan testhezálló ruhában bírom elviselni (Eastwoodot meg rendezői szék helyett egy .44-es Magnummal...), Jim Carrey-t meg max az első 5 perc után fejbelőve...

Szerk.:Szerintem végigtúrom a művészmozik műsorát, aztán lesz ami lesz. Mostani premierek között várható jó film?

Fazék

#676
Quote from: Zsiga on 2009-02-23, 23:11:19
Quote from: Fazék on 2009-02-23, 23:01:21
Elcserélt életeket is jónak mondják
tegnap láttam az Igenembert, nekem egyszeri megnézésnek tetszett, de Jim Carrey-t tippre utálod, szóval passz, nincs több ötletem
Angelina Jolie-t csak kevés és szigorúan testhezálló ruhában bírom elviselni (Eastwoodot meg rendezői szék helyett egy .44-es Magnummal...), Jim Carrey-t meg max az első 5 perc után fejbelőve...

Szerk.:Szerintem végigtúrom a művészmozik műsorát, aztán lesz ami lesz. Mostani premierek között várható jó film?
valami amerika 2? ha az első rész tetszett, akkor állítólag garantáltan fog tetszeni ez is.

szerk: a nyomozó? fórumról sokan dícsérték
szerk2: Ádám almái? sztem zseniálisan jó film. KINO-ban adják h9-kor minden nap

Próféta

Quote from: Fazék on 2009-02-23, 23:19:42
valami amerika 2? ha az első rész tetszett, akkor állítólag garantáltan fog tetszeni ez is.

szerk: a nyomozó? fórumról sokan dícsérték
Egyik se éppen mostani premier, de tényleg jók. Mondjuk mérsékelten nevezhetők családi filmnek.
Viszont erről eszembe jutott a másik film, amire Nakedape meg kikuchiyo rángatott el: a The Fall / Zuhanás. Megy az még? Mondjuk ettől meg lehet, hogy Zsiga kapna idegességi rohamot, de mi szerettük, és a szüleimen is sikeresen le volt tesztelve.

Nakedape

most akartam az ádám almáit ajánlani :D   a zöld henteseket láttad, nos  annál kevesebbet ölnek benne, és imádom a filmet, és jó.

vagy a cirkóban a meleg konyha  :) kedélyes vígjáték meleg mesterszakáccsal :D

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Köszönöm az ötleteket, utánanézek.  :merci:

Nakedape

najó a melegkonyha az drámás is néhol, de azért sztem jó, és konkrétan meleg a csávó, szóval akinek nincs hozzá gyomra az  ne nézze :D

QuoteVelilla filmjéből simán lehetett volna kínosan ciki melegfilm, hiszen főszereplője egy kisujját huncutul eltartó, kövér és bajszos mesterszakács, aki meglehetősen egyesíti a melegekről alkotott pejoratív képet, de szerencsére nem lett

egyet értek vele
az idézettel mmint.
innen van:
http://index.hu/kultur/cinematrix/kritika/melegkonyha/
valamenynire spoileres, de átfutva a kritikát asszem korrekt.

de ha bírják  akkor az ádám almáira menj

és számolj be róla :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2009-02-23, 22:44:55
A mostanában moziban játszott filmek közül mi az amit érdemes megnézni? (Családi mozizásra kéne valami jót találnom, amitől én se vágom fel az ereimet meg anyám se kap agyvérzést.)

melyik film lett végül is?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Quote from: Nakedape on 2009-03-01, 16:16:20
melyik film lett végül is?
Egyikse... Idő hiányában elhalasztódott.

chilip

Quote from: chilip on 2009-02-17, 14:29:48
volt egy rajzfilm. töredékekre emlékszem belőle. mintha az álom és valóság közt változott volna, vagy a főhősök léptek át másik világba. a lényege annyi volt hogy valami kék madarat (a boldogság kék madara?) kerestek hogy az édesanyját megmentsék a főhősnek. rémlik mintha elválasztva mutatták volna a jót és a gonoszt, mint világot de ez nem biztos.

még mindig keresem  :ejnye:

ntHai

Quote from: chilip on 2009-02-17, 14:29:48
volt egy rajzfilm. töredékekre emlékszem belőle. mintha az álom és valóság közt változott volna, vagy a főhősök léptek át másik világba. a lényege annyi volt hogy valami kék madarat (a boldogság kék madara?) kerestek hogy az édesanyját megmentsék a főhősnek. rémlik mintha elválasztva mutatták volna a jót és a gonoszt, mint világot de ez nem biztos.

Sztem A kék madárra gondolsz.
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=1324&i_city_id=3372&i_county_id=-1

chilip

Quote from: ntHai on 2009-03-04, 17:31:33
Quote from: chilip on 2009-02-17, 14:29:48
volt egy rajzfilm. töredékekre emlékszem belőle. mintha az álom és valóság közt változott volna, vagy a főhősök léptek át másik világba. a lényege annyi volt hogy valami kék madarat (a boldogság kék madara?) kerestek hogy az édesanyját megmentsék a főhősnek. rémlik mintha elválasztva mutatták volna a jót és a gonoszt, mint világot de ez nem biztos.

Sztem A kék madárra gondolsz.
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=1324&i_city_id=3372&i_county_id=-1

hát én rajzfilmre emlékszem...

ntHai

Quote from: chilip on 2009-03-04, 22:32:06
hát én rajzfilmre emlékszem...

Az a baj, hogy tudom mire gondolsz, mert múltkor én is láttam Budapest TV-n, és én is rákérdeztem egy másik fórumon. Kicsit utánanéztem, ennek van egypár adaptációja, akkor valszeg ez lesz az:
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Blue_Bird_(1970_film)

balaaz

Quote from: Damnatus on 2009-02-17, 12:34:04
Szombaton adták az Omohide poro porot, és a végén a dal alatt - Ai wa hana, kimi wa sono shushi (Bette Midler - The Rose) - ment a magyar szöveg. Be tudná ide írni valaki? Nagyon megköszönném! :)
Elküldtem - kicsit késve (de mondom tölthető, vehető).

Cloud

Talán nem ide kellene de azért megkérdem.
Watchmen képregény fellelhető neten magyarul? Ha igen tudna adni valaki linket?
:merci:

Solid Snake

[spoiler]Ne légy burzsuj. Vedd meg a kiadott 3 kötetet 6k-ért.  :hehe:[/spoiler]