Main Menu

Álmok

Started by Meske, 2004-08-30, 13:46:43

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-04-19, 15:20:47
Rounin: nem kene annyi fuvet szivni.  :muhahah:

Vagy akármi is az, amivel bódítom magam. :zomg:
Végignéztem/felidéztem, milyen álmaimról számoltam be itt. :3x3:
Más agyából böszme bogár kioperálása (lábműtétre bemosakodva...), sárkány megerőszakol engem, én erőszakolok meg trollként egy máguslánykát, 5 külön testben lévő külön személyiségekként erőszakolok meg egy dagadt nőt, mágikus képességekkel bíró póniként menekülök, Ramizzal lakok együtt, madárembrió csecsemőt öklendez fel.... :zomg:
És egy rahedliről inkább nem is számoltam be O_O. ^^"

Quote from: .Attila on 2008-04-19, 16:51:53
Quote from: Rounin on 2008-04-19, 15:17:50
együtt laktam Ramizzal!! :zomg:

Valahol itt kellett volna felriadni :D

De annyira természetesnek hatott :angyali: Biztos jósálom volt :hopp:

Xzone

Rounin, rohadtul irigylem a tudatalattidat, ugye tudod? :)

Rounin

Quote from: Xzone on 2008-04-19, 19:12:29
Rounin, rohadtul irigylem a tudatalattidat, ugye tudod? :)

Rohadtul nem irigyellek az elmeállapotodért, ugye tudod? :angyali:

(meg ne sértődj :ejnye:)

Zen

Pénteken azt álmodtam h beszélgetek vkivel, és mondom neki: "Megmutatom milyen szar hanggal ébreszt a mobilom."..ebben a pillanatban ébresztett. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

pet

#1024
hmm volt pár napja egy furcsa álmom, az hogy ott voltam valamiféle városban, a szereplök kitaláltak voltak, senkit sem ismertem fel, és háború volt, katona voltam, és az egyik katonatársam berezelt... utána mentünk ilyen alagútban ahol kaptunk polgárháborús fegyvereket, olyat amibe golyó alakú golyót kellett tenni puskaporral tömködve, de amint a végére értünk, ott voltak a földön amerikai fegyverek, pontosabban egy csomó garand, amiböl felis kaptam egyet de elvolt görbülve kicsit a csöve, de azért tudtam vele löni, és vaszilijnak képzeltem magam és löttem a németeket... hogy hogy lett ebből világháború azt nem értem, lelöttem kb 10 németet óvatosan, utána átmentem egy fedezékhez, ahonnan megintcsak tizedeltem öket, és ketten elkezdtek jönni felém, az egyik kezében, aki közelebb volt gránát, a másik fedezte
és persze azt a gránátot nekem szánták de valahogy nem talált el semmi repesz meg robbanás... utána kimentem és fegyvert tartottam a gránátot hozó emberre, és pont úgy álltam hogy aki fedezi a gránátot hozó német mögött legyen hogy ne lásson rám, utána odamentem a némethez és lefogtam, és a másik nem akarta lelöni a gránátot hozó németet ezért feltette a kezét, én persze amilyen kegyelmes voltam leis löttem ott helyben, és ekkor keltem fel

érdekes hogy miután felkeltem teljesen másnaposnak éreztem magam és életem talán legszarabb kelésében volt részem, pedig nemis ittam, de nemis szokásom :D

edit: nem, nem szoktam világháborús játékokkal jáccani, mostanában csak 1el játszottam nemis olyan hosszú távon, (sniper elite) az ok valószínüleg az egyik háborúmániás haverom miatt volt, és mert végignéztem az elit alakulatot nemis olyan rég :D

Én

Mostanában én is nagy baromságokat álmodok, pl ma, hogy osztállyal spanyolba megyünk, de lekésem a gépet, ezért an hero leszek, régi ragnarokos talik digiálisan felújított és új jelenetekkel megtűzdelt változatai, etc etc. Így nem hangzik durván, de mindig nagyon örülök, hogy végre felébredek... :zomg: Lehet nem napi 4-5 óra kéne?

minuszmiki

Egy háborús álmom nekem is volt mostanában. Úgy kezdődött, hogy a tvben néztem valami dokumentumfilmet a "Nagy Háborúról", korabeli fekete-fehér felvételek mutatták az utcánkat. A kettővel feletti háznál mondták, hogy az volt a véres kezű hadvezér, a milliók haláláért felelős József Attila főhadiszállása, sebesült katonák hevertek mindenfelé, és a vezér arcképe (ami megegyezett a kötőével) volt kiplakátolva mindefelé. Ment tovább a kamera, pár méterrel arrébb pedig már magamat láttam viszonylag nyugodtan sétálgatni az utcán. Itt bekerültem a testembe, és láttam, amint az utca elején az ellenség kék Nissan kisbuszaival jön járőrözni. Megijedtem, nem volt nálam semmi fegyver, úgyhogy gyorsan elbújtam a szembeszomszéd elég mély árkában, és bíztam benne, hogy senki nem fog észrevenni. Két kocsi el is haladt mellettem, de valami végtelen lassúsággal. A harmadikat már nem volt türelmem kivárni, előbújtam, a kisbusz meg is állt azonnal és öt katona kezdett el rohanni felém. Nem féltem, mert ekkor eszembe jutott, hogy semmi para, ez csak álom, most fel akarok kelni. Nem keltem fel, de szerencsére tudtam, hogy bármire képes vagyok, így kézitusában leöltem mind az ötöt. Aztán elkezdtem beszélgetni a szomszéddal, és valamiért végig az a gondolat motoszkált a fejemben, hogy "milyen egy geci vagyok, az előbb öltem meg a férjét, most meg itt csacsogok vele", de nem emlékszem, hogy valóban megöltem volna. Egy darabig még beszélgettünk, aztán bementem hozzájuk megnézni a Forma-1-et és felébredtem.

Próféta

Quote from: minuszmiki on 2008-05-18, 23:24:37Nem féltem, mert ekkor eszembe jutott, hogy semmi para, ez csak álom, most fel akarok kelni. Nem keltem fel, de szerencsére tudtam, hogy bármire képes vagyok,
Wow. Lucid dreamer vagy? (hogy van ez magyarul?) Szép!

minuszmiki

Az, bár viszonylag ritkán jön elő, viszont ilyen "veszélyes" helyzetekben szinte mindig.

Lucid dreamre nem tudom, hogy létezik-e magyar szó/kifejezés.

Én

Én mindig azt akartam, hogy bejöjjön, de még csak egyszer fordult elő (valami zombiraid volt). Egyébkén sajna ha rájövök, azonnal felébredek. :)

teraflare

Na már tegnap is be akartam írni de olyan rövid a memóriám hogy mire ebédből visszajöttem elfelejtettem.
A múlkori álmomban megnősítettek. Amolyan zsákbamacska módra. Elmondták mi hogy lesz meg behozták a menyasszonyt (nem nézhetett ki túl jól mert nem emlékszem rá egyáltalán) ekkor meg a dolog átcsapott valami mechás hülyeségbe. De ezen a vakházasságon akadtam ki. Még voltak akik külön dicső múltat is írtak a bio-mba hogy tetszetős legyen. :D
A mostani ámomból csak annyi maradt meg hogy láncdohányos voltam :eek: Lehet azt sugallta az álom hogy el kellene kezdenem cigizni?  :lazza: Mostanában sokszor megfordult a fejemben.

minuszmiki

Quote from: teraflare on 2008-05-21, 10:04:02
Lehet azt sugallta az álom hogy el kellene kezdenem cigizni?  :lazza:
Mindenképpen, nagyon jó dolog.  :angyali:

sirtomi

Quote from: teraflare on 2008-05-21, 10:04:02
A mostani ámomból csak annyi maradt meg hogy láncdohányos voltam :eek: Lehet azt sugallta az álom hogy el kellene kezdenem cigizni?  :lazza: Mostanában sokszor megfordult a fejemben.
Ha eddig kibírtad fölösleges rászokni :)

teraflare

Quote from: sirtomi on 2008-05-21, 17:00:47
Ha eddig kibírtad fölösleges rászokni :)
Arra a pár napra ami még hátravan már minek ugye?  :D Te tudsz valamit amit mi még nem...

Dreamcleaver

#1034
Lucid Dreamer: Nálam ez úgy jelentkezik, hogyha valami nagy epikus történetet álmodom, és megjelenik a gyönyörű hősnő a sztoriban, akkor mindig megjegyzem magamban, hogy egész jól néz ki a csaj, remélem nem alakul át valami dagadt ocsmánysággá hirtelen, és ilyenkor általában átalakul...Ekkor van egy olyan rész, hogy az akaraterőmmel megpróbálom visszaalakítani a hősnőt, de nem igazán megy, és egy ideig így morpholgat a két alak között, ami elég "érdekesen" néz ki (közben megy a sztori). Aztán idővel feladom, és ilyenkor általában elkezdek valami tök másról álmodni.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Éjfél

nekem erről az jut eszembe hogy pár napja olyasmit álmodtam, hogy barátnőmmel valahogy testet cseréltünk...
barátnőm kicsit duci, mikor megláttam magam az alakjában, megjedtem, elkezdtem soványodni, de oylan aránytalan lettem mint egy idióta rajzfilm figura, amin nem igazán tudtam már változtatni...

én meg mostanába híztam egy keveset..haha keveset...lehet ez megy az agyamra (sőt biztos)
Jah, de inkább nem írom le a legutóbbi álmomat..(túlsokminden és keszekusza)
monjduk mókás egy hazugság vizsgálót álmodtam meg, de senkit nem akarok untatni ezzel.

teraflare

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 17:58:21
de senkit nem akarok untatni ezzel.
Akit nem érdekel úgysem olvassa el. Mi többiek meg úgyis próbálunk lógni a meló elől nagyon kíváncsiak vagyunk.

Én

Quote from: teraflare on 2008-05-21, 18:19:27
Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 17:58:21
de senkit nem akarok untatni ezzel.
Akit nem érdekel úgysem olvassa el. Mi többiek meg úgyis próbálunk lógni a sebészet elől nagyon kíváncsiak vagyunk.
Fix'd...

Próféta

Quote from: Éjfél on 2008-05-21, 17:58:21monjduk mókás egy hazugság vizsgálót álmodtam meg, de senkit nem akarok untatni ezzel.
Pedig épp erre van ez a topik!  :ejnye:
Főleg, hogy most már olvashatóbban írsz, mint fénykorodban.  :jee:

Éjfél

uh, nem hittem volna, hogy iylen gyorsan lesz valaki akinek leesik, pedig mondtam a régi cellatársamnak aki már azóta "felemelkedett" hogy az email címem segítség..nem baj azért, csitt, ne lődd le apoént légyszi : D bár már megtetted, akinek van egy kis sütni valója...

na nézzük azt az álmot, megpróbálom kiemelni a lényegesebb részeket

Volt egy fiú,aki nagyon népszrű volt a lányok körében, együtt voltunk. Valamilyen film volt készülőben, amiben a srác szerepet kapott, de kellett mellé egy női szereplő is, ezt a női szereplőt pedig úgy választották ki (a sok rajongó közül), hogy megvizsgálták mennyire tud hazudni. Hiszen a színészkedéshez tudni kell oylan dolgokat mondan,i ami nem igaz : D (istenem érdekes tudatalattim van..)
Én az elsők között voltam aki megvizsgáltatta magát, no most ez a gép valamilyen futurisztikus szerkezet volt. Két tenyérnyi nagyságú (hozzáteszem női tenyérben kell gondolkodni), téglalap alakú,úgy öt centi magassággal... Rákellett tennünk a tenyerünket, és egy fénycsík elkezdett felalá futni, tettek fel kérdéseket, ugye válaszolni kellett...és ha hazudtál kis elektromossággal jelezte a gép, vagyis megrázott.
Visszatérve oda, hogy az elsők között végeztem el a tesztet...előttem a lányoknak nagyon jól sikerült. Szándékosan hazudni kellett, de úgy ,hogy a gép ne rázzon meg, vagyis ne érzékelje...(ha így volt azt jelentette jól tudsz hazudni)...de engem az első kérdés után megrázott.. (és ténylegesen nem tudok hazudni...úgyhogy nem érdemes még csak próbálkoznom se)...mivel az első kérdésnél elbuktam, el is küldek... de nagyon aggódtam hogy mi lesz ha a fiú akit szeretek egy másik lánnyal fog, együtt színészkedni, és milesz ha lesz benne romantikus jelenet...
mindegy, többet nem jutottam oda  a géphez...

itt volt egy törés és folytatódott
Budapesten vagyunk, Duna partján...a túl parttal harcban állunk...fölöttünk repülők pásztázák az eget, valaki meglátott egy repülőt lelőtte...meglepődtem, ezekszerint leszabad lőni a repülőket /: D/ Hát énis lelőttem egyet, de már nem tudom mivel,ezután elkezdtem aggódni, mert nem voltam benne biztos hogy ellenfél volt akit lelőttem...a srác akibe szerelmes voltam is ott volt azthiszem

Ismét törés...uszodában vagyunk, és mit dobálunk a vízben: bumerángot... (istenkém ennek mi értelme)
egy kis fiú majdnem belefulladta vízbe, megmentettem...

nagyjából ennyi volt, de ez a szerkezet amit megalkottam (magamban) nemsemmi

Én

Én miért nem álmodok ilyeneket? :lol:
Amúgy nekem még nem esett le ki vagy/voltál, meh. Pedig lurkoltem régi postokat is. :(

Éjfél

nem baj, nem lényeges

Selmo

Quote from: Én on 2008-05-21, 19:44:56
Én miért nem álmodok ilyeneket? :lol:
Amúgy nekem még nem esett le ki vagy/voltál, meh. Pedig lurkoltem régi postokat is. :(
Túl fiatal vagy. :)

A tökéletesség unalmas.

teraflare

No amire emlékszem a mostani álmomból:
Egy lány jött az új lakásomba (egy ilyen a valóságban is jó lenne (lány és lakás is  :D)) és mikor a körbevezettem a lakáson elkezdtem magyarázni hogy a táncoslányoknak a póznát a szobám melyik részébe szeretném rakni ( :D ) Ezután feltűnt valami. Nem emlékeztem semmire hogy hogy vettem a lakást, mikor költöztem be stb. Majd eszembe jutott hogy lehet hogy a titkos katonai munkám miatt törölték az emlékeim és ekkor eszembe jutott mi volt a titkos katonai dolog. 2 fél dinnyéből(nemtom miért hittem hogy dinnye, hisz a belseje világoszöld volt nem piros) csináltak egy bombát amibe még raktak egy zöld sziámi macskát is. Ekkor megszólalt az ébresztő a mobilomon. Egy másik részlet ami Éjfél offtopicos hozzászólása miatt jutott eszembe: Fodrásznál voltam és hosszú (kb 10 cm) volt a hajam és fekete és hiába fésültem el mindig visszaállt hogy emósan a szemembe lógjon. :frown: (I'm a hidden emo)

Chikara

Két álmom is volt az éjjel...Az egyikből csak arra emlékszem,hogy bementem a sarki boltba Halls cukrot venni,mert unokatesóm nagyon köhögött... :eek: A másikból már többre - sajnos XD - : Zivatar volt és kiment az áram,gyertyával mentem a konyhába,ahol egy nagy pók lógott a plafonról... xD Kinéztem az udvarra,a villámfényben láttam,hogy egy narancssárga kígyó megmarja a macskám a kapu melletti bokornál(ami amúgy a szomszédé,de nálunk többet van :P mármint a macska),én meg teljesen megijedtem és elkezdtem sírni...   ^^" Miután "lenyugodtam" ,odamentem és egy teljesen új helyen találtam magam,ahol a földön több száz ilyen kígyó volt,én meg egy fagerendán ülve, ami a levegőben lebegett,hattyú(!)tojásokat dobálok nekik.  :eek:

Xzone

Mostanában már nem szoktam álmodni semmit. De ahogy elnézem az utóbbi jónéhány hozzászólást, nem is bánom annyira :)

Éjfél

Mostanában énsem igazán álmodtam /vagyis elvileg álmodtam, csak nem emlékeztem rá/. De a héten tudtam rendesen aludni, így álmodni is.

Ma éjjel is érdekeset álmodtam. Mondhatni rémeket.
Úgy indult az egész hogy bementünk Nyuszi házába...igen a Micimackós Nyuszi házába, valamelyikünk nagyon fázott, errre valaki felajánlotta neki hogy (mivel üreges a fa) másszon be az egyik ágba, ott nem fog fázni.
Következő jelenet, valamilyen óriások elől menekülünk és igen még mindig rajzfilmes Micimackó feelingje van a dolognak. Azt tudom hogy én olyan kicsi voltam, hogy simán betudtam ugorni egy bokor ágai közé, hogy elbújjak.

Ugrás, egy valósabb álomba, párom épp öltözködik, mert valamiylen esküvőre hivatalos. (most voltunk esküvőn, szombaton,10x kellett átöltöznie, míg eldöntöttem mi a legelőnyösebb,nem nemvolt rendes alkalomhoz és ruhához illő cipője)
Álmomban, sötétrószaszín felsőtt vett fel, amineka nyaka feketén csipkézett volt.  :eek:
Megjött ismerőse akivel együtt mentek az eksüvőre, mondta a férfi, hogy vegyen fel rendes  fehér inget, énis mondtam, nem hallgatott ránk..érdekes beszólásai voltak: a fehér ing nem passzol a kék farmeremhez, mondta miközben elővett egy szükre farmert...
hiába mondtuk neki, hogy csak vegye már fel azt az inget...
elindultunk taxival, a helyszínen (vagy nemtudom hol) kiszálltunk, én ugye nem voltam hivatalos, a fiúk hirtelen visszaszálltak és elhajtottak... én meg meglepetten álltam és néztem az auto után.

Ennyi volt. Fárasztó...álmok :/

sirtomi

Szinte sose emlékszek az álmaimra. Most is csak arra hogy elég sok barátom, ismerősöm szerepelt benne, de értelme nem sok volt.

Xzone

Öhm... ez érdekes volt.

Én voltam Makoto-kun a School Daysből és különböző animékből összeválogatott lányokat (School Days, Macross Frontier, talán Ai yori Aoshi) kellett megdugnom, hogy megmentsem őket a Dahakától(!)... Igen, a Prince of Persia-s Dahakától. És voltak drámai jelenetek: például az, amikor épp hátulról "megmentem" az egyik lányt, közben gyorsan váltakozik a kép, ahol a többi, még megmentésre váró, halálrarémült lányt mutatják. Drámai zene szól és a háttérben fenyegetően megjelenik a Dahaka sötét körvonala.

minuszmiki