Main Menu

Álmok

Started by Meske, 2004-08-30, 13:46:43

Previous topic - Next topic

Member

Valami halott kutya szelleme megátkozott. Először az arcom kezdett el kutyásodni, aztán elkezdte a háztartási eszközöket tönkrevágni. A képe csak a tükrökben jelent meg és kajánul vigyorgott. Az lett volna állítólag az egyetlen feloldás, ha még egyszer végignézem az Air-t és normálisan beszélek róla, mert az az ő kedvence.
Hogy ezt mivel kombináltam ki, jó kérdés.

Makos

Quote from: Member on 2008-08-08, 10:06:27
Valami halott kutya szelleme megátkozott. Először az arcom kezdett el kutyásodni, aztán elkezdte a háztartási eszközöket tönkrevágni. A képe csak a tükrökben jelent meg és kajánul vigyorgott. Az lett volna állítólag az egyetlen feloldás, ha még egyszer végignézem az Air-t és normálisan beszélek róla, mert az az ő kedvence.
Hogy ezt mivel kombináltam ki, jó kérdés.

Túl sok Hősöket nézel :D

Én

Nem kéne lefekvés előtt a "Cuki topic"-ra fappelni :ejnye:

Member

Quote from: Makos on 2008-08-08, 12:28:02
Túl sok Hősöket nézel :D
Quote from: Én on 2008-08-08, 13:01:42
Nem kéne lefekvés előtt a "Cuki topic"-ra fappelni :ejnye:

A Hősökre fappeltem. :D

LittleElf

Nem jött össze a (titkosss), meg is lett az eredmény:

Tudni kell hozzá, hogy Hatalom Kártyái játékos vagyok...

[spoiler]Egy nyugodt nap végeztével a szobámban pakolom a kártyáimat, már a lefekvéshez készülvén és beteszem a mappámba legújabb szerzeményemet, egy Káró Kilencest (nem a neve, tényleg egy franciakártya-lap volt). Behelyezem, majd kisvártatva a lakásban az összes lámpa kiég, a rádióm sercegni és recsegni kezd, majd felharsan belőle egy olasz ária... kicsit megijedtem, odamentem és kikapcsoltam. Újra magától bekapcsolt a rádió, ária szól... kikapcsolom, természetesen újra hiába. Megpróbálom lehalkítani, de pár másodperc múlva mindig visszahangosodik. Átmegyek apámhoz megkérdezni, hogy mi történik itt, mire ő megnyugtat, hogy nincsen semmi baj, csak meg kellene lazítani a rádió egyik csavarját, húgomnak pont van is egy csavarhúzója. Mikor megyek hozzá, egy bontatlan csomag kártyát találok a földön, a kiegészítő neve: Az élet értelme. Fogalmam sincs hogy került oda, de az új lapokra nagyon kíváncsi voltam, ezért kibontottam. Még néhány lámpa serceg, és villogó fényénél tisztán látom legalább az illusztrációkat. A felső néhány lapon megnyugtató tájképek voltak, a két ritka lap egy dunai látképet és egy ritka pillangófajt ábrázolt. Majd ahogy arrébbcsúsztattam őket - a hátralévő lapokon szétfűrészelt és halálra kínzott emberek voltak, egyértelműen fotók... volt amelyiknek a szétszeletelt testrészeiből hasáb alakú tornyot raktak ki, vagy a szájában volt a fér karja, vagy olyan, akinek szöggel volt kiszúrva a szeme és az egész testébe is nagy vasszegeket vertek, és tiszta vér volt... már nem tudom mire vélni az egészet, lerohanok a nappaliba, bekapcsolom a késő esti híradót - amit amúgy sose néznék - hogy mit tudnak ezekről a jelenségekről... az összes csatorna ugyanazokat a hullákat vetíti. Gyorsan kikapcsolom, nem akarom látni, mi jön azoknak a képek után, amiket ismerek, mert sejtem, hogy még annál is sokkolóbbak jönnének... a sötétben hallom, hogy valakik betörik az ajtót. Négy tagbaszakadt gatling-ágyús fickó csörtet be üvöltve, és tüzet nyitnak rám. Elfutok előlük, és egy a nappaliban található rakétavetővel lövöm őket, ahol érem, de meg sem érzik... utolsó mentő ötletként behunyom a szemem, bekapcsolom a TV-t és bebújok a készülék mögé. A fickóknak torkán akad a szó, ahogy látják a műsort, és úgy hallom, mintha hörögve összeesnének. Mikor kinézek a TV mögül, nem találom a holttestüket sem, nyomtalanul eltűntek. Kikapcsolom a tv-t. Kutyanyüszítést hallok, az ajtó meg be van törve, nem túl jó jel... keresem a családomat, de csak a húgomra lelek rá, ahogy épp előbújik a konyhában a hűtő mögül. Csak a keze és az arca látszik, a többi része mintha eltűnt volna. Felkísérem a szobámba, és megkérdezem, hogy tudna-e legalább a rádióval csinálni valamit, mert még most is ugyanaz az ária szól belőle. Ekkor ő megszólal:
-Hogy te mekkora hülye vagy!
Előveszi a csavarhúzóját, majd legnagyobb megrőkönyödésemre nem a rádióhoz, hanem a mappámhoz megy, és kiveszi a Káró Kilencest. Felemeli a csavarhúzót, és kétszer teljes erejéből átszúrja.
-Mit csinálsz te a kártyámmal???
-Ki kell engedni belőle a Gonoszt...
Majd újra kétszer átszúrja, majd még kétszer... a szúrásnyomok egy lapított hatszöget formáztak. A rádió elhallgat és én felébredek.

Az órám 2:22-t mutat. A kártyapaklimnak a legtetején feküdt a káró kilences. Bizarr, de passz - legalább nem kilyuggatva. Rá volt téve egy kis tárca apró: 59 egyforintos és 1 kétforintos, bár ennek csak annyi jelentéstartalmát láttam, hogy: affene, ezt nem váltottam be...  :D

Egy éve semmi közöm a cs_militiához, és bár 4 überelt heavy-től biztos lehet rosszat álmodni, olyat meg végképp sose játszottam  :redface:
[/spoiler]

Makos

Quote from: LittleElf on 2008-08-08, 14:44:15
Nem jött össze a (titkosss), meg is lett az eredmény:

Tudni kell hozzá, hogy Hatalom Kártyái játékos vagyok...

[spoiler]Egy nyugodt nap végeztével a szobámban pakolom a kártyáimat, már a lefekvéshez készülvén és beteszem a mappámba legújabb szerzeményemet, egy Káró Kilencest (nem a neve, tényleg egy franciakártya-lap volt). Behelyezem, majd kisvártatva a lakásban az összes lámpa kiég, a rádióm sercegni és recsegni kezd, majd felharsan belőle egy olasz ária... kicsit megijedtem, odamentem és kikapcsoltam. Újra magától bekapcsolt a rádió, ária szól... kikapcsolom, természetesen újra hiába. Megpróbálom lehalkítani, de pár másodperc múlva mindig visszahangosodik. Átmegyek apámhoz megkérdezni, hogy mi történik itt, mire ő megnyugtat, hogy nincsen semmi baj, csak meg kellene lazítani a rádió egyik csavarját, húgomnak pont van is egy csavarhúzója. Mikor megyek hozzá, egy bontatlan csomag kártyát találok a földön, a kiegészítő neve: Az élet értelme. Fogalmam sincs hogy került oda, de az új lapokra nagyon kíváncsi voltam, ezért kibontottam. Még néhány lámpa serceg, és villogó fényénél tisztán látom legalább az illusztrációkat. A felső néhány lapon megnyugtató tájképek voltak, a két ritka lap egy dunai látképet és egy ritka pillangófajt ábrázolt. Majd ahogy arrébbcsúsztattam őket - a hátralévő lapokon szétfűrészelt és halálra kínzott emberek voltak, egyértelműen fotók... volt amelyiknek a szétszeletelt testrészeiből hasáb alakú tornyot raktak ki, vagy a szájában volt a fér karja, vagy olyan, akinek szöggel volt kiszúrva a szeme és az egész testébe is nagy vasszegeket vertek, és tiszta vér volt... már nem tudom mire vélni az egészet, lerohanok a nappaliba, bekapcsolom a késő esti híradót - amit amúgy sose néznék - hogy mit tudnak ezekről a jelenségekről... az összes csatorna ugyanazokat a hullákat vetíti. Gyorsan kikapcsolom, nem akarom látni, mi jön azoknak a képek után, amiket ismerek, mert sejtem, hogy még annál is sokkolóbbak jönnének... a sötétben hallom, hogy valakik betörik az ajtót. Négy tagbaszakadt gatling-ágyús fickó csörtet be üvöltve, és tüzet nyitnak rám. Elfutok előlük, és egy a nappaliban található rakétavetővel lövöm őket, ahol érem, de meg sem érzik... utolsó mentő ötletként behunyom a szemem, bekapcsolom a TV-t és bebújok a készülék mögé. A fickóknak torkán akad a szó, ahogy látják a műsort, és úgy hallom, mintha hörögve összeesnének. Mikor kinézek a TV mögül, nem találom a holttestüket sem, nyomtalanul eltűntek. Kikapcsolom a tv-t. Kutyanyüszítést hallok, az ajtó meg be van törve, nem túl jó jel... keresem a családomat, de csak a húgomra lelek rá, ahogy épp előbújik a konyhában a hűtő mögül. Csak a keze és az arca látszik, a többi része mintha eltűnt volna. Felkísérem a szobámba, és megkérdezem, hogy tudna-e legalább a rádióval csinálni valamit, mert még most is ugyanaz az ária szól belőle. Ekkor ő megszólal:
-Hogy te mekkora hülye vagy!
Előveszi a csavarhúzóját, majd legnagyobb megrőkönyödésemre nem a rádióhoz, hanem a mappámhoz megy, és kiveszi a Káró Kilencest. Felemeli a csavarhúzót, és kétszer teljes erejéből átszúrja.
-Mit csinálsz te a kártyámmal???
-Ki kell engedni belőle a Gonoszt...
Majd újra kétszer átszúrja, majd még kétszer... a szúrásnyomok egy lapított hatszöget formáztak. A rádió elhallgat és én felébredek.

Az órám 2:22-t mutat. A kártyapaklimnak a legtetején feküdt a káró kilences. Bizarr, de passz - legalább nem kilyuggatva. Rá volt téve egy kis tárca apró: 59 egyforintos és 1 kétforintos, bár ennek csak annyi jelentéstartalmát láttam, hogy: affene, ezt nem váltottam be...  :D

Egy éve semmi közöm a cs_militiához, és bár 4 überelt heavy-től biztos lehet rosszat álmodni, olyat meg végképp sose játszottam  :redface:
[/spoiler]
:eek: :eek: :eek:

Nemtom engem emlékeztet egy filmre ez az álom :D

Én

Quote from: LittleElf on 2008-08-08, 14:44:15
Mikor megyek hozzá, egy bontatlan csomag kártyát találok a földön, a kiegészítő neve: Az élet értelme.
Volt benne a countert counterelő counterre kijátszandó kalandozó, ami counterel egy countert? Amikor én abbahagytam, ilyen lapokat kezdtek nyomatni kb... :D

LittleElf

#1117
Quote from: Én on 2008-08-08, 15:04:36
Quote from: LittleElf on 2008-08-08, 14:44:15
Mikor megyek hozzá, egy bontatlan csomag kártyát találok a földön, a kiegészítő neve: Az élet értelme.
Volt benne a countert counterelő counterre kijátszandó kalandozó, ami counterel egy countert? Amikor én abbahagytam, ilyen lapokat kezdtek nyomatni kb... :D

Még csak egy countert counterelő counter és egy counterelő teknős van, de a teknőst felhördülést követte, és ezért ezen irányú lapevolúció megakadt  :P

Makos: Melyik része? Megadod a filmcímet? Még fejlődni szeretnék  :D

Gyilkos TV-felvételt 5 éves korom óta álmodok, azt nem vettem át  :smile:

Én

A teknős is mekkora lolnak indult sztán szépen kinőtte magát... A counteres teknősre még emlékszem. :)

LittleElf

Quote from: Én on 2008-08-08, 15:12:30
A teknős is mekkora lolnak indult sztán szépen kinőtte magát... A counteres teknősre még emlékszem. :)

Ja oké, azt hittem az még surprise lesz  :angyali:
Akkor még ezt máskor kivesézhetjük... valamiért elkezdtem gyűjteni a 2000-ben kiadott lapokat  :smile:
Na on off is off...

A mai álmom gyatra volt ehhez képest, majd maholnap pótlom az egyik Lecter-alapművet, és még jelentkezem  ;)

LittleElf

Tudom, doubleposters gonna d!3, de ha tetszik nektek, akkor hősi halott még lehetek  ::)

Az utcán sétáltam egy csoport kiránduló mellett, amikor egy tucatnyi fekete öltönyös-fekete szemüveges ügynök lépett elő egy sikátorból, akik elkaptak mindet, befogták a szánkat, és mindnyájunkat bevonszoltak valamilyen kihalt épületbe. Nem volt túl sötét, tisztán láttam az elrabolt turistáknak a rémült arcait... kisvártatva előlépett egy ugyanolyan szemüveges ügynök, pisztolyt rántott és módszeresen lelőtt mindenkit, kivéve engem. Lassan odajön hozzám, én a padlón térdelek, és rámszegezi a fegyvert. Majd egyszercsak elteszi és megszólal, érzelemmentes hangon:
-Te még a hasznunkra leszel.
Épp fogalmazgatom magamban, hogy hogyan mondjam nekik, hogy tulajdonképpen egyetértek a módszereikkel és szívesen leszek a segítségükre, mikor hirtelen fellök és beledöf a vállamba valami iszonyatos injekcióstűvel egy folyadékot. Először azt hittem, valami nyugtató, mert nagyon kábának éreztem magam, szédültem, de tisztán hallottam, ahogy helyesbít:
-A folyadék, amit belédfecskendeztünk, egy robbanóanyag. Mostantól egy élő bomba vagy. Fölösleges megpróbálnod is menekülni, neked már tulajdonképpen véged van.
Két másik ügynök megfogott a hónom alatt, kocsiba rakott, és elindultunk.
A vasútállomáson szálltunk ki, két ügynök a csuklómnál fogva vezetett a vágányok felé. Az egyik vonat ajtajában a szüleim álltak, és integettek nekem. Elszorul a torkom, eluralkodik rajtam a kétségbeesett tiltakozás, hogy nem, ez nem történhet velem, bármit vagy bárkit is akarjanak velem felrobbantani. Érzem, hogy ahogy lépek, gyengül az egyik karomon a szorítás, kirántom a kezem és leütöm az egyik, majd másik gyászruhást. Futok, hátha még fel tudok ugrani a szüleim vonatára, hátam mögött fegyvert rántanak elő... felugrottam, az ajtó becsukódik mögöttem, és a vonat elrobog. A golyók nem ütik át a kocsi oldalát. Beülünk a tömegbe.
Nehezemre esett beszélnem a szüleimhez a történtekről, azt végképp nem mertem elmondani, hogy mit fecskendeztek belém. Lassanként újra tudtam értékelni a helyzetet. Sejtettem, hogy itt nem robbantanak fel engem, mert nagyon kellek nekik, de bármikor élve elkaphatnak, semmi gondot nem okozna nekik telefonálni egyet, és a célállomáson bevárni engem...
Két állomás múlva felpattanok a szülők mellől, és a néptelen állomáson kiszállok, ők nem érnek utól, és a vonat elmegy velük. Mindenütt fegyvereket vélek a hátam mögött felfedezni, de senkit sem látok... átszállok a leghamarabb induló vonatra, valami ismeretlen faluba menne. Teljesen egyedül állok benn, amikor megindul. Sehol senki, egyik kocsiban sem. Ahogy zakatol előre, köd borul rám... a szürkeség befátyolozza az ablaküvegeket, és érzem, ahogy lassan a beltérbe is bejut, lassan-lassan rámnehezedik, és összecsuklok... aztán csak a szürke és a zakatolás...

minuszmiki

Nagyon furát álmodtam: Az életem körökre volt osztva, és azt tervezgettem, hogy mit kéne csinálnom. Végig napi tevékenységeken agyaltam, kb ilyen szinten: Ebben a körben még leérek a konyhába és tudok inni egy pohár vizet, megtettem, aztán amíg vártam, elterveztem, hogy majd a következőben kimegyek cigizni, stb. Lehet kicsit sok volt mostanában a H3...

Rounin

Vagy a True Love. :angyali:

Fatal

Nekem asztali RPG-zés ugrott be, annak idején az ártott meg az álmaimnak (is).
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Member

Olyan szépet álmodtam. Egy csajszi... odaadta egyetlen dvd-n a Cápa trilógiát, a Gyilkos Cápák trilógiát és a Cápaembert, meg volt valami Aligátor 5. és 9. is rajta, már terveztem, hogy de jót röhögünk majd ezeken a koliban, erre felébredtem. :bruhuhu: Már ott gyanút foghattam volna, hogyan fér ennyi minden egyetlen lemezre.

Rounin

Olyan szépet álmodtam... míg rá nem döbbentem, hogy terhes vagyok és meg nem indult a szülés. Egész addig az sem esett le, hogy nőből volnék az álmomban és további balszerencsémre csak akkor sikerült felébredni, mikor a gyerek feje már kinn volt. :wtf:

Ramiz

Ritkán emlékszek az álmaimra. A legutóbbiban egy gyárban dolgoztam, jött egy csoport látogatóba, magyarázták nekik a dolgot. Köztük volt William Gibson. Oda akartam menni beszélgetni a könyveiről és elmondani, hogy mennyire tisztelem, de nem mertem, láttam, hogy nem örülne. Végül odamentem, és idegesen elhessentgetett.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-11-25, 21:19:48
Ritkán emlékszek az álmaimra. A legutóbbiban egy gyárban dolgoztam, jött egy csoport látogatóba, magyarázták nekik a dolgot. Köztük volt William Gibson. Oda akartam menni beszélgetni a könyveiről és elmondani, hogy mennyire tisztelem, de nem mertem, láttam, hogy nem örülne. Végül odamentem, és idegesen elhessentgetett.
Legalabb beszoltal neki? :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake

Quote from: Ramiz on 2008-11-25, 21:19:48
Ritkán emlékszek az álmaimra. A legutóbbiban egy gyárban dolgoztam, jött egy csoport látogatóba, magyarázták nekik a dolgot. Köztük volt William Gibson. Oda akartam menni beszélgetni a könyveiről és elmondani, hogy mennyire tisztelem, de nem mertem, láttam, hogy nem örülne. Végül odamentem, és idegesen elhessentgetett.

Velem egyszer volt az, hogy elloptam Lovecraft-től a Necronomicont egy temetőben. Rám uszította a temető összes csontvázát, hogy tépjenek szét. Úgy emlékszem, ezt az Evil Dead 3 első megnézése után pár héttel álmodtam. 
:muhahah:

Member

A maira határozottan emlékszem. Valami sellők királya voltam, lementünk a víz alá, ahol barlangba zártak minket és csak apró részenként lehetett továbbhaladni, mert légköri levegőt lélegeztünk és egyre ritkábban voltak a levegővel telt részek. Valami játék lehetett, mert volt oxigéncsík a jobb szélen és HP a balon. Aztán logikai baki, mert vissza tudtam menni segítségért, kaptam 2 fegyvert, valami szigonyt és egy tőrt. Ezt követően valami zsidó esküvőn voltam és tánc közben támadtak rám, folyamatosan csökkent a HPm, amíg fel nem szeleteltem mindet. Végül megérdemelt H jelenet, megqrtam az egyik csoporttársamat. És itt sajnos végetért.

teraflare

#1130
MIÉRT Ó MIÉRT!!!  :Eztneked: (sry kissé érzelgős lesz, de még kicsit hatással van rám a dolog és muszáj elmondanom)
Múlt héten éreztem végre úgy hogy lezárult az életem egy szakasza és új kezdődött. Erre pár napra rá ,hát nem Ő jelenik meg álmomban?(rá mindig emlékszem miután felébredek) Olyan boldog lettem megint. Magamhoz ölelhettem, éreztem hogy ott van nekem (és ott ő is szeretett engem). Majd felébredek és a világ ismét szürkébb lett a szememben.  :bruhuhu: Asszem megint inkább beletemetkezek a munkába és kerülöm az embereket egy ideig.  :frown:

Fatal

Nekem tegnap este volt szörnyű álmom. Nem egyszerűen rémálom volt, hanem mintha megőrültem volna: tizedmásodpercenként pergő képsor volt az egész, mindig más információval amit mindig értelmezni kellett, asszem valami kísérlet volt, és minden egyes kép után kiderült hogy elbasztam valamit, óráknak tűnt az egész, én meg már ordítottam, hogy engedjenek már el. A legszarabb az egészben az volt, hogy miután felébredtem, utána is folytatódott, akkor már nem láttam magam előtt a cuccokat, de az agyam ugyanúgy pörgött, a szemem is könnyezett, fél óra múlva tértem annyira magamhoz, hogy kimenjek és hideg vízzel leöntsem a fejem meg igyak. Nagyon szar volt. :zomg:

tera: Nekem is mindig rossz érzés miután egy lánnyal álmodok, de ahogy látom a tied komolyabb. Nem nagyon tudok tanácsot adni...
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Solid Snake

Hétfőtől szerdáig baromira lázas voltam. Álmaimban többek között kollégiumban lázcsillapítókért razziázó DEA ügynök, összeesküvés-elméleteket megfejtő csodabogár, valamint az iráni fronton harcoló Freddie Mercury voltam. Már hiányzik egy nyugodt pihenés (lásd The Machinist), csak most meg el van dugulva az orrom/köhögök/fáj a torkom és emiatt nem tudok aludni. Mr. Matsubayashi mode on.

kikuchiyo

Battlestar Galacticás álmom volt.  :wtf:

Hosszas utazás után megérkeztek a jelenkori Földre, a Galactica becsapódott egy felhőkarcolóba és kettétört, aztán Baltar náci pártot alapított és hívei szűk körében a Föld királyává koronázta magát, Adama admirális pedig pékséget nyitott, ha jól emlékszem.
Failure is the default option

Nakedape

Quote from: kikuchiyo on 2009-02-24, 11:22:27
Battlestar Galacticás álmom volt.  :wtf:

Hosszas utazás után megérkeztek a jelenkori Földre, a Galactica becsapódott egy felhőkarcolóba és kettétört, aztán Baltar náci pártot alapított és hívei szűk körében a Föld királyává koronázta magát, Adama admirális pedig pékséget nyitott, ha jól emlékszem.
was there any tits?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

Most délután szunyáltam (és ezzel elbasztam a napomat), közben érdekeset álmodtam.

Floorballmeccsre mentünk, és a metrón megkértem egy gyereket, hogy üljön arrébb, mert nem férek el. Pattogott egy darabig, mondom ok, gyerek még, aztán már nem is tudom mi kapcsán lezsidózott, ezen röhögtem, meg beszólt a csajnak aki velem volt, mondom nyugi. Aztán meg jött velünk a meccsre. Érdekes, hogy először fehér volt, aztán már cigány, aztán valahogy nigger lett :haha: Közben folyton csesztetett, meg papírgalacsinnal dobált, kb a 3-nál megmondtam neki, hogy ha mégeggyel megdob, evágom a torkát. Tudtam, hogy meg fog dobni, és mikor megtörtént, nekirontottam, a többiek lefogtak, röhögött tovább, ezért leráztam magamról mindenkit, szétvertem a gyerek fejét majd nem tudom honnan előszedtem egy kést, és elvágtam a torkát. Aztán leléptem, és egyrészt filóztam azon, hogy biztos megérdemelte e, meg inkább fostam a következményektől. Suliból ki akarak baszni mert leléptem meccs előtt, a többiek meg bekamuzták igazgatónak, hogy rákos vagyok ( :wtf: ) és rosszul lettem. Anyám is megtudta, mindenki aki tudta furcsán nézett rám, úgyhogy szar kedvem volt. Egyik haverommal, aki ott volt, elhatároztuk, hogy leisszuk magunkat. Válogatjuk a piát, pont ekkor jön egy ürge, kést szorít a nyakamhoz, és a pénzt követeli boltostól. Volt nála egy kés, egy pisztoly, és egy gránát. Valahogy kicseleztem, le akartam lőni, de kiderült, hogy hamis pisztoly volt, ekkor eldobta a gránátot, és kiszaladt. Utánafutottam, visszalöktem, kiengedtem a havert és rácsuktam az ajtót. Robbant, majd valahogy kijutott az ürge, ekkor őt is először jól megagyaltam, majd elvágtam a torkát. Ekkor már leszartam az egészet. Végül sétáltunk hazafelé az üllői út mellett, és dumáltunk valami edzéssel kapcsolatosról.

W
T
F

Makos

Te beteg vagy...komolyan :haha: :facepalm:

Próféta

Én: ez azt jelenti, hogy gyerekkorodban elfojtott szexuális vágyad volt.

Quote from: Én on 2009-03-03, 22:41:30Volt nála egy kés, egy pisztoly, és egy gránát.
B-2-2, B-8-4? LOL, tulajdonképpen nem hülyeség, ha kevés a pénz... márpedig nem lehet sok pénze, ha egyszer kocsmát rabolni megy. Tök logikusat álmodtál!

Makos

Quote from: Próféta on 2009-03-03, 22:47:10
B-2-2, B-8-4?

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Erről jut eszembe...rég cs-ztem :D

Én a legutóbbi álmomból annyira emlékszem hogy oltári nagy hülyeség volt, de kb ennyi ^^"

Én

#1139
Quote from: Makos on 2009-03-03, 22:45:57
Te beteg vagy...komolyan :haha: :facepalm:
Azért az ilyen álmokat nem szeretem, elég szar érzés :P
Próféta: Mint mondtam, a pisztoly mű volt, valami olcsó flóbert, a kés valami bicska, a gránát meg valami barkácsolt szar amit először pisztolynak néztem :haha: És alig robbant, mert alig sérült meg tőle az ürge.
ED: most esett le a poénod... :facepalm:
Ja, és kisbolt volt, nem kocsma :D

Még 2 dolog volt ami érdekes:
1) amikor az ürge a nyakamhoz szorította a kést, meg voltam győződve, hogy ez amolyan kölcsönkenyér visszajár a sorstól
2) minden álmomban, amikor ütök, olyan mintha vízben tenném, lassú és erőtlennek érzem, meg testtel nem lendülök ble, nem tudom miért. Shit sux.