Full Metal Alchemist Spoiler (bár nem nagyon kéne...)

Started by Didico, 2006-04-28, 17:41:06

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: Xipe on 2006-05-04, 22:51:38
ideologiailag tetszett a karakter
Végülis véghezvitte, amit akart, senki sem állíthatta meg, és hű maradt mindenkihez, akit szeretett.

Didico

Quote from: Member on 2006-05-04, 22:57:57
Quote from: Xipe on 2006-05-04, 22:51:38
ideologiailag tetszett a karakter
Végülis véghezvitte, amit akart, senki sem állíthatta meg, és hű maradt mindenkihez, akit szeretett.
Ez is igaz... de án azért sajnáltam... nem ilyen véget érdemelt...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Quote from: Didico on 2006-05-04, 22:59:42
Ez is igaz... de án azért sajnáltam... nem ilyen véget érdemelt...
Nemtom, Didico, sok karakternél éreztem már a "Nincs helye ebben a világban" emotiont. A bátyja halott, a szerelme csak torz formában él, a népe elveszett, az istene nem létezik, innentől kezdve nincs más hátra, mint hogy a küldetését teljesítve üdvözüljön a dicső halálban.

Xipe

vegulis amikor eloszor ismerjuk meg akkor ugy latjuk csak a bosszu hajtja.
itt meg igazabol nem tetszett a karakter.
viszont amikor bemutattak, hogy miert teszi azt amit, egyre jobban.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Didico

Hát... az elején nagyon haragudtam Scar-ra... Envy-re még jobban... Mivel Hughes volt a kedvenc szereplőm. És Ninát is szerettem. De Scar-nak nagyon rossz élete volt.

(Bocsánat az Envy-istáktól) 


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Scar-ra én nem haragudtam, egyszerűen élveztem, hogy látszólag ok nélkül gyilkolta az állami alkimistákat. Főleg az a rész tetszett, amikor [spoiler]Al darabokban volt és Ed fejére rakta kezét hogy kiloccsantsa a tartalmát[/spoiler]
Tanuljunk meg írni! :mad: Kivéve, hogyha az az "Evy" egy új karakter.

Didico

Quote from: Araki on 2006-05-08, 12:29:23
Scar-ra én nem haragudtam, egyszerűen élveztem, hogy látszólag ok nélkül gyilkolta az állami alkimistákat. Főleg az a rész tetszett, amikor [spoiler]Al darabokban volt és Ed fejére rakta kezét hogy kiloccsocsantsa a tartalmát[/spoiler]
Tanuljunk meg írni! :mad: Kivéve, hogyha az az "Evy" egy új karakter.

Te majnem minden kiloccsantos izét élvezel... Gomene az "Evy miatt". Ez most véletlenül volt...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: Didico on 2006-05-08, 13:32:13
Te majnem minden kiloccsantos izét élvezel...
Nem arról van szó, egyszerűen csak nem volt unalmas. Arról meg nem tehetek, hogy ezeken szoktam a legjobbakat röhögni. De ez csak az EL-re igaz.

Didico

Nah jó... ne térjünk el a tárgytól... FMA!


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Didico

Most nagyon felpörögtem. Kíváncsi vok az összes játékára...(nem a gagyikra amiket találltam...), Egy vmit nem értek... ha a chibis OVA... elvileg csak azokból van akik szerepeltek a movie-ban... akkor miért van benne Elisya is...? :confused: Nem emléxem, hogy láttam volna... vagy benne volt csak én nem figyeltem? Én ezt kétlem.


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: Didico on 2006-05-10, 17:42:34
Egy vmit nem értek... ha a chibis OVA... elvileg csak azokból van akik szerepeltek a movie-ban... akkor miért van benne Elisya is...? :confused: Nem emléxem, hogy láttam volna... vagy benne volt csak én nem figyeltem? Én ezt kétlem.
Nem volt benne a movie-ban, ez százas. Nade a chibis-ben Hughes is nem náci volt, hanem militarys.

Didico

Quote from: Araki on 2006-05-10, 17:47:00
Nem volt benne a movie-ban, ez százas. Nade a chibis-ben Hughes is nem náci volt, hanem militarys.

Ez igaz... de még mindig nem értem mit keresett benne...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Most jut eszembe! Hisz Glacier és Hughes a filmben nem is voltak együtt! Így aztán logikus, hogy Elysia nem lehetett benne.

Didico

Ezt én is tudom... de ha megnézed a Chibi-s OVA-t akkor látod Elisyát is...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: Didico on 2006-05-10, 18:26:41
Ezt én is tudom... de ha megnézed a Chibi-s OVA-t akkor látod Elisyát is...
Ugyan nem arra figyeltem, de azért láttam, asszem Hughes baromkodott körülötte...

Didico

Igen... na mind1... de engem most az a játék vagy mi jobban foglalkoztat...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Didico

Csináltam egy roh@dt tesztet és Ed lettem! de én Al akartam lenni... (na jó.. a kérdések felét nem értettem...)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Quote from: Didico on 2006-05-11, 20:02:30
Csináltam egy roh@dt tesztet és Ed lettem! de én Al akartam lenni... (na jó.. a kérdések felét nem értettem...)
Talán mert jobban hasonlítasz rá. :__devil: :D
Ezért voltan én 3 teszten is Winry? :eek: :bruhuhu:
Bár egyszer volt Hughes is. :hopp: :D :whoah:

Didico

Quote from: Member on 2006-05-11, 20:06:46
Talán mert jobban hasonlítasz rá. :__devil: :D
[/quote]

Rettentően vicces! :Eztneked: Én nem örülök neki ennyire...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Nézd, Didi, [spoiler]te is kicsi vagy, és te is ordítasz, ha ezért leszólnak[/spoiler]. Így aztán nem csodálkozom rajta.
De hallottam egy szebbet is: egy [spoiler]Envy-Wrath-fan[/spoiler] egy teszten 1x lett Roy, és 3x Kimblee, így úgy döntött, inkább feladja. Szerintem te még örülhetsz is. Ed nem rossz karakter, csak kicsit túl mindenttudófőhős-filinges.

Didico

Quote from: Araki on 2006-05-11, 20:14:26
Nézd, Didi, [spoiler]te is kicsi vagy, és te is ordítasz, ha ezért leszólnak[/spoiler]. Így aztán nem csodálkozom rajta.
De hallottam egy szebbet is: egy [spoiler]Envy-Wrath-fan[/spoiler] egy teszten 1x lett Roy, és 3x Kimblee, így úgy döntött, inkább feladja. Szerintem te még örülhetsz is. Ed nem rossz karakter, csak kicsit túl mindenttudófőhős-filinges.

Igen lehet, hogy olyan vok mint Ed... de nefelejtsd el... ÉN NEM ED HANEM AL FAN VOK!


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Nem csak hátrányai vannak annak, ha vki nem lámpaoszlop. Pl. ha képenvágnak, előbb kelsz fel, mint egy 190.
Miért érzem azt hogy a magyar nőknek (lányoknak?) önértékelési problémái vannak a negatív intervallumban?

Didico

Quote from: Member on 2006-05-11, 20:18:37
Nem csak hátrányai vannak annak, ha vki nem lámpaoszlop. Pl. ha képenvágnak, előbb kelsz fel, mint egy 190.
Miért érzem azt hogy a magyar nőknek (lányoknak?) önértékelési problémái vannak a negatív intervallumban?

Ha érteném miről hablatyolsz jó lenne... nekem csak pár roblémám van... na jó... ez most offolás...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: Didico on 2006-05-11, 20:17:02
ÉN NEM ED HANEM AL FAN VOK!
Ha nem mondtad volna, rá se jövök. Amúgy szerintem semmi értelme ezeknek a teszteknek. Jó, jó, érdekes, de mindenkinek magának kell éreznie, hogy kire hasonlít a legjobban. De én így is Hughes-nek érzem magam.;)

Didico

Quote from: Araki on 2006-05-11, 20:21:06
Quote from: Didico on 2006-05-11, 20:17:02
ÉN NEM ED HANEM AL FAN VOK!
Ha nem mondtad volna, rá se jövök. Amúgy szerintem semmi értelme ezeknek a teszteknek. Jó, jó, érdekes, de mindenkinek magának kell éreznie, hogy kire hasonlít a legjobban. De én így is Hughes-nek érzem magam.;)

jÓ NEKED... SZTED... KICSIT AZÉRT HASONLÍTOK AL-RA?


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: Didico on 2006-05-11, 20:22:40
jÓ NEKED... SZTED... KICSIT AZÉRT HASONLÍTOK AL-RA?
Őszinte leszek: NEM. Ha te is annyit rinyálnál, mint ő, már rég elküldtelek volna a sunyiba... nade ez már tényleg  :_off:

Didico


Őszinte leszek: NEM. Ha te is annyit rinyálnál, mint ő, már rég elküldtelek volna a sunyiba...
[/quote]

Jó akkor... téma?


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Találtam cool FMA-s Winampskint, nekünk most ez van. :jee:
Winampskin

Cobra

Elkezdtem nézni a sorozatot, idáig azon a véleményen vagyok, hogy az alapötlet jó, a kivitelezés már kevésbé. Nagyon úgy néz ki, hogy a 12-16 éves korosztály számára készült, bár 3 rész után még nem nagyon tudok véleményt alkotni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Araki

Quote from: Cobra on 2006-05-12, 17:43:40
Elkezdtem nézni a sorozatot, idáig azon a véleményen vagyok, hogy az alapötlet jó, a kivitelezés már kevésbé. Nagyon úgy néz ki, hogy a 12-16 éves korosztály számára készült, bár 3 rész után még nem nagyon tudok véleményt alkotni.
Az első három rész alapján még én is ott tartottam, hogy ez szörnyű... majd később beindul (olyan 20 rész múlva, hahah :hehe:) úgyhogy ne add fel! :D