A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

jasonx

Destruction Warlock !ever


jasonx

Szerintem ilyn anime lányok mellet felesleges csajozni (én nemis tenék ilyet soha) éljenek az anime lányok!Ők a szebbek!
http://kepfeltoltes.hu/061107/not__1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Destruction Warlock !ever

Rounin

Quote from: jasonx on 2006-12-06, 17:32:16
Szerintem ilyn anime lányok mellet felesleges csajozni (én nemis tenék ilyet soha) éljenek az anime lányok!Ők a szebbek!
http://kepfeltoltes.hu/061107/not__1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hát azért én maradok a "real thing"-nél XD

Tudod, ezek nem ölelnek meg, nem súgnak szerelmes szavakat csak _neked_ és nem sütnek finomat XD. (a többiről nem is beszélve :D)

Necrid^

Quote from: jasonx on 2006-12-06, 17:32:16
Szerintem ilyn anime lányok mellet felesleges csajozni (én nemis tenék ilyet soha) éljenek az anime lányok!Ők a szebbek!
http://kepfeltoltes.hu/061107/not__1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ez már betegség...  :ejj:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Soldier

Quote from: Necrid^ on 2006-12-06, 18:08:16
Quote from: jasonx on 2006-12-06, 17:32:16
Szerintem ilyn anime lányok mellet felesleges csajozni (én nemis tenék ilyet soha) éljenek az anime lányok!Ők a szebbek!
http://kepfeltoltes.hu/061107/not__1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ez már betegség...  :ejj:

maradok a "real"-nél asszem :P
attol fügetlen ->saved ty
+1 kérdés ez meik animeböl van ha abbol van ?ty

jasonx

zserintem mostanában a átlag lányok legalábis akiket szoktam a forumon meg a hason ló hejeken látni kifejezetten rondák :eek: és még udvarolnis és még minden féllét is és akor még gépez ni sem lehet nyugottan (najó én ojan tipus  vok hoyg
wow vagy család hát persze  hogy a wow:) és amelyik lány ojan szép hyog egyáltalán meg közelyti az anime lányokat az biztos nem ál veled szóba..... ugyhogy---->http://kepfeltoltes.hu/060203/200409280532_154_www.kepfeltoltes ja és cica fület és farkat sem tudnak növeszeteni....:(((( éjen  a nekomimis
Destruction Warlock !ever

jasonx

Destruction Warlock !ever

Rounin

Ideje bővíteni a mozgástered akkor. :ejj: :smile:

Darkstar

#4239
Jó úton vagy a hikikomori-ság felé. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Rounin on 2006-12-06, 19:34:19
Ideje bővíteni a mozgástered akkor. :ejj: :smile:
sztem csak fiatal és még nem tudja mi az igazán jó :D

szerk: ez az utolsó kép már nem nyerte el a tetszésemet, olyan bénák a szemei, meg a macskalányokért amúgy se vagyok annyira oda :)

.Attila


Darkstar

Quote from: .Attila on 2006-12-06, 19:38:42
Hikikomori :)
Igaz, elírtam, thx. :) Ebből is látszik, hogy rég néztem NHK-t.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

jasonx

-_- látom Necrid is útálja a steamot, énis mármint a cs:s at nem az usteamot:) de ere töltök fel valamit:http://kepfeltoltes.hu/061206/da_capo_048_www.kepfeltoltes.hu_.jpg amugy az előző téma inkább máshova tartozik nem ide ezért sry  király ez a dragonballos smyle :grrr:
Destruction Warlock !ever

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Solid Snake


Rounin

Quote from: White SeeD on 2006-12-12, 12:03:50
De már látom a csalódottság hangjait:
"pfúj, van rajta ruha"
"és még csak nem is loli"
:D

Szögletes a feje :hehe:

Zsiga

Quote from: Rounin on 2006-12-12, 20:40:36
Quote from: White SeeD on 2006-12-12, 12:03:50
De már látom a csalódottság hangjait:
"pfúj, van rajta ruha"
"és még csak nem is loli"
:D

Szögletes a feje :hehe:
=> Megáll rajta a korsó.  :D

Rounin

Quote from: Zsiga on 2006-12-12, 20:58:09
=> Megáll rajta a korsó.  :D

:lol:

De az álla átböki bármid, amihez hozzáér :S

Relunx

jasonx-nak:
Eme hölgyemény egy hentai játékból van, de most így nem ugrik be hogy meikből.

Relunx

Norboy

Quote from: Relunx on 2006-12-12, 22:23:46
jasonx-nak:
Eme hölgyemény egy hentai játékból van, de most így nem ugrik be hogy meikből.

Relunx
Pedig megköszönném!!! :hopp:
Király a csaj!

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Member

#4252
Quote from: jasonx on 2006-12-06, 17:32:16
Szerintem ilyn anime lányok mellet felesleges csajozni (én nemis tenék ilyet soha) éljenek az anime lányok!Ők a szebbek!
Én kezdek visszahangolódni az élőkre, az anime lányokat átölelni és a homlokukra puszit nyomni soha sem fogsz, az pedig kárpótol a való világ "tökéletlenségeiért". :redface:

EDIT:
Kiszenvedtem egy minimális "on"-t:
Milfeulle1
Milfeulle2

Darkstar

Quote from: Member on 2006-12-13, 16:32:50
Milfeulle1
Milfeulle2
Multkor volt róla egy egész thread 4chanon, és onnan meg lehetett tudni egy egész érdekes dolgot. :)

Kép Ma kaptam Rintől, aki azt állította, hogy engem ábrázol (lehet, hogy nem kéne nyiltan bevállalni a lolikat, mikor más családtagok is olvassák a fórumot?  :redface:) A vicces kedvű egyénekre való tekintettel meg kell jegyeznem, hogy nem, én NEM a kiscsaj vagyok ^^. De egyébként tényleg aranyos kép, kár, hogy ilyen kicsi. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2006-12-13, 20:42:00
Kép Ma kaptam Rintől, aki azt állította, hogy engem ábrázol (lehet, hogy nem kéne nyiltan bevállalni a lolikat, mikor más családtagok is olvassák a fórumot?  :redface:) A vicces kedvű egyénekre való tekintettel meg kell jegyeznem, hogy nem, én NEM a kiscsaj vagyok ^^. De egyébként tényleg aranyos kép, kár, hogy ilyen kicsi. :)

Ez tényleg aranyos kép.  :cool: A bevállaláshoz meg annyit, hogy pár nap alatt tisztára moshatod magad - egy embernél. Ha nagyon hajtasz. :angyali:

Darkstar

Quote from: Rounin on 2006-12-13, 20:44:56
A bevállaláshoz meg annyit, hogy pár nap alatt tisztára moshatod magad - egy embernél. Ha nagyon hajtasz. :angyali:
Tapasztalat? :D Bár annyira nem izgat, hogy hajtanék azért, hogy tisztára moshassam magamat. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

#4256
Quote from: Darkstar on 2006-12-13, 20:42:00
Quote from: Member on 2006-12-13, 16:32:50
Milfeulle1
Milfeulle2
Multkor volt róla egy egész thread 4chanon, és onnan meg lehetett tudni egy egész érdekes dolgot. :)

Kép Ma kaptam Rintől, aki azt állította, hogy engem ábrázol (lehet, hogy nem kéne nyiltan bevállalni a lolikat, mikor más családtagok is olvassák a fórumot?  :redface:) A vicces kedvű egyénekre való tekintettel meg kell jegyeznem, hogy nem, én NEM a kiscsaj vagyok ^^. De egyébként tényleg aranyos kép, kár, hogy ilyen kicsi. :)

Nem baj majd én leszek a kis csaj csak linkej meg lolit mert én szeretem :DD
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Member

És mit lehet megtudni Sakuraba-chanról? :)
Mást is szeret a sütésen kívül? :D

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Member

Az első tényleg ultrakawaii!!! :jee: