A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

Fubenalvo

Quote from: Gmer on 2007-04-18, 22:49:53

3

7


Ez a kettő nagyon hamar mentésre került.
De főleg a 3as... az nagyon kawaii

minuszmiki

thx & /r/ sauce of 1, 6, 7, 8. (<-sukken faved)

Manitu

A hetes és a nyolcas Tony Taka művei, hogy pontosan miből, azt nem tudom. Még nem volt időm átnézni mind a fél gigányi cuccot, ami tőle van :D


Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-04-19, 01:08:44
A hetes és a nyolcas Tony Taka művei, hogy pontosan miből, azt nem tudom. Még nem volt időm átnézni mind a fél gigányi cuccot, ami tőle van :D
Rá van írva hogy miből. :)

Yakumo

#4504
Quote from: Zsiga on 2007-04-19, 01:39:56
Quote from: Manitu on 2007-04-19, 01:08:44
A hetes és a nyolcas Tony Taka művei, hogy pontosan miből, azt nem tudom. Még nem volt időm átnézni mind a fél gigányi cuccot, ami tőle van :D
Rá van írva hogy miből. :)
Szerintem azt Mani is látja, max. azt nem tudja mi ez, anime, manga, game oder was. De mivel Tony barátunk főleg hentai game-ekhez alkot art-ot, így kb. 99% hogy abból van. :) Shining Wind, hehe, ezek után ki lehet kb. találni, hogy mi fénylik, meg mi és hová fúj.  :3x3: :haha:

Edit: Vagy majdnem. Ahogy lentebb látom már. :D RPG tehát. Raping Game.  :rotfl:

minuszmiki

Ja, mondjuk miután írtam vettem észre, hogy van szöveg is a képeken...  :redface:
Wikipedia szerint: "Shining is a series of fantasy console games developed by Sega (...)Shining Wind; Upcoming, Playstation 2; A new action RPG, considered a spiritual successor to Shining Tears.

Manitu

Quote from: Zsiga on 2007-04-19, 01:39:56
Quote from: Manitu on 2007-04-19, 01:08:44
A hetes és a nyolcas Tony Taka művei, hogy pontosan miből, azt nem tudom. Még nem volt időm átnézni mind a fél gigányi cuccot, ami tőle van :D
Rá van írva hogy miből. :)
Uupsz :redface: Totál elfelejtettem, nem néztem meg újra a képeket, csak írom a hülyeségeket :D Késő van már :D


Eberinu


ignus

#4508
Quote from: Gmer on 2007-04-18, 22:49:53
1
2
3
4
5
6
7
8 -abszolút kedvenc

Hmmm hármas a nyerő! Cicalány, és úgy tűnik hogy nincs dinnye melle! :D Jeeeee Köszi a képeket No azért a kettes is ott van! ;) (LOLI+CICALÁNY-fan vagyok... :) ) OK még a 7-es is király na! bár ő már "termetesebb" (a kép is)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Draconire

Hát souce-okat nem tudok mondani, ama két kép kivételével amin rajta is van, illetve:
Quote from: Manitu on 2007-04-18, 23:40:47
A 2-es miből van? Aranyosak egyéblént. 1,2 meg a két TT mentve :jee:
Azt egy Touhou threadben találtam anno, bár magukat a karaktereket nem ismerem, szóval nem tudom megerősíteni.

Yakumo

Quote from: Eberinu on 2007-04-19, 08:52:58
Legyező
Ez yo! Bár akármekkorák is a legyezők, mégse azok tűntek fel először a képen nekem. XD

Eberinu

#4511
Quote from: Yakumo on 2007-04-19, 23:06:00
Quote from: Eberinu on 2007-04-19, 08:52:58
Legyező
Ez yo! Bár akármekkorák is a legyezők, mégse azok tűntek fel először a képen nekem. XD
Hát igen...nekem a ruhája tetszett meg...lehet hogy nem egy hű de jó játék, de kedvem támadt a Magna cartát végignyomni...

girl

Draconire


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki


Darkstar

Nekemis már megvan egy ideje. Mint az elsőnek a shopja is. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Erre gondolsz? (Vigyázat, NSFW)

Darkstar

#4517
Arra, bár még egyszer sem banoltak érte, uh sztem sfw. (Mondjuk másért, pl a tényleg nsfw Kagamis képért se -NE postold :D- nagyon banolnak mostanság, megéri tripfagnek lenni. :D)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

NSFW-re nem egészen a moot-féle besorolást értettem, inkább szó szerint.  :D

Gregory

#4519
Nyoro~n:

1
2
3
4
5
6
7
8
9



sirtomi


ignus

"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Eberinu

Quote from: sirtomi on 2007-05-08, 11:49:40
Quote from: Eberinu on 2007-05-08, 09:53:36
Butterfly
Dark
Ez a kettő nincs meg nagyobb méretben?
De..én pl  deviantarton találtam mindkettőt. Ott kur*a jó képek vannak.


Darkstar

#4526
Kagami again
1
2
3
heh
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Briza

sorry az offért, de! Lucky Star fent van usteamen? én nem találtam :o help
(vagy torrentezni kell?... :()
"These monsters dare to enter this house built on blood and honor. I will see them all roast in the deepest pits of Hell!" - Hellsing, Sir Integral Wingates Hellsing
"I will send you to the deepest pits of hell, while you're there you can make the devils' ass, Incognito!" - Hellsing, Alucard