Tengen Toppa Gurren-Lagann /Spoiler!/

Started by motifator, 2007-04-15, 23:31:35

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Lokids on 2007-09-30, 23:57:07
Rawhoz sub ???
Mióta adnak a rawhoz subot???
Persze, nem láttál még ilyet? Meg lehet vele spórolni az encoding-ot meg jelentősen meggyorsítani a terjesztést ha csak a feliratfile-t adod ki, és odaírod hogy melyik rawhoz van időzítve. Persze csak speedsuboknál jellemző, normális minőségű feliratot nem szokás ilyen könnyen kiadni, ahhoz túl sok vele a munka. :)

Én

Jesus Fucking Christ. Csodálkozom, hogy miért nem jött már le a raw, erre most nézem: egy 725 megásat szedek. De legalább a finálé jó minőségű lesz...

Rage

Minden egyes bitjét megéri annak a 725 megának, nekem elhiheted. ;)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Lokids

Quote from: Zsiga on 2007-10-01, 00:00:26
Persze, nem láttál még ilyet? Meg lehet vele spórolni az encoding-ot meg jelentősen meggyorsítani a terjesztést ha csak a feliratfile-t adod ki, és odaírod hogy melyik rawhoz van időzítve. Persze csak speedsuboknál jellemző, normális minőségű feliratot nem szokás ilyen könnyen kiadni, ahhoz túl sok vele a munka. :)

Elnéztem, én azt hittem a link maga 7 mgás raw file, azért lestem, hogy milyen felirat...

De inkább megvárom az encodingot... sokaz a 700 mega.

chilip

nesze BSS-Anon 27 - Filesizes are a bit larger this week because the action in this episode was crazy.  :eek: cant wait...

Devian

őőőő hááát izééé ... alszom rá eggyet

chilip

#186
jó volt, de az előző 2 még jobb :)  no mind1, még mindig ez az év animja  :jee: 12/10 marad

jöhetne az OST előbb is... :D

minuszmiki

Megnézve. Best. Anime. Ever.
Holtversenyben persze, ha objektív akarok lenni, de egyelőre nem akarok ^^

Draconire

Komolyan, nem is tudom mit írjak...egyszerűen tökéletes, ilyennek kell lennie egy animének 2007-ben.

Én

Megnéztem az uolsó részt, nagyon örülök, hogy rászántam magam erre a sorozatra, az első fele csak simán WIN volt, a felétől viszont nálam mindent vitt. Az utolsó 3-4 rész pedig egyszerűen fantasztikus volt. Nem is fecsérlem a szót, sok/10.

kelvor

Hátha más is bele akar vágni a sorozatba, ahogy én is. :smile: Sajnos elég szarul jön, perpill 30-40k-val, ha valaki tud jobbat link plz.

Torrent 1-25. ([BSS-Anon], [SS-BSS] & [Order] sub)

Lokids

Vaze ez az utolsó rész! FÁKKEN EPIKKK WINNNN!!!!!

Bár a vége előtti vége nem pont olyan lett mint amire számítottam. Úgy látszik párkapcsolatok terén Simonnak is annyi szerencséje van mint Yoko-nak.

Ja és azt a POWAH-s számot honnan lehet lekapni?

minuszmiki

Quote from: Lokids on 2007-10-01, 19:50:10
Ja és azt a POWAH-s számot honnan lehet lekapni?
Az OST-n rajta lesz, már csak három nap.  :hopp:

Liquid Snake

Nah megnéztem én is. Örök Kedvenc lett. Itt már olyan minősítéseket láttam h igazából újat nem tudok mondani. Persze azok jogosak. Talán még annyit tennék hozzá h nekem egy 10-es skálán minimum 100as lett ez a remek anime  :jee:

Devian

nemtudom mit nézzek ezután ... Narutót ???  :_piszka:
halottam itt a top5 ökről,
valaki írja már le mi a top 5 je :) (vagy linket ha van ilyen topic)

Liquid Snake

Quote from: Devian on 2007-10-01, 21:56:33
nemtudom mit nézzek ezután ... Narutót ???  :_piszka:
halottam itt a top5 ökről,
valaki írja már le mi a top 5 je :) (vagy linket ha van ilyen topic)

OFF

Seto no Hanayome-t, One Piece-t, Baccano-t, Seirei no Moribito-t, Darker Than Black-et, Karas-t van pár amit nézhetsz :D

fraglimiter

Fantasztikusra sikerult a sorozat! Ahogy vegigolvastam a topicot lattam h nem csak nekem tetszett annyira. Vegre egy olyan mechas anime ami nincs semmilyen hatarok koze sem szoritva, barmi megtortenhet, es meg is tortent...  :Kiraly: :Kiraly:
Picit neha ugy ereztem h a rajzolas csicsas lett (Arc-Gurren-el valo atalakulas utan mikor mutattak az uj ruhaikat) de amint meglattam Yoko-t  :whoah:
Meg a befelyezes is kozel allt ahhoz amit elkepzeltem, szoval nalam 100%ra teljesitett minden tekintetben!

chilip

#197
Tengen Toppa Gurren-Lagan --- Best Sound (192 kbps mp3)
whoa whoa fight da powaaa!  :whoah:

ed.: ittvan flac-be is: << torrent >> maximalistáknak :D 768 mega...  :eek:

minuszmiki


Én

#199
Máris? PWN!!! :whoah:

chilip

már megy is  :whoah: "Libera Me From Hell" - ezt játszották Kitan halálánál is :D

Én

Leszedtem, mindegyik fájlra azt írja, hogy lemezolvasási hiba. Éppen ideges vagyok.

chilip

a japán karakterek miatt total commander nem csomagolja ki, winrar-al kell...

Én

Másnál kiszedte, csak írta, hogy ejnyebejnye nem unicode :confused: De kösz.

chilip

nekem nem engedte ezzel a hibával a total commanderben, külső tömörítővel simán kiszedte

Prof. William

#205
1 rész megnézve. Ez a Kamina már életveszélyesen laza. :)

Jó minőségben DVD vajh jön majd ki? MKV stb...

minuszmiki

Eddig csak az 1., 2. és 6. részekből láttam kinn DVDripet, bár a minőségen sokat nem kell javítani, esetleg néhány helyen uncensored-dé tenni.

Prof. William

Akkor ti mit ajánlotok? Lehetőleg softsubos legyen! :)

kelvor

Ha jól láttam ennek a pakknak a fele softsubos (mkv és külön felirat), a többi avi. Persze nincs garancia, hogy valóban az is.  :smile: Én hardsubos csomagot kaptam le.

chilip

aki még nem kapta le az OST-ot, és mp3ba akarja << ezt >> szedje (320 kbps nipponsei)