Tengen Toppa Gurren-Lagann /Spoiler!/

Started by motifator, 2007-04-15, 23:31:35

Previous topic - Next topic

Prof. William

Igazad van. a TTGL valami iszonyat jól meg van csinálva.

Meg is lepett amikor az újságárúsnál a minap a kezembe került egy Mondo vagy Animestars ( már nem emlékszem ) és ott valami iszonyat lehúzó kritika volt rólla...

Fura... Szólni kéne Simonnak és Kaminának hogy fúrjanak át ebbe a dimenzióba és mutassák meg a cikkírónak milyen az ultimate spiral power! :) 

Én

Quote from: Prof. William on 2008-03-26, 20:03:14
Meg is lepett amikor az újságárúsnál a minap a kezembe került egy Mondo vagy Animestars ( már nem emlékszem ) és ott valami iszonyat lehúzó kritika volt rólla...
Teljes elkeseredést akarnak... Tudjuk, kik ők.  :frown:

Prof. William

Tényleg erre nem is gondoltam!  :)

Rögtön megveszem ezt a számot és férfiasan ordítva beledobom a tűzbe majd a hamvai fölött cool pózba álva elüvöltöm magam hogy Ore da dare d maoteerruuuu!

Ennek elégnek kel lennie. :) 

Sőt talán még a RTL klubb hímrűsorába is belekerülök. :)

LuckyDingo

Wáó hogy kerülhette el a figyelmemet ez az anime ilyen sokáig :D ELkezdtem nézni.. igaz nehezen jönnek le a részek.. lehet hogy csak én vagyok hülye, de ftpn nem volt.. csak egy üres mappa TTGL néven XD Nah mindegy 1 rész után megtetszett, szal jól indul és a vélemények alapján jó is lesz :D

kelvor

Nézzed csak, nézzed!  :hai:


Quote from: Prof. William on 2008-03-27, 12:05:07
Rögtön megveszem ezt a számot és férfiasan ordítva beledobom a tűzbe majd a hamvai fölött cool pózba álva elüvöltöm magam hogy Ore da dare d maoteerruuuu!

rofl :lul: Csak simán dobj rá egy galaxyst, aztán le van a gond.  :D (Persze cool pózban!)


Prof. William

Igazad van. :) Ha már megacool akkor legyen Ultimate. :)

Inkább egy kisebb alternetív univerzumot vágok hozzá .:)

Mugen-san

Olyan kritikát írnak amilyet akarnak,ez az anime egyszerűen verhetetlen,pedig nem az első amit láttam eddig :) Eleve az h elindul mint egy ecchi/vígjáték iszonyat cool/kawaii karakterekkel és 8. résztől pedig olyan durván átvált h az hihetetlen.A végéről már ne is beszéljünk,minden részt egyre jobban élveztem.Szóval a kritikusoknak :  :Eztneked: TTGL fanoknak :  :kocc: :tezsvir: Amúgy nagyon örülnék egy második évadnak meg nem is.Szerintem olyan szépen le lett ez zárva :) Emellett viszont ha a gainax képes tartani ezt a színvonalat,vagy esetleg túlszárnyalni....hát akkor nem tudom mit csinálok :D

Soul

Pls valaki tudna linkelni 1 normális 1-27 batch torrent fájlt?(TT-n és Mininován nem találtam)
Annyira dicséritek hogy mecha fóbiám ellenére megakarom majd nézni  :smile:.

Prof. William

Sztem ami itt fent van az elég jó verzió. Nem kell torrent...

A mecha fóbiád ellenére ismegnézheted. Én sem rajongok a mechákért de ebben az animében egész új megköztelítésben vannak. Egyszerűen nem tudok mechaként gondolni rájuk. :)

Próféta

Quote from: Soul on 2008-03-28, 09:03:49
Pls valaki tudna linkelni 1 normális 1-27 batch torrent fájlt?(TT-n és Mininován nem találtam)
Annyira dicséritek hogy mecha fóbiám ellenére megakarom majd nézni  :smile:.
Van erre külön topik: Befejezett sorozatok torrentjei
És nekem is mecha-fóbiám van, és én sem bántam meg ;)

Quote from: Prof. William on 2008-03-28, 11:11:32Sztem ami itt fent van az elég jó verzió. Nem kell torrent...
Állítólag most épp nincs fönt, de egy próbát természetesen megér.

Soul

#280
Quote from: Prof. William on 2008-03-28, 11:11:32
Sztem ami itt fent van az elég jó verzió. Nem kell torrent...

Figyelj tudom ami itt fenn szokott lenni az kitünő minőségű de [spoiler] nem rég volt kisebb hepaj az ftp és egyebek topikba, mert valaki beírta hogy ez az anime könyvtárja üres, kitudja mikor kerül vissza és ezért gondoltam a torrent megoldásra[/spoiler].


Quote from: Próféta on 2008-03-28, 11:44:38
Van erre külön topik: Befejezett sorozatok torrentjei
Óh hogy nem szúrta ki a szemem komolyan  :D, thx.(itt is fenyítések voltak hogy ilyen sok csapat fordította eddig meg addig?  :smile:)

upd.:ja és még Fraglimiter avája is vétkes  ::)(azaz felkeltette a kíváncsiságom).

Prof. William

Ezt a minimum 5 csapatz fordította dolgot én sem értem... Ez egy szenzációs sorozat mégis alig karolta fel valaki... Hiába no... a mesterműveket sosem értették meg a saját korukban. :)

LuckyDingo

Nah 14ig elértem, aztán megakadtam.. elvileg 19ig találtam Black-Orderes fordítást. Viszont ami batchet leszedtem, az beváltott 15től csöppet jobb minőségre, amit a gyengus gépem nem bír, tehát várhatok XD Amúgy eddig naon bejött a sorozat :/ nem tudom mi rosszat lehetne erről mondani :D

Junchi

>Minna-san... Új hírek a TTGL múviról. A jelek szerint az eredeti cucc feldolgozása lesz, némi újdonsággal. #1mehh... Aztán Nia lesz a főszereplő... #2mehh... Yoko és Kinonék ignorálva lesznek, ha nem is teljes mértékben, de Niáé lesz a főszerep. Újabb mehh... Végül ami pozitívum: Terveznek több múvit is. Mondjuk ez utóbbi elég valószínű, szal ha azt a pár plot holet nem vesszük, akkor még így is lehet a sztoriból kihozni egy-két dolgot. Btw, második movnak egy Kaminafesttel be lehetne imo büntetni a népet xDDDDD

bimanc

Quote from: Prof. William on 2008-03-28, 12:50:55
Ezt a minimum 5 csapatz fordította dolgot én sem értem... Ez egy szenzációs sorozat mégis alig karolta fel valaki... Hiába no... a mesterműveket sosem értették meg a saját korukban. :)

Ez nem amiatt volt, hogy egyből licenszelték? Ha nem akkor én sem értem.

Viszont volt más is olyan elvetemült, hogy ezt a verziót szedte le:
http://www.nyaatorrents.org/?page=download&tid=9345
Nem olyan jó, mint amilyen nagy, de azért elmegy.

Prof. William

A 4chanon most vanmindeféle kép a DVD verzióból. Akkor már jött ki nem csak 6 rész? honnan lehet leszedni?

minuszmiki

Gurren Lagann Film Named, Dated: Guren-hen on September 6
QuoteThe film will re-edit the first part of the television series story with some newly animated scenes.
:/

Próféta


Én


Lt. Simoan Blarke

Legalább a nem annyira-intergalaktikus-hogy-tejutakon-ugrálunk-a-mecháinkkal-és-sokan-üvöltünk-miközben-fejünk-felett-ott-lebeg-egy-kis-labda-ami-a-bolygónk irányvonalat fogják erőltetni :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Prof. William


bimanc

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-08, 14:54:46
Legalább a nem annyira-intergalaktikus-hogy-tejutakon-ugrálunk-a-mecháinkkal-és-sokan-üvöltünk-miközben-fejünk-felett-ott-lebeg-egy-kis-labda-ami-a-bolygónk irányvonalat fogják erőltetni :D

Én azért reménykedem, hogy lesz egy olyan film is majd.

Lt. Simoan Blarke

Hát, ha megcsinálják annyira ötletesen, mint a DB-DBZ moviek egy részét, akkor lehet hogy én sem fogok meghalni rajta az első 20 perc után - de ha simán csak újrafeldolgozzák a sztorit, akkor az hell of a work lesz imo.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

LuckyDingo

Nah végre meg tudtam nézni 20-27ig.. hát most a véleményem 10ből 100at adok rá.. ennyire EPIC animét nem sokat láttam, egyszerűen minden van benne.. rohadtjó volt.. de télleg.. nehezen jönnek a szavak O.o Aki még nem látta, annak ajánlani fogom :D

motifator

#294
Én is most végeztem vele, inkább nem írok le egy oldalnyi EPIC WIN-t, úgy is tudjátok, hogy mit gondolok.
Az első rész elejére visszatérve, ott azt mondja Boota, hogy a célpont a great dimensional government. Pont az, ahová tárgyalni indultak a 27. rész végén.
Azt pletykálják a zinterneten, hogy a tehénfejés nem csak 1 filmből fog állni. Valahol úgy érzem, hogy nem biztos, hogy jó ötlet folytatni egy sorozatot, de közben meg úgy vagyok ezzel is, mint az NGE-vel, hogy nem bánom, jöhet bármi, tuti, hogy megnézem. És valahol bízok benne, hogy nem fogják utólag elcseszni a TTGL univerzumot.
Szal én reménykedek annak az 1 perces jelenetnek a bővebb kifejtésében, mert a sztori - bár így önmagában is kerek egész(miazhogy!) - még tartogat magában potenciált.

Edit: ZOMG, hasznos információt tartalmazó youtube comment. Ilyet se találni minden nap:
Quote
Millard3 (3 months ago)
this is the scene where the battle occurs before chouginga gurren lagann is formed. this is just a teaser excerpt. this has plenty to do with the last episodes tho.
omgshffs (2 months ago)
nah Gainax said that that had nothing to do with it. This is in an alternate universe. Plus beastman Boota's in it and he doesn't exist in the series. That was just an Anti-Spiral illusion.
Ebben tényleg van valami, Boota tényleg állati formában volt a sorozat legvégén. Akkor erről ennyit, talán jobb is ez így.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Dreamcleaver

Quote from: motifator on 2008-04-21, 01:52:04


Boota humanoid alakja még nem zavarna, mert a spiral energia segítségével elméletileg átalakulhatott. Az viszont igen, hogy míg Boota felnőtt, addig Simon sokkal fiatalabb, mint a 27-rész végén, kb olyan idős, mint a final csatánál. Kicsit zavaros.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

[spoiler] :Kiraly:
:rotfl:
:appl:
:lazza:
:cool:
:whoah:
:jee:
:hail:
:ayay:
:borul:[/spoiler]
Én is beállok a sorozatot istenítők sorába.

Prof. William

#297
Ajánlom hogy nézzétek meg a DVD -verziós 6. részt. NAGYON ki lett bővítve. A visszamelékezés ki van hagyva és helyette nagyon idióta sztori van + máshol is meg van változtatva. :)

Igazi fetrengveröhögős. :)

Junchi

NAGYON ki lett bővítve, mi? Sejtem hol és mikkel :D *reménykedő fanboy*

Prof. William