Tengen Toppa Gurren-Lagann /Spoiler!/

Started by motifator, 2007-04-15, 23:31:35

Previous topic - Next topic

Titkos

Quote from: Prof. William on 2008-06-02, 13:02:28
Ha lenne folytatás abban már egész univerzumokat vágnának egymás fejéhez és Simon annyira COOOL lenne hogy a nők folyamatos orgazmsut kapnak közelébe és ha ránéz az ellenre annak már vége is. :)

Ha meg vaalkot hátbavereget annak spontán nő egy szemüveg fejére...

Ha meg elsüti a híres Ore do... - kezdetű mondatát akkor 3 univerzumos hatótávon dobják fel a bakkancsukat a Anti Spirálok.

És a végén bevetik a Hiper Giga Mega Kingsájz Atom Univerzum Gurren Lagannt. :)

Jah, milyen király lenne pl. ha az univerzum összes Gurren Lagannja egyesülne. XD Van ebben a sorozatban még bőven lehetőség. :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Dreamcleaver

Ami kimaradt: Human-Beastman crossbreeding! WHERE THE F*CK IS MY YIFFY ACTION?!?  :muhahah:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Quote from: Soul on 2008-06-02, 17:27:52
Nekem a "miafenét képzelsz kivagyok én" beszólás tetszett legjobban :).

Detto... Sztem ez a sorozat ikonja... Egy kafa kis szállóige amit még sokáig fognak idézgetni a fanok... :)

Végül is ki tudja hány spirál nép él még az unverzumban... Egy össznépi gattai nagyon coolos lenne. :)

Titkos

Ó, ilyen idézetekből volt egy csomó. :) Nekem is ez az egyik kedvencem, de a "No....THIS IS MY SOUL!" is ott volt, meg Kamina optimista szövege azt elejéről. :) ("Ne magadban higgy, abban higgy, hogy én hiszek benned!" :D XD)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


NLZ

Titkos, azért még a hosszú monológodhoz annyit, hogy Viral egyáltalán nem maradt önmaga. Végig gyűlölte az embereket, csak a sorozat végén felszállt a mesehajóra, aztán a galaxisdobálástól kedves és aranyos bácsi lett. :D
De viszont volt valaki, aki tényleg nem változott egy fikarcnyit se: a búza műszerész. De tényleg, még mikor Rossiut mutatják trottyosként, akkor is ugyan úgy nézett ki. :F
[reserved]

Titkos

Ha megnézed, én is azt írtam, hogy Viral az egyik olyan kari, aki egész jól járt. ;) Viszont a múltkor hallottam egy elméletet, hogy végső soron ő is megszívta, mert amikor az anti-spirálok illúziójában vannak, akkor ő ugye feleséget és gyereket képzel oda. (Már ha abból indulunk ki, hogy az anti-spirálok mindenkinek azt mutatták meg, amire az illető a legjobban vágyik.) Na most gyereke sosem lehet (legalábbis nekem úgy jött le, hogy a beastmaneket csak LordGenome tudott gyártani), felesége meg lehetett volna, csak mivel halhatatlan teste van, ezért végignézhetné, ahogy kihal mellőle az asszony. :( (Döntse el mindenki, hogy ez az elmélet mennyire találó, szerintem van benne igazság.)
Leeron meg tényleg érdekes, hogy nem öregedett, lehet a nagy technikusi képeségeivel már ő is rájött a halhatatlan test titkára. :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Prof. William

Akkor no problem. :)

Majd ad egy halhatlan csajt Viralnak. Vagy ő boldogítja majd egy örökkévelóségon át. :)

Amúgy nem tudom de ilyen mellék képeken volt olyan hogy pl. Amber csávó Beastmen macseklánnyal megy kézen fogva. Szóval sztem a szaporodás meg lett oldva... ( Monjuk Leeron megoldotta. ) Viral inkább az eddigi élete miatt láthatta ez. Hiszen eddig nem nagyon volt ideje erre... Elősször egy fiatal tiszt volt aztán orba szájba szivatta GL majd 7 éven át terorrista/szaadságharcos poziccióban akcióúzott... A harc az élete de mint lkáttuk a legtitkosabb vágya nem ez...

Amúgy a 26 rész végén amikor Simon áll a dombtetőn és fénycsóvák különféle alternatív világokat mutanak akkor van 1 amiben Rossiuval kalóz meg 1 amiben épp megcsókolná Leeront. :) Poén.

Titkos

Quote from: Prof. William on 2008-06-03, 11:24:22
Amúgy a 26 rész végén amikor Simon áll a dombtetőn és fénycsóvák különféle alternatív világokat mutanak akkor van 1 amiben Rossiuval kalóz meg 1 amiben épp megcsókolná Leeront. :) Poén.

Hmm, ez fel sem tűnt, mondjuk az ilyenek miatt akarom legalább még egyszer újranézni az egészet. :) (Meg a sokat emlegetett HANGULAT miatt. :))
A beastman dologra visszatérve: a sorozat kevés furcsa dolgai között számomra ez volt az egyik. Először ők a nagy ellenfelek, aztán 7 év Time Jump, és hirtelen már puszipajtások. O_o Vagy ez úgy működhetett, hogy megszoknak (a legtöbbjük) vagy megszöknek (pl. Viral)?
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Manitu

Quote from: Titkos on 2008-06-03, 13:18:23A beastman dologra visszatérve: a sorozat kevés furcsa dolgai között számomra ez volt az egyik. Először ők a nagy ellenfelek, aztán 7 év Time Jump, és hirtelen már puszipajtások. O_o Vagy ez úgy működhetett, hogy megszoknak (a legtöbbjük) vagy megszöknek (pl. Viral)?
Azért egy háborúban a civilek mindig békét akarnak, és semmi bajuk az ellenséggel. Az emberek nagyrésze a föld alatt élt, amíg fel nem jöttek a felszinre, addig nem is tudták, hogy vannak beastmanek, mért utálták volna őket? És a beastmanek közül sem hiszem, hogy mindenki katona lett volna, de ha mégis, akkor sem utálta mind az embereket. Egyszerűen csak tették, amit a feletteseik montak nekik.


NLZ

A Beastmeneket Lord Genome készítette, szal csak olyan beastmeneket készít, amik neki szükségesek, hogy leverjék a néha-néha felkószáló embereket. Igazából ezért is furcsállottam, hogy miért van a későbbi város tele mindenféle jetikkel.
[reserved]

Prof. William

Sztem Lord Genome létrehozott egy full társadalmat (Az emberi mintára) csak Beastmenekből... Nem volt mindenki katona...

Én

Miét csinált volna csak for teh lulz beastmeneket? Mind katona volt sztem, de nem tudták a háttértörténetet, ezért illeszkedtek be, miután megtudták, mi is volt és hogy. Viral is "emberi" lett a végére, pedig ős is ugyanolyan beastman volt, csak halhatatlan.

Manitu

Quote from: Én on 2008-06-04, 17:38:40
Miét csinált volna csak for teh lulz beastmeneket? Mind katona volt sztem...
És mégis mit evett az a sok katona? Meg ki gyártotta a mechákat? ^^"


Prof. William

+ Láttam hogy azért pár jelenetben alranyos kis nekolányok ott flangáltak kéz a kézben néhány emberrel szóval biztos babagyártás is lessz a dolgoban .:)

Én

Quote from: Manitu on 2008-06-04, 20:22:45
Quote from: Én on 2008-06-04, 17:38:40
Miét csinált volna csak for teh lulz beastmeneket? Mind katona volt sztem...
És mégis mit evett az a sok katona? Meg ki gyártotta a mechákat? ^^"
1) Én tudjam? :D De most komolyan, biztos megoldották valami szintetikus szaral.
2) Roszul írtam, nem mind úgy volt katona, hogy ment és ölt, nyilván egy nagy hadsereg részei, és egy mai seregben sem olyan emberek vannak, akik a harctéren működnek.

Mi értelme lett volna rendes társadalmat építeni Beastmanekből? :confused:

Nakedape

#375
Quote from: Én on 2008-06-04, 21:23:24

Mi értelme lett volna rendes társadalmat építeni Beastmanekből? :confused:
magának is csinált szórakozásra.. de ennyi erővel másnak is:)

értelmet keresni meg kész humor ebben az esetben/ világban  :rotfl: :whoah:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

#376
Quote from: Nakedape on 2008-06-05, 00:17:41
Quote from: Én on 2008-06-04, 21:23:24

Mi értelme lett volna rendes társadalmat építeni Beastmanekből? :confused:
magának is csinált szórkozásra.. de ennyi erővel másnak is:)
:confused: A lolik a Rasengan részei voltak

ED: bár a második mondatod megmagyarázná... :D

Nakedape

Quote from: Én on 2008-06-05, 00:19:35
Quote from: Nakedape on 2008-06-05, 00:17:41
Quote from: Én on 2008-06-04, 21:23:24

Mi értelme lett volna rendes társadalmat építeni Beastmanekből? :confused:
magának is csinált szórkozásra.. de ennyi erővel másnak is:)
:confused: A lolik a Rasengan részei voltak
oké rég láttam, de a hecegnő/ hercegnők az nem alkotások voltak?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

Tyű most megkavartál... Igazából fogalmam sincs miért csinálta őket. Mondták pedig, de nem emlékszem... Mindjárt belenézek abba, ahol elmondták.

Prof. William

" A Spirál King gyermeket nemz ha ahhoz van kedve..."

Nekem ebből az jön le hogy ő nemzette Nia-t. Ha "csinálta" volna tuti felűnnek neki anti-spirál gének...

Sztem egy komplett átrsadalmat épített fel... hiszen ő volt ennek a világnak az istene és unatkozott... Miért ne épíptett volna magának egy "árnyék emberiséget?" Évezredei voltak rá és mindent megtehetett spiral erővel... Én leglábbis ezt tenném...


Titkos

A mechákra ha jól emlékszem az utolsó részek környékén mondták, hogy azok már korábban is megvoltak. (Ugyebár azért van a sorozat legvégén kismillió Gurren Lagann. :D) Gondolom akkor gyártották őket, amikor még az összes Spiral a régi közös bolygón élt, Lord Genome pedig még meg sem született, vagy annyi idő volt, mint Simon. :) (Bár az utolsó részeknél én úgy voltam, mint a legtöbb szereplő, akik 5-10 percenként bemondták, hogy "OK, már semmit sem értek." XD)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


SaiyaGin

Ja igen, azt nem értettem(vagy csak nem figyeltem eléggé), hogy Nia hogy lehet az Anti-Spiral küldönce, hogy rendelkezhet Anti-Spiral génekkel, ha az apja a Spiral King ill. ő hozta létre?

Nihilus

Hm,Lord Genome biztos összejött azzal a fekete bigyóval,akiről kiderül,hogy nő,csak nagyon mély hangú és ronda. :zomg:  :hopp:


NLZ

Gurren Lagann Parallel Works Video 1 - Mindenkinek kell egy nő. :D Na és persze az elmaradhatatlan mega-giga-überdrill.  ^^"
[reserved]

kelvor

Bah, csak egy mega-drill, azt hittem rádob egy galaxyst, vagy valami....

NLZ

[reserved]

Titkos

Quote from: NLZ on 2008-06-16, 13:43:07
Gurren Lagann Parallel Works Video 1 - Mindenkinek kell egy nő. :D Na és persze az elmaradhatatlan mega-giga-überdrill.  ^^"

A sorozat végén lévő kitolások után rájuk is fért. :) Viszont akkor ez most a szeptemberi movie trailerje lenne, vagy mi?
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Prof. William

#388
Végül is végtelen számű párhuzamos világ létezik .:) Nem lenne rossz egy ilyen movie. :)

Sőt ez alapján pár száz múvit isl ehetne csinálni.

Bár mivel végig mutatja a sztorit inkább csak egy jó kis klipp...

minuszmiki

Quote from: SaiyaGin on 2008-06-16, 09:20:55
http://www.youtube.com/watch?v=kdZH3mT82vU
Csak most vettem észre. Gondolom simán csak "jó kis klip", de ha a Gaynax ilyen minőségű rókabőröket tervez lehúzkodni a sorozatról, csinálja nyugdtan.