Tengen Toppa Gurren-Lagann /Spoiler!/

Started by motifator, 2007-04-15, 23:31:35

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Titkos on 2008-06-19, 14:58:50
Quote from: NLZ on 2008-06-16, 13:43:07
Gurren Lagann Parallel Works Video 1 - Mindenkinek kell egy nő. :D Na és persze az elmaradhatatlan mega-giga-überdrill.  ^^"

A sorozat végén lévő kitolások után rájuk is fért. :) Viszont akkor ez most a szeptemberi movie trailerje lenne, vagy mi?
Nope, ez egy amolyan hivatalos amv sorozatnak az első darabja. Az ost dalaira készülnek majd, mindegyik teljesen más környezetben. 6 vagy 8 darab van tervben ha jól tudom.


Dreamcleaver

Hát amvnek elég szar volt. Viszont teljes sorozatként megnézném.  :haha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

http://www.youtube.com/watch?v=SNrtK78tlJA

[spoiler]Nekem nem nagyon tetszett, de persze ízlések és...[/spoiler]

minuszmiki

Quote from: SaiyaGin on 2008-06-25, 15:02:54
http://www.youtube.com/watch?v=SNrtK78tlJA

[spoiler]Nekem nem nagyon tetszett, de persze ízlések és...[/spoiler]
Pff. Ez igen béna volt.

Prof. William

#394
Az előző sokkal képzelet dúsabb volt...

Bár 1-2 jó fejet vágtak itt is a szereplők. :)

De összességében rosszabb volt az előzőnél...

[spoiler] Boota meg kielégítette Leeront. Ez még viccnek is rossz volt... [/spoiler]


Próféta


Prof. William

Kicsit fölcserélődtek a szerepek. :)

Titkos

A hármas az eddigi leggázabb, a kettesben legalább voltak vicces pillanatok de ez... :ejj: Ellenben a négyes tényleg nagyon jó lett, az első után a legjobb. :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Prof. William

Simon a kis fegyverhordozó...

Megnéztem volna a többi karaktert is rosszarcként. :)


Rounin

Quote from: Titkos on 2008-07-09, 02:11:55
A hármas az eddigi leggázabb, a kettesben legalább voltak vicces pillanatok de ez... :ejj: Ellenben a négyes tényleg nagyon jó lett, az első után a legjobb. :D

A hármas nézett ki a legjobban eddig. :angyali:
(a négyes fénypontja a kis pirulós Simon... nem akarom tudni, mi egyebet csinál a fegyverhordozáson túl)

Dreamcleaver

Na, ez a négyes már tényleg jó volt. A koncepció, a vágás, és a poénok is. Az első, ami tetszett.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Lol, szőke herceg fehér lovon. De ha Kaminát morcosra csinálták meg, akkor Viralt miért nem csinálták meg mosolygósra? :)
[reserved]


SaiyaGin

Megnéztem az 5. és 6. művet is, egyik se tetszett annyira, mint az 1. és a 4., a 6.-ból leginkább az ezüst/króm King Kittan tetszett. Ami viszont rávezet a legnagyobb problémámra: hol a fenében van Kittan?!?

bimanc

Gondolom erősen rákészül a Libera me from hell-re  :smile:

SaiyaGin

Quote from: bimanc on 2008-07-25, 17:59:56
Gondolom erősen rákészül a Libera me from hell-re  :smile:

Jaja, én is már csak ebben reménykedem.

motifator

Interview: Gainax on Gurren Lagann
Kiderül belőle az is, hogy az első rész elején látott képsor miért nem illik a valódi befejezéshez.
Eredetileg az történt volna, amit az első részben láttunk, de ahogy haladtak a sorozattal, a történet túlnőtte önmagát, és a valódi befejezés már teljesen más lett.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Bishop

Kár, reméltem hogy kihoznak belőle egy második szériát. tom kockázatos, de ha jól meg van csinálva sosem elég ^^

motifator

Quote from: Hiroyuki Yamaga(mecha designer and animation director)We hope to be working on Gurren Lagann for the next decade. This work we know as Gurren Lagann will continue.
Eszerint az elkövetkező 10 évben még újabb és újabb bőrt akarnak lehúzni a Gurren-Lagannról.
Gondolom, hogy film, játék meg OVA lesz még dögivel, de második TV sorozatban én sem bízok.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Titkos

Az ötöst ti honnan szedtétek le? YouTube-on nem találtam.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Dreamcleaver

Quote from: motifator on 2008-07-29, 15:27:18
Quote from: Hiroyuki Yamaga(mecha designer and animation director)We hope to be working on Gurren Lagann for the next decade. This work we know as Gurren Lagann will continue.
Eszerint az elkövetkező 10 évben még újabb és újabb bőrt akarnak lehúzni a Gurren-Lagannról.
Gondolom, hogy film, játék meg OVA lesz még dögivel, de második TV sorozatban én sem bízok.

Live-action...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

TTGL-ből? Ezt most nehéz elképzelnem, hogy oldanák meg élőben, bár az eszméletlenül QUALITY végeredmény sosem zavarta live-action terén a japókat.
[spoiler]But srsly :zomg: Galaxy-sized mechas in a live action movie?[/spoiler]

Gregory

Rákot. Ha csinálnak is belőle live-actiont, akkor is pr0n lesz   :Kiraly:

Dreamcleaver

#414
Quote from: Én on 2008-08-05, 04:19:58
TTGL-ből? Ezt most nehéz elképzelnem, hogy oldanák meg élőben, bár az eszméletlenül QUALITY végeredmény sosem zavarta live-action terén a japókat.
[spoiler]But srsly :zomg: Galaxy-sized mechas in a live action movie?[/spoiler]
srsly

btw
[spoiler] They are not as big as a Galaxy irl, they just appear to be big on the screen. It's a trick.  :D [/spoiler]

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

#415
Quote from: Titkos on 2008-08-05, 03:30:12
Az ötöst ti honnan szedtétek le? YouTube-on nem találtam.

Fent volt, csak leszedték. A TeCsŐ időnként leszedi őket a kopirájt miatt, aztán persze valaki mindig feltölti újra, de úg tűnik ezt nem. A Tokyo Tosho-n fent van, azt hiszem ez az.

Én

Oh lord... Ezek a TTGL tagjei anidb-n, néhánynál hangosan felröhögtem :lul:
[spoiler][/spoiler]

Makos

Én most kezdtem el nézni...
Első pár perc: miamanó ez?
Utána: Hát ez k*rvajó :D

SaiyaGin

Quote from: Én on 2008-08-08, 15:02:43
Oh lord... Ezek a TTGL tagjei anidb-n, néhánynál hangosan felröhögtem :lul:
[spoiler][/spoiler]

Ez az igazság. :lazza:

Nihilus

Na,kész vagyunk.Tőtsétek le a MAGYAR(:zomg:)TTGL manga első fejezetét by me and my crew.IttenEgy kicsit fail,mert túl sokan szerkesztettük,néha nem ugyanazokkal a fontokkal,és az SD verziót kellett felpakolni,amit hülye módon png-re szerkesztettünk.A HQ v2 verzió meg 26 MB,de az nem fért be a 12 megás limitbe.De első munkának egész jó.