Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

sirtomi

Ekkora szemeket :D A szín tényleg kicsit érdekes, de jó a kép, tényleg frissnek tűnsz kora reggelhez képest :)

Norboy


...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Groven

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-11-30, 22:20:47
Ha megmutatnám a lábam, simán lehetne látni, hogy meddig tartott a búvárruha;
sőt, még lehet fokozni, mert a fürdőgatya-vonal alatt még fehérebb vagyok :hehe:

Kedves szárnyas barátom! EZ a kelletén él KICSIT TÖBB információ volt.

Quote from: nyest on 2006-11-30, 23:15:47
:]] a világítás a trezorban erősen sárga, különben mobillal ennyi :D
igen "friss" vagyok, a fél5ös ébresztő, 7órához képest már messze van :]

Hehe. 1/2 5? Én még akkor fordulok át a másik oldalamra.  :angyali:


sirtomi


Moha

Quote from: Member on 2006-12-27, 13:02:31
Én és a haverok :D
Hadd találjam ki! Te vagy balról a második, az a szakállas-bajuszos fickó, igaz? :D

Member

Quote from: Moha on 2006-12-27, 13:13:20
Hadd találjam ki! Te vagy balról a második, az a szakállas-bajuszos fickó, igaz? :D
Természetesen, egy otaku körülbelül így néz ki, nem? :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2006-12-27, 13:02:31
Én és a haverok :D
Hmmm... szoknya nélkül alig ismertem rád...
:hehe:

(aki nem érti -> con-os képek :D )

Member

Con-on sem szoknyában voltam. :hehe:

Meske

Na teszek fel már egy képet.
Egy kis emlék a nyárból:
A gólyatáborban a bikán ülve

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kvikveg

Quote from: nyest on 2006-11-30, 20:53:36
reggel 7kor már dolgozok.  :3x3:

[img]
Waaa, micsoda szemek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Méghogy ennyi hajjal Nakedape :P

Christian


Member

Igazi Arrancar vagy. ;)

Eberinu

#2835
Hát ez lennék én =^.^= Mosolygósosos képek :D  :jee:
ÉN: http://img.cjb.hu/images/8273Evelinkeee.JPG

Evelinke profilból: http://img.cjb.hu/images/7926Evelinke4.JPG

Világítosos fejű vok :D: http://img.cjb.hu/images/8713Evelinke5.JPG

Ez régebbi,de itt is világitok: http://img.cjb.hu/images/1116ufo.JPG

Partyképesen :) : http://img.cjb.hu/images/3092Evelinke6.JPG

Zsiga

Quote from: Eberinu on 2007-01-20, 13:09:29
Hát ez lennék én =^.^= Mosolygósosos képek :D  :jee:
[ img]

[ img]
Kashmirba készültem :P
A második kép elég csúnyán el van b@szva... Rossz a kompozíció, csúnyán túl van exponálva az előtér, ráadásul rossz helyen van a fókusz. :)

Solid Snake

#2837
Quote from: Zsiga on 2007-01-20, 13:26:54
A második kép elég csúnyán el van b@szva... Rossz a kompozíció, csúnyán túl van exponálva az előtér, ráadásul rossz helyen van a fókusz. :)

Szakértő?  :D

Szerk: Mélyen tisztelt CSK elvtársammal
Ebben van valami kompozíciós error?  :lazza:

HVp213

van

fejetek felett 3m üres tér...

:p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Zsiga

Quote from: HVp213 on 2007-01-20, 13:49:00
van

fejetek felett 3m üres tér...

:p
Bizony, ez tipikus amatőr hiba (nem félreérteni, nem azt jelenti amire elsőre gondolnál ;)), tág portréknál sokan az arco(ka)t rakják a kép közepére, mert úgy gondolják józan paraszti ésszel hogy ami fontos az legyen középen. :)

.Attila

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-20, 13:41:38
Quote from: Zsiga on 2007-01-20, 13:26:54
A második kép elég csúnyán el van b@szva... Rossz a kompozíció, csúnyán túl van exponálva az előtér, ráadásul rossz helyen van a fókusz. :)

Szakértő?  :D

Szerk: Mélyen tisztelt CSK elvtársammal
Ebben van valami kompozíciós error?  :lazza:

Nagy szakértés ehhez nem kell ;)
Valszeg a háttérre mérte a villantás erősségét a gép, ezért túl erős lett az arcra a villantás.

Te képednél: kompozíció nem egyenlő expozíció ;) Kicsit alulexponált kép (sötét), kompozícióval nincs probléma, feltéve, hogy a kompozíció hiánya az nem probléma :P (viccen kívül: nyílvánvalóan nem művészi célja volt a kép készítésének, tehát arra jó, amire nektek kell)

Solid Snake

Quote from: HVp213 on 2007-01-20, 13:49:00
van
fejetek felett 3m üres tér...
:p

Quote from: Zsiga on 2007-01-20, 13:56:16
Bizony, ez tipikus amatőr hiba (nem félreérteni, nem azt jelenti amire elsőre gondolnál ;)), tág portréknál sokan az arco(ka)t rakják a kép közepére, mert úgy gondolják józan paraszti ésszel hogy ami fontos az legyen középen. :)

Quote from: .Attila on 2007-01-20, 13:58:03
Nagy szakértés ehhez nem kell ;)
Valszeg a háttérre mérte a villantás erősségét a gép, ezért túl erős lett az arcra a villantás.

Te képednél: kompozíció nem egyenlő expozíció ;) Kicsit alulexponált kép (sötét), kompozícióval nincs probléma, feltéve, hogy a kompozíció hiánya az nem probléma :P (viccen kívül: nyílvánvalóan nem művészi célja volt a kép készítésének, tehát arra jó, amire nektek kell)

Köszi az észrevételeket, srácok!  :tezsvir: :jee:
(különösen a 3 m-es komment tetszett...  :smile:)

Selmo

Quote from: Eberinu on 2007-01-20, 13:09:29
Hát ez lennék én =^.^= Mosolygósosos képek :D  :jee:
[ img]

[ img]
Kashmirba készültem :P
:jee:
Ne is hallgass rájuk! :D Majd Zsiga csinál rólad művészfotót ha elmész meetre. :hehe:

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Selmo on 2007-01-20, 15:18:11
Quote from: Eberinu on 2007-01-20, 13:09:29
Hát ez lennék én =^.^= Mosolygósosos képek :D  :jee:
[ img]

[ img]
Kashmirba készültem :P
:jee:
Ne is hallgass rájuk! :D Majd Zsiga csinál rólad művészfotót ha elmész meetre. :hehe:
Fogalmazzunk úgy, hogy ha azelőtt megérkezik mielőtt túl sokat innék akkor csinálok róla technikailag korrekt fotót. :)

.Attila

Szabad kérdeznem, milyen géped (objektív parkod) van?

Eberinu

Quote from: Zsiga on 2007-01-20, 15:20:16
Quote from: Selmo on 2007-01-20, 15:18:11
Quote from: Eberinu on 2007-01-20, 13:09:29
Hát ez lennék én =^.^= Mosolygósosos képek :D  :jee:
[ img]

[ img]
Kashmirba készültem :P
:jee:
Ne is hallgass rájuk! :D Majd Zsiga csinál rólad művészfotót ha elmész meetre. :hehe:
Dehogy hallgatok, nem tudnak ezek semmit...hisznek mindenfélét, csak azt nem veszik észre hogy ez csak kép :D
Fogalmazzunk úgy, hogy ha azelőtt megérkezik mielőtt túl sokat innék akkor csinálok róla technikailag korrekt fotót. :)
Először is leszögezném,semmilyen beállítást nem akartam,ez igy sikerült, nem kiállitásra készült, csak egy kép. Szóval nem értem mi a fenétt kötözködsz Zsiga,valamit nagyon félrenéztél...ugyhogy szerintem pihenj egy kicsit,mert valami ártalom lehet nálad hogy belekötsz az emberek képébe...nézd meg azt jóvan, nem kell ilyen hülyeségekkel fárasztani...:D

Zsiga

Quote from: .Attila on 2007-01-20, 15:50:24
Szabad kérdeznem, milyen géped (objektív parkod) van?
300D kit + 70-200L.

Quote from: Eberinu on 2007-01-20, 15:54:41
Először is leszögezném,semmilyen beállítást nem akartam,ez igy sikerült, nem kiállitásra készült, csak egy kép. Szóval nem értem mi a fenétt kötözködsz Zsiga,valamit nagyon félrenéztél...ugyhogy szerintem pihenj egy kicsit,mert valami ártalom lehet nálad hogy belekötsz az emberek képébe...nézd meg azt jóvan, nem kell ilyen hülyeségekkel fárasztani...:D
Gyúrj még egy kicsit humorérzékre, mert különben nagyon szenvedni fogsz itt. ;)
Vagy inkább válaszd a könnyebb utat, GTFO. :rolleyes:

Fazék

Quote from: Eberinu on 2007-01-20, 15:54:41Először is leszögezném,semmilyen beállítást nem akartam,ez igy sikerült, nem kiállitásra készült, csak egy kép. Szóval nem értem mi a fenétt kötözködsz Zsiga,valamit nagyon félrenéztél...ugyhogy szerintem pihenj egy kicsit,mert valami ártalom lehet nálad hogy belekötsz az emberek képébe...nézd meg azt jóvan, nem kell ilyen hülyeségekkel fárasztani...:D
nem kell ilyen komolyan venni a "kritikáját" ;) szimplán fotómániás a jóember és szereti megjegyezni, hogy ő mennyivel jobban tudja fotózni önmagát és másokat  :haha:
(amiben hozzáértése végett, egye-fene még lehet is valami :D)

Ramiz

Quote from: Eberinu on 2007-01-20, 13:09:29Hát ez lennék én =^.^= Mosolygósosos képek :D  :jee:


Kashmirba készültem :P
Hát ezt nem értem... a sok fagboy mind a fényképezés technikájáról kezd el értekezni, pedig itt egy csinos lány képeket postolt magáról! :cool: :hail: Éledjetek már fel fiúk!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2007-01-20, 16:41:23
Quote from: Eberinu on 2007-01-20, 13:09:29Hát ez lennék én =^.^= Mosolygósosos képek :D  :jee:


Kashmirba készültem :P
Hát ezt nem értem... a sok fagboy mind a fényképezés technikájáról kezd el értekezni, pedig itt egy csinos lány képeket postolt magáról! :cool: :hail: Éledjetek már fel fiúk!!! :D
én sem értem őket :D alig várom a következő meet-et, hátha eljön a csinos hölgy is :muhahah:

(vagy hagyjam abba, mert ezzel csak elriasztom? :redface:)