help - Archive - 2003-01 - 2006-06

Started by gyroscope, 2003-01-06, 14:38:13

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: mickaSegítsetek!   Hogyan lehet az oldalról fulmeket letölteni?  Nagyon érekelne a dolog meg a anime is. köszi micka4
Click. utána say Thnx to Moha.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Squito

Quote from: MohaTalálkoztatok már olyan jelenséggel, hogy megírtatok egy lemezt, az ellenörzés rendben megvolt, aztán nem tudta olvasni az író? :confused:
Nemrég ugyanis a gariba leadott íróm helyett kaptam egy újat (Pioneer A-110) és ha megírok vele egy Verbatim lemezt (nem hamis, ellenõríztem), megírja rendesen, lefut a Nero verify, ami nem talál hibát, viszont utána nem tudja olvasni. Az érdekesség a dologban, hogy egyrészt csak a Verbatim lemezekkel jön elõ a gond, másrészt az így megírt lemezt a sima olvasó tökéletesen viszi, harmadrészt az ugyanebbõl a csomagból származó, de még a régi íróval megírt Verbatim lemezeket meg rendesen olvassa az író.
A lemezek egyébként 8x-osak, de mindig 4x-esen írtam õket.
Ha ezt érti valaki?! :confused:

Ha valakinek van javaslata a megoldásra, örömmel venném.
Nekem is gondom volt az egyik Verbatim DVD-mel(, amire Bleach-et írtam ki). Érdekes módon kb a 3. kiberakás után vitte rendesen. Elõször azt írta ki, hogy nincs bent lemez, utána beolvasta, de azt monta, hogy üres, utána meg már jó lett...

Squito

Quote from: NecridClick. utána say Thnx to Moha.
Ezt valami nagyon feltünõ helyre kellene kirakni...

m46u5

Quote from: Kurosaki IchigoEzt valami nagyon feltünõ helyre kellene kirakni...
Moha aláírása, nem elég feltûnõ? :)
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

zsozso

Quote from: Kurosaki IchigoEzt valami nagyon feltünõ helyre kellene kirakni...
Vagy nem ;)
Death is the only redemption

LeZuZiUs

Nemtudom hogy jó helyre írom-e de az lenne a gondom hogy valamiért nem tudok registrálni mert ezt írja ki: Nincs jogosultság a mûvelet végrehajtásához.
tudja valaki véletlenül mi a gond?? Elõre is köszi.

Bocs ha rossz helyre írtam.....

KEVIN.

Hi all.

Az a problémám, hogy a ONE PIECE 165-tõl fölfele nem tudom lejátszani a részeket. Amikor le szedtem azt irta a végén, hogy mp4 formátum vagy mi.
leszedtem és újra telepítettem az összes kodeket és lejátszó programot, de így sem megy. Ha valaki tud nekem segíteni annak nagyon megköszönném.
RAGNAROK-KEVIN.-Blacksmith

Alkyra

Kaizoku sub feltételezem.

Olvasd el amit srácok írtak. Le kell tölteni vlm speciális kodecket, de ha nem akarsz szórakozni ilyen hüyleségekkel, akkor Mplayer!(nekem is csak azért van fenn pár kodek, mert annélkül nem tudja vágni õket a virtual dub...)

Squito

Quote from: KEVIN.Hi all.

Az a problémám, hogy a ONE PIECE 165-tõl fölfele nem tudom lejátszani a részeket. Amikor le szedtem azt irta a végén, hogy mp4 formátum vagy mi.
leszedtem és újra telepítettem az összes kodeket és lejátszó programot, de így sem megy. Ha valaki tud nekem segíteni annak nagyon megköszönném.
MPlayer!!!
http://mpf.dzm.hu

Manitu

Gondoltam lecserélem a szutyok avikat a gyûjteményemben, de ennél a fájlnál elakadtam. A crc nem egyezik a hivatalossal. Anidb is jegyzi a fájlt, mint létezõ crc-hibás verzió, szóval nem letöltés közben keletkezett a hiba.
Látok mellette egy [ax]_Slayers_Try_-_53_[A268775E].mkv.cdt nevû fájlt, ez nekem egy kissé gyanus... ha nem tévedek, ez valami olyasmi, amivel ki lehet javítani a crc hibát. De hogyan? Próbáltam rákeresni, de egy hárombetõs kiretjesztésre sok találatot ad a Google, online hírujságot, amerikai idõzónát, kínai karakterkódolást, de semmi olyasmit, aminek hasznát vehetném. Tehát a kérdés, mire jó ez az ominózus .cdt fájl, és hogyan kell használni?


TurboK

Quote from: KEVIN.Hi all.

Az a problémám, hogy a ONE PIECE 165-tõl fölfele nem tudom lejátszani a részeket. Amikor le szedtem azt irta a végén, hogy mp4 formátum vagy mi.
leszedtem és újra telepítettem az összes kodeket és lejátszó programot, de így sem megy. Ha valaki tud nekem segíteni annak nagyon megköszönném.
vagy mplayer vagy ffdshow kell neki.

manitu: asszem Zidrav a progi neve ami cdt fileból rekonstruál.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Manitu

Quote from: TurboKmanitu: asszem Zidrav a progi neve ami cdt fileból rekonstruál.
Thnx, tényleg ez az, csak nem a .cdt-bõl javít. :( A cdt-vel és az eredeti, hibátlen fájllal lehet csinálni egy .cdp fájlt, amivel aztán ki lehet javítani :( Kénytelen leszek valahonnan beszerezni a jó fájlt is...


Lojka

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy van egy sfv. kiterjesztésü fájl, ami nemtudom hogy mire való! Esetleg megtudná nekem valaki mondani hogy mire jó? Köszönöm elöre is :confused:
[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]:whoah: [/COLOR][/FONT]

Fazék

Quote from: LojkaSziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy van egy sfv. kiterjesztésü fájl, ami nemtudom hogy mire való! Esetleg megtudná nekem valaki mondani hogy mire jó? Köszönöm elöre is :confused:
file konzisztencia ellenõrzésre :) vagy miafenére :) szóval elméletileg Total Commander alapból vágja mi a dolga velük. leellenõrzi az sfv file tartalma szerint a hozzá tartozó file-okat, hogy (elvileg) hibátlanok-e.

Alkyra

Quote from: Fazékfile konzisztencia ellenõrzésre :) vagy miafenére :) szóval elméletileg Total Commander alapból vágja mi a dolga velük. leellenõrzi az sfv file tartalma szerint a hozzá tartozó file-okat, hogy (elvileg) hibátlanok-e.

Vlm hasonló.^^ A lényeg, hogy legyen s ne töröld ki.:hahaha:

Lojka

Köszi Fazék! Még egy kérdésem lenne: Nincs esetleg valamien oldal ahonnan lehetne leszedni magyar feliratokat anime-khez? Mert angol tudásom pocsék :beken:
[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]:whoah: [/COLOR][/FONT]

Manitu

Quote from: LojkaKöszi Fazék! Még egy kérdésem lenne: Nincs esetleg valamien oldal ahonnan lehetne leszedni magyar feliratokat anime-khez? Mert angol tudásom pocsék :beken:
http://animeaddicts.interhost.hu


Lojka

Köszi szépen a segitséget :)
[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]:whoah: [/COLOR][/FONT]

Lazzaret

Tudtok olyan progit ajánlani amivel avi,ogm és mkv fájlokból DVD-t tudok konvertálni? + ha lehet akkor a magyar feliratot is beletudjam illeszteni :D


www.arkangyalok.uw.hu

Raggie

Hát vóna egy problémám! Letorr3nteztem egy csomó Roots albumot és szépen le is jött, csakhogy valami .mpc formátumban van és nem tudok velük mit kezdeni... Rákerestem a drágára google-ben és kidobott valami River Past Audio Converter-t, amit le is töltöttem, fel is crackeltem meg minden és nem csinál semmit. Berakom dolgozik csomót és aztán a célmappában semi sem jelenik meg pedig a progi azt arja, hogy minden okés...

Segítseteeek! Pls!  :bruhuhu:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

#380
Quote from: Raggie on 2006-06-08, 01:15:01
Hát vóna egy problémám! Letorr3nteztem egy csomó Roots albumot és szépen le is jött, csakhogy valami .mpc formátumban van és nem tudok velük mit kezdeni... Rákerestem a drágára google-ben és kidobott valami River Past Audio Converter-t, amit le is töltöttem, fel is crackeltem meg minden és nem csinál semmit. Berakom dolgozik csomót és aztán a célmappában semi sem jelenik meg pedig a progi azt arja, hogy minden okés...

Segítseteeek! Pls!  :bruhuhu:
Ezt szedd le, ha WinAmp-ban szeretnéd lejátszani

és természetesen elfogadom fizetségként a Roots albumokról másolatot :D

szerk: bár ahogy nézem mintaként flac file-ok vannak hozzá, szóval lehet hogy neked nem ez kell...

szerk2: de mégiscsak ez kell hogy legyen a megoldás. szedd le, próbáld ki. nekem csak a másik vinyómon van hirtelen mpc file, szóval én nem tudom tesztelni

Manitu

Quote from: Raggie on 2006-06-08, 01:15:01
Hát vóna egy problémám! Letorr3nteztem egy csomó Roots albumot és szépen le is jött, csakhogy valami .mpc formátumban van és nem tudok velük mit kezdeni... Rákerestem a drágára google-ben és kidobott valami River Past Audio Converter-t, amit le is töltöttem, fel is crackeltem meg minden és nem csinál semmit. Berakom dolgozik csomót és aztán a célmappában semi sem jelenik meg pedig a progi azt arja, hogy minden okés...

Segítseteeek! Pls!  :bruhuhu:
Click. Mpc plugin winamphoz. A becsületes neve MusePack, és ha jól tudom szintén veszteségmentes formátum. Ha meg esetleg olyan maradi vagy mint én, és még mindig a 2.9x-es winampot használod, akkor csak szólj, ahoz is van pluginem valahol.


Rage

Quote from: Manitu on 2006-06-08, 01:26:23
A becsületes neve MusePack, és ha jól tudom szintén veszteségmentes formátum.
Legjobb tudomasom szerint csak "near-lossless", a CD-minoseg ~90%-at adja vissza (az igazi losslessek, mint pl. APE, FLAC, WavPack termeszetesen 100%-ot).
痛みを感じる方向に、出口がある!

Raggie

Thousand THX Zoli és Manitu! :merci: :whoah: (+1 mindkettőtöknek a gyors segítségért)

Ja, és Roots rulz!  :szemuveges:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

TurboK

Nemtudom hol kérdezzek rá, de lehetséges Plesk 8.0.0 alapú szerverre bittorrent webhostot tenni ami külső oldalak torrentjére kapcsolódik? Egy 100mbites vonallal gyorsabben lehet ratiot épiteni mint egy othoni ADSLlel, ugye...

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

TurboK

Quote from: Rage on 2006-06-08, 02:03:46
Quote from: Manitu on 2006-06-08, 01:26:23
A becsületes neve MusePack, és ha jól tudom szintén veszteségmentes formátum.
Legjobb tudomasom szerint csak "near-lossless", a CD-minoseg ~90%-at adja vissza (az igazi losslessek, mint pl. APE, FLAC, WavPack termeszetesen 100%-ot).

A musepack olyan cuki volt kb 3 évvel ezelőtt, de nem fejlesztik sehova és LAME 3.97b2 kódolású mp3ak már simán ütik, főleg egy olyan lejátszóban ami kihasználja az extra információkat mind pl. enc_padding és enc_delay.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Sankeshi

keresek vírus írtot ami jó is kóddal együtt ha tudsz oldalt ahonnan lehet letölteni kérlek írj előre is köszi SŰRGŐS

sirtomi

Quote from: White SeeD on 2006-06-23, 11:52:19
A legtöbb vírusírtót 1 hónapig tudod ingyen használni.
Amúgy ott a panda vagy a norton antivírus.

Mondjuk szerintem a legjobb vírusítró a hdd totális legyalulása :jee:
Nortotn és Pandát én nem ajánlom, eddig csak bajom volt velüg. Nod32-vel eddig elégedett vagyok, de nem használom túl régóta.

Sankeshi

és hol találom?

Zsiga