Kedvenc anime intro-k és outro-k

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-05, 17:39:05

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Shali on 2006-07-29, 18:41:26
Texhnolyze intrója baromi jó! A zene Juno Reactor keze munkája, ami már alapból elég lenne, a képi világa meg ilyen sötét, zajos, nagyon állat ^^
Juno Reactor - Guardian angel tényleg nagyon ottvan. Igaz az OP-t még nem láttam, lévén a sorozatot sem, mivel annyira nem vagyok egy cyberpunk junkie, hogy nekiessek. De zeneileg nagyon ottvan, ez tény :jee:

Lt. Simoan Blarke

nekem a zene magaban nem tetszik. az anime versionjet meg tudom hallgatni, de a teljeset nem. viszont a kepi vilag nagyon ott van hozza, szoval Lythis, sztem vedd nyakadba a youtube-ot, fent van rajta valahol :jee:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bishop

nem sokat ismerek
de nekem eddig a legjobb openig a zene miatt
a Bleach op2

Draconire

xxxHolix 2nd ending
két kawaii lány gitározik (gitár nélkül XD), és később egy plüss állat-szerűség beszáll énekelni (illetve tátogni XD)   :cool:

Randal

Opening: Last Exile zene és képek:)
Ending: A Wolf's Rain vége fele amikor a Secret garden című szám szól. Na, az frenetikus.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Randal on 2006-08-16, 22:42:49
Opening: Last Exile zene és képek:)
igen, az nagyon jol sikerult. 15 resz utan megeltem azt, hogy nem leptetem at, hanem vegighallgatom. baromijo a hangzasa, tenyleg "repkedek a levegoben valami legiszannal" filingem van tole :)
es nekem az endingje is tetszik  :jee:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Randal

Őszintén szólva én elég sokszor átlépkedtem, mert vártam a folytatást, de az openinget kiszuperáltam a videóból. Vsz jobb mint ami az OST-ben van. Igaz utóbbi 6 perces:)

chilip

a Scryed op-ja és ed-je egész jó, de nálam immár negyed éve a Witchblade op-ja a favorit :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Shali on 2006-07-23, 21:12:36
Szerintem a GitS első évadának intrója, az Inner Universe sokkal jobb volt, mint a másodiké. Az az egyik legszebb szám, amit valaha hallottam ('=
Hát... ízlések és pofonok...
Ha már GitS SAC1, akkor inkább a Lithium flower - én meg azt nem tekertem át egyszer sem, sőt, inkább vissza :D

Randal

White Seed: minek keresni? Fogod az animét, megnyitod virtualdubban, lemented az audiot wma-ban avgy ogg-ben, megnyitod a nero zeneszerkesztőjét, kivágod azokat a részeket amiket nem kell aztán elmented. És voilá, megvan az OP:)

Liquid Snake

Nekem a Naruto eniding 1 a KEDVENCEM.

Shali

Most néztem meg a Paranoia Agent első részét és az intróra nem találok szavakat. A zenéje és a képi világa is eszméletlen jó ((=
"what a wondrous mushroom coud in the sky", és hozzá a gügyén nevető emberek, nagyon jó! ((=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Próféta

Quote from: Shali on 2006-08-30, 16:22:51
Most néztem meg a Paranoia Agent első részét és az intróra nem találok szavakat. A zenéje és a képi világa is eszméletlen jó ((=
"what a wondrous mushroom coud in the sky", és hozzá a gügyén nevető emberek, nagyon jó! ((=
:tezsvir:
Valami olyasmi a sztori mögötte, hogy késő esti sávot kapott a sorozat, ezért olyan intrót csináltak neki, ami jól felébreszti az embert :)

kikuchiyo

Szerintem is brilliáns, de ha jól emlékszem, a rendező valahol azt nyilatkozta, hogy relatíve gyorsan, kevés megrajzolt képkockából dobták össze.
Failure is the default option

Ryxus

Nekem na'on bejön az FMA összes op.-ja és end.-je + a Bleach 3 op.-ja és end.-je.
Fullmetal Alchemist and Bleach 4ever

"If you get close to the sun you just get yourself burnt" - Edward Elric

"Under the mask there is another mask" - Hatake Kakashi

"All of your opinions are rejected!" - Kurosaki Ichigo

SaiyaGin

Azt hiszem, még sosem írtam a topikba, úgyhogy ez a lista elég hosszú lesz...

Opening:
Dai-Guard - :lol:
Dragon Ball GT – az 1. opening, amit eredetiben hallottam (RTL7 pwnz joo :D)
Erementar Gerad
Full Metal Panic! 1. op (tudom, hogy eléggé hasonlít hozzá a 2., de annak a képi világát nagyon összedobottnak éreztem) 
FMP Fumoffu,
FMP The Second Raid
Genshiken
GetBackers: Barariro no Sekai
Kaleido Star: Tattoo Kiss
Lost Universe
Oh! My Goddess (tv)
Oh! My Goddess Sorezore no Tsubasa – skót duda...
Onegai Twins
School Rumble
Slayers Next
Slayers Try
Tenjou Tenge – BOMB A HEAD!!  :whoah:   :uzi:
You're Under Arrest: Love somebody
You're Under Arrest 2


Ending:
Ai Yori Aoshi Enishi: I do!
Dragon Ball GT: mind
Fate/Stay Night
Futari Ecchi
Genshiken
Get Backers: Ichibyo no Refrain, Namida no Hurricane
Kaleido Star Layla Hamilton Monogatari
Love Hina – tökéletesen ellentétes a sorozat hangulatával
Oh! My Goddes: Negai
Slayers
Slayers Next
Slayers Try: mindkettő
You're Under Arrest: The Movie

A Detective Conan-számokat azért hagytam ki, mert azokból egy ennél nem sokkal rövidebb lista lenne.  :lazza:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: SaiyaGin on 2006-09-04, 15:41:13
Opening:
Dragon Ball GT – az 1. opening, amit eredetiben hallottam (RTL7 pwnz joo :D)
Full Metal Panic! 1. op
FMP Fumoffu,
FMP The Second Raid
Onegai Twins
School Rumble

Ending:
Dragon Ball GT: mind
Love Hina – tökéletesen ellentétes a sorozat hangulatával
:tezsvir:
az 1. opening FMPbol melyik?
egyebkent ra kellett jonnom, hogy a Love Hina specialoknak BAROMIJO opjai es endingjei vannak. (mondjuk annyira lavulavu meg romantika hangulatot tudnak nyomni, ami 1500%ban hianyzik magabol az animebol, hogy az neha mar faj :D )

mostani kedvencem pedig Argento Soma op/end. mondjuk nem lattam vegig a cuccost, nem tudom, mennyire illik hozza, de 2 resz alapjan nagyon. :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

SaiyaGin

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-04, 15:58:01
:tezsvir:
az 1. opening FMPbol melyik?
egyebkent ra kellett jonnom, hogy a Love Hina specialoknak BAROMIJO opjai es endingjei vannak. (mondjuk annyira lavulavu meg romantika hangulatot tudnak nyomni, ami 1500%ban hianyzik magabol az animebol, hogy az neha mar faj :D )

mostani kedvencem pedig Argento Soma op/end. mondjuk nem lattam vegig a cuccost, nem tudom, mennyire illik hozza, de 2 resz alapjan nagyon. :)

Amelyiknek az elején Kaname normális életét mutatják, majd váltanak a katonai dolgokra és a többi szereplőre.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: SaiyaGin on 2006-09-04, 16:07:38
Amelyiknek az elején Kaname normális életét mutatják, majd váltanak a katonai dolgokra és a többi szereplőre.
de akkor jol emlekszem, hogy a zene ugyanaz marad? *homlokrancolas* mert nezem itt az OSTt es egyetlen szamrol remlik hogy az volt az opening...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

SaiyaGin

#409
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-04, 16:09:58
de akkor jol emlekszem, hogy a zene ugyanaz marad? *homlokrancolas* mert nezem itt az OSTt es egyetlen szamrol remlik hogy az volt az opening...

Igen, a zene ugyanannak a számnak a 2 "változata"(jobb szó nem jut eszembe). Az 1.-ben a szám első kb. másfél perce hallható, a másodikban a 2. másfél perc.

szerk.: a listából kimaradt az Inuyasha Grip című openingje.

Lt. Simoan Blarke

heh. annyi City Huntert neztem az utobbi idoben, hogy az valami rettenet. de a '91 season introja es outroja megfogott (a korabbiak nekem tul oregesek dallamvilagban). plusz nem tudom, mennyire szamit introoutronak a filmek kezdete & vege, de a The Death of Evil Saeba Ryo introja baromijo lett, gyonyoru artok vannak benne, kellemes zene, ami kell :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fubi

Air Gear intro. Maga a zene nagyon tetszik és szerintem nagyon illik a klip is hozzá.
És még: Flow:Go  és Asian Kung-fu Generation :Haruka Kanata (mind2 Naruto  intro).
A Bleach legújabb introja is tetszene ha nem tudnám hogy utána filler rész jön.

Ehhez a témához még annyit fűznék hozzá , hogy ez is egy olyan kategória amiben az animék magasan verik a nyugati társaikat(Na láttam már kifejezetten rossz intro-t is de az átlag azért több mint egyszerű zene és video amit azért raknak be hogy a stáblista alatt ne a masszív fehér semmit nézzük).

Cobra

Van olyan anime outro is, ami néha változó állókép, de a zene olyan jó alatta, hogy érdemes végig né...hallgatni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lythis

A Bleach új intrója annyira valahogy nem tetszik, mint az eddigiek. Persze erre sem mondom, hogy rosz, sőt, igényes darab, de a zeneválasztás nagyon nem tetszik alá. Főleg az Ichirin no Hana és a D-tecnolife után...

Fubi

Bleach-ből a kedvencem az első intro (Asterisk) és a mostani outro (Movin). Tükrözik a Bleach stílusát, főleg az előbbi.
A legújabból nekem pont a zene tetszik  :szemuveges:, mondjuk el tudnék mellé képzelni sokkal jobb klipet is, valamit amiben kevesebb bounto van.

Quote from: Cobra on 2006-09-13, 01:01:11
Van olyan anime outro is, ami néha változó állókép, de a zene olyan jó alatta, hogy érdemes végig né...hallgatni.

Tudsz ajánlani?

Member

#415
Asterisk, Ichirin no Hana, Life és Hookie Boshi szerintem, ami jó a Bleachből.

Fubi: Most így belegondoltam, az FMA 2. endingje (Tobira no Mukou e) pont olyan állóképes valami, de nekem nagyon tetszik. :)

Bruce

Quote from: Fubi on 2006-09-14, 19:10:47

Quote from: Cobra on 2006-09-13, 01:01:11
Van olyan anime outro is, ami néha változó állókép, de a zene olyan jó alatta, hogy érdemes végig né...hallgatni.

Tudsz ajánlani?
Tudom, hogy nem nekem szólt, de a Juuni Kokki szerintem ilyen. Általában mikor hat-hét részt nézek egy sorozatból, akkor egyszer nézek openinget, egyszer endinget, már ha jó, de ez azon kevés sorozatok egyike, amikor volt az néha kettő-három is...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Fubi

Az FMA második endingje nekem is tetszik, illik a sorozat hangulatához(azt is milyen rég láttam) :jee:, a  Juuni Kokki -t így névről nem ismerem, de megnézem. Köszi mindkettőtöknek. :merci:
Viszont akkor én is ajánlok: Chain- az Air Gear introja ha Asterisk tetszet akkor ez is fog (remélem) :szemuveges:.

Próféta

fubi: a Cowboy Bebop endingje pont megfelel a követelményeknek: állóképekből áll, és a sorozat 3 vagy kitudjahány végignézése alatt egyszer se nyomtam el  :jee:

Member

Quote from: Próféta on 2006-09-15, 00:53:18
fubi: a Cowboy Bebop endingje pont megfelel a követelményeknek: állóképekből áll, és a sorozat 3 vagy kitudjahány végignézése alatt egyszer se nyomtam el  :jee:
Vélhetően ismét én vagyok az egyetlen, akinek nem tetszett :D