Kedvenc anime intro-k és outro-k

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-05, 17:39:05

Previous topic - Next topic

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Fazék

CB befejezése után elkezdtem újranézni a Samurai Champloo-t és ahogy első végignézéskor, most is minden egyes résznél végighallgatom az outro-t.

Soul

Én általában mindíg(komoylan) végig nézem az op-t és ed-t, nagyon rossznak kell lennie számomra hogy átekerjem, egy 50+-os nál 50szer op és ed :smile:.Szóval sok kedvencet írhatnék, de a frissek közül a Kurozuka opja az aranyérmes.

Próféta

Quote from: Fazék on 2008-12-10, 00:21:11
CB befejezése után elkezdtem újranézni a Samurai Champloo-t és ahogy első végignézéskor, most is minden egyes résznél végighallgatom az outro-t.
Song of Four Seasons  :borul:
Én is rendszeresen hallgatom.

Chronus

Toradora OP/ED szerintem is nagyon jó.


Chronus




Alkyra


Xzone

Quote from: minuszmiki on 2009-01-13, 05:01:53
Quote from: Chronus on 2009-01-13, 01:03:41
Maria+Holic OP
http://www.youtube.com/watch?v=Ti8ba2gjKdI
Höh, ez tényleg jó. Az animu milyen?

Az első rész nagyon tetszett, megvan rá az esély, hogy nagyon jó legyen a sorozat.

chilip


Chronus

Quote from: minuszmiki on 2009-01-13, 05:01:53
Höh, ez tényleg jó. Az animu milyen?

Szó-szó. Első rész bejövős. Érdemes nézni, van benne potencia.

gg subolja.

Soul

Igen a gg [spoiler](remélem normálisan végig viszik és nem menstruálnak be közbe)[/spoiler] subbolja és javítópecseli(hátha valakit érdekel), úgy vettem észre hogy csak a note-okat szépítgették.Harmadjára megnézve is jó volt ez az első rész  :jee:.

Rounin

Quote from: Próféta on 2008-02-07, 23:16:04
* Próféta casts Raise Dead (4 mana)

Szerelem első látásra: Baccano! opening

Oh wow.
Az anime is jó? :3

Xzone

#586
Quote from: Rounin on 2009-01-13, 13:57:19
Az anime is jó? :3

Nagyon jó, és a sountrackje is remek.

minuszmiki

Thx all, csekkolom majd a ezt a Maria+Holicot.

@Rounin


Darkstar

El is felejtettem, hogy létezik ez a topic...


K-on ED

teh best
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Ha már dömping:
Most kezdtem el megint a Kemonodzumét, és az OP-je instawin.
All that brú

Soldier

hát nem tudom,miutan a instawin-t írtad kicsit jobbra számítottam :redface: Az FMA-s viszont télleg nem rossz

Én

#592
Nem csak a zenét szoktam nézni :D
Bár, az is tetszik benne

Soldier

persze nem is erről van szó,én se,nekem tulkép. semmi sem tettszik benne, bár hozzá kell tennem hogy magát az /a/-t még nem láttam,így aztán amit látok nem mond sokat :hehe:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Akkor úgy tűnik csak az én szívemnek kedves ez a darab :D

Próféta

Quote from: Én on 2009-04-10, 00:42:25
Akkor úgy tűnik csak az én szívemnek kedves ez a darab :D
Nehogy azt hidd.  :lazza:

Rounin

Nekem az első harmada tetszik. :angyali: A többi "meh", de ez egész biztosan az én hibám, rohanok - bocsánat, kúszok - is kukoricát morzsolni, hogy legyen min térdepelnem. :angyali:

Quote from: DarkstarK-on ED

Nem rossz. Na megnézzük az első részt, köf. ^^

Én

Dilemma. Nem tudom eldönteni, hogy a Basquash! vagy az Eden of the East OP-ja e a szezon legjobbja. Bár az utóbbi érthetőségéhez nyilván hozzájárulnak majd az elkövetkezendő részek is.

Alkyra

Quote from: Én on 2009-04-12, 19:59:45
Dilemma. Nem tudom eldönteni, hogy a Basquash! vagy az Eden of the East OP-ja e a szezon legjobbja. Bár az utóbbi érthetőségéhez nyilván hozzájárulnak majd az elkövetkezendő részek is.

Nekem az FMA2 OP-ja jönn be(YUI fan vagyok.^^) s K-ON ED-je, de ez úgy is változni fog, ahogy haladunk a sztoriban.:)