Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

A munkahelyemen annyira hiány van tapasztalt munkaerőből, hogy már engem is felvettek egy 2. szintű pozícióba. az új részlegen tréninget tartó emberek egyikének My Little Pony-s háttérképe van, egy másik épp a 4chan valamilyen autós topikját nézte, amikor odaültem mellé, egy harmadik ember pedig ugyanolyan agyrohasztó szóvicceket mond, amilyeneket én is szoktam. :haha: Ma pedig megtartottuk az "ajándékozzuk meg egymást" karácsonyi ünnepséget, ahol is az ilyenkor szokásos édességek mellett a "Kezdő diktátorok kézikönyve" című könyvet kaptam meg. :lul:

Kvikveg

Quote from: SaiyaGin on 2016-12-20, 23:14:02
A munkahelyemen annyira hiány van tapasztalt munkaerőből, hogy már engem is felvettek egy 2. szintű pozícióba. az új részlegen tréninget tartó emberek egyikének My Little Pony-s háttérképe van, egy másik épp a 4chan valamilyen autós topikját nézte, amikor odaültem mellé, egy harmadik ember pedig ugyanolyan agyrohasztó szóvicceket mond, amilyeneket én is szoktam. :haha: Ma pedig megtartottuk az "ajándékozzuk meg egymást" karácsonyi ünnepséget, ahol is az ilyenkor szokásos édességek mellett a "Kezdő diktátorok kézikönyve" című könyvet kaptam meg. :lul:
:lol:

Azon filozom, hogy akarom-e tudni hogy hol dolgozol.  :szemuveges:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Meglepően jó videó angolul a magyar nyelvről
https://youtu.be/ikODMvw76j4
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Nezegetve a regi George Michael szamokat, amiket ismertem, ez jott szembe.
Lehet, hogy a wtf vagy nagyon LOLba kellett volna...  :eek: :lul:
https://www.youtube.com/watch?v=ABhZQ_VRbsQ
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Ehh, az öreg kandallóhoz hasogatta a gyújtóst és lekapott egy szép darabot a bal mutatóujja utolsó percéből (úgy a harmadát, átlóssan). Jól indul az év...  ::)
Összesszedtem a darabot, becsomagoltam és elvittük azt is. Végül visszavarrták "biológiai fedésnek", de ottmaradni nem fog. A doki azt mondta, hogy 4 éve van itt, de a mentősök sem szokták ilyen jól hozni a plusz végtagokat. Még a zárójelentésben is benne van, hogy "amputatum szállítása a szakma szabályainak megfelelően".  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2017-01-01, 20:38:22
... "amputatum szállítása a szakma szabályainak megfelelően".  :Kiraly:
Akkor most aruld el mik a szakma szabalyai.
Jobbulast neki!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Egy többé-kevésbbé steril gézlap társaságában bezacskózva, 0 fokos (read: csapvíz+ jégkockák) vízbe merítve, hűtőtáskában jégakku mellett. Nem szennyeződött (jobban, mint mikor a földre esett), nem lett vizes, nem fagyott meg és nem melegedett fel.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Wow, grat. És jobbulást!

Moha

Áu! :zomg:
Csak olvasni is fáj. Jobbulást neki!

Darkstar

Na fasza, tegnap apám kapott tetanuszt, holnap én megye raportra, mert megharapott ez a köcsög kígyó. Eddig jó az év.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2017-01-02, 20:45:08
Na fasza, tegnap apám kapott tetanuszt, holnap én megye raportra, mert megharapott ez a köcsög kígyó. Eddig jó az év.  :Kiraly:
Van meg 36x nap, nem kene ennyire sietni.  :ejnye:
Jobbulast neked is. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Failure is the default option

Darkstar

Most mondjam azt, hogy nálunk az irodában (a Pesti, a Tokyo-t annyira még nem ismerem) már van 5-6 droid? :D  Csak szerintem kevésbbé intelligensek, mint a cikkben említettek.  :__devil:
Egyébként régóta mondogatják a jövőkutatók, hogy nagy változás lesz ezen a téren, és akár 20 év múlva sokan ma még nem is létező iparágakban dolgoznak majd, a mostaniak jó részét meg robotok csinálják.
Japán jó helyen van a robotikában, de szerintem pont ott fog később beindulni ez a váltás (Amerikában és Kínában előbb), mert annyira ragaszkodnak a megszokotthoz és nehezen váltanak. Épp most vért izzadunk azon, hogy rávegyünk egy nagyobb multit (aki amúgy baromi innovatívnak tartja magát), hogy filenévben verziózott excel táblázatok helyett egy központosított rendszerben intézzenek bizonyos finance folyamatokat. A rendszer nem mellesleg képes tök ugyanazt az excelt kiköpni, amit most kézzel töltögetnek...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Ha esetleg valaki (ismerose, baratnoje, tesoja) ilyet keresne:
Egeszen hihetetlen modon meg van gyarto, aki normalis rovidujju noi polot gyart, azaz nem 0 az ujj hossza es nem vag be honaljban. Csoda tortent.
http://www.cecil.de/Women/T-Shirts-Tops/T-Shirts/Basic-Halbarmshirt-Lena-burnt-henna-red.html
Magyarorszagra persze nem szallit, de az amazon.de ha jol latom igen.
Van mar ketto ilyenem es nem atlatszoak es kenyelmesek es szep szinuk van.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Éljen a Vízkereszt!
Az ügyfeleink többségének a Vízkereszt munkaszüneti nap, aminek hatására nekünk is jóval kevesebb munkánk volt, én kb. 20-25 percet töltöttem munkával tegnap. :D
[spoiler]Na jó, ez részben azért is volt, mert még új vagyok, és még kevesebb feladatot kapok, mint a többiek, de azért ők se haltak bele a munkába.[/spoiler] 

SaiyaGin

Ma belefutottam egy hirdetésbe, melyben egy szálloda Night Front Desk Agentet keres. :lul:

kada

Quote from: SaiyaGin on 2017-01-12, 19:54:06
Ma belefutottam egy hirdetésbe, melyben egy szálloda Night Front Desk Agentet keres. :lul:
Jelentkeznék, ha nem lenne előírás a megfelelő végzettség, csak hogy ezt mondogathassam ha kérdik mit csinálok mostanság  :rotfl:

frozenstein


frozenstein

Ma 2-3 órám elment mire rájöttem, miért hal meg a lejátszóm néhány régebbi fájlnál. Először azt hittem a fájlokkal van baj, letöltöttem újabb verziót, azt se játszotta le. Aztán a lejátszóra gyanakodtam egyre régebbi verziókat pakoltam fel, a végére már fél évvel korábbi Potplayer figyelt fenn, és nem játszott le olyan fájlt, amit tegnapelőtt még simán :Eztneked: :comp:. Aztán eszembe jutott hogy tegnap frissítette magát a geforce driver, eggyel régebbi verziót felrakom, minden tökéletesen megy. Anyád! :falba: :fuk-u:

Darkstar

Szerintem idénre elég volt a télből, jöhet a tavasz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Látom a fürdőruhát már felvetted :D

Egyébként meg igen, ma pl tök "vicces" volt 5,5 órát kint lenni a szabadban. De legalább visszafelé már nem fagyott rá a plexire az eső (mert már hó esett), mint délelőtt kifelé menet...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Az csak egy pandás felső.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Ma inkább be se mentem dolgozni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

De jó is, mikor egy rendszerátálláskor az összes jogosultság jóváhagyását egy 25 ezer soros, közös használatú excel táblában vezetik...  :falba:
Asszem ettől már csak jobban lehetett volna csinálni. Négy másik kollégával az elmúlt 3 hetünk emiatt totál káosz volt. Szerencsére jövő héten visszakapcsolják az automata rendszert.

Ja, egyébként:  Én --> :uzi: :3x3: <-- az az idióta aki úgy programozta az excelt, hogy egy szűrőzött táblába nem lehet kizárólag a látható cellákba beilleszteni

frozenstein

Achievement unlocked: Wizardry

[spoiler]WUT?!? No spells at Level 1??!? :bruhuhu:[/spoiler]

Selmo

Szívesen elbeszélgetnék a spambotok íróival a helyes testápolás módozatairól... :comp:

A tökéletesség unalmas.

Moha

Quote from: Selmo on 2017-02-27, 19:00:34
Szívesen elbeszélgetnék a spambotok íróival a helyes testápolás módozatairól... :comp:
Fa testápolóval?  :haha:

Én is törölgettem egy csomó spam topicot a múltkor. Lehet kellene egy captcha a fórumra.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Hát izé...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Darkstar on 2017-03-02, 01:40:14
Hát izé...

nem csodálom. annyira alulfizetik, és agyondolgoztatják őket, már azt vesznek föl, aki szerencsétlen csak jelentkezik...