Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2017-07-08, 21:15:00
Az A380 tényleg egy hatalmas behemot. Ráadásul a tailcam is állat. A lépcsőn meg lehet menőzni.
Olyan 9-10 napra vissza kell mennem Mo-ra egy pár (sok) meetingre. A pokol fenekére kívánom az egészet.

Holnap akár 35 fok is lehet Pesten, úgyhogy tkp. a pokol fenekére érkeztél.  :oops:

Darkstar

Tegnap itt is volt annyi csak épp volt mellé 65% pára. Japan nyáron brutális.
De amúgy egyetértek, csak más okokból.  ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Amúgy ha már A380, szerintem ez a legjobb kép ami szemlélteti a méretét.
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2017-07-10, 03:31:25
De amúgy egyetértek, csak más okokból.  ;)

Sajnos nem tudom megcáfolni a célzásodat.

Cloud

Öngyilkos lett Chester Bennington a Linkin Park énekese... Ok, agyfasz, nem térek magamhoz.  :zomg: :ejj:

Darkstar

Hát srácok... Végre eldőlt. Fél órája letteték elém a permanent relocation offert. Október elsejétől már Japán payrollon vagyok.  :hopp: :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Omedetou!  :appl:

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2017-08-31, 10:16:33
Hát srácok... Végre eldőlt. Fél órája letteték elém a permanent relocation offert. Október elsejétől már Japán payrollon vagyok.  :hopp: :hopp:

:appl:

Cloud

Quote from: Darkstar on 2017-08-31, 10:16:33
Hát srácok... Végre eldőlt. Fél órája letteték elém a permanent relocation offert. Október elsejétől már Japán payrollon vagyok.  :hopp: :hopp:

Grat.

kada

Quote from: Darkstar on 2017-08-31, 10:16:33
Hát srácok... Végre eldőlt. Fél órája letteték elém a permanent relocation offert. Október elsejétől már Japán payrollon vagyok.  :hopp: :hopp:
:appl:

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2017-08-31, 10:16:33
Hát srácok... Végre eldőlt. Fél órája letteték elém a permanent relocation offert. Október elsejétől már Japán payrollon vagyok.  :hopp: :hopp:
Wow grat! :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Ahogy Hófehérke is megénekelte, ez a hét is gyorsan elment.
Indulok is haza, laza 18 óra múlva Tokyo.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2017-09-24, 16:22:02
Ahogy Hófehérke is megénekelte, ez a hét is gyorsan elment.
Indulok is haza, laza 18 óra múlva Tokyo.  :hopp:
Jo utat!  :appl:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

#55845
Ez a mai Live megy az eletreszolo élmények közé és ott is előkelő helyre. Egy része alatt egészen transzba estem, 40000 ember penlight-al és a callokkal érdekes dolgokra képes. Általában igyekszem low-profile-t tartani, de itt még utána is annyira be voltam zsongva, hogy a HPTT happi-t (erre van bármilyen nem japán szó?) fennhagyva mentem Akibaig.   :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Jo szorakozast:
Felismered-e a hangeroelterest?
http://www.audiocheck.net/blindtests_level.php?lvl=1
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Correct — Current score: 9/10 (90%) — Confidence : 99.96%
👍 It feels like you have successfully passed the test!

LOL

kikuchiyo

Quote from: Darkstar on 2017-09-29, 20:53:01
Általában igyekszem low-profile-t tartani,

Ez a te hajaddal es magassagoddal mennyire szokott ott mukodni?
Failure is the default option

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2017-10-02, 20:50:00
Ez a te hajaddal es magassagoddal mennyire szokott ott mukodni?
Mármint próbálom a túltengő Lovelive mániámat nem nagy dobra verni, főleg a kollégák előtt.  :D
Egyébként standard salaryman álruhában egész jól beolvadok.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Tudja valaki, hogy miért volt ma este tele a Hősök tere rendőrautókkal és rendőrfurgonokkal?

Selmo

Tekintve, hogy a photobucket fizetőssé tette a linkelést, asszem csonkolni a fogom a faq részt. Azok a 10 éves leírások már úgyis elavultak, arról nem is beszélve, hogy a legszarabb mobil is elviszi izomból bármelyik animét.

A tökéletesség unalmas.

Moha

Na, ez a pillanat is eljött...
November 1-től végre hivatalosan is Programmer Analyst a titulusom!  :szemuveges:

Cobra

Grat. Bár a fizetés mértéke többet számít, mint egy titulus :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Tény, de eddig másodmagammal "lógtam" két céges részleg között: valahol fél úton voltunk az mfg support és az mfg dev között, most átkerülünk a dev csapathoz. Aminek nem örülök, hogy elszeparált kubik helyett open workspace lesz, ami az én introvertált személyiségemnek kevésbé tetszik. Nincs igazán személyes tér...

Darkstar

És persze ennek a hétvégének is a közepébe sz*rt egy tájfun. Yay.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

miért jönnek ezek a GYPsek egy MAGYAR fórumra angol szart posztolni?

Selmo


A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

Lattam Zsigat a Farkasreti Temetoben, de nem szolitottam meg, mert lathatolag el volt foglalva - epp egy kornyadozo bacsit teritett magahoz. Vele is reg beszeltem (meg eleg sokkakal a forumrol) :(
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2017-11-01, 16:05:29
Lattam Zsigat a Farkasreti Temetoben, de nem szolitottam meg, mert lathatolag el volt foglalva - epp egy kornyadozo bacsit teritett magahoz. Vele is reg beszeltem (meg eleg sokkakal a forumrol) :(
:eek:
Forum-meeting valami bekes nyugodt helyen? Egyaltalan ki van meg az orszagban?

Mas: lett kocsim! Es vezetem!  :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.