Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Zsiga, ha már itt vagy, nem töltenéd fel valahova a mobilos képeket? Főleg a FAILt és Fazék "ezt nem hiszem el" fejét.
Failure is the default option

Én

#181
Zsiga, amikor azt mondtam biztos rákeresel, nem gondoltam komolyan... fogadjunk már lennt is van... :D
Joanna Angel, mint zombie bitch, hát, végülis lehet beleillik.
Igen, /r/ az a pár kép

Zsiga

képek

Én : Még nincs lent, de folyamatban... :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-02-03, 21:20:14
képek
Talán mondanom se kell, ezek a Türkiye Stárü Varsy alatt készültek.
Az arckifejezések mindent elmondanak  :lul:

Én: boritékolható volt. Rule 34.

Próféta


Én

Hmm visszaolvastam és lehet kicsit rossz most a felfogásom, de 2 hét múlva (ha akkor lesz) hogy lesz? Péntek/szombat vagy szombat/vasárnap?

Ramiz

Lejött a Türkish Exorcist. :D Részlet: http://www.youtube.com/watch?v=0YhpyroPvU4
Sajnos nincs rajta felirat és unalmasnak is néz ki. De Fazék kedvéért megnézhetjük. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare


Próféta

BUMP.

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-03, 18:15:44
No country for old men?
Elég sokat dícsérik (meg szidják is), szvsz beiktatható, ha befér. Az egyetlen félelmem, hogy lassú lehet, szóval ne 4:00-ra rakjuk be.

Terv II-ből a szavatzataim:
Quote from: Ramiz on 2008-02-03, 18:39:54
Komolynak legyen a legtöbb szavazatot kapott:
1. Boiling Point
Ez egy lassú film lesz, szóval ez után kell valami szórakoztató pörgés:
2. Big Trouble In Little China
Ezután egy kellemesen véres, esetleg finoman parás film:
3. Lady Snowblood / The Tenant / Repulsion
Aztán valami furcsa, röhögős, amit talán még követni is érdemes:
4. Rocky Horror Picture Show / Brazil / Time Bandits
Aztán valami legendary:
5. A nagy Lebowski / Őrült Stone
Végül zárásnak
egy grindhouse film (rape+bosszúfilm vagy japán sexploitation)
2-esben nem vagyok biztos, nem túl bizalomgerjesztő, de ha azt mondjátok jó, akkor legyen.
4-esből ez a Time Bandits dolog jó? Gilliamnek is vannak meléfogásai. Ha jó, akkor legyen, egyébként a Brazil a failsafe döntés.
5-ösből mondjon más valami okosat, én mindegyikre kíváncsi vagyok.

Ebben nincs benne a Lythis-féle horror, se a NCFOM.

Többiek?
(aztán majd számoljunk filmidőket is, vacsora / duma / szerelés közbeni family guy / stb belekalkulálással)

Bemelegítő társasozás lesz?

Nakedape

a time bandits sztem sokkal gyengébb a brazilnál

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én


Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2008-02-09, 13:44:08
2-esben nem vagyok biztos, nem túl bizalomgerjesztő, de ha azt mondjátok jó, akkor legyen.

5-ösből mondjon más valami okosat, én mindegyikre kíváncsi vagyok.

Bemelegítő társasozás lesz?

Én azok közül csak ezt a hármat láttam, úgyhogy a többieket rátok hagyom;
a 2. szódás kategória, van benne 1-2 poénos beszólás, de ... talán találunk
vmi jobbat nála. Én inkább Őrült Stone-t nézném, de lehet, hogy az utána
következő grind/thrash filmmel nem kell majd a véressége.

Az 5-ösből mindkettő kúl a maga módján, leginkább a szereplők elborult
személyiségétől poénosak. Őrült Stone-ban több a vér, Lebowskinál
kicsit több a történet.

Társas jöhet. Már vérjuk a visszavágót, ugye, Kiku. Még gondolkozom azon,
hogy a statisztikai arányoknak megfelelő dobókockát hozzak  :__devil: :D

Én

Esteleg kirakhattok egy "WIN"-t vagy egy "EPIC"-et olyan Catanos utakból :lol:

Kvikveg

Orult Stone erdekel.
Kedvem lenne Holt koltok tarsasagahoz is bar az nem elborult.
Mikor lenne az egesz?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Szintén Őrült Stone, azt még nem láttam, a Lebowski-t meg már négyszer, legutóbb egy hónapja. :)
Zárófilmnek ezek közül valamelyik?  :angyali: (7, 5, 4, 3, 1. megvan. :D)

Ramiz

#195
Big Trouble-t kilőhetjük tőlem, csak felvetettem. Holt költőket nem igazán szeretem. Komolyan mondtam, hogy vicces filmben gondolkodjatok, befáradtan nem működik a dráma meg a gondolkodás, csak a humor és a horror. :D Erre kilövitek a Lebowskit meg a Big Trouble-t, és helyette Holt költőket meg No Country-t néznétek? :wtf: :) Na jó, a NCFOM az tényleg egy kib... jó film, ha feliratos dvd-n megvan valakinek, akkor hozza el feltétlenül lemásolásra :Kiraly: , amúgy tőlem megnézhetjük, de akkor vegyük előre mindenképpen.

Quote from: Zsiga on 2008-02-09, 19:28:44Zárófilmnek ezek közül valamelyik?  :angyali: (7, 5, 4, 3, 1. megvan. :D)
1, 2, 4, 5, 7-10. :) De szerintem ilyeneket most ne nézzünk. (A Mordumot meg a Cutting Momentset azért majd lécci hozd el nekem! :) Köszi.)


Akkor mi a tuti eddig?

1. Boiling Point, 2. ? (ha már Carpenter: a The Thing szerintem baromi jó film), 3. Polanski-film jó lesz? (azóta megvan a Knife In The Water és a Cul De Sac is), 4. Brazil vagy hasonszőrű? (mondjuk igazából ez sem egy totál könnyed film - és már mindenki látta (remélem :D)), 5. Őrült Stone + exploitation?, +1. Dreams In The Witch House.

Bedobok még pár ötletet: Zabriskie Point (szörnyű minőségű vhs-rip van csak belőle, viszont állítólag remek Antonioni-film), Exterminating Angel (Bunuel!), vannak HK klasszikusok is (cikkek - ezt én támogatnám, ha már akkora Japán-buzi mindenki... és ezek híres filmek is és izgalmasok is), valamint további Takashi Miike remekművek (külön ajánlom a Happiness Of Katakuris című horrorkomédia-musicalt és a Gozu című egzisztenciális-erotikus-jakuza-krimi-dráma-horrort).

Brazilt pedig szerintem kiüthetjük egy Sabu-filmmel, azt úgyis kevesebben láttátok (és rövidebbek is). Virtualdogon asszem van pár Sabu-kritikám, de a neten sok helyen találtok. Postman Blues, Monday, Drive, mind remekművek, az újabb filmjeit pedig én sem láttam (Hold Up Down pölö), és a humora remek a faszinak. A Drive a legkomolyabb filmje (a Blessing Bell után, amit IMÁDOK, de az egy nagyon nyugis zen történet, talán nem ideális erre az alkalomra), a Postman Blues a legviccesebb, a Monday kicsit elborult (fekete humorú), kb mint a Brazil, de az is marha jó ám és van egy jelenet benne, amit sose fogok elfelejteni.

Ízelítő a Drive-ból - nézzétek meg!!! Tényleg olyan kurva jó, mint amilyennek tűnik (csak komolyabb és a vége felé drámaibb).

Ha nem láttatok még Sonny Chiba filmet, akkor a Street Fightert is erősen ajánlom. De voltak a listák komoly-film tippek is, pl Wild At Heart. Vagy legyenek legendás filmek? Salo, A nagy zabálás stb... van pár!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2008-02-09, 21:05:34
Zabriskie Point (szörnyű minőségű vhs-rip van csak belőle, viszont állítólag remek Antonioni-film)
Vmikor nagyon régen láttam, asszem <- kb ennyire fogott meg, hogy
nem is emlékszek rá :) addig nézd meg, és döntsd el, hogy nézhető-e
ilyen vetítésen. Többi filmet nem láttam.

Én

Én benne vagyok a legendáré filmek újbóli megnézésében, főleg hogy szerintem nagyon le vagyok maradva ilyen téren... Kérdé, hogy többiek nem unnák-e.
Quote from: Ramiz on 2008-02-09, 21:05:34
Ízelítő a Drive-ból
:D De ebből nem derült ki nekem, hogy ennek mi lenne az értelme - már ha van...

Próféta

Quote from: Én on 2008-02-10, 22:05:14
Quote from: Ramiz on 2008-02-09, 21:05:34
Ízelítő a Drive-ból
:D De ebből nem derült ki nekem, hogy ennek mi lenne az értelme - már ha van...
Ez nem is a Drive, hanem a Monday. /r/ fix.

Quote from: Ramiz on 2008-02-09, 21:05:34Ha nem láttatok még Sonny Chiba filmet, akkor a Street Fightert is erősen ajánlom. De voltak a listák komoly-film tippek is, pl Wild At Heart. Vagy legyenek legendás filmek? Salo, A nagy zabálás stb... van pár!
Ez a Street Fighter inkább a másik típusú összejövetelre illik, nem? A Salo és A nagy zabálás meg végképp, így a leírásuk alapján. Javítsatok ki, ha tévedek.
WAH felőlem jöhet.


Nakedape

lehet h a monday, de jónak tűnik:)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

Néztem is, hogy miért Drive-ként van linkelve, nem olvastam el az egész postot :hehe:

Ramiz

Sorry, az tényleg a Monday. :) Persze a Drive is remek! Akkor ezek közül valamelyiket beiktathatjuk. Street Fightert hagyjuk máskorra, Salo és A nagy zabálás elvileg művészfilmek, mondjuk durvák, az tény. :D Wild At Heart bekerülhet az esélyesek közé.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Taxidermia? :angyali:
Egyébként: Őrült Stone mellé innen is +1

Lythis

Lényegében nekem mindegy, hogy mit nézünk
*fedezékbehúzódik a közelgő kőzápor elől* viszont az Őrült Stone-t lehetőségszerint kihagynám. Ha már az vagy a Nagy Lebowski, akkor inkább az utóbbi. Mindkettőt láttam már többször is, de az előbbi nekem valahogy sosem tudta elnyerni a tetszésemet. Persze ha a többség azt akarja, akkor durr, így jártam. Max addig majd legózom, vagy nemtom. (esetleg betehetjük ahelyett az álmok a boszorkányházban-t? :D )
Nagy Zűr Kis-Kínában... ezt marharégen láttam többször. Semmi extra, időtöltésnek szerintem elmegy...
A negyedik csoportból viszont a Brazil-t kiszavaznám, ha a többiek sem ellenzik... szerintem nem ide való.
Zárófilmnek ajánlott listáról nekem bármi jöhet, egyiket sem rémlik, hogy láttam volna. Szerény kivétel a 4-es. Az egyszerűen csak szar.

Blair Witch Project? Mondjuk az első annyira nagyon nem tetszett...mondjuk rég volt, lehet, hogy újra kéne néznem... viszont asszem vannak folytatásai is, tudjafene.
Ha már kult... ringu tetszőleges része mondjuk? (asszem valahol megvan a 0-1-2, csak nemtom hol).
Vagy az ilyen "kötelező" darabok, hogy Fűnyíróember, Bladerunner, Johhny Mnemonic (remélem jól írtam...). Total Recall esetleg?

Én

A Brazil most megy a TV2-n... jónak tűnik. :D
Hú Total Recall az egyik kedvenc filmem. Minimum hatszor megnéztem már, az introt meg készer annyiszor, de még mindig szívesen megnézném. Legtápabb Schwarzi film szerintem.

Lythis

#205
Akkor szépen mindenki megnézi most, és ott majd dól mindenki elmondja, hogy mennyire klassz volt... :D
Egyébként nem mondom, hogy a Brazil rossz, egyszerűen csak nem tartom "ugorjunk össze páran, aztán nézzük meg, mert jó" típusú filmnek.
(rosszindulat:
Ramiz: LEGKÖZELEBB, ha beleeditálsz ZÁRD BE A ZÁRÓJELET ^^ )))))))))))))))))

Xzone

Zsiga listájáról az Ichi The Killert már régóta szeretném megnézni, mert nagyon jónak tűnik :D

Trailer.

Kuroi Tenshi

Quote
This video or group may contain content that is inappropriate for some users, as flagged by YouTube's user community.
To view this video or group, please verify you are 18 or older by logging in or signing up.
Nem is értem miért :angyali:

Viccet félretéve sem. Amennyi erőszak és vér folyik a tvben és
mozikban a filmekben, akkor miért az ilyenekkel szórakoznak?...

Lythis

nem az a gond evvel, hanem az, hogy nem kell matekzseninek lenned, hogy kiszámold, hogy milyen születési évet adj meg az accountodban, hogy már a regisztrációkor túllegyél a 18-on....
Egyébként meg a trailer alapján azért véresebb, mint az átlagos tv filmek...

edit: egyébként én sem láttam még, szal felőlem jöhet.

Ramiz

Blair Witch meg egyéb faghorrorok helyett akkor már inkább valami klasszikust!
Total Recall jöhet, baromi rég láttam!
Őrült Stone a nagy érdeklődés (meg a hatalmas coolsága) miatt úgy tűnik lesz.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!