Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

Ramiz

Ez is kéznél lesz: http://www.youtube.com/watch?v=yH8yuld4DUE :D

Quote from: ZsigaRamiz: Tejjel vagy tejszínnel csinálod? Miből mennyit raksz bele? Egyébként valószínűleg 1-2 pohárra beneveznék, a sörök mellé jól esik egy kis változatosság.
Tejszínnel és tejjel, általában. De nem kritikus annyira szerintem... csak a vodka mennyisége kritikus a másik két hozzávalóhoz képest. Na mindegy, akkor majd meglátjuk, előre nem veszek sok vodkát meg kávélikőrt, mert nincs sok lóvém. :(
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

A White Russianbe be tudok szállni olyan 2-3k-val.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

#423
Quote from: Kvikveg on 2008-05-20, 20:08:43
Tulkepp mi van benne?
2cl kávélikőr (Kahlua, de tulajdonképp tökmindegy milyen), 4cl vodka (én a jó olajos orosz vodkákat szeretem, nem a "steril" Finlandia és társai nyugatiakat), ízlés szerint tej és/vagy tejszín (tejszínből kevés, max egy felesnyi, ha sok van túl sűrű lesz).
Az én ízlésem szerint ez úgy néz ki hogy egy feles vodka, ~2cl KV-s lötty, egy deciig felöntve tejszínnel, majd másfél-kettőig tejjel.

Szerk.: 3 decis pohárban, ~1dl jéggel.

Kvikveg

Eleg tomenynek hangzik.
Azert majd belekostolok, de nem sokat.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2008-05-20, 20:35:36
Eleg tomenynek hangzik.
Azert majd belekostolok, de nem sokat.
:)
Két deciben van egy feles meg egy kevéske ~20%-os kávélikőr, majdnem olyan erős mint egy pohár bor...

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2008-05-20, 20:40:40
Quote from: Kvikveg on 2008-05-20, 20:35:36
Eleg tomenynek hangzik.
Azert majd belekostolok, de nem sokat.
:)
Két deciben van egy feles meg egy kevéske ~20%-os kávélikőr, majdnem olyan erős mint egy pohár bor...
Ok. A vodkara reagaltam. Ez jo hir.  :smile: Nyamm!
1000 beszallassal mennyit pialhatok?  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-05-20, 20:13:58
Quote from: Kvikveg on 2008-05-20, 20:08:43
Tulkepp mi van benne?
2cl kávélikőr (Kahlua, de tulajdonképp tökmindegy milyen), 4cl vodka (én a jó olajos orosz vodkákat szeretem, nem a "steril" Finlandia és társai nyugatiakat), ízlés szerint tej és/vagy tejszín (tejszínből kevés, max egy felesnyi, ha sok van túl sűrű lesz).
Az én ízlésem szerint ez úgy néz ki hogy egy feles vodka, ~2cl KV-s lötty, egy deciig felöntve tejszínnel, majd másfél-kettőig tejjel.

Szerk.: 3 decis pohárban, ~1dl jéggel.

Ez kábé jó. A wikis recept túl tömény, én is kábé így csinálom. :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Srácok, megnehezítitek a dolgomat :haha:
Remélem tudok menni.
Kicsivel több véres-pörgős akciófilm esetleg? Esetleg poszt-apokaliptikus?
(azaz Mad Max 2 és hasonszűrőek?) (Nekem legalábbis most ilyen kedvem
van :haha: )

Quote from: Zsiga on 2008-05-20, 11:54:41
Zombicsirkés félmeztelencsajos csirkebaszós sugárbanhányós sírvaröhögős horror-musical... :zomg: :D
Jól hangzik :haha: a félmeztelencsaj az félmeztelen csaj vagy fél meztelencsaj,
mint féldisznó? :haha: :morbidsmily:

Quote from: Ramiz on 2008-05-20, 14:24:25
- Beszállna valaki a Fehér Oroszba?
Én is

Ramiz

#429
Jól van, úgyis mindig a helyszínen dől el. :D De legalább egy állatság (Rox..., Undefeatable), a Hard Boiled és a Lebowski tuti.

A piavételt lehetne úgy intézni, hogy amíg a csapat egyik fele összerakja a cuccot, a másik fele elmegy vásárolni. 5 percnyire van Spar, 10 percnyire Tesco. És akkor itt meg tudjuk beszélni, hogy ki száll be, mennyi kell. Vagy előre megvegyük? Akkor kalkulírozni kell.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Na most akkor szombat-vasárnap lesz végül? Ha igen, akkor vigyen mindenki törülközőt, majd éjfélkor elővesszük.

Fazék

Quote from: Próféta on 2008-05-20, 23:48:26
Na most akkor szombat-vasárnap lesz végül? Ha igen, akkor vigyen mindenki törülközőt, majd éjfélkor elővesszük.
úgy lesz (kár hogy eddig pont aznapra mindig megfeledkeztem róla végül...)

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-05-20, 22:30:19
Jól van, úgyis mindig a helyszínen dől el. :D De legalább egy állatság (Rox..., Undefeatable), a Hard Boiled és a Lebowski tuti.

A piavételt lehetne úgy intézni, hogy amíg a csapat egyik fele összerakja a cuccot, a másik fele elmegy vásárolni. 5 percnyire van Spar, 10 percnyire Tesco. És akkor itt meg tudjuk beszélni, hogy ki száll be, mennyi kell. Vagy előre megvegyük? Akkor kalkulírozni kell.
Egyszerűbb ott venni a piát, a Tesco pont jó, ott tuti van minden.

Towel-day: http://en.wikipedia.org/wiki/Nerd_Pride_Day :D

Kvikveg

#434
Quote from: Zsiga on 2008-05-21, 00:22:45
Quote from: Ramiz on 2008-05-20, 22:30:19
Jól van, úgyis mindig a helyszínen dől el. :D De legalább egy állatság (Rox..., Undefeatable), a Hard Boiled és a Lebowski tuti.

A piavételt lehetne úgy intézni, hogy amíg a csapat egyik fele összerakja a cuccot, a másik fele elmegy vásárolni. 5 percnyire van Spar, 10 percnyire Tesco. És akkor itt meg tudjuk beszélni, hogy ki száll be, mennyi kell. Vagy előre megvegyük? Akkor kalkulírozni kell.
Egyszerűbb ott venni a piát, a Tesco pont jó, ott tuti van minden.

Towel-day: http://en.wikipedia.org/wiki/Nerd_Pride_Day :D
http://en.wikipedia.org/wiki/Towel_day
Mar ezt is lenyulta valaki? :zomg:

Ha valakinek van magyar South Park hozza mar el. pm-en letargyalhatjuk mivel karpotoljam az illetot DVD keszletei fogyasaert.
Vagy visszaadom legkozelebbi talin, vagy Pesten Nyugati kornyeken.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-05-20, 23:48:26
Na most akkor szombat-vasárnap lesz végül? Ha igen, akkor vigyen mindenki törülközőt, majd éjfélkor elővesszük.

Én tudom, hogy lehetne ezt profin megünnepelni. Mindenki fürdőköpenyben jöjjön (vagy hozzon magával) és papucsban. Törülköző opcionális. Elmegyünk a Café Billiardba, úgysem voltunk még ott, és megiszunk egy sört és sós mogyorót eszünk hozzá. Aztán jöhet csak a hüvelykujjakat az égbe fotó. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-05-21, 09:54:59
Quote from: Próféta on 2008-05-20, 23:48:26
Na most akkor szombat-vasárnap lesz végül? Ha igen, akkor vigyen mindenki törülközőt, majd éjfélkor elővesszük.

Én tudom, hogy lehetne ezt profin megünnepelni. Mindenki fürdőköpenyben jöjjön (vagy hozzon magával) és papucsban. Törülköző opcionális. Elmegyünk a Café Billiardba, úgysem voltunk még ott, és megiszunk egy sört és sós mogyorót eszünk hozzá. Aztán jöhet csak a hüvelykujjakat az égbe fotó. :D
törülköző nem elég?  :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2008-05-21, 13:24:34
Quote from: Ramiz on 2008-05-21, 09:54:59
Quote from: Próféta on 2008-05-20, 23:48:26
Na most akkor szombat-vasárnap lesz végül? Ha igen, akkor vigyen mindenki törülközőt, majd éjfélkor elővesszük.

Én tudom, hogy lehetne ezt profin megünnepelni. Mindenki fürdőköpenyben jöjjön (vagy hozzon magával) és papucsban. Törülköző opcionális. Elmegyünk a Café Billiardba, úgysem voltunk még ott, és megiszunk egy sört és sós mogyorót eszünk hozzá. Aztán jöhet csak a hüvelykujjakat az égbe fotó. :D
törülköző nem elég?  :D
nem!
Ramiz változatának fölvázolása után egyszerűen nem elég.  :lazza:

teraflare

#438
és ha valakin csak törölköző van?  :D Na jó úgyis akartam már venni egy fürdőköpenyt. Van esetleg szerintetek Hello Kittys?
Edit: ez sem rossz  :D

Nakedape

#439
tehát vasárnap délelőtt filmezés után átvonulunk  1 kicsit? , hmm kell találnom egy jó fürdőköpenyt :)

basszus,  h tudjak vezetni sört nem iszom, meg nem is szeretm, de ha  csinálljuk, éb vbevállalok 1 alkoholmentes sört :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

teraflare

Áhh ezen a törölközős izén lehet nem leszek, hisz 9-től még egy kis tanfolyamvég és utána vizsga. De ha előtte akkor ok. vagy 5 után.

Zsiga

Éjfélkor kell átmenni, úgy hatásosabb. Talán még rendőrt is hívnak. :D

Nakedape

sztem nappal hatásosabb, több ember is talán, meg jobb képeket csinálhatsz  :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Szombat délután csináljuk meg, úgy a legegyszerűbb. Egy nap ide vagy oda nem számít. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-05-21, 23:34:16
Szombat délután csináljuk meg, úgy a legegyszerűbb. Egy nap ide vagy oda nem számít. :)

héé ez nem igaz imho:) vasárnap hajnali 6:30 az jó pl. :D :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-05-21, 23:41:48
Quote from: Ramiz on 2008-05-21, 23:34:16
Szombat délután csináljuk meg, úgy a legegyszerűbb. Egy nap ide vagy oda nem számít. :)

héé ez nem igaz imho:) vasárnap hajnali 6:30 az jó pl. :D :D

Jó nekem a hajnal is... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

minuszmiki

Közérdekű (?) bejelentés: Sajnos mégsem tudok menni, hétvégén csaladi banzáj lesz hirtelen, megjelenés kb. kötelező. Majd legközelebb.

Próféta


kikuchiyo

hogy is lesz ez pontosan? Hol, mikor találkozunk, és meddig leszünk?

Mert lehet, hogy nekem sem lesz érdemes kimenni, ha már este el kell jönnöm...
(A másik megoldás, hogy kihúzom magam a családi porgramból)
Failure is the default option

teraflare

Quote from: kikuchiyo on 2008-05-23, 01:24:57
hogy is lesz ez pontosan? Hol, mikor találkozunk, és meddig leszünk?
Ez engem is érdekelne címügyileg mivel ma vagyok netközelben a héten utoljára, jó lenne még ma megtudnom.