Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

teraflare

Nekem jövő hétvége nem jó, megyünk nagyszülőkhöz a kötelező éves udvariassági látogatásra. :frown:

Fazék

nyugalom. sztem Ramiz annyira elfoglalt mostanában, hogy nem 1-2 héten belül lesz a köv filmmaraton :)

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-07-20, 13:11:43
nyugalom. sztem Ramiz annyira elfoglalt mostanában, hogy nem 1-2 héten belül lesz a köv filmmaraton :)

Ramiz =
[spoiler][/spoiler]

Amúgy júliusból csak szombat éjjel (esetleg szombat vagy vasárnap napközben) jön szóba, akármelyik hétvégén. Sakkozzátok ki, hogy mikor érne rá a legtöbb ember. Addig én szerzek jó kis filmeket.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

én is ráérek hétvégén remélhetőleg (ha nem lesz meló ^^" ) úgyhogy sztem mennék én is most

Fazék

nu ellenőriztem ilyenem van nékem:
[spoiler]
QuoteSTAR WARS: Episode IV - A New Hope
the 1993 Definitive Edition Laserdisc Transfer By Cowclops


-------------------------------------------------------------------------------
//Release Information// 
-------------------------------------------------------------------------------

STAR WARS - The Cowclops V.2 Transfer

Disc Attributes:

Type: DVD5/Single Layer/DVD Recordable
Format: DVD Video
Interactive Menu: Yes
Region Code: 0 (code free)
Disc Size: ANH 4.18gb

Video Attributes:

Video compression mode: MPEG-2
TV system: NTSC (525/60)
Aspect Ratio: 16:9
Display Mode: 2.35:1 Anamorphic Widescreen
Video Resolution: 720x480
Bitrate: 3-4Mbps (average)

Audio 1 Attributes:

Audio Track: Main
Audio Format: Linear PCM
Sampling Rate: 48kHz
Number of Audio channels: 2
Bitrate: 1536 Kbps

Audio 2 Attributes:

Audio Track: Commentary
Audio Coding mode: Dolby Digital 1.0
Sampling Rate: 48kHz
Number of Audio channels: 1 (mono)
Bitrate: 64 Kbps

Disc Features:

Anamorphic Menus
Interactive Chapter & Audio Selection menus
Audio Commentaries
Greedo Subtitles only 

Transfer Details:

Type: Laserdisc to DVD
Source: U.S. 1993 Definitive Collection Laserdiscs (CAV format)
Capture Method: Phillips based 10-bit Asus TV/FM capture card, HuffyUV
Player Used: Pioneer CLD-97 Laserdisc player
Encoder Used: CinemaCraft Encoder
Software Used: Nero, TMPGEnc
Release Date: Summer 2005
Creator: Cowclops
[/spoiler]
szóval megvan így mindhárom rész avi-ban, ha érdekel titeket :)

Próféta

Én megjöttem, nekem mostantól asszem jó lesz majdnem bármikor.
Quote from: Ramiz on 2008-07-20, 15:10:49Amúgy júliusból csak szombat éjjel (esetleg szombat vagy vasárnap napközben) jön szóba, akármelyik hétvégén.
Az összes hátralévő júliusi hétvégén jó a szombat éjjel. Bár ez sajnos már csak egy alkalmat jelent :D
De előre láthatólag augusztusban is elég rugalmasan érek rá.

Kuroi Tenshi

Hétvége éjjelek eddig nekem is jók, nincs semmi betervezve.

Xzone

Én is ráérek szerintem.

[spoiler]Egyébként ha Ramiz megunja, hogy megszálljuk néha a pincéjét, akkor rendezhetjük a filmmaratont nálam is. Csak annyi a gond, hogy még mindig nincs TV-m :D[/spoiler]

Ramiz

Igazából a most hétvége is jó lenne, de ha mindenkinek jó a későbbiek valamelyike is, akkor várjuk meg teraflare-t. :)

Egyébként nem zavar a megszállás, én élvezem a társaságot és a pezsgést. :D Csak lehetne néha kicsit oldottabb a lazulás (pl tíz perc szünet után miért türelmetlenkedik mindenki? én eleinte még hosszabb zenés szünetekre is gondoltam...), de ígérem, továbbra is igyekszem visszafogni magam és nem erőltetem rá senkire az alkoholfogyasztást. :Kiraly:

Viszont a kövi filmmaratonon is lenne egy fotós dolog (legyen ebből is hagyomány! :haha: ), mint a törülközős, mégpedig egy hatalmas transzparenssel fotóznánk le magunkat, rajta a felirat: "We Love Russian Lolis!". És küldjük ki a képet Zsigának, hátha ezzel rávesszük a kis szőkét a meztelen fotókra. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

En fotozok, es akkor Ramiz is rajta lesz.  :lazza:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Quote from: Ramiz on 2008-07-22, 20:22:18
tíz perc szünet után miért türelmetlenkedik mindenki?

...

nem erőltetem rá senkire az alkoholfogyasztást


Azért ne általánosíts, nekem pl nincs problémám egyikkel sem :ejnye:

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-07-22, 20:22:18
egy hatalmas transzparenssel fotóznánk le magunkat, rajta a felirat: "We Love Russian Lolis!". És küldjük ki a képet Zsigának, hátha ezzel rávesszük a kis szőkét a meztelen fotókra. :D
:lul: looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool :lul:

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2008-07-22, 20:48:47
En fotozok, es akkor Ramiz is rajta lesz.  :lazza:
Deal! :D :cool:
Zsiga: aztán behajtani (ezzel nem lesz gond) és el is küldeni a képet! Ne irigykedj! :ejnye:

Quote from: Xzone on 2008-07-22, 21:52:04
Quote from: Ramiz on 2008-07-22, 20:22:18
tíz perc szünet után miért türelmetlenkedik mindenki?
...
nem erőltetem rá senkire az alkoholfogyasztást
Azért ne általánosíts, nekem pl nincs problémám egyikkel sem :ejnye:
Erős vár a mi istenünk. :tezsvir:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2008-07-23, 22:39:42
Zsiga: aztán behajtani (ezzel nem lesz gond) és el is küldeni a képet! Ne irigykedj! :ejnye:

Ja, az a mi feladatunk :haha:

Quote from: Xzone on 2008-07-22, 21:52:04
Quote from: Ramiz on 2008-07-22, 20:22:18
tíz perc szünet után miért türelmetlenkedik mindenki?

...

nem erőltetem rá senkire az alkoholfogyasztást


Azért ne általánosíts, nekem pl nincs problémám egyikkel sem :ejnye:

Nekem sem volt ;)

Inkább másoknak volt avval, hogy próbáltam addig valamivel elfoglani
magam -- dobbal vagy csocsóval :haha:

Ramiz

Na, bassza meg*, jövő hátvágán szombat éjjel filmmaraton. Mindenki legyen itt, különben. :D

Ps.: szereztem Gameboyt meg hozzá "Imperium Schlägt Zurück" és Terminator 2 játékot, a PS2-höz meg Godzilla Unleashed-et. A közhangulat emelése érdekében. És persze Achtung! Die Kurve orrvérzésig... :cool: :whoah: :hail:


---------------------------------------------------
* : dont forget kids: dont drink and post! :lame:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-07-27, 02:03:50
Na, bassza meg*, jövő hátvágán szombat éjjel filmmaraton. Mindenki legyen itt, különben. :D
Yessir.

Filmek?

Fazék

Quote from: Próféta on 2008-07-27, 12:31:49
Quote from: Ramiz on 2008-07-27, 02:03:50
Na, bassza meg*, jövő hátvágán szombat éjjel filmmaraton. Mindenki legyen itt, különben. :D
Yessir.

Filmek?
1. Hard Boiled
folytatás: i don't care :lazza:

Ramiz

Hard Boiled, Undefeated (ez utóbbi csak ha nem gáz az angol felirat hiánya), én szívesen néznék valami japán vagy kínai durvulást is (Vengeance, Bohachi). Cannonball? The Ruins? Esetleg valamelyik klasszik Indiana Jones-film? Fascination? Golgo 13 Chibával? Esetleg valamelyik leszbikus vámpíros filmem?

Nyilatkozzatok!!!
Harb Doiled tuti.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Megnézhetnénk a Shaolin Soccert is, ha sokan nem látták még.

Ramiz

Quote from: Xzone on 2008-07-27, 17:24:16
Megnézhetnénk a Shaolin Soccert is, ha sokan nem látták még.

Én (n+1)-szer... de megnézhetjük. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#531
Quote from: Ramiz on 2008-07-27, 17:18:23
Hard Boiled, Undefeated (ez utóbbi csak ha nem gáz az angol felirat hiánya), én szívesen néznék valami japán vagy kínai durvulást is (Vengeance, Bohachi). Cannonball? The Ruins? Esetleg valamelyik klasszik Indiana Jones-film? Fascination? Golgo 13 Chibával? Esetleg valamelyik leszbikus vámpíros filmem?

Nyilatkozzatok!!!
Harb Doiled tuti.
Indiana Jones filmeket kérem mellőzzük, pont a 4. rész miatt újranéztem a trilógiát, szóval még túl korai ismét megnézni őket. de a többi említett közül részemről bármelyik jöhet.

már gözöm sincs hol, de rákérdeztem, hogy végülis érdekel-é titeket, az elméletileg érintetlen SW filmek laserdisc-es változata, csak mert megvan avi-ban elméletileg. (ha ti is ezt szűrítek le a nemtomhol föllelhető hozzászólásomban, a spoiler alá rejtett nfo file-ból

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2008-07-27, 02:03:50
jövő hátvágán szombat éjjel filmmaraton. Mindenki legyen itt, különben.
:ayay:

Én

Die Hard-ok, vagy Total Recall? Vagy újakat nézzünk inkább most a már betervezetteken kívül?
xXx esetleg? :angyali:

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2008-07-27, 20:49:00
Die Hard-ok, vagy Total Recall?

Sztem azokat már mindenki látta egy párszor, és kívülről fújja, belülről unja.
xXx nem az a Vin Dieseles "én vagyok a faszagyerek rettenthetetlen ügynök"
szar volt? IMDB szerint nem tévedtem. Ha ilyen ötleteid vannak, akkor inkább
meg se szólalj :hehe: :angyali:

Rounin

Nem a leszbi-vámpírokat szorgalmazta az xxx kategóriával? Én naívan azt gyanítanám. :angyali:

Én

#536
Nem, Vin Diesel mesterre gondoltam (Bár Rounin értelmezése is szimpatikus. :D), de csak poén volt. A Total Recallt régebben beszéltük, azért említettem. 
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-07-28, 01:14:13
Ha ilyen ötleteid vannak, akkor inkább
meg se szólalj :hehe: :angyali:
baw.jpg

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-07-27, 17:18:23
Hard Boiled, Undefeated (ez utóbbi csak ha nem gáz az angol felirat hiánya), én szívesen néznék valami japán vagy kínai durvulást is (Vengeance, Bohachi). Cannonball? The Ruins? Esetleg valamelyik klasszik Indiana Jones-film? Fascination? Golgo 13 Chibával? Esetleg valamelyik leszbikus vámpíros filmem?
A belinkelt trailerek inkább anti-kedvcsinálóak. :(
Esetleg a The Ruins, mert az legalább szép helyen játszódik. Meg Golgo-13, mert abból láttam animét is. Csak ha muszáj ezek közül.
De szavazzatok nyugodtan le, ha csak én nem hangolódtam rá ezekre.

Néhány kósza ötlet. Változó stílusú és minőségű filmek, és nem is tudom, melyik mennyire alkalmas társas megnézésre. Ha más is látta őket, segítsen, mennyire rossz ötletek?
1. No Man's Land (trailer) - akármelyik délszláv háborúban ellenséges katonák a két hadvonal közt együtt lövészárokba rekednek, és még jön a sajtó is. Vicces is, szomorú is, Oscar-díjas is, háborús is, szatirikus is, furcsa is egy kicsit.
2. A Nagy Balhé - rég láttam, jó emlékeim vannak róla - másnak is? Paul Newman + Rober Redford + szélhámosság = filmklasszikus. Esetleg valami hasonló műfajú, ajánlható, de másik alkotás eszetekbe jut?
3. Intacto - csak úgy randomba egy furcsán hatásos film. Trailert nem mutatok, mert lelövi a poénokat. Szokatlan emberekről szól, akik félnek az érintésektől és a fotóktól, mert ők is így lopnak el valamit másoktól, ez a képességük viszont csillapíthatatlan függőséget ébreszt bennük. Azt nem állítom, hogy olyan szuperjó lenne, csak hatásos. Van benne Max Von Sydow  :Kiraly:


teraflare

Quote from: Ramiz on 2008-07-22, 20:22:18
Igazából a most hétvége is jó lenne, de ha mindenkinek jó a későbbiek valamelyike is, akkor várjuk meg teraflare-t. :)

Egyébként nem zavar a megszállás, én élvezem a társaságot és a pezsgést. :D Csak lehetne néha kicsit oldottabb a lazulás (pl tíz perc szünet után miért türelmetlenkedik mindenki? én eleinte még hosszabb zenés szünetekre is gondoltam...), de ígérem, továbbra is igyekszem visszafogni magam és nem erőltetem rá senkire az alkoholfogyasztást. :Kiraly:

Viszont a kövi filmmaratonon is lenne egy fotós dolog (legyen ebből is hagyomány! :haha: ), mint a törülközős, mégpedig egy hatalmas transzparenssel fotóznánk le magunkat, rajta a felirat: "We Love Russian Lolis!". És küldjük ki a képet Zsigának, hátha ezzel rávesszük a kis szőkét a meztelen fotókra. :D
:w00t:
Akkor hozom a pandeirám (csörgődob)
A képet én is támogatom  :D

Quote from: Ramiz on 2008-07-27, 02:03:50
Na, bassza meg*, jövő hátvágán szombat éjjel filmmaraton. Mindenki legyen itt, különben. :D
:whoah:

Quote from: Ramiz on 2008-07-27, 17:18:23
Esetleg valamelyik leszbikus vámpíros filmem?
Ismét kiemelném a lényeget.  :haha:

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-07-28, 02:12:13
Néhány kósza ötlet.

Próféta. Őszinte leszek. Én szeretem a jó filmeket is, de ezek valahogy nem valók egy őrűt éjszakai filmezéshez... szerintem. :)
Egyébként tehetjük nappalra is (szombat 10-11 körültől este 10-11-ig), ennek előnye: medencében fürdőzés, kényelmes főzés. :D Ha jó idő lesz, szerintem mindenképpen érdemes. (Most tettünk friss vizet bele, addig felmelegszik, ha : lásd fent.) De nem fogok erősködni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!