Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

Ramiz

#720
Quote from: Fazék on 2008-10-23, 00:11:01
jó lenne még újranézni a Commando-t, vhonnan azt is be kéne szereznem :)

illetve, ha nem felejtjük el, akkor pénteken igazán megdobhatnál egy Mad Max 1. résszel, mert sztem azt még vagy nem láttam, vagy csak gyerekként és semmire sem emlékszem belőle... :redface:

Zsigának biztos van Commando-ja. :) Mad Max-et imádom, azt a hármat is újra kéne néznem... :D
Tudjátok mit? A népszerűtlenek közül párat kiveszek a szavazásból, és lehet módosítani.

edit: módosítottam a szavazást. A hat legsikeresebbet (amit jelen állás szerint néznénk) meghagytam, a többit (főleg a vitatottakat) kilőttem. Bekerült hat új, hátha lesz, amelyikben még nagyobb lesz az egyetértés. :) Amiket Fazék most látott, azokat nem írtam be újra - Fazi, bekerüljenek vmelyik helyére?


http://www.doodle.com/participation.html?pollId=a87a33vbqz2yn5ny

Az "Edit an entry" linkkel lehet változtatni a szavataitokon.


Idáig csak a Dirty Harry tuti. :D :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2008-10-21, 11:14:43
nem csak célzok. lövök. (HÁ HÁ) (HÁ)
őszintén leszarom hogy mi a véleményed egy filmről, amennyiben ez úgy nyílvánul meg, hogy a másik élményét igyekszel tönkrecseszni. az olyan emberek miatt hagytam abba a komolyabb filmekre mozibajárást, mint te,

Ó, hogy mikről maradtam le...

Hogy tisztázzuk:
mint mondtam volt, ez számomra úgy lett felvezetve,
hogy komoly és nagyon jó film. Az első akciójelenet után
azonban azt hittem, hogy ez csak Ramiz trollkodása volt,
amit jól megetetett velünk, és valójában egy komolytalan
akciófilm-paródiát nézünk, annyira klisés volt. (Zsiga, ezt
ajánlom szedd le és nézd meg, ezen sírva röhögtem...
az összes klisé, sablon, abszurd elem, ami akciófilmben
fellelhető, itt mind megvan egy filmben... ultratré)

Akkor ezek szerint tévedtem, ti tényleg komolyan
gondoltátok, hogy ez egy jó film, elnézéseteket kérem.

VISZONT: ha zavart, és tényleg komoly filmként akartad
volna végignézni, akkor miért nem szóltál, hogy ne röhögjek?
Nekem ez paródiaként jött le, meg úgy, hogy rickroll'd lettünk,
amiken pedig szabad röhögni.


Mad Max... hmm :) vs flém...
ha csak zavarok, meg nem vagyok elég filmes, akkor szóljatok,
inkább nem megyek, annyit nem ér, hogy ezen összevesszünk.

kikuchiyo

Félretéve a flamelést egy pillanatra, akkor hogy is lesz holnap?

Mikor akartok kezdeni, és van-e előtte igény egy szolid társasozásra?

Továbbá javaslom, hogy a párbajnemeket és a megengedett fegyvereket és szabályokat előre rögzítsük. ^^
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2008-10-23, 20:26:26Mikor akartok kezdeni, és van-e előtte igény egy szolid társasozásra?
részemről biztosan nem megyek társasra, mert volt osztálytársakkal találkozom filmmaraton előtt

Én

Quote from: kikuchiyo on 2008-10-23, 20:26:26
Továbbá javaslom, hogy a párbajnemeket és a megengedett fegyvereket és szabályokat előre rögzítsük. ^^
Egy sör és virslievő prábajjal szerintem mindenki kiegyezne :D

Nakedape

Quote from: Én on 2008-10-23, 20:42:10
Quote from: kikuchiyo on 2008-10-23, 20:26:26
Továbbá javaslom, hogy a párbajnemeket és a megengedett fegyvereket és szabályokat előre rögzítsük. ^^
Egy sör és virslievő prábajjal szerintem mindenki kiegyezne :D

sört lemondom virslit duplán :)

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-10-23, 21:31:04
Quote from: Én on 2008-10-23, 20:42:10
Quote from: kikuchiyo on 2008-10-23, 20:26:26
Továbbá javaslom, hogy a párbajnemeket és a megengedett fegyvereket és szabályokat előre rögzítsük. ^^
Egy sör és virslievő prábajjal szerintem mindenki kiegyezne :D

sört lemondom virslit duplán :)
De a helyseget kozben nem verhetik szet Ramiz ismeretlen alvilagi ellenfelenek rosszfiui, ugye?  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Mikor találkozunk? Őrs, gomba, 19h?
A Doodle.re 20h-t írt Ramiz, akkor legyen inkább 19:30 Őrs, hogy akkorra érjünk oda?

Xzone

Quote from: Próféta on 2008-10-24, 06:16:31
Mikor találkozunk? Őrs, gomba, 19h?
A Doodle.re 20h-t írt Ramiz, akkor legyen inkább 19:30 Őrs, hogy akkorra érjünk oda?

Szerintem: aki szeretne boltba menni előtte, az 19-re, aki nem, az 19:30-ra megy. Jól hangzik?

Más:

A kaját ezúttal instant ramennel szándékozom megoldani, szóval majd 1-2-szer szükségem lenne majd 2 deci forró vízre :)

Ramiz

Vízforraló, mikró lesz lent.

Szerintem gyüjjetek el nyugodtan, ne ragozzuk túl a dolgot, és az se legyen, hogy egyszer valaki elröhögi magát valamelyik film alatt és kitör a bunyó. Csak ne fikázzátok egyiket sem hangosan, annak egyébként is mi értelme. Ennyi az egész.

Akkor találkozó nyolckor a gomba alatt. Méghozzá azon az oldalán, ahol a metrófeljárók vannak. Bár Próféta úgyis körbe fog menni tíz percenként, nehogy a gomba másik oldalán várakozók hazamenjenek, aminek elvi esélye persze van. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Jaj most kaptam a tippet, de a Dredd Bírót nem akarjuk? :lol:

Ramiz

Tőlem megszavaztathatjuk a helyszínen...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Köszönjük ismételten a remek filmmaratont, Ramiz! :w00t:

Mostanra már nagyon kiforrott lett az esemény: a filmek sorrendje és hangulata tökéletes volt.

A Competitive Swimmersért, pedig mégegyszer hatalmas köszönet, a legjobb rosszfilm ami létezik :D

Mellesleg van egy nagyon jó hírem. Bizony! Ez a film a Nihombie(hehe) sorozat második része. VAN MÉG KÉT TELJESEN HASONLÓ!!!

Ramiz

Quote from: Xzone on 2008-10-25, 09:04:01
Mellesleg van egy nagyon jó hírem. Bizony! Ez a film a Nihombie(hehe) sorozat második része. VAN MÉG KÉT TELJESEN HASONLÓ!!!

I... see... the future!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

#734
Quote from: Xzone on 2008-10-25, 09:04:01
a filmek sorrendje és hangulata tökéletes volt.
:tezsvir:

Trope de Elite: :he: :uzi: :whoah:

Dirty Harry:  :Kiraly:

Competitive Swimers:
[spoiler][/spoiler]
Lehet egy film ennél jobb?
Quote from: Xzone on 2008-10-25, 09:04:01
VAN MÉG KÉT TELJESEN HASONLÓ!!!
Előrehozták a karácsonyt, és nekem senki se szólt?

SW Holiday Edition: erre nem hiszem, hogy van megfelelő facepalm képem, de az egész mehetne a wtf topicba úgy ahogy van...

Köszi a rendezvényt, Ramiz!

Kuroi Tenshi

#735
Quote from: Xzone on 2008-10-25, 09:04:01
VAN MÉG KÉT TELJESEN HASONLÓ!!!

Szerintem itt hagyjuk abba ezt a sorozatot.
Ennél jobb már úgysem lehet.
[spoiler]A zombie movie could only be more awesome
if it had zombie sex scenes. Oh wait... :haha:
A zombie movie could only be more awesome
if it had lesbian sex scenes. Oh wait...   :rotfl:
A zombie movie could only be more awesome
if it pretended to have lesbian twincest scenes.
Oh wait...  :lul:  :appl: :Kiraly:
A zombie movie could only be more awesome
if it was totally random. Oh wait...  :lul:
A zombie movie could only be more awesome
if it had sharks girls with friggin' lasers on
their heads
in their pussies. Oh wait :rotfl: :lazza:  :Kiraly:

IT HAS GIRLS WITH FRIGGIN' LASERS IN THEIR
PUSSIES, YOU CAN'T GET ANY MORE AWESOME
THAN THAT!  :jee:[/spoiler]


Többi film:

Dirty Harryből is volt ezután még több film,
de szerintem abból is ez az egy elég, és ez
a legjobb. A szövegei méltán váltak szálló-
igévé :D

A Tropa de Elite is nagyon jó volt, bár kicsit
talán eltúloztak dolgokat benne.
Valamikor megnézhetnénk a párját is, ami a
favellai klánháborúkat belülről mutatja be.

Kvikveg

A Cirt of God-ot csak ajanlani tudom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Groven

Csatlakozom az előttem szólokhoz, akik eme remek eseményt dícsérték.
Népszerűségét már csak az a bizonyos vírus múlja felül (vala).  :haha:
Köszi Ramiz-bá, és reméljük a jó folytatást!

Próféta

Tropa de Elite - Ütős film, ráadásul nekem sokkal jobban bejött, mint a Cidade de Deus.
Dirty Harry:lazza: a filmaratonnak hála bepótoltam egy ilyen igazi klasszikus badasseryt is, pedig magamtól valószínűleg nehezen vettem volna rá a fáradságot.
Úristen kukac menny pont hu - :borul: még mindig
The Girls Rebel Force of Competitive Swimmers:hopp:
Ha jól emlékszem, más nem volt.
Ramiz - :cool: és bocs a pohárért.




Szerintem a Tropa de Elite értő befogadása (bár Zsiga nélkül voltunk) bebizonyította, hogy van értelme komoly filmeket nézni a maratonon, de be kell tartani bizonyos szabályokat. Nekem így tűnik ideálisnak, hogy még frissen nézzük a komoly / lassú filmet (TdE), utána átmeneti lépcsőként jöhetnek az ilyen félkomoly coolságok (DH), és hajnali egy-kettő után már csak az agyrohasztó epic trash (Nihonbie) vagy legendary lolfilmek (@) terhelik a szellemi épségünket és a közhangulatot.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-10-26, 19:01:22
Szerintem a Tropa de Elite értő befogadása (bár Zsiga nélkül voltunk) bebizonyította, hogy van értelme komoly filmeket nézni a maratonon, de be kell tartani bizonyos szabályokat. Nekem így tűnik ideálisnak, hogy még frissen nézzük a komoly / lassú filmet (TdE), utána átmeneti lépcsőként jöhetnek az ilyen félkomoly coolságok (DH), és hajnali egy-kettő után már csak az agyrohasztó epic trash (Nihonbie) vagy legendary lolfilmek (@) terhelik a szellemi épségünket és a közhangulatot.

Igen, az egyértelmű, hogy ezentúl gondosabban kell tervezni. Igazából az is véletlen, hogy lett komoly és kevésbé komoly film is a kínálatban. Legközelebb erre is tudatosan figyelni kell, mert így jó. De még mindig azt mondom, hogy nem a filmek viccessége a döntő, hanem az odafigyelés megléte vagy meg nem léte arra, hogy másvalakit zavarunk-e. Nincs az a film, amit ne lehetne végigröhögni, és ez nem is feltétlenül baj: ha valaki a haverokkal hót fáradtan és 2 spangli után megnézi a Schindler listáját és minden beszóláson nevetnek egy jót, akkor már megérte. Aztán legközelebb talán majd komolyra veszi. (Ez nem analógia volt, hanem szélsőséges példázat egy már-már elméleti kérdést illetően.)

Egyébként az után, hogy Zsiga nem jött, valamiért biztosra vettem, hogy (ugyanazon okból) Tenshi sem fog jönni, csak ő nem is szól, de szerencsére nem így volt. :) Mindegy, legközelebbre remélem elmúlnak a sérelmek. Az már úgyis igazi vizsgafelejtő lesz (valószínűleg magas röhögős/szarfilm aránnyal), mert januárig szarni se lesz időm. (Na jó, arra de.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2008-10-26, 19:01:22
Ha jól emlékszem, más nem volt.

S W H E *ördögi vigyori helyett :angyali: -ra futja csak*

Quote from: Próféta on 2008-10-26, 19:01:22
Szerintem a Tropa de Elite értő befogadása [...]

Mint mondottam volt, a High noon is értő befogadásra talált, az is
komoly film volt; sőt, az még nap (éjjel) végén is ment. Jó ez a
sorrend, de enélkül is működik, csak tényleg jó és tényleg komoly
film kell hozzá (a Hard Boiled nem volt az szvsz).
Részemről lezártam (megint).

Quote from: Ramiz on 2008-10-26, 19:42:59
De még mindig azt mondom, hogy nem a filmek viccessége a döntő, hanem az odafigyelés megléte vagy meg nem léte arra, hogy másvalakit zavarunk-e.
Quote from: Ramiz on 2008-10-26, 19:42:59
Mindegy, legközelebbre remélem elmúlnak a sérelmek.

Ha folyamatosan tépegetjük fel és folytatjuk a flémet, akkor? :)

Ramiz

#741
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-10-26, 19:56:23
Ha folyamatosan tépegetjük fel és folytatjuk a flémet, akkor? :)

Ez flame? Te még nem láttál flame-et. Ez csak egy kis kihűlt hamu. :D

Mindegy, veszem a lapot: minden film esélyes a kigúnyolásra, ügyesen kell válogatni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

A Hegy Gyomrában
Erről beszéltem a vacsoraasztalnál, jó kis parázós új-zélandi gyerekműsor volt. Krátertó alatti járatokban ügyködő földönkívüli slájm szörnyek ("Wilberforce"-ék) vs. két iker (Rachel és Theo). Megvan a magyar szinkronos változat (nyilván erősen korlátos minőségben), valaki tart rá igényt?

Chiaki Konaka, a Hellsing, Lain, TeXhnolyze, Kazuo Umezu's Horror Theater és egyebek írója, valamint a Digimon egyik írója és fő rendezője.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-10-26, 22:03:50
A Hegy Gyomrában
Erről beszéltem a vacsoraasztalnál, jó kis parázós új-zélandi gyerekműsor volt. Krátertó alatti járatokban ügyködő földönkívüli slájm szörnyek ("Wilberforce"-ék) vs. két iker (Rachel és Theo). Megvan a magyar szinkronos változat (nyilván erősen korlátos minőségben), valaki tart rá igényt?

Chiaki Konaka, a Hellsing, Lain, TeXhnolyze, Kazuo Umezu's Horror Theater és egyebek írója, valamint a Digimon egyik írója és fő rendezője.

Erről pár hónapja volt szó a fórumon. (Én nem ismerem amúgy, csak megragadt.) :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-10-26, 22:39:56
Erről pár hónapja volt szó a fórumon. (Én nem ismerem amúgy, csak megragadt.) :)
Ugye nem erre gondolsz? Másfél éve volt...
Ha nem, link please, érdekel.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-10-26, 23:24:05
Quote from: Ramiz on 2008-10-26, 22:39:56
Erről pár hónapja volt szó a fórumon. (Én nem ismerem amúgy, csak megragadt.) :)
Ugye nem erre gondolsz? Másfél éve volt...
Ha nem, link please, érdekel.

I'm getting fuckin' old... :(
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-10-27, 22:11:39
Quote from: Próféta on 2008-10-26, 23:24:05
Quote from: Ramiz on 2008-10-26, 22:39:56
Erről pár hónapja volt szó a fórumon. (Én nem ismerem amúgy, csak megragadt.) :)
Ugye nem erre gondolsz? Másfél éve volt...
Ha nem, link please, érdekel.

I'm getting fuckin' old... :(
Welcome. :P
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

ha jólértettem zimar semigod of the grindworld azt írta, h egésznapos lesz
[spoiler] :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool: :whoah:  :hopp: :cool: :whoah: :hopp: :cool:[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution