Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2009-11-13, 16:59:51
Cinemageddonon fent van, ha kell szóljatok és töltöm.

Az az igazság, hogy az ilyen filmeknek a címe mindig sokkal jobb, mint maga a film. Valószínűleg minden "értékelhető" jelenet benne volt a trailerben. A Troma filmek azok nagyon súlyosak...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Sons of Steel
QuoteAustralian science fiction hard rock musical starring Rob Hartley as Black Alice and Jeff Duff as Secta.

Ramiz

A Filmmaratonon - ami 30-31 környékén vagy esetleg február első hetében lenne, az igényeket lassan már lehet is jelezni - itt van egy ígéretes befutó:
http://www.indavideo.hu/video/Bitch_Slap

Also: Zsiga, az irodahelység a Keletinél, amiről beszéltél, mekkora eséllyel elérhető filmezés célokra?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Próféta

Quote from: Ramiz on 2010-01-16, 19:26:03
http://www.indavideo.hu/video/Bitch_Slap
Ez nagyon szar  :cool:

Quote from: Ramiz on 2010-01-16, 19:26:03
az igényeket lassan már lehet is jelezni

Jelezgettük már:
Quote from: Én on 2009-11-01, 16:24:56
Majd ha lesz szarfilm est, ezt nevezném: http://us.imdb.com/title/tt0292634/
Quote from: Zsiga on 2009-11-01, 21:41:24
Kéne egyszer egy tényleg hardcore szarfilm maratont tartani, reggeltől reggelig; mert annyi film összejött mostanában hogy esélytelen végignézni egyébként.
Pontosabban?
Quote from: Próféta on 2009-10-30, 00:33:19
Quote from: Member on 2009-10-29, 20:53:30
Mégis akkor születtek olyan mesterművek, mint a Tizedes meg a többiek, a Tanú vagy az Isten hozta, Őrnagy Úr
+ Hófehér :borul: + Gyula vitéz télen-nyáron :borul:
Kéne egyszer baromi jó régi magyar filmek kategóriában is egy filmaratont hirdetni.
Erre továbbra is lenne kedvem. Bár nem annyira a szarfilm kategória, de komolytalan ökörködős akad innen is.

És persze:
Quote from: Ramiz on 2009-11-01, 17:31:15
Viszont az Interstate 60-t is mindenképpen megnézzük, mert új kedvencem. :cool:

Valamint régóta esedékes:
Quote from: Ramiz on 2008-10-25, 12:58:01
Quote from: Xzone on 2008-10-25, 09:04:01
Mellesleg van egy nagyon jó hírem. Bizony! Ez a film a Nihombie(hehe) sorozat második része. VAN MÉG KÉT TELJESEN HASONLÓ!!!

I... see... the future!

Ramiz

Ja igen, a Hegy gyomrában-t valaki el tudja hozni? Ismerősnek kéne. Biztos leszedte már valaki, magyar t.rrentoldalakon fent van.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Makos

Quote from: Ramiz on 2010-01-16, 19:26:03
A Filmmaratonon - ami 30-31 környékén vagy esetleg február első hetében lenne, az igényeket lassan már lehet is jelezni - itt van egy ígéretes befutó:
http://www.indavideo.hu/video/Bitch_Slap

Múltkor végignéztem...
Eléggé mell-orientált a film :D
1szer nézhető.

Próféta

Quote from: Ramiz on 2010-01-16, 20:23:08
Ja igen, a Hegy gyomrában-t valaki el tudja hozni? Ismerősnek kéne. Biztos leszedte már valaki, magyar t.rrentoldalakon fent van.
Quote from: Bruce on 2009-10-01, 18:17:56
http://www.youtube.com/watch?v=a_b760Hp2hA&feature=PlayList&p=AEC4173190A075BE
Ennél szvsz úgyse lesz sokkal jobb minősége a magyar VHS-ripeknek. Ha jobban szeretnéd aviként, úgy is tudok vele szolgálni, ha beolvassa még a régi DVD-t a gépem.

Bezzeg amikor a múltkori maratonra vittem, akkor senkinek se kellett ::)  :haha:

Nakedape

jan 27 feb4? közt  nem vagyok,  örülnék ha utána lenne :D
hétvége pl? projektor ugye az épített, ha nincs jobb
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

Quote from: Próféta on 2010-01-16, 21:13:26
Bezzeg amikor a múltkori maratonra vittem, akkor senkinek se kellett ::)  :haha:

Hörr. Én átmásoltam, és máig megvan.

Ramiz

Zsiga, akkor lehet nálatok a városban a maraton? Vagy nem? Vagy rá sem érsz eleve?

Amúgy meg kinek mi jobb?

Február 5-6 vagy 6-7? Február 12-13 vagy 13-14?

Január úgy látszik többeknek nem jó (Nakedape Raggie tuti), Raggie-nek febr. második hete lenne a legjobb.

Lehet kettő is. :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

feb 19 nem jó, a többi elvileg igen. az esemény meg nagyonvárt kategóriás, és javaslom a sietést, azaz legyen már feb 6 :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

#942
Quote from: Ramiz on 2010-01-23, 18:36:19
Zsiga, akkor lehet nálatok a városban a maraton? Vagy nem? Vagy rá sem érsz eleve?

Amúgy meg kinek mi jobb?

Február 5-6 vagy 6-7? Február 12-13 vagy 13-14?

Január úgy látszik többeknek nem jó (Nakedape Raggie tuti), Raggie-nek febr. második hete lenne a legjobb.

Lehet kettő is. :Kiraly:
Sajnos nem, ki van adva jelenleg az iroda, és hétvégén is használják.
Hogy mikor érek rá azt majd csak holnap este fogom tudni, már ha addigra ki lesz már rakva a februári beosztásom (99% hogy igen).

Szerk.: TV-ügyben úgy kell készülni hogy ha az enyémre tart igényt a társaság akkor kisteherautó vagy minimum egy nagy kombi kell, sima személyautóba nem fér be.

Nakedape

laza :D
amúgy a projektor létezik még ha kéne
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Zsiga on 2010-01-23, 22:48:59Szerk.: TV-ügyben úgy kell készülni hogy ha az enyémre tart igényt a társaság akkor kisteherautó vagy minimum egy nagy kombi kell, sima személyautóba nem fér be.
a jó öreg FCK-357 -es Mercibe azért még beleférne :(

Zsiga

Quote from: Fazék on 2010-01-23, 22:53:11
Quote from: Zsiga on 2010-01-23, 22:48:59Szerk.: TV-ügyben úgy kell készülni hogy ha az enyémre tart igényt a társaság akkor kisteherautó vagy minimum egy nagy kombi kell, sima személyautóba nem fér be.
a jó öreg FCK-357 -es Mercibe azért még beleférne :(
Talán, de nem vagyok biztos benne. 115x80x35cm a doboz, k*rvanagy, megdöbbentő látvány volt a régi doboza mellett.

Fazék

Quote from: Zsiga on 2010-01-23, 23:06:56
Quote from: Fazék on 2010-01-23, 22:53:11
Quote from: Zsiga on 2010-01-23, 22:48:59Szerk.: TV-ügyben úgy kell készülni hogy ha az enyémre tart igényt a társaság akkor kisteherautó vagy minimum egy nagy kombi kell, sima személyautóba nem fér be.
a jó öreg FCK-357 -es Mercibe azért még beleférne :(
Talán, de nem vagyok biztos benne. 115x80x35cm a doboz, k*rvanagy, megdöbbentő látvány volt a régi doboza mellett.
[spoiler][/spoiler]
azért elég nagy volt az a csomagtartó :D

Makos

Láttam már ezt a képet, de a rendszám még csak most tűnt fel :rotfl:

Ramiz

Én, akkor te hozod majd a Raptort?
Xzone, te hozod majd a Nihombie sorozat egy másik epizódját?
Zsiga, akkor hozol majd valami vicces szart? :D (Meg a Dystopian Coll-t nekem, valami vincsin vagy akárhogy, plííííz)
Próféta, akkor hozol valami frankó magyar filmet? (Csak ne a Tizedes-t, azt már ezerszer láttam.)

Ezenkívül én mindenképpen neveznék valami szörnyű 80-as évekbeli akció- vagy nindzsafilmet, esetleg rémesen szar horrort.

De, mint mindig, most is változhat bármi az utolsó pillanatban, a helyszínen, a végleges résztvevők akaratának függvényében. Sose működik a teljesen papírformát követő megoldás. :)

Azonkívül javaslom a lent elkészíthető kajákat, hogy ne sokszor kelljen felmennünk, valamint ugyanezen okból a sör helyett kevésbé hajtós piák fogyasztását. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

#949
Quote from: Ramiz on 2010-01-24, 19:20:04
(...)Azonkívül javaslom a lent elkészíthető kajákat, hogy ne sokszor kelljen felmennünk(...)
Szendóó! Ezaazzz!! :lazza:
Quote from: Ramiz on 2010-01-24, 19:20:04
(...)valamint ugyanezen okból a sör helyett kevésbé hajtós piák fogyasztását. :D
Tömééény! Ezaaazz! :lazza:

Ja, egyébként febr 7-től érek rá.

EDIT:
Valamint 1080p lejátszásra is alkalmas laptopot D-Sub és HDMI kimenettel fel tudok ajánlani lejátszásra, ha valami DVD-lejátszónk által nem lejátszható formátumban van meg valakinek valamelyik észbontó baromsága... :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Próféta

Nekem jók a felkínált időpontok.

Quote from: Ramiz on 2010-01-24, 19:20:04
Próféta, akkor hozol valami frankó magyar filmet? (Csak ne a Tizedes-t, azt már ezerszer láttam.)
Én úgy gondoltam, hogy nálam hozzáértőbb személyek hoznak majd, bennem csak az ötlet merült fel.
De tudok hozni DVD-n Tanút és Hófehért, valamint megvan a méltatlanul kevéssé ismert Gyula vitéz télen-nyáron. Relatív ismeretlensége okán ez utóbbit szívesen propagálnám, de csak tv-ripem van belőle. Nem épp Zsigatévére való felbontás, plusz mtv logó és tizenkettes karika szól ellene, pedig maga a film atomjó. Szóval ha a maratonon nem nézzük meg, akkor házi feladatként mindenki pótolja maga.

Raggie

Sztem mindent hozzál Próféta és akkor tud választani a tömeg. Egyébként ezt a vitézeset én nagyon megnézném! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zsiga

#952
Viszek én is pár filmet mindenféle stílusban, aztán majd választunk hogy mire van igény. Számítógép lesz ami le tud játszani mkv-t? (Meg van egy DVI kimenete, mert az kell, D-Sub nincs a TV-n.)
Ja meg mindjárt megnézem a beosztásom, ha addig nem küldenek ki akkor beszerkesztem hogy melyik időpontok jók, pár perc.

Szerk.: Na, ötödikén pénteken éjszakás vagyok, utána legközelebb kedd nappalra megyek, vagyis egy szombat délutáni kezdéssel nekem megfelel a dolog, és akkor vasárnap tolhatjuk amíg ki nem dől a nép. A másik hétvége (12-14.) esélytelen, szombat nappal meg vasárnap éjszaka...

Raggie

Quote from: Zsiga on 2010-01-25, 02:09:17
Viszek én is pár filmet mindenféle stílusban, aztán majd választunk hogy mire van igény. Számítógép lesz ami le tud játszani mkv-t? (Meg van egy DVI kimenete, mert az kell, D-Sub nincs a TV-n.)
Mondom, hogy HDMI és D-sub van(csak van HDMI azon a marhanagy TV-n, nem?!), az mkv nem gond. De még az is lehet, hogy akkor leviszem a "nagy" PC-t és akkor azon van DVI is ha mindenképp az kell.

Ez a korai időpont viszont nekem zűrös(feb. 7-én, vasárnap reggel érkezünk meg síelésből)... :S Nna mindegy, döntsétek el, csak miattam ne halasszuk de azért jó volna egy későbbi időpont h én is ott tudjak lenni már végre a sok elmulasztott után. :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zsiga

HDMI természetesen van, de kábelem az nincs hozzá, csak DVI->HDMI, azért írtam a DVI-t.
Szerintem hozd le a nagy gépet inkább, én meg elviszem azt a vinyót amin a Ramiznak szánt cucc van, mert külső vinyóm az nincs, 60GB-t meg biztos nem fogok kiírni DVD-re. :)

Ha tudsz aludni a buszon akkor kezdhetjük akár vasárnap reggel/délelőtt is, és akkor nyomjuk hétfő hajnalig, a puhányok meg leléphetnek este.

Xzone

Quote from: Ramiz on 2010-01-24, 19:20:04
Xzone, te hozod majd a Nihombie sorozat egy másik epizódját?

Vinném én nagyon szívesen, csak az a baj, hogy gyakorlatilag Júliusig nem tudom elhagyni Miskolcot (akkor költözöm vissza Pestre szerintem). Ezt a filmmaratont ki kell hagynom :aaa:

Raggie

Quote from: Zsiga on 2010-01-25, 06:35:12
HDMI természetesen van, de kábelem az nincs hozzá, csak DVI->HDMI, azért írtam a DVI-t.
Szerintem hozd le a nagy gépet inkább, én meg elviszem azt a vinyót amin a Ramiznak szánt cucc van, mert külső vinyóm az nincs, 60GB-t meg biztos nem fogok kiírni DVD-re. :)

Ha tudsz aludni a buszon akkor kezdhetjük akár vasárnap reggel/délelőtt is, és akkor nyomjuk hétfő hajnalig, a puhányok meg leléphetnek este.
Ok, akkor valszeg a PC lesz. Max majd tolunk egy kis ME2-t vagy Borderlands-et is! ( TV-n még úgysem játszottam számítógépes játékot! :D )

A vasárnap délelőttös kezdés nekem királyság. :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

teraflare


Ramiz

Quote from: Xzone on 2010-01-25, 11:27:52
Vinném én nagyon szívesen, csak az a baj, hogy gyakorlatilag Júliusig nem tudom elhagyni Miskolcot (akkor költözöm vissza Pestre szerintem). Ezt a filmmaratont ki kell hagynom :aaa:

Szerintem vonatozz fel! :Kiraly:

Akkor most a vasárnap délelőttös kezdés és a nappali filmezés tűnik valószínűnek, annak minden előnyével és hátrányával. :) Viszont Mazsiéké a pince, Nakedape hozza a vetítőt, Zsiga meg a Dystopian Collection-ömet, szóval erős érvek szólnak e mellett az időpont mellett... :__devil:

Kábelbül mindenki hozzon mindenfélét, az a lényeg, hogy meg tudjuk oldani a kivetítést és/vagy a nagy TV-t, mert a mostani TV kicsi lenne, plusz baszakodik is újabban.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

egy sima monitor kábel elég ugye a vetítőhöz. csak a gépnek kell annyit tudnia, hogy szoftveresen megfordíjja a képet  :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution