aktuális fórumos MMORPG

Started by chilip, 2010-03-28, 15:33:23

Previous topic - Next topic

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Zen, milyen kasztúval tolod?

Zen

Pszi, azon belül mentalist.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

#93
errr, inquisitor legyek vagy stalker? :)

ed.: ja és hanyas szintű vagy? + a kari neve

Zen

Mittomén, húzni nem tudlak, uh arra ne számíts.* :D
Ha gyógyítani szerecc, legyé az, ha nem akarod a heal-reflexed edzeni, akkor legyél S.T.A.L.K.E.R.

*Jobban belegondolva tudnálak, de akkorsem. :P Szopjál te is. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

#95
Healer kaszttal kibaszott nehéz fejlődni kis szinten én is azt kezdtem és 11ig jutottam el vele de nagyon szar volt. Maga a healer kaszt szerintem amugy nagyon érdekes, de fejlődni nem érdemes csak ha már ismeri az ember a játékot, vagy szeret szenvedni. A másik amit kezdtem az mage a birodalom oldalán, na azzal lehet aprítani, van egy aoe meteor képessége ami 5 sec cast de fel lehet előre castolni combaton kivül és akkor instant, azzal elég durva dámázs-t lehet tolni  :D
Holnap esetleg felnézek vele ma már túl fáradt vagyok,  mindjárt megnézem melyik szerver és mi a neve.

edit: Tensess szerón Yamizz néven van egy 6os mage-m holnap majd felnézek valamikor ha akarsz questelgethetünk  :D

chilip

hoh nincs benne auto-attack. ha már másolnak legalább az összes jót :D amúgy kurva lassan lehet ölni benne :S először STALKER-t néztem, majd a Reavert, de kurva lassan ölik az ellent.

Zen

Pszivel szép gyorsan ölök. ^^
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Amúgy ez az Allods így elsőre egy ingyenes wow-nak tűnik nekem a képek alapján. Ez is ilyen grindtillyoupassout játék, mint a többi? Vagy itt van végre valami extra, esetleg másféle megoldás?

Bishop

Az nem baj ha másolják ha jól  ^^ 40 szint a max szal nem tart örökké, a küldikből van szarásig, legalább is az elején tuti, igaz egy instát láttam eddig de azok is jók egy egy boss harchoz kell azért taktika. De ha videót nézel róla youtubeon biztos van pár endgame videó.

Alkyra

Én valami különlegességre vágyom már. Például a jövőre megjelenő TERA, vagy Guild Wars 2. Esetleg a nyáron induló LOCO vagy az első CBT-jét megélt Soul Master, hogy említsek egy másik stílust is.

White SeeD

Én is Guild Wars 2-re várok. GW1-ben most jön a történeti átvezető event.
Itt jegyezném meg hogy nekem van egy áron alul eladandó extra accountom potom 2500 ft-ért ami a faction collector editiont tartalmazza, kis kezdőtőkét is adnék.  ;)
Jelenleg szerintem a GW a legjobb mmorpg a piacon. kivállo grafika/zene, változatos térképek, a legnagyobb skillválaszték ami csak lehet és a legjobb, legkorrektebb pvp.
pve sem merül ki abban hogy ölj le 10-et ebből/ gyűjts össze 5-öt abból. (persze erre is van lehetőség, ha valakinek ez jönne be)
De a legnagyobb előnye, hogy nem kell agyonkockulnia magát az embernek hogy ne legyen hátrányban a már 5 éve ott gamelőkkel.
És persze a game megvásárlása után nincsen havidíj. :jee:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

az ilyen zenék miatt újra kedvem van elővenni újra a Sword of the New World-öt, NAGGGYON jó soundtrack-je van.

ed.:
Quote from: White SeeD on 2010-04-17, 20:36:02
...
Itt jegyezném meg hogy nekem van egy áron alul eladandó extra accountom potom 2500 ft-ért ami a faction collector editiont tartalmazza, kis kezdőtőkét is adnék.  ;)
...

na most akkor mi járható be ezzel? mert ha jól tudom akkor minden kieg "kinyit" egy új területet, vagy nem? szóval mivel ekvivalens ez az account :D

White SeeD

GW-ben az a spéci helyzet van, hogy mindegyik kieg (kivéve eotn) önmagában teljes játékot és történetet alkot a többi kieg vagy akár az alapgame nélkül. A többi térképre úgy lehet áthajózni, és akkor van egy-egy olyan küldi amivel összekötik a térképeket, de általában teljesen más fajta emberek élnek ott teljesen más konfliktus van a háttérben.
Általában ha csak az egyik kieg van meg az tartalmazza az alap game skilljeit (kivéve pár elit skill) + a kiegészítő összes skilljét, és az adott térképet.
A factionnal Canthana területe járható be. ez úgy kb az össztérkép 1/4-ede. (persze nem kell aggódni, így is marhanagy a térkép)
Véleményem szerint a legjobb és legszebb helyek itt vannak, nem beszélve hogy ázsiai karikat csak itt lehet kezdeni ;)
Ezen kívűl egyedül ez a kieg tartalmazza a +3 féle pvp-t (az alapokon kívül, amiket alapból elérsz). A 2 spec kaszt is csak itt érhető el. A 2 extra event szintén csak itt érhető el.
Viszont, bármilyen tárgy ami másik térképről van és megveszed playertől azt használhatod, mivel az összes térképen eléred a max szintet nincsenek ebből adódó gondok. Kivéve páncél, mert az csak csináltatni lehet a megfelelő szakembereknél a nyersanyag és némi pénz leadásával (mint ahogy a való életben is, sosem értettem hogy eshet ki egy háznyi szörnyből egy pont rám illő tőkéletes páncél ::) Na jó, a ritka fegyók itt is szörnyekből esnek, vagy ládából).

Nekem pl az alapgame sokáig meg sem volt, csak a kiegészítők voltak meg, mert annyira nem érdekelt az alapgame története, de végül kellemesen csalódtam abban is.

Lényeg, hogy az accal Canthana minden részét bejárhatod, eléred a game összes lehetséges pvp formáját. Aztán pedig úgy is annyira megkedveled, hogy megveszed a többi térképet.  :angyali:

GW-ben még az a jó, hogy rövid idő alatt sokmindent el lehet érni, és inkább az ész diktál mint a skillek veszettül történő nyomogatása. A hard modnak és az elit helyeknek köszönhetően pedig azok is megtalálják a számításukat, akik kihívásra vágynak. Ugyanez pvp-ben is. A legigazságosabb és legizgalmasabb pvp rendszer itt van. Nem számít hogy 5 éve vagy 5 hete vagy ott, max tapasztalat az amiben a playerek különböznek.

Mégvalami: folyamatosan bővül és változik a game INGYEN. Új eventek, questek, rendszerek kerülnek be.

Bővebb infók itt: http://wiki.guildwars.com/wiki/Main_Page (ful support gyakorlatilag mindenhez.)
Itt megnézheted milyen páncélokhoz/skillekhez/küldikhez férhetsz hozzá mappokra leosztva is!
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

QuoteI'm a guy. I just prefer to charge into the middle of angry ogres wielding axes wearing a full suit of armor, not a midrift-showing chainmail skirt.Whilst I appreciate that guys want something sexy to look at, I believe the most of us just want to play the game, look cool, and hope and pray that our warrior doesn't get distracted touching himself to the female healer. One can only wonder if the poor girl got in a fight with a pair of scissors and lost, seeing how different some of the armors are on the ladies.As a man, I think my female avatar deserves to look cool and powerful, not a wankpiece for the 12 year olds I'd rather not be playing this game. Personally I'd rather them all stay on Call of Duty, thank you.

:D

NLZ

#106
Lássuk-lássuk.
Nem túl bíztató, hogy a telepítés alatt ázsiai fileneveket rak fel néhol. :)

Ám nem is olyan vészes az armor rating, karakter generálásnál csak a kasztok felénél látszódott a belső comb, és ráadásul a warriornak le volt fedve a dekoltázsa! :D  Ám igen, siralmas. :)

Ám a sok drogos pimp beütésű karakter választás közepette rosszul lettem, ezért csináltam egy kék törpét Smurf néven. :D
Ám nevetséges, már 2es szinten 800at sebzek sima skillel. Mi lesz itt később, over 9000 egy sima köhintés?
[reserved]

Rounin

Vannak benne nagyon jó ötletek (tényleg), de maradok a Riftnél jelenleg.

NLZ

Pl? Csak egy szokásos ázsiai rpgnek tűnik néhány óra után.
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZ on 2011-03-15, 04:43:03
Pl? Csak egy szokásos ázsiai rpgnek tűnik néhány óra után.

Legjava kényelmi funkció (harvesting nem dismountol pl.), de van egy-két játékmechanikai cucc, mint például a bárd skilljei közül soknak van egy note értéke. Megfelelő kombókat összehozva különböző csapatbuffokat ad, szóval nem elég csak ész nélkül spammelni. Van instance, ami logikai fejtörőkre épül, a harc csak másodlagos és alig van belőle. (goddamn kids who don't know basic math...argh!)

NLZ

Jah igen, az eszembe jutott játék közben, hogy megvan az, ha valami ojjektumra kattintok, de messze állok, akkor elég közel sétál hozzá. Ez anno hiányoltam Riftből. Viszont az zavaró, hogy NPC keresés kicsit haszontalan, mert nem listázza mindegyiket a minimapon, csak a közeliket. De akkor már szinte mindet látni is légvonalban.
[reserved]

Zen

Aztán melyik szerver, melyik Realm ENELZÉ? Én patch 1 (WTF), realm 3on vagyok Vykosként (vámpír :D). Majd délután v este leszek.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

patch 1 az csak annyi, hogy két szerverről lehet updatelni. Az számít, hogy mit választasz login előtt (én EU-t).
Ám látom ilyen pózer lettél, bitangnagy kereszttel a hátadon. :D Kaszt?
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZ on 2011-03-15, 11:40:29
patch 1 az csak annyi, hogy két szerverről lehet updatelni. Az számít, hogy mit választasz login előtt (én EU-t).
Ám látom ilyen pózer lettél, bitangnagy kereszttel a hátadon. :D Kaszt?

A vámpír a kaszt neve. :angyali:

White SeeD

Kipróbálom én is. Annyira nem rossz, bár még az elején vagyok.
Már van petem is. Egy dühös teknős amivel nem tudok mit kezdeni és rugdalja a lábam  :D
Valamit kezdenem kéne vele, mert a kaja nem elég neki, a többi parancsot meg nem fogadja el, ha mást nem valahogy visszatuszkolom kő formájába.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

NLZ

#115
Ja tényleg, vámpír az kaszt. :D
Ám hogyhogy nem tudod dicsérni, vagy valami a teknőst?
[reserved]

Bishop

Hmm ezt lehet én is kipróbálom majd, bár szerintem Riftet biztos nem veri, jelenleg legjobb mmo az újak közül. Vindictus lenne még esélyes de nem akarják kiadni europába :falba:

Rounin

Quote from: NLZ on 2011-03-15, 16:39:35
Ja tényleg, vámpír az kaszt. :D
Ám hogyhogy nem tudod dicsérni, vagy valami a teknőst?

Amikor szintet lép a pet, kapsz pontot, amit elszórhatsz a különféle hangulatai boostolására.
Mivel úgyis csak a legmagasabb számít a statjaiba, érdemes egyet kipécézni és csak arra pakolni. Néha vált magától egy másik hangulatra, olyankor egy pontot rádobsz a kinézettre és "magához tér". Ennyi.

NLZ

Csak a legnagyobb számít? Afaszba. :D
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZ on 2011-03-15, 18:06:39
Csak a legnagyobb számít? Afaszba. :D

Hja várj, hülyeséget mondtam.
Csak az aktuális számít. ^^"