Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Bishop

Hát tőlem Pest kicsit messze van. Az hagyán hogy megtalálnám Tesco-ba de általába én nem nagyon tudom hogy egyes eszkoznek milyen funkciója van a rajz végkimenetelében,na de ez én vagyok. Egyenlőre tanuljak meg rajzolni aztán jöhet a szinezés.


pet

#2672
Quote from: yaone on 2007-07-14, 17:09:38
Quote from: carfanatic on 2007-07-13, 14:03:38
Hát tőlem Pest kicsit messze van
tőlem is sajna =(

friss: http://www.deviantart.com/deviation/59777298/
tegnapi : http://www.deviantart.com/deviation/59719880/

jó, nagyon jó, de arra lennék kíváncsi, hogy te hogy tanultál meg hajat rajzolni?:D ha anime/manga szerü dolgokat rajzolok elakadok a hajnál :D

edit: mondjuk kéne másolnom valami képet, csak így monitort nézni és úgy... az nekem nem olyan jó, és estefelé rájövök hogy miért nem nyomtattam ki vmi képet.. hmm.. de nap közben meg nem akarok, furcsa O.o

Member

Az elf tetszik. :)

yaone

Quote from: pet on 2007-07-14, 17:37:34
jó, nagyon jó, de arra lennék kíváncsi, hogy te hogy tanultál meg hajat rajzolni?:D ha anime/manga szerü dolgokat rajzolok elakadok a hajnál :D
hát, ez egy meglepő kérdés
nem igazán így működik, hogy konkrétan megtanulok valamit megrajzolni
rengeteget kell gyakorolni, utánaolvasni, böngészni, megvenni az eszközöket és kipróbálni (és nem elsősorban mangát, mert abból nem tanul meg senki rajzolni )
idővel formálódik az ember személete, rálátása, észreveszed a lényeget, és minél többet fejlődsz annál inkább látod h nem vagy még sehol
szóval nem tudom hogy tanultam meg konkrétan hajat rajzolni. sokat próbálkoztam


Selmo


A tökéletesség unalmas.

Member

14. Hátsó Borító
Szokásosan előre dolgoztam és valszeg hosszú ideig ez lesz a hasonló jellegű képem, ugyanis visszavonulok majd gyakorolni, mert nem lesz ez így jó. :redface:
(A kiscsaj arányait sohasem tudom emberire kihozni pl.)
A versszakokat gépen operáltam rá, mert az ocsmány írásommal még ennél is nehezebb lenne kiolvasni, hogy mi van odahányva. Remélem, hogy van pár ember, akinek sikerül kihámoznia a fenti címet, bár szerepel a szövegben is. :)

pet

Quote from: Member on 2007-07-15, 20:15:09
14. Hátsó Borító
Szokásosan előre dolgoztam és valszeg hosszú ideig ez lesz a hasonló jellegű képem, ugyanis visszavonulok majd gyakorolni, mert nem lesz ez így jó. :redface:
(A kiscsaj arányait sohasem tudom emberire kihozni pl.)
A versszakokat gépen operáltam rá, mert az ocsmány írásommal még ennél is nehezebb lenne kiolvasni, hogy mi van odahányva. Remélem, hogy van pár ember, akinek sikerül kihámoznia a fenti címet, bár szerepel a szövegben is. :)

a feje kicsit nagy, a többibe meg idövel könnyedén belejössz
amúgy én nem tudtam kiolvasni O.o
nahm holnap lesz egy köteg papírom és végre tudok rajzolni, mert kb 1 hónapja a már tele rajzolt lapokra próbálok
Meg is van mi lesz az elsö rajzom
fate/stay night, archer :D

Member

Quote from: pet on 2007-07-16, 21:57:55
a feje kicsit nagy, a többibe meg idövel könnyedén belejössz
amúgy én nem tudtam kiolvasni O.o
Nem értem, szinte minden karinak normális fejmérete lett az utóbbi időben, neki vhogy sohasem megy. :/
A szöveget talán jobb is, ha nem tudtad kiolvasni. :D
[spoiler=Amúgy itt van]Cseresznyevirág

Elhalt...
Mi hitt benned, most szárad, rohad,
Mi hallgatta szavad, feladta, vége.
Bíztam, mint diáklány, rózsaszín szirmokban,
Hittem, hogy szeretsz, hogy megmutatod arcodat,
de virágot nem láttam, szemem előtt kéreg.

Hazudik...
Ki sírról tép virágot, hogy valljon szerelmet,
Ki üvösséget ígér, kínokért cserébe.
Feküdj a földre, csúszómászók völgyébe,
Felejtsd el gondjaid, csukd be a szemedet,
várd, míg ezer szirom szép lassan eltemet.

Hullik...
A szirom a fáról, fújja a szél, akár az álom,
A szirom csak hulla, mint keresztről vércseppek,
Van, ki meghalt értünk, nevét imádba foglalod,
de jegyet mennybe nem kaptál, csak a helyet foglalod,
mint a szirom, semmivé foszlik sivár üres lelked.

Cseresznyevirág...
Termékenyítse üde illatod eme meddő világot,
vagy csak a holtak rettentő szagát nyomja el.
Rám hajtsd lágy fátylad, míg szívem dobog,
nem tudom kivárni, míg az életet eldobom.
Mézédes szellőben, a Fényhordozó így jön el.[/spoiler]
Pár részen változtatnék, de most vhogy nem vagyok abban az életellenes hangulatban. :)
Quotenahm holnap lesz egy köteg papírom és végre tudok rajzolni, mert kb 1 hónapja a már tele rajzolt lapokra próbálok
Meg is van mi lesz az elsö rajzom
fate/stay night, archer :D
Várom, bár nem ismerem a karaktert. :)

pet

Quote from: Member on 2007-07-16, 22:06:03
Quote from: pet on 2007-07-16, 21:57:55
a feje kicsit nagy, a többibe meg idövel könnyedén belejössz
amúgy én nem tudtam kiolvasni O.o
Nem értem, szinte minden karinak normális fejmérete lett az utóbbi időben, neki vhogy sohasem megy. :/
A szöveget talán jobb is, ha nem tudtad kiolvasni. :D
[spoiler=Amúgy itt van]Cseresznyevirág

Elhalt...
Mi hitt benned, most szárad, rohad,
Mi hallgatta szavad, feladta, vége.
Bíztam, mint diáklány, rózsaszín szirmokban,
Hittem, hogy szeretsz, hogy megmutatod arcodat,
de virágot nem láttam, szemem előtt kéreg.

Hazudik...
Ki sírról tép virágot, hogy valljon szerelmet,
Ki üvösséget ígér, kínokért cserébe.
Feküdj a földre, csúszómászók völgyébe,
Felejtsd el gondjaid, csukd be a szemedet,
várd, míg ezer szirom szép lassan eltemet.

Hullik...
A szirom a fáról, fújja a szél, akár az álom,
A szirom csak hulla, mint keresztről vércseppek,
Van, ki meghalt értünk, nevét imádba foglalod,
de jegyet mennybe nem kaptál, csak a helyet foglalod,
mint a szirom, semmivé foszlik sivár üres lelked.

Cseresznyevirág...
Termékenyítse üde illatod eme meddő világot,
vagy csak a holtak rettentő szagát nyomja el.
Rám hajtsd lágy fátylad, míg szívem dobog,
nem tudom kivárni, míg az életet eldobom.
Mézédes szellőben, a Fényhordozó így jön el.[/spoiler]
Pár részen változtatnék, de most vhogy nem vagyok abban az életellenes hangulatban. :)
Quotenahm holnap lesz egy köteg papírom és végre tudok rajzolni, mert kb 1 hónapja a már tele rajzolt lapokra próbálok
Meg is van mi lesz az elsö rajzom
fate/stay night, archer :D
Várom, bár nem ismerem a karaktert. :)

jó vers :D
btw, még nem láttad fate/stay nightet? abban olyan karakterek vannak hogy már már várják hogy lerajzold :D

Solid Snake

Quote from: pet on 2007-07-16, 23:07:01
btw, még nem láttad fate/stay nightet? abban olyan karakterek vannak hogy már már várják hogy lerajzold :D

IMMA CHARGIN' MAH SABER & SAKURA  :lazza:


Member

Ó, fejlődtél már megint, vazze. :) Vagy csak nagy volt az idő-rés a megtekintett képeid között. :D

Solid Snake

#2682
Quote from: Member on 2007-07-17, 13:24:49
Ó, fejlődtél már megint, vazze. :) Vagy csak nagy volt az idő-rés a megtekintett képeid között. :D

Ezeket még régebben rajzoltam (tavaly decemberben). Azóta csak néha-néha rajzolok le egy képet, ha nagyon megtetszik (eddigi legjobb alkotásom az Air-ból Misuzu -- (forráskép) azóta már be is kereteztem és itt van a falon a gép fölött  :redface:).

Member

Másét kiteszem, ha odaadja keretben, de a sajátomat sohasem lennék hajlandó. :)
Egy pillanatra az hittem, hogy az a rajz, kicsit meglepődtem. :rolleyes:

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-07-17, 13:47:22
Egy pillanatra az hittem, hogy az a rajz, kicsit meglepődtem. :rolleyes:

Majd a rajzot valakivel egyszer lefényképeztetem és majd belinkelem. ;)

Member

Nah, egy újabb próbálkozás: 15. Borító
Ezt a képet már vmiért rohadtul meg akartam csinálni és nem bírtam ki. Tudom, hogy rengeteg javítanivaló van rajta (ha egy olyan csajt akarok rajzolni, aki max 35 kiló, azért nem árt, ha tudom, az hogy néz ki; pontosabb színezés a békalencséknél stb.), de jelenleg nagyon nincs kedvem nekiesni megint.

(Azok ketten a kép alján azért egyformák, mert a sztori szempontjából fontos, hogy azok legyenek ;))

Solid Snake

Too small boobs.  :__devil:

De amúgy jó az. ;)

Member

Quote from: Solid Snake on 2007-07-30, 18:53:10
Too small boobs.  :__devil:
Még azt a 35-öt is hordja ott, nem igaz? :muhahah:
(Egyetlen karinak adtam fanservice testet, de arról nincs színes kép :rolleyes: )
QuoteDe amúgy jó az. ;)
Kössz szépen. :)
És én marha elfelejtettem kipróbálni (lenyúlni?) yaone vizes módszerét. :bruhuhu:

Gregory

Quote from: Solid Snake on 2007-07-30, 18:53:10
Too small boobs.  :__devil:
Delicious Flat Chest ;)
Egyébként jó lett, grat hozzá  :appl:

Soldier

#2689
Hát izé ezt a napot is megértem: en rajzoltam  :eek: Valmit leszögezek az elejen ,soha semilyen körülmenyek közt nem rajzoltams semmit (rajz ora nem szamit mert a tanar olvasott orán :lul:) , es ugy erzem 2. osztalyban elkövetett rajzaim a géppuskas palcika emberkel nem igazan nevezhetöek rajznak ^^ pedig azok votlak az elsök/utolsok. Nah de most ramjött .. jöhet akarmilyenkököemény kritika-az nem baj- csak hangosan nevetni nem ér ,please :redface:

my First
my Second

Member

Idézném azt ami a neved alatt van: "Try your best", és gyakorolj sokat. :)
Remélem, hogy a második nem Ruffy akart lenni. :haha:

Soldier

#2691
Quote from: Member on 2007-08-01, 19:49:09
Remélem, hogy a második nem Ruffy akart lenni. :haha:
Idézném azt ami a neved alatt van: "Try your best", és gyakorolj sokat. :)

nem , csak rajzoltam vmit ;) okey , majd megprobalok :redface:

Solid Snake

Quote from: Soldier on 2007-08-01, 19:46:11
my First
my Second

"This is a beginning of a beautiful friendship handworkskill."  :lazza:

Annyit mondhatok és kívánhatok: Gambatte!  :appl:

Meske

Quote from: Soldier on 2007-08-01, 19:46:11
Hát izé ezt a napot is megértem: en rajzoltam  :eek: Valmit leszögezek az elejen ,soha semilyen körülmenyek közt nem rajzoltams semmit (rajz ora nem szamit mert a tanar olvasott orán :lul:) , es ugy erzem 2. osztalyban elkövetett rajzaim a géppuskas palcika emberkel nem igazan nevezhetöek rajznak ^^ pedig azok votlak az elsök/utolsok. Nah de most ramjött .. jöhet akarmilyenkököemény kritika-az nem baj- csak hangosan nevetni nem ér ,please :redface:

my First
my Second
Szerintem első próbálkozáshoz képest nagyon is jól sikerült rajzok lettek! ;) A második kép nekem különösen tetszik! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kazenokizu

Annyira kedvet kaptam a rajzoláshoz, mikor húgomat néztem, ahogy dolgozik (ő legalább tényleg tud is rajzolni, ellentétben velem :D ), hogy alkottam egy kicsit délután.

Íme a végeredmény.


(Sajnos jobb minőséget jelenleg nem tudok produkálni, mert a szkenner romokban hever, digifényképezőm meg nincs. ^^')

Ja, és azért ilyen nyomi, mert
1. magamtól rajzoltam
2. hugi a lehető legelhasználtabb csőtollát volt hajlandó csak kölcsönadni, ami hol fogott, hol nem

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Soldier

Quote from: Meske on 2007-08-02, 19:16:22
Quote from: Soldier on 2007-08-01, 19:46:11
..
my First
my Second
Szerintem első próbálkozáshoz képest nagyon is jól sikerült rajzok lettek! ;) A második kép nekem különösen tetszik! :)

ty˘˘

Quote from: Kazenokizu on 2007-08-02, 21:20:48
Annyira kedvet kaptam a rajzoláshoz, mikor húgomat néztem, ahogy dolgozik (ő legalább tényleg tud is rajzolni, ellentétben velem :D ), hogy alkottam egy kicsit délután.

Íme a végeredmény.


(Sajnos jobb minőséget jelenleg nem tudok produkálni, mert a szkenner romokban hever, digifényképezőm meg nincs. ^^')

Ja, és azért ilyen nyomi, mert
1. magamtól rajzoltam
2. hugi a lehető legelhasználtabb csőtollát volt hajlandó csak kölcsönadni, ami hol fogott, hol nem


nekem tetszik grat :redface:

Member

Szerintem jó, csak elnyúlt kicsit nyakilag.

yaone

ja
majdnem kihagytam
mivel itt valaki szerint én egyszerűen egy beképzelt  liba vagyok, megkímélnék mindenkit a további beképzeltségemtől
bocs a rajzokért meg minden. nem teszek fel többet , mert úgylátom h zavaró

Kazenokizu

Lemaradtunk vmiről?  :eek:
Ne csináld már, messze a te képeid a legjobbak itt! :jee: :haha:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

yaone, ennyire hülye te sem lehetsz, ez a kettőnk vitája, ne aggasd rá a fórumra. Vagy őszintén, tényleg ennyire tartod az ittenieket?