Animés programocskák, skinek, etc.

Started by Fubenalvo, 2007-09-23, 13:45:01

Previous topic - Next topic

Fubenalvo

Skacok, nemrég kaptam egy 4chanos linket, amin egy desktop votl látható. Jobb alul az óránál meg egy anime karakter mosolygott és mutatta a sávszélesség kihasználtságot, a merevlemezek állapotát, stb... ezt a progit nem ismeri valaki?
Sajna  a képet nem mentettem le a link meg már ugye nem ér semmit. :S

Én

Rainmeter, animés skinnel? Más nem jut eszembe...

Darkstar

Quote from: Én on 2007-09-23, 14:05:36
Rainmeter, animés skinnel? Más nem jut eszembe...
Én is csak erre tudok tippelni. Ha valaki megtalálja a skin-t, /r/
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

En meg emlekszem egy kepre, ahol vihancolo animelanyok ultek alul vegig a taskbaron. Az mi volt?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Én

403, forbidden. Mondjuk még mindigj obb mint amit én találtam, mert az 404 volt. :D

Fubenalvo

#6
Most mondta egy okos, hogy babel fish vagy google translate-n keresztül műx. Próbáljátok úgy a linket!
http://sk2b.hp.infoseek.co.jp/cgi-bin/gallerypro/gallery.cgi

Én


Manitu

Quote from: Kvikveg on 2007-09-23, 14:21:22
En meg emlekszem egy kepre, ahol vihancolo animelanyok ultek alul vegig a taskbaron. Az mi volt?
erre gondolsz?


Solid Snake

Quote from: Manitu on 2007-09-23, 15:05:06
Quote from: Kvikveg on 2007-09-23, 14:21:22
En meg emlekszem egy kepre, ahol vihancolo animelanyok ultek alul vegig a taskbaron. Az mi volt?
erre gondolsz?

Te jó ég!  :hopp: :morci:

kelvor

Ez marha jó, need!  :D

Soldier

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-23, 14:42:46
Most mondta egy okos, hogy babel fish vagy google translate-n keresztül műx. Próbáljátok úgy a linket!
http://sk2b.hp.infoseek.co.jp/cgi-bin/gallerypro/gallery.cgi

és ha letöltötem hogy lehet ezt müködévé varázsolni ?^^

Quote from: kelvor on 2007-09-23, 15:08:01
Ez marha jó, need!  :D

:tezsvir:

Én

Quote from: Manitu on 2007-09-23, 15:05:06
Quote from: Kvikveg on 2007-09-23, 14:21:22
En meg emlekszem egy kepre, ahol vihancolo animelanyok ultek alul vegig a taskbaron. Az mi volt?
erre gondolsz?
lol, ez kell. :D

Soldier: Olyan egyszerű, hogy elsőre nem is gondoltam rá én se: Egyszerűen fogod a .zip-et amit leszedsz, a mappát ami benne van úgy ahogy van bemásolod a \Skins-be. Ezután a Rainmeter-nél a configs-nál a Tranquil mellett lesz egy ilyen nevű cucc is, meg még egy külön ".zip-benlévőmappa" menüpont is. Ezekben lehet variálni.

Kvikveg

Quote from: Manitu on 2007-09-23, 15:05:06
Quote from: Kvikveg on 2007-09-23, 14:21:22
En meg emlekszem egy kepre, ahol vihancolo animelanyok ultek alul vegig a taskbaron. Az mi volt?
erre gondolsz?
Jaja, ez volt az. Programnev is van hozza? Egyelore nem reagalt a gugli.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manitu



kelvor


Soldier


Én


Kvikveg

Danke!
Remelem sikerul belehekkelni mas karikat is. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fubenalvo

Kicsit átszerkesztettem magamnak, hogy Zero legyen a sarokban! :)
Akinek eselteg kell egyéni az szóljon! ;)


Kvikveg

#21
Murakami Natsumi nyert. nem tudok mast belehekkelni. :(
Es pislognak!  :haha: Es szovegelnek!  :eek: :eek: :eek:
edit: LOL, a jobb gomb menu lenyilo listajaval lehet atoltoztetni, ghihi.
edit2: nem tudja valaki, a hangjat le lehet tiltani?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fubenalvo

Quote from: Kvikveg on 2007-09-23, 16:05:37
Murakami Natsumi nyert. nem tudok mast belehekkelni. :(
Es pislognak!  :haha: Es szovegelnek!  :eek: :eek: :eek:
edit: LOL, a jobb gomb menu lenyilo listajaval lehet atoltoztetni, ghihi.
edit2: nem tudja valaki, a hangjat le lehet tiltani?

Aranyosak, de mondjuk valami kis animáció lehetne hozzájuk vagy nemtom, így ha a hangot ki kapcsolná az ember akkor csak ott ülnek. Attól még aranyosak mondjuk. :)
Egyébként szerintem Izumi a legjobb.  :lazza:

Kvikveg

Evangeline A.K. Mcdowell   6os ruhaval - Batwoman...  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

vki töltse már fel vhova, rapidshit vmiér szarakszik és nem akarom a routert kihúzni, olyan jól tölt most a uTorrent...

Én

Miyazaki Nodoka pwnz them all. :lazza:
Chilip: Ok, ha vársz egy kicsit.

Manitu

Quote from: Én on 2007-09-23, 16:41:42
Miyazaki Nodoka pwnz them all. :lazza:
Nekem is ő a kedvencem :)
Quote from: Kvikveg on 2007-09-23, 16:05:37
edit2: nem tudja valaki, a hangjat le lehet tiltani?
Persze, Vistában minden alkalmazásnak külön le lehet tiltani a hangkártya használatát. XP usereknek meg opacs :__devil:


Én

Quote from: chilip on 2007-09-23, 16:36:17
vki töltse már fel vhova, rapidshit vmiér szarakszik és nem akarom a routert kihúzni, olyan jól tölt most a uTorrent...
Ultraweb

Kayama

Két rainmeter-es skint sikerült leszednem, de a legtöbbre "The page which you search was not found. (404 Not Found)"-t ad, vagy már nem tölthetőek... :bruhuhu: :comp:

Az AnimeHq f*p-n a request könyvtárban valahol van egy csomó window sitter. :jee:

Fubenalvo

Quote from: Kayama on 2007-09-23, 17:07:27
Két rainmeter-es skint sikerült leszednem, de a legtöbbre "The page which you search was not found. (404 Not Found)"-t ad, vagy már nem tölthetőek... :bruhuhu: :comp:

Az AnimeHq f*p-n a request könyvtárban valahol van egy csomó window sitter. :jee:
Rainmeterhez olyan skint csinálok neked amilyet akarsz. :P