Legjobb és legbénább eye-catherek

Started by Ramiz, 2006-02-26, 14:32:48

Previous topic - Next topic

Ramiz

Eye-cather: az animék közepe felé az a rész, ahol a reklámot könnyû bevágni.


Az én kedvenceim:

Cowboy Bebop - mindegyik eye-cather más, látványosak és király zene szól alattuk... mindegyik tök jó háttérkép és egyediek, az epizódhoz illõek :cool: :kiraly:
One Piece - a másik kedvenc, a karakterek "WANTED!" poszterei repülnek be a képbe, mindegyik alatt más zene szól, mókás, nem szoktam továbbtekerni 80. alkalommal sem
Furi Kuri - imádtam, amikor az "FLCL" felirat kis komisz betûi vidáman ficánkoltak, és közben a 3 nõi szereplõ bekiabálta, hogy "Furi Kuriiii!"
NGE - már rég láttam, de ezeket úgy emlékszem szerettem
Samurai Champloo - scratch rulez! :D
Texhnolyze - ez is nagyon jól elkapott


És amiket nem szeretek:

Noir - annyira nem illik bele az az elektromos gitárba beletépés abba az animébe...
Berserk - béna, mint az egész anime
Detective Conan - hogy jön oda az a nagy fakapu?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Ramizban ismét tombol a fantázia. :D
Alapvetõen tetszett a Slayer Next és Try-beli (mindegyiknek külön hangulata van, habár némelyik eléggé nyomi), a Ranmás (muris, de kár, hogy nem cserélik le egyáltalán, csak a második és elsõ szezon között...), a Saber Marionette J (illik az egészhez), de szeretem azt is, amikor csak megjelenik a sarokban a cím (FMA, School Rumble).
Nem jó viszont az AMG (állókép, címmel), a Trigun (állókép?!), az Orphen (állókép?!!) és az Escaflowne (hangulattalan).

Kuroi Tenshi

Mi van Ramiz, most itt éled ki a topicnyitási késztetésed? :D

Én megvagyok eyecatcherek nélkül is. Sõt, az elsõ után gyakran át szoktam tekerni az introt és outrot is, hogy ne akassza meg a történetet.
Nem is emlékszem nagyrészükre...
Kivéve az Excel Saga. Néha még azt is elhülyéskedték (pl a tekés rész :lul: )

RE@L

Noirban 1etértek a reklámszünetes bevágásokat énis rühelltem.
Monsterben elég jók voltak, Skurun ben is pofásak voltak Chobitsban is mindig mosolyogtam a kattintgatásokon Gunslinger Girlben is jó volt a megszakítás.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Quote from: MemberNem jó viszont az AMG (állókép, címmel), a Trigun (állókép?!), az Orphen (állókép?!!) és az Escaflowne (hangulattalan).
Escában pedig szerintem passzolt. Nem baj az, ha nem "lóg ki".
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RE@L

Juteszembe GTO-ban volt még poén igaz h az emlékeim szeritn csak pillanatkép volt Onizuka "szobájából" de mindig derültem rajta :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Kvikveg

Erdekes, en nem sokra emlekszem...
Escaflowne-re emlekszem, az tetszett. :)
Cowboy Bebop no comment nagyon passzolt oda. Egy amv-ben (007 Bond) fel is hasznaltak nagyon szepen a kepeket.
Tobbi valahogy torlodott...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: KvikvegCowboy Bebop no comment nagyon passzolt oda.
Tobbi valahogy torlodott...
Sebaj, a legjobbra emlékszel. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RE@L

:gevumezs: :lazza:
Quote from: RamizSebaj, a legjobbra emlékszel. :)
Enyhe CB lobbyzást érzek :) (nem alaptalanul ^^)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Member

Quote from: RamizEscában pedig szerintem passzolt.
Számomra az egész Esca hangulattalan volt, szóval ez esetben valóban összeillenek. :rolleyes:

Danhibiki

Nekem a Tenjou Tenge-jé is baromira tetszik..:) Vagy Midori No Hibi-jé..;)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kvikveg

Quote from: DanhibikiNekem a Tenjou Tenge-jé is baromira tetszik..:) Vagy Midori No Hibi-jé..;)
Teeenyleg, Midori no Hibi... amikor felmutatja a tablat forditva, aztan zavartan visszaforditja. :) Aranyos.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lazzaret

Nekem egy két ilyen az Ai Yori Aoshiból maradt meg. A kedvencem az amikor egy házból a tengert látjuk és félig eltakarja elõlünk a kilátást egy bambusz roló.


www.arkangyalok.uw.hu

kikuchiyo

Paranoia Agent - az eye-catcher-nek is pont ugyanolyan para a hangulata, mint magának a sorozatnak. Kaleidoszkóp-szerû képek és valami hidegrázós zörej alatta, tökéletes.
Karin - tkp. ez volt a legjobb benne. Kb. a 8. részig láttam, de mindegyikben más volt, legtöbbször nagyon eredeti és vicces.

[SIZE="1"]Ramizt fel kéne terjeszteni a Guinness-bizottság elé, mint a "legtöbb megnyitott topik tulajdonosa: Átlagosan 5.97 topikot képes megnyitni másodpercenként, de egy rekordkísérletben egyszer 503 topikot nyitott egy perc alatt" :muhahah: [/SIZE]
Failure is the default option

RE@L

Most hogy mondod tényleg... de rég láttam már a Shounen Batou-t...

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Danhibiki

Most, hogy elgondolkodtam, hogy melyik anime-nak lehet a legbénább eyecatcher-je....Ah! My Goddess! akármennyire is szeretem ennek tényleg szinte tényleg nincs is ilyenje, csak két állókép.:(
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Manu

Samurai Champloo, CB
Minden résznél más-más ec. Ezt nevezik igényességnek...

Ramiz

Quote from: MemberSzámomra az egész Esca hangulattalan volt, szóval ez esetben valóban összeillenek. :rolleyes:
:grrr:
Istenem, aki titokban az égben lakozol, eljön majd az idõ, amikor egy, csak egy dologban egyetértünk Memberrel?... :rolleyes:

Quote from: kikuchiyoParanoia Agent - az eye-catcher-nek is pont ugyanolyan para a hangulata, mint magának a sorozatnak. Kaleidoszkóp-szerû képek és valami hidegrázós zörej alatta, tökéletes.
Tényleg! :cool: :hail: Tök igaz.

Quote from: kikuchiyo[SIZE="1"]Ramizt fel kéne terjeszteni a Guinness-bizottság elé, mint a "legtöbb megnyitott topik tulajdonosa: Átlagosan 5.97 topikot képes megnyitni másodpercenként, de egy rekordkísérletben egyszer 503 topikot nyitott egy perc alatt" :muhahah: [/SIZE]
:lazza: :kiraly:

Quote from: ManuSamurai Champloo, CB
Minden résznél más-más ec. Ezt nevezik igényességnek...
Ez a helyes kifejezés. Hiába, ahova Watanabe nyúl, ott arany terem. :zen:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Kino no tabi!
Remek sûrítménye a sorozat hangulatának, szép zenével, jó kompozícióval, és egy metaforikus pillangóval.
Csak hogy ide is kiteregessem legújabb kiskedvencemet.

Relunx

Eye-cather - öhm...végre már ezt is tudom hogy mi ez...:D

A kedvenceim:
Erementar Gerad (ki hitte volna :D)
Grenadier (állíti kira)

Relunx

Kira

Igazából kedvenc eyecath-em nincs. Sőt, nagyon nem szeretem azokat, amik túl feltűnőek, mert kizökkentenek a történetből... mint egy reklámszünet ^^;;
Ami pedig sem kinézetre, sem zenére nem tetszett az a Sukisho eyecath-e volt... mondjuk az az egész anime nagyon furi... de az már más téma ^^;