Main Menu

Rejtõ Jenõ

Started by Ramiz, 2005-05-28, 21:34:38

Previous topic - Next topic

Próféta

Quote from: Bruce on 2006-04-24, 15:29:45De Profeta, te nem az Ellopott századra gondoltál? Az ellopott futár sztem az egyik leghumorosabb regény, elég ha arra gondolok, ahogy Babette anyó a mosóteknővel üldözi Szivart...
Az ellopott század az melyik...? így címről nem is rémlik, lehetséges volna, hogy nem ismerem? :eek:
Határozottan az Ellopott futárra gondoltam amúgy. Nem azt mondtam, hogy szomorú, hanem hogy keserédes. Tehát: rengeteget nevettem rajta, de azért kicsit facsarta is a szívem (a félbevágott fénykép, az Álmos Elefánt, az egész előtörténet, a Nagy Könyv a végén...).
Na mindegy, mindenki másként él meg egy-egy könyvet, ez is csak dícséri...

A Menni vagy meghalni-t én is szerettem nagyon kiskoromban, de az pl. egyáltalán nem vicces. Az csak simán búskomor.

Ramiz

Quote from: Pirula on 2006-04-24, 16:51:01
De azért az előcsarnoknak is elég nagy sikere volt! :D
Jó dolog tud lenni egy előcsarnok, nem mondom, de azért van különbség... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Öt és fél év után fonalak csontjaiból jóslás!

Duna TV, dec. 18. 17:30
QuoteVolt egyszer egy regényhős, akit P. Howardnak hívtak   '26
Magyar Ismeretterjesztő, 2010
[Műsorunkat a Teletext 444. oldalán feliratozzuk]

Rendező:  Varsányi Ferenc
Forgatókönyvíró:  Varsányi Ferenc
Operatőr:  Csengő Miklós

A Duna Televízió közreműködésével készült el Varsányi Ferenc rendező filmje, amely a népszerű ponyvaíró, Rejtő Jenő életének legendáriuma. A film műfaja, amely az író születésének 115. évfordulójára készült, animációs dokumentarista legendárium.

Ramiz

Streamelik neten, remélem.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2011-12-11, 13:16:57
Streamelik neten, remélem.
Meg archívum is lesz, remélem, mert a Magyarországra minden évben csak az ünnepekkor visszatérő ismerősökkel pont akkor tudok találkozni :(