Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Sajnos nekem is rég leszervezett program a szombat-vasárnap...
Ha lesz valami jövő péntek, szombat vagy vasárnap, arra megyek.

Zsiga

Nekem se jó, holnap suli vasárnap meg megyek nappal közterületet fenntartani.

Xzone

:(

Akkor akikre még számíthatok:
Ramiz
Fazék
Flaser
Próféta
Teraflare

Nakedape? Raggie? Én?

Ahogy Ramiz írta fentebb, ez most rövid filmezésnek indul, szóval ha valaki csak azért nem jönne, mert dolga van másnap, az nyugodtan jöjjön.

Próféta

Xzone: :w00t: !
OK, elkolbászolok arrafelé. Akkor úgy néz ki, négyen már leszünk.

Fazék

Quote from: Próféta on 2011-09-10, 00:37:32
Xzone: :w00t: !
OK, elkolbászolok arrafelé. Akkor úgy néz ki, négyen már leszünk.
még most kirakom az asztalra a fall of hyperion-t, és még így is esélyes, hogy itthon felejtem ^^"

Próféta

Quote from: Fazék on 2011-09-10, 00:42:17
még most kirakom az asztalra a fall of hyperion-t, és még így is esélyes, hogy itthon felejtem ^^"
Köszi!
Ha ez megnyugtat, már ki is készítettem a két OOTS kötetet :)

EDIT:
Quote from: kikuchiyo on 2011-09-09, 16:32:05
Kár érte, megint nem tudok jönni erre :(
Még itt dekkolok <közelebbről meg nem határozott vidéki városban>, ha felülnék a legközelebbi gyorsvonatra, akkor sem érnék be időben :(
WTF már olyan szar a MÁV, hogy több mint 24 óra alatt sem lehet a fővárosba elvergődni? Vagy csak visszacsatolták hozzánk Levédiát (a'la Lyunivörziti)?

Xzone

Quote from: Próféta on 2011-09-10, 02:17:43
EDIT:
Quote from: kikuchiyo on 2011-09-09, 16:32:05
Kár érte, megint nem tudok jönni erre :(
Még itt dekkolok <közelebbről meg nem határozott vidéki városban>, ha felülnék a legközelebbi gyorsvonatra, akkor sem érnék be időben :(
WTF már olyan szar a MÁV, hogy több mint 24 óra alatt sem lehet a fővárosba elvergődni? Vagy csak visszacsatolták hozzánk Levédiát (a'la Lyunivörziti)?

Nekem is ez jutott eszembe. Persze az is lehet, hogy a vonatok kétnaponta járnak arrafelé. :)

Btw, nem biztos hogy kell, de valaki azért hozzon DVI-VGA átalakítót.

Xzone

DVI-SVIDEO, és DVI-RCA is jó, ha ezek egyáltalán léteznek. :)

Fazék

http://hardverapro.hu/dl/upc/2009-11/158354_adapter_dvi_to_vga.jpg
http://hardverapro.hu/dl/upc/2010-09/6921_dvi-vga.jpg

ilyenekkel tudok szolgálni, ha ezekre gondolsz.

szerk&repost
amúgy van a projektorhoz hangszoró? hangátvitelre van kábel? letesztelted már a rendszert? nem mintha aggódnék ^^"

Xzone

Az előzőre válaszolva, és egyébként is, olyan jó mozit raktam itt össze, hogy beszarás. Vétek lenne kihagyni. MINDENKIT SZÍVESEN LÁTOK! :D

(Szal' ja, szereztem átalakítót, hangrendszer mélynyomóstól... ami csak kell.)

Fazék

most indulok, viszek egy rakat filmet, amik közül vszleg egyet se nézünk meg, de legalább rám majd nem lehet fogni a filmkínálat hiányát :)

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2011-09-10, 02:17:43
EDIT:
Quote from: kikuchiyo on 2011-09-09, 16:32:05
Kár érte, megint nem tudok jönni erre :(
Még itt dekkolok <közelebbről meg nem határozott vidéki városban>, ha felülnék a legközelebbi gyorsvonatra, akkor sem érnék be időben :(
WTF már olyan szar a MÁV, hogy több mint 24 óra alatt sem lehet a fővárosba elvergődni? Vagy csak visszacsatolták hozzánk Levédiát (a'la Lyunivörziti)?

Basszameg, én azt hittem, hogy ez tegnap volt...
Ha nem vagyok ekkora gyökér, akkor ma előbb hazajövök, és el tudtam volna menni. De így abban a tudatban, hogy már lekéstem a film-minimaratont, tovább maradtam és csak most értem haza. Következésképp tényleg lekéstem. :(
Fuck me in both ears. :(

[spoiler]Nem 24, csak 4 óra az intercittyel, onnan, ahonnan az autópályán 2 óra lenne.[/spoiler]
Failure is the default option

Xzone


Xzone

Köszönöm mindenkinek, aki itt volt. Szerintem ilyen mini-filmmaratonnak nem is volt rossz, amit itt összehoztunk. És a szomszédok is egész jól bírták.

Fazék

Quote from: Xzone on 2011-09-11, 12:45:20
Köszönöm mindenkinek, aki itt volt. Szerintem ilyen mini-filmmaratonnak nem is volt rossz, amit itt összehoztunk. És a szomszédok is egész jól bírták.
a szomszédok meglepően jól bírták :)

és tényleg rendben volt, ilyen 2-3 filmeset, ilyen közel máskor is szívesen bevállalok :)

kikuchiyo

Failure is the default option

Fazék

#1246
Quote from: kikuchiyo on 2011-09-11, 13:00:53
Mi volt a műsor?
ugly americans 1x02; Redline; Blinkende lygter
kedvem támadt a sorozathoz; szép, de nem voltam elájulva tőle; egy Ádám almái féle zsenialitására számítottam, és sajnos ahhoz képest kicsit csalódás volt, de azért jó film

teraflare

Quote from: Xzone on 2011-09-09, 23:58:58
:(

Akkor akikre még számíthatok:
Ramiz
Fazék
Flaser
Próféta
Teraflare

Nakedape? Raggie? Én?

Ahogy Ramiz írta fentebb, ez most rövid filmezésnek indul, szóval ha valaki csak azért nem jönne, mert dolga van másnap, az nyugodtan jöjjön.
Bocs, de én pénteken 2-kor leléptem melóból és onnantól ma reggelig offline voltam így nem tudtam hogy alakul a dolog.

Én

Bocs hogy csak addig maradtam ameddig, utána sajnos leitattak :D A redline-t viszont mindenképpen befejezem egyszer :whoah:

Ramiz

Hú, látom nem csak én estem ki... ^^" Sajnálom a dolgot, előző nap írtam, hogy ráérnék, de aztán frankón nem kerültem netközelbe, szombaton melóztam egész nap, közben véletlenül besöröztem, elfelejtettem az egészet... este meg kókadtan ültem otthon és egy hirtelen bejelentkezett haveromat vártam (aki végül nem is jött át), mikor hívtál, Xzone. Aztán 10-kor el akartam indulni, de elaludtam. Mindegy, ha jó volt a mini-maraton, szerintem ilyet gyakrabban is lehet, nem szívja le annyira az energiánkat. Persze hozzánk mini-maratonra is idő kiérni, de majd szervezek egyet legközelebb akkor én.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Kis maraton, kis közönség. Tényleg kár, hogy sokan nem tudtak eljönni: egyrészt azért, mert technológiailag nagyon jól fel voltam szerelve (hiába néztek ki olyan kicsinek azok a hangfalak, hangjuk azért volt :) ), másrészt pedig több alkoholunk volt, mint amennyit Flaserrel ketten kényelmesen el tudtunk volna fogyasztani.

kada

Quote from: Xzone on 2011-09-12, 20:36:45másrészt pedig több alkoholunk volt, mint amennyit Flaserrel ketten kényelmesen el tudtunk volna fogyasztani.
Ha ezt írod előre akkor bezzeg be se fért volna a nép   :__devil:

Ramiz

ÚRISTEN!!! 120 NAPJA NEM VOLT?!?!?!?!

Na de most!!!

23-ával kezdődő héttől ráérek! Ki jönne, és mikor(tól) jó? És hol legyen, és szokásosan szombaton-e?

Filmcsokor-javaslatok:

(A) Kevéssé ismert magyar furcsa filmek

- Defekt (első(?)magyar horror, Psycho-feel, Kern Andrással)
- 1 (Pater Sparrow, sci-fi)
- Nexxt (kultfilm, sci-fi-s/elborult)

(ezek mind meg is vannak)

(B) sleazy-funky-70's-exploitation válogatás

- meztelen szamurájcsajos, amit már régóta tartogatok
- blaxploitation (mondjuk Pam Grier-es, vagy sweet sweetback's badaaaaass song)
- autós-nyomulós a rendőrség elől (ilyenből is van pár raktáron)

(C) vicces horror-maraton

- Carpentertől bármi :D főleg a They live!, végigröhögtem anno
- Vámpírok bálja (nekem kimaradt)
- Wild Zero (japán rock'n'roll zombifilm)


ETC.....
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2012-01-15, 16:06:57

(B) sleazy-funky-70's-exploitation válogatás

- meztelen szamurájcsajos, amit már régóta tartogatok
- blaxploitation (mondjuk Pam Grier-es, vagy sweet sweetback's badaaaaass song)
- autós-nyomulós a rendőrség elől (ilyenből is van pár raktáron)

(C) vicces horror-maraton

- Carpentertől bármi :D főleg a They live!, végigröhögtem anno
- Wild Zero (japán rock'n'roll zombifilm)

Ilyen sorrendben jöhet :Kiraly:

Quote from: Ramiz on 2012-01-15, 16:06:57
Kern Andrással

donotwant.jpg

Xzone

Quote from: Ramiz on 2012-01-15, 16:06:57
[spoiler]ÚRISTEN!!! 120 NAPJA NEM VOLT?!?!?!?!

Na de most!!!

23-ával kezdődő héttől ráérek! Ki jönne, és mikor(tól) jó? És hol legyen, és szokásosan szombaton-e?

Filmcsokor-javaslatok:

(A) Kevéssé ismert magyar furcsa filmek

- Defekt (első(?)magyar horror, Psycho-feel, Kern Andrással)
- 1 (Pater Sparrow, sci-fi)
- Nexxt (kultfilm, sci-fi-s/elborult)

(ezek mind meg is vannak)

(B) sleazy-funky-70's-exploitation válogatás

- meztelen szamurájcsajos, amit már régóta tartogatok
- blaxploitation (mondjuk Pam Grier-es, vagy sweet sweetback's badaaaaass song)
- autós-nyomulós a rendőrség elől (ilyenből is van pár raktáron)

(C) vicces horror-maraton

- Carpentertől bármi :D főleg a They live!, végigröhögtem anno
- Vámpírok bálja (nekem kimaradt)
- Wild Zero (japán rock'n'roll zombifilm)


ETC.....[/spoiler]

:hail:

Próféta

Quote from: Ramiz on 2012-01-15, 16:06:57
Ki jönne, és mikor(tól) jó? És hol legyen, és szokásosan szombaton-e?
Ezt most kihagyom, a változatosság kedvéért külföldön leszek.
(De legalább ezúttal síelni, nem dolgozni.)

Ramiz

Akkor most a szombati időpont-javaslatról van szó? Nem túl sok visszajelzés jött még rá. Fazék, Domi, ne szórakozzatok, kelletek! Zsiga, neked mikor jó és elérhető-e a Keletinél a hely? Ami sok mindenkinek kényelmesebb lehetne.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Nekem sajnos nem jó, dolgozom a hétvégén.

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2012-01-23, 23:23:58
Nekem sajnos nem jó, dolgozom a hétvégén.
Tőlem lehet később, jelenleg mégiscsak záróvizsgára készülök, plusz a fazsom kivan az emberekkel (de legalábbis az élőkkel).

Írj jó időpontokat!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!