Keres - Kínál

Started by Che, 2005-02-28, 21:54:20

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Nem tudja valaki hol lehet emberi aron japan pizsamat (vagy mit) kapni? Feher pamut valami mintaval, itthon inkabb furdokopenynek neznek. :D
Noi kiadas kene, ferfimeret volt, de unokatesomnal landolt, mert nekem nagy volt.
Valami ilyesmi formaja lehet elso ranezesre. Csak ez olyan furakek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Érdeklődj náluk is szerintem. Tudom, hogy nem ez a profiljuk, de amikor egyszer személyesen átvettem tőlük egy megrendelést, a srác azt mondta, be tudnak szerezni egyéb dolgokat is Japánból, ha kell, igény szerint. (példának asszem cosplay meg egyenruhát hozott fel, az már egész közel jár :D )
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-04-27, 17:41:44
Nem tudja valaki hol lehet emberi aron japan pizsamat (vagy mit) kapni? Feher pamut valami mintaval, itthon inkabb furdokopenynek neznek. :D
Noi kiadas kene, ferfimeret volt, de unokatesomnal landolt, mert nekem nagy volt.
Valami ilyesmi formaja lehet elso ranezesre. Csak ez olyan furakek.

Ez nem pizsama, ez yukata.
Egyébként nekem van egy női yukata-m. Sötétkék-fehér.

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-04-27, 18:51:45
Quote from: Kvikveg on 2008-04-27, 17:41:44
Nem tudja valaki hol lehet emberi aron japan pizsamat (vagy mit) kapni? Feher pamut valami mintaval, itthon inkabb furdokopenynek neznek. :D
Noi kiadas kene, ferfimeret volt, de unokatesomnal landolt, mert nekem nagy volt.
Valami ilyesmi formaja lehet elso ranezesre. Csak ez olyan furakek.

Ez nem pizsama, ez yukata.
Egyébként nekem van egy női yukata-m. Sötétkék-fehér.
:hail:
Pic es ar please pm-ben ha elado.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Setike

Áron alul eladnám 2db bontatlan szép nagy Samurai Sprit -  Nakoruru Figurámat, gyors vevőnek. XD
( Drágaságra gyüjtök. XD )

Mind a kettő Japánból van, és bontatlan.
Kb.: 23-24cm magasak.
Az egyik barack a másik pedig piros színű.

-A Piros Nakoruru 6000Ft.
-A Barack színű Nakoruru 5000Ft.

Linkelek képeket is.
Privátban, vagy mailben bátran írjon rám akit érdekel.

       

.Attila

#245
Eladó mangák:


  • School Rumble 1-15
  • Love Hina 0-14 (teljes sorozat)
  • Tenchi Muyo – Ryo-Ouki 1-12 (tudtommal ez a teljes)
  • Tenchi Muyo – Sasami Sensetsu
  • Gunsmits Cats 1-8 (egy teljes sorozat)
  • Gunsmith Cats Burst 1-2 (ez is tudtommal teljes)
  • Ranma ½ 5,10,11,14,15
  • Excel Saga 1-16
  • Shingetsutan Tsukihime – doujinshi gyűjtemények (3 különböző kötet van)
  • Chobits 1-8 (teljes)

Érdeklődés, árajánlat pm-ben.
Mind japán nyelvű.

ildusz

#246
Helyhiány miatt eladó :bruhuhu::
Claymore No.47 Clare 1/8, 19 cm-es PVC figura és egy Revoltech Black Lagoon Revy figura.
Mind 2 figurának meg van az össze része és a dobozok is sértetlenek. Eddig vitrinbe voltak.
Revy


Claire


Akit érdelek az jelezze valahogy
"A szexet Isten teremtette a házasságot a papok" Nekem csak szex kelllllllll

Solid Snake


ildusz

Csak a vitrinbe vagyok hajlanó őket tartani.
És a többi figurám sem kicsi, a következő meg amit amcsiból hozatok azaz már úton van remélem ő egy Chaos Gate Jingai Makyo: Ignis 1/7 Scale (White Dress) figura, 29 cm-es. Csupán csak 30 kiló volt és így is baráti áron jutottam hozzá :D.


"A szexet Isten teremtette a házasságot a papok" Nekem csak szex kelllllllll


ildusz

#250
Jól van Manitu!!!Nem vagyok perverz!!!! Csak sok hentai ismit írtam :rotfl:
De ez tök szép figura. Ismerd el te is szívesen vetköztetnéd le:)
Amúgy is te beszéltél a csápos dolgokról az állatkertben!!!

Most majdnem elkezdtem képet berakni, de rájöttem hogy ez nem olyan topik :bruhuhu:
ahol figuszokról lehetne csevegni......
"A szexet Isten teremtette a házasságot a papok" Nekem csak szex kelllllllll

Ramiz

Ha valaki PS3-at akar venni és jó állapotú chippelt PS2-jét eladná, az szóljon! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

ildusz

Amúgy ők lesznek a következő áldozatok:
Tengen Toppa Gurren-Lagann( ha van valakinek  és elakarja adni az jelentkezzen, mondjuk megtudom rendelni, de jobb itthonról beszerezni)


Ezek meg majd a nyáron fognak megjelenni, már az összere előjegyeztem, csak várnom kell, hogy kiadják őket és utalhatom a lét.

Chu X Chu Idol: úgy tudom valami H-Gameből van :cool:


Satsuriku no Jango Sequel Lily Salvatana ismét H-Gameből


És végűl Ikki Tausen




"A szexet Isten teremtette a házasságot a papok" Nekem csak szex kelllllllll

.Attila

Quote from: Ramiz on 2008-06-12, 11:35:14
Ha valaki PS3-at akar venni és jó állapotú chippelt PS2-jét eladná, az szóljon! :)

?

Ramiz

Quote from: .Attila on 2008-06-12, 19:23:14
Quote from: Ramiz on 2008-06-12, 11:35:14
Ha valaki PS3-at akar venni és jó állapotú chippelt PS2-jét eladná, az szóljon! :)

?

!

Avagy mi ezen a furcsa? :) A PS3 felülről kompatibilis a PS2-vel, nem?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2008-06-12, 23:22:23
Quote from: .Attila on 2008-06-12, 19:23:14
Quote from: Ramiz on 2008-06-12, 11:35:14
Ha valaki PS3-at akar venni és jó állapotú chippelt PS2-jét eladná, az szóljon! :)

?

!

Avagy mi ezen a furcsa? :) A PS3 felülről kompatibilis a PS2-vel, nem?

Ja már azt hittem, hogy PS3-ad van és valami miatt nagyon megutáltad, ezért most visszalépnél PS2-re.

Ramiz

Quote from: .Attila on 2008-06-13, 00:05:16
Ja már azt hittem, hogy PS3-ad van és valami miatt nagyon megutáltad, ezért most visszalépnél PS2-re.

Nem, nem, nekem nincs egyik sem. Csak aki PS3-as ÉS PS2-es játékokkal is akar játszani, az PS3-ast vesz (amire nekem nincs pénzem jelenleg).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-06-13, 01:20:07
Nem, nem, nekem nincs egyik sem. Csak aki PS3-as ÉS PS2-es játékokkal is akar játszani, az PS3-ast vesz (amire nekem nincs pénzem jelenleg).
Ez itthon inkább úgy néz ki, hogy a PS2 marad, és bekerül mellé egy PS3 40GB. (Legolcsóbb, butított verzió, ami nem kompatibilis a PS2-vel.)

Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2008-06-13, 14:29:33
PS3 40GB. (Legolcsóbb, butított verzió, ami nem kompatibilis a PS2-vel.)

Sajnos én is így hallottam egyik ismerősömtől. :(

chilip

Quote from: Solid Snake on 2008-06-13, 14:35:28
Quote from: Zsiga on 2008-06-13, 14:29:33
PS3 40GB. (Legolcsóbb, butított verzió, ami nem kompatibilis a PS2-vel.)

Sajnos én is így hallottam egyik ismerősömtől. :(

azért elmehetnek a fenébe  :P

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-06-13, 14:29:33
Quote from: Ramiz on 2008-06-13, 01:20:07
Nem, nem, nekem nincs egyik sem. Csak aki PS3-as ÉS PS2-es játékokkal is akar játszani, az PS3-ast vesz (amire nekem nincs pénzem jelenleg).
Ez itthon inkább úgy néz ki, hogy a PS2 marad, és bekerül mellé egy PS3 40GB. (Legolcsóbb, butított verzió, ami nem kompatibilis a PS2-vel.)

Bazz...  Hát ez eldönti. Nemcsak hogy elmehetnek a fenébe, de előtte még jól le is szophatnak!!! :Eztneked: Akkor PS2-t veszek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: chilip on 2008-06-13, 14:47:30
azért elmehetnek a fenébe  :P
Mért? A PS3 célközönségének jelentős részénél van a TV mellett egy PS2. Mért ne vehessen olyan PS3 modellt amiből kihagyják a számára felesleges dolgokat, viszont cserébe olcsóbb?

Btw. ha már PS3, én még mindig nem tudok róla hogy létezne korrektül működő modchip vagy bármi más másolásvédelem elleni módszer a PS3-hoz, de ha esetleg mégis, akkoris többezer Ft egy BluRay lemez, és többtízezer Ft egy BluRay író, tehát árban nem alternatívája a PC-nek. Viszont volt róla szó egy másik topicban (beteg vagyok meg fáradt, hadd ne keressem elő, meg bocs hogy így egy helyre offolok minden PS3-as infót) hogy a PC-t nem válthatja ki a PS3. Nos, egy Windows-os PC-t valóban nem, de teljesértékű Linux disztrók vannak PS3-ra, amikkel sokmindent meg lehet csinálni, pl. netezni, zenét hallgatni, filmet nézni, beadandót meg diplomamunkát írni, vagy akár programozni.

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-06-13, 14:55:58
Btw. ha már PS3, én még mindig nem tudok róla hogy létezne korrektül működő modchip vagy bármi más másolásvédelem elleni módszer a PS3-hoz, de ha esetleg mégis, akkoris többezer Ft egy BluRay lemez, és többtízezer Ft egy BluRay író, tehát árban nem alternatívája a PC-nek. Viszont volt róla szó egy másik topicban (beteg vagyok meg fáradt, hadd ne keressem elő, meg bocs hogy így egy helyre offolok minden PS3-as infót) hogy a PC-t nem válthatja ki a PS3. Nos, egy Windows-os PC-t valóban nem, de teljesértékű Linux disztrók vannak PS3-ra, amikkel sokmindent meg lehet csinálni, pl. netezni, zenét hallgatni, filmet nézni, beadandót meg diplomamunkát írni, vagy akár programozni.

This... is... just perverted! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

ildusz

Helyhiány miatt eladó bruhuhu:
Claymore No.47 Clare 1/8, 19 cm-es PVC figura+ ajándék egy Claymore 6-os manga!!!!!! :P
"A szexet Isten teremtette a házasságot a papok" Nekem csak szex kelllllllll

ildusz

#264
IKKI TOUSEN KANU UNTYO GOTHIC LOLITA figura eladó 1/6-os 13 cm-es a fegyvere 35 cm-es.

Ára: 9.000Ft

Ikkitousen Ryomou Shimei on Knees Pre-painted Figura 1/7-es kb. 18 cm-es gyönyörűen kidolgozott figura

Ára: 20.000Ft

IKKI TOUSEN RYOMO SHIMEI PVC FIGURA 1/7-os kb. 20cm-es.

Ára: 15.000Ft

Fizetés 2 napon belül átutalással.
Szállítási mód: ajánlott feladás. Személyes átvétel kizárólag Mezőtúron vagy aki nem tud lejönni felvihetem Bp-re is.
Szállítási határidő: pénz beérkezésétől számítva 7-21 munkanap
Postaköltség: 700 Ft
"A szexet Isten teremtette a házasságot a papok" Nekem csak szex kelllllllll

White SeeD

Ha ennyire helyhiányod van, én a polcom szabad helyeit ingyen rendelkezésedre bocsátom ;)
Bár nálam sincsen túl sok hely, de a DVD-k tetején még akad pár négyzetcenti :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

ildusz

#266
Ebből csak a kék ruhás Ryomo( van belőle fekete is csak az Limitade és nagyon nehéz beszerezni és drágább is) lesz meg remélhetőleg még a héten küldeni fogják amcsiból az árut. A többit csak úgy kitettem, hogy ezeket tudom megrendelni, hátha kell valakinek + még mást is( amit akartok :hehe:)
"A szexet Isten teremtette a házasságot a papok" Nekem csak szex kelllllllll

Dokuro-chan

Eladó a Gundam Seed Destinyből Meer Campbell figura. 1/8-as, kb. 30 centi. Pózoltatható, a ruhája szövetből van, Megahouse kiadás. Ára: 12 000 Ft.


ildusz

#268
Szóval meg jött a figusz, 1/7-es és Amcsiból hozattam. kell valakinek, de nem baj ha nem kell senkinek. kezdek bele szeretni.
Miért nincs figurás topik!!! :Eztneked:




http://animeaddicts.hu/galery.php?picture.119428
"A szexet Isten teremtette a házasságot a papok" Nekem csak szex kelllllllll

Member

Ezeket a cuccokat mi úton veszitek, hogy ilyen beteg áron vannak?