Keres - Kínál

Started by Che, 2005-02-28, 21:54:20

Previous topic - Next topic

Lazzaret

Volna egy eladó basszusgitár erősítőm. Sajna a vállsérülésem miatt abba kellett hagynom a gitározást és ezért kénytelen vagyok eladni a cuccaimat.

Az erősítőm egy Warwick BlueCab 60-as kombó. Nagyon jól és erőteljesen szól, igazi Warwick minőség. Ha nem kellene abba hagynom a basszerozást sosem adnám el, így viszont sajnos csak a port fogja.

Az ára 40.000.-ft.

http://www.gitarshop.hu/index.php?tart=apro_hirdetesek_rapattanok&erdekel=93108
Ha valakit érdekelne küldjön egy pm-et vagy hívjon fel délutánonként.


www.arkangyalok.uw.hu

Kuroi Tenshi

Quote from: Lazzaret on 2010-04-11, 12:01:52
Sajna a vállsérülésem miatt abba kellett hagynom a gitározást

Ne má' :( Mi történt veled? Ennyire súlyos?

Lazzaret

Sajnos igen :bruhuhu:
Munkahelyi baleset. Kifordult a vállam és részlegesen felszakadt egy izom rost és rosszul fórt vissza. De mire kiderült már késő volt.
Műtéttel lehetne talán rajta segíteni, de nem vállalom, mert csak 50%-os a siker.
Úgyhogy közel 4 év után letettem a lantot.


www.arkangyalok.uw.hu

Cloud

Quote from: Lazzaret on 2010-04-12, 18:08:02
Sajnos igen :bruhuhu:
Munkahelyi baleset. Kifordult a vállam és részlegesen felszakadt egy izom rost és rosszul fórt vissza. De mire kiderült már késő volt.
Műtéttel lehetne talán rajta segíteni, de nem vállalom, mert csak 50%-os a siker.
Úgyhogy közel 4 év után letettem a lantot.

:( Huh ez kemény. :(

Kvikveg

Quote from: Lazzaret on 2010-04-12, 18:08:02
Sajnos igen :bruhuhu:
Munkahelyi baleset. Kifordult a vállam és részlegesen felszakadt egy izom rost és rosszul fórt vissza. De mire kiderült már késő volt.
Műtéttel lehetne talán rajta segíteni, de nem vállalom, mert csak 50%-os a siker.
Úgyhogy közel 4 év után letettem a lantot.
:eek: Ez tenyleg kemeny...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta


noriko

Némileg pofátlan kérdés következik.
Az a helyzet, hogy megyek 6 hétre Japánba május 26-ától, viszont nincs működő fényképezőm! És pénzem sem maradt, hogy vegyek egyet. :(  :oops:

A kérdésem az lenne, hogy akad-e valamelyikőtöknek olyan működőképes fényképezője, amit vagy kölcsön merne adni, vagy eladná hitelre. Utóbbi esetben kifizetem, miután visszajöttem és rendeztem soraimat, kb. augusztusra...  :redface:
"I wish I could, but I don't want to."

Xzone

Quote from: noriko on 2010-04-22, 16:59:50
Némileg pofátlan kérdés következik.
Az a helyzet, hogy megyek 6 hétre Japánba május 26-ától, viszont nincs működő fényképezőm! És pénzem sem maradt, hogy vegyek egyet. :(  :oops:

A kérdésem az lenne, hogy akad-e valamelyikőtöknek olyan működőképes fényképezője, amit vagy kölcsön merne adni, vagy eladná hitelre. Utóbbi esetben kifizetem, miután visszajöttem és rendeztem soraimat, kb. augusztusra...  :redface:

Nekem van egy ilyenem. (Elég nagy memóriakártya van benne, szóval a legjobb minőségű módban is ráfér vagy 500 kép).

Nagyon ritkán használom, legközelebb az öcsém ballagásán fogok vele fotózni; szóval azután szerintem oda tudom adni. Viszont szeptemberig nem megyek vissza Pestre, szóval le kellene jönnöd érte Miskolcra ^^"

noriko

Quote from: Xzone on 2010-04-22, 17:54:11
Quote from: noriko on 2010-04-22, 16:59:50
Némileg pofátlan kérdés következik.
Az a helyzet, hogy megyek 6 hétre Japánba május 26-ától, viszont nincs működő fényképezőm! És pénzem sem maradt, hogy vegyek egyet. :(  :oops:

A kérdésem az lenne, hogy akad-e valamelyikőtöknek olyan működőképes fényképezője, amit vagy kölcsön merne adni, vagy eladná hitelre. Utóbbi esetben kifizetem, miután visszajöttem és rendeztem soraimat, kb. augusztusra...  :redface:

Nekem van egy ilyenem. (Elég nagy memóriakártya van benne, szóval a legjobb minőségű módban is ráfér vagy 500 kép).

Nagyon ritkán használom, legközelebb az öcsém ballagásán fogok vele fotózni; szóval azután szerintem oda tudom adni. Viszont szeptemberig nem megyek vissza Pestre, szóval le kellene jönnöd érte Miskolcra ^^"
OMG for real?? Lemegyek!!  :hail:

(u.i.: mikor van az öcséd ballagása?)
"I wish I could, but I don't want to."

Xzone

Jövő hét péntek.

Cobra

Anyámat meg kell kérdeznem, de van egy 4Mp-es Sonynk 1Gb-os memóriakártyával, ami elég kopottas ugyan, de kíváló képeket csinál. Mostanában elég ritkán használjuk.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

egy ősrégi Fujifilm FinePix Z1-et tudnék kölcsönadni, de emiatt valószínűleg sokat csuklanék kinntartózkodásod alatt, mert 30-40 képnél többet még vaku nélkül se nagyon bír az aksija :)

Zsiga

Én is oda tudnám adni a gépem, de egyrészt nagy és nehéz dög, másrészt tapasztalatlan felhasználó kezében rosszabb képeket csinál mint egy szappantartó; ráadásul van pár olyan betegsége ami miatt rajtam kívül más nem is nagyon tudná használni, vagy legalábbis sok anyázás meg hajtépés lenne belőle... :D
De ha értesz hozzá és kell szívesen odaadom.

noriko

Wow! Köszönöm szépen a felajánlásokat! Tényleg csupa jófej ember van ezen a fórumon. :)
Ha már válogathatok, maradnék az elsőnél, Xzone ajánlata mellett.  ^^ 
"I wish I could, but I don't want to."

TurboK

Keresek Plextor PX-708/712/716/755/760 DVD írót. Lehetőleg Satásat, fekete előlappal, olcsón. (tudom, ebből a háromból válasszak kettőt)
Nem gond ha használt, feltéve hogy nincs komoly baja.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Fazék

továbbra is van 3 extra Left4Dead2 példányom gift-ként Zsigánál, még a kettővel ezelőtti akcióból 3774 Ft-ért véve.
odaadom 3500-ért darabját, csak vigyétek el őket a francba. thx.

Zsiga

Quote from: Fazék on 2010-05-12, 00:15:25
továbbra is van 3 extra Left4Dead2 példányom gift-ként Zsigánál, még a kettővel ezelőtti akcióból 3774 Ft-ért véve.
odaadom 3500-ért darabját, csak vigyétek el őket a francba. thx.
Meghirdessük Prohardveren esetleg? Ott talán hamarabb elmennek.
(Btw ma végre átléptem az egy óra játékidőt L2D2-ben. :D)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2010-05-12, 00:24:24
Quote from: Fazék on 2010-05-12, 00:15:25
továbbra is van 3 extra Left4Dead2 példányom gift-ként Zsigánál, még a kettővel ezelőtti akcióból 3774 Ft-ért véve.
odaadom 3500-ért darabját, csak vigyétek el őket a francba. thx.
Meghirdessük Prohardveren esetleg? Ott talán hamarabb elmennek.
(Btw ma végre átléptem az egy óra játékidőt L2D2-ben. :D)
nemtom segítene-e

Zsiga

Ha el akarod adni minél hamarabb akkor tuti, ha inkább ismerősnek / fórumozónak akivel esetleg játszani is lehet később akkor kevésbé jó ötlet.

Btw. megnézted már hogy átutaltam-e az árát? :)

Fazék

Quote from: Zsiga on 2010-05-12, 00:27:35
Btw. megnézted már hogy átutaltam-e az árát? :)
nem néztem meg, de már többször is elhatároztam, hogy valamikor megnézem amikor legközelebb eszembe jut

Zsiga

xD

A neten szétnézve úgy látom hogy 4k-ért darabját gond nélkül el tudom passzolni PH-n, talán még drágábban is.

Fazék

Quote from: Zsiga on 2010-05-12, 00:35:50
xD

A neten szétnézve úgy látom hogy 4k-ért darabját gond nélkül el tudom passzolni PH-n, talán még drágábban is.
tedd föl amennyiért jónak látod és a 3774 fölötti rész a tied :D

Zsiga


Makos

Megkérdezzem majd ismerősömet hogy neki kell e?
Mert akkor már csak 1 marad a nyakatokon :D

Zsiga

Quote from: Makos on 2010-05-12, 00:47:43
Megkérdezzem majd ismerősömet hogy neki kell e?
Mert akkor már csak 1 marad a nyakatokon :D
Nyugodtan, de attól ne félj hogy a nyakunkon marad, olyan még nem történt hogy én ne bírjak valamit jó áron eladni a PH-n. :D

Makos


Ramiz

KERESek vékony, aránylag erős, de tapétavágóval jól vágható műanyag lapot/lemezt legalább A4-es formátumban. Ha tudnék valami helyet, vennék is, de hátha valakinek van valami jó ötlete és fater műhelyéből tud hozni nekem valami hulladék anyagot. :) Póló stencilezéshez kell. Egyelőre linóleumban, műanyag tányéralátétben gondolkodtam. Lehet, hogy tökre nem lesz erre jó, és inkább valami nedvességbíró, azt át nem eresztő kartont kéne keresnem, de nem akarom, hogy 20-30 fújás után szétázzon (vagy legfeljebb addigra).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pépetra

Eladó mangák!

Magyar:
Naruto 1-5 darabonként 1000Ft
Princess Ai Pletykák a másik oldalról 1000Ft
Rurouni Kensin 1. 1500Ft
Nyári Srácok 1. 1000Ft
Árnybíró 1. 700Ft
Princess Ai 1. 1500Ft
Bania a pokoli futár 1-2 darabonként 1000Ft
Grimm-mesék manga 1. 1500Ft
Tarot Café 1-2 darabonként 1000Ft
Dramacon 1-3 darabonként 1000Ft
Nana 1. 1000ft

Angol:
Gravitation Ex 1. 2000Ft

Német:
Gravitation 7. 1500Ft

Eladó figura:
SAKURA MATOU VACATION VER PVC  Statue  dobozzal együtt 5000Ft
link egy képhez: http://www.waynesanime.com/images/Toys/FATE%20HOLLOW%20ATARAXIA%20SAKURA%20MATOU%20VACATION.jpg

Eladó DVD:
Paprika DVD 3000Ft

Bármelyik érdekel írj e-mailt. Címem: tokajy@freemail.hu
Kérésre tudok képeket készíteni az eladó tárgyakról.

Cloud

#478
Gondoltam itt is megkérdezem hátha:


Eladó a képen látható ACU nadrág.Új, még nem volt használva. Ajándékba kaptam fatertól, de én inkább woodland párti vagyok.

(mc allister márka)

L-es méret


http://img594.imageshack.us/img594/916/1003624.jpg

http://img72.imageshack.us/img72/7671/1003625e.jpg



3000 Ft

Moha

Nagytakarítást és szortírozást végeztem a szobámban.
Ennek eredményeként van pár cuccom eladó (a kacatok csokiért/sörért :D ), hátha érdekel valakit.


  • CD tokok. Normál és slim egyaránt (meg 1-2 maxi tok). Meguntam, hogy foglalják a helyet, átkerülnek CD walletbe a lemezek
  • Régi PC-World, Computer Panorama, Chip, PC-X és egyéb újságok, CD melléklettel. Évjárat: 1996-2005-ig, akit valami konkrétan érdekel, szóljon, megnézem, megvan-e. Többi megy a kukába.
  • Pár programozással / grafikával foglalkozó CD-rom, ami anno újságként volt kapható
  • Quantum 20GB HDD - erre Fazéknak elővásárlási joga van, csak menjek valamikor BP környékére...
  • 2-3 db 10/100-as PCI hálókártya
  • Ess1868 ISA hangkártya (kuriózumnak)
  • PCI ATA133 kártya
  • 17"-os Trust márkájú CRT

Még valószínűleg lesz pár dolog, mert a garázs még nincs teljesen kilomolva, majd azokat is beírom.
Akit valami érdekel, dobjon egy privátot...