Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Akio-chan

Hahó? Nem tudom hogy a legutóbbi üzenetemet látta-e valaki de abban azt kérdeztem hogy megoldható-e a Tokyo Mew Mew feltöltése az usteam-re? (vannak torrentek meg hasonlók a neten...naa lécci:))
Azért bocs a követelõzésemért....
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

Hiei-sama

Ketlem hogy felfog menni,ennyi sztem az se kerul fel soha...

Yakumo

Quote from: Hiei-samaKetlem hogy felfog menni,ennyi sztem az se kerul fel soha...
nem értem a mondat nyelvtanát:o Sorry. "ennyi sztem az se kerul fel soha.."
ezt nem értem mire vonatkozik és hogy? Bocs csak szeretném érteni^^

Hiei-sama

Jo neha hulyen irok sorry ;) Lenyeg hogy nem kerul fel sztem..Nem uti meg ez se a mercet zsonal, de nalam se....

Akio-chan

Értem...akkor kénytelen leszek továbbra is a torrenttel vaczakolni.....azért kösz (de mit?:D)
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

ceekay

nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy több helyen találtam a "Porco Rosso"-hoz feliratot "a USteam-es avi változathoz" jelzéssel, de kérdem én, hol van ez az avi ... én néztem el vagy régebben volt csak lekerült :confused:  szereteném megnézni és torrent téren kicsit gyenge a felhozatal

Hiei-sama

Direkt kerult le es nem is lesz fent soha tobbet tobbi massal egyutt.

m46u5

#4147
Quote from: Hiei-samaDirekt kerult le es nem is lesz fent soha tobbet tobbi massal egyutt.
Azt azért tedd hozzá, hogy azert mert Ghibli mû és mivel az licencelt nem lehet fent publikban.
Amúgy meg nem tom miért erõltetitek a torrentet ritka anime leszedésére...
(arra való a donkey)
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Hiei-sama

Quote from: m46u5Azt azért tedd hozzá, hogy azert mert Ghibli mû és mivel az licencelt nem lehet fent publikban.
Amúgy meg nem tom miért erõltetitek a torrentet ritka anime leszedésére...
(arra való a donkey)


Jo majd maskor megemlitem ;) Amugy meg le lehet oket szedni torrentel , ezt marcsak onnan tudom hogy ezt az animet vlmelyik heten szedtem le jo kis 2GB-os file ;) Szal nem lehetetlen oket leszedni.Edonkey lehet ott is probalkozni csak tovabb tart mig lejon,de hat mindenki ugy toltse oket ahogy neki jo.

m46u5

Quote from: Hiei-samaJo majd maskor megemlitem ;) Amugy meg le lehet oket szedni torrentel , ezt marcsak onnan tudom hogy ezt az animet vlmelyik heten szedtem le jo kis 2GB-os file ;) Szal nem lehetetlen oket leszedni.Edonkey lehet ott is probalkozni csak tovabb tart mig lejon,de hat mindenki ugy toltse oket ahogy neki jo.
OFF:
Jó, hát én konkrétan nem erre az anime-ra gondoltam, hanem úgy általánosságban a ritkábban fellelhetõekre.
Lévén mindig ha valamit nem találnak torrenten akkor sír a szájuk hogy torrent torrent rotten torrent ossza már meg valaki... (akinek nem inge...)
Csak elég kevés embernek jut eszébe az alternatív lehetõségek kavalkádja. (mellesleg a donkey sem olyan lassú mint azt a legtöbben hiszik, a rajta megtalálható dolgok mennyiségérõl nem is beszélve...)
/OFF
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

ceekay

köszönöm ... sajnos féltem, hogy valami licenszeléssel kapcsolatos oka lesz, és nem figyelmetlen voltam
amúgy a torrenten van rá találat, csak az FTP mégis gyorsabb egy kicsit (700MB kb 40 perc alatt jön le nálam, ezt torrenttel nehéz megközelíteni)

Flaser

Fate-Stay Night CG mehet-e Pic-s részlegbe?
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Yakumo

Quote from: FlaserFate-Stay Night CG mehet-e Pic-s részlegbe?
uh menjen please. *leborul* :D *bociszemek*: Zsozso? :D

Sancho

#4153
Esetleg megoldható lenne hogy ezt az animét fel tegye valaki ftpre?
Guyver, the Bioboosted Armor  2005ben adták ki, és a Guyver ami fent van már az ftpén nagyon bejött, s szerintem elég jo kis anime a 2005ös változat...
Esetleg még a Karin is jó lenne az meg 1 nagyon jo kis sorozatnak tünik az elsö 5 rész alapján...

Lokids

A karint én is szívesen látnám fent. Sõt a Kage Kara Mamoru-t is. :)
Eddig kb hány Gb-t a szerveren lévõ összanyag?

Hiei-sama

Quote from: SanchoEsetleg megoldható lenne hogy ezt az animét fel tegye valaki ftpre?
Guyver, the Bioboosted Armor  2005ben adták ki, és a Guyver ami fent van már az ftpén nagyon bejött, s szerintem elég jo kis anime a 2005ös változat...
Esetleg még a Karin is jó lenne az meg 1 nagyon jo kis sorozatnak tünik az elsö 5 rész alapján...


Az uj Guyverrel az a baj hogy szerintem eleg szar subok lehetnek hozza,ezert passz hogy felkerul.

Quote from: LokidsA karint én is szívesen látnám fent. Sõt a Kage Kara Mamoru-t is. :)
Eddig kb hány Gb-t a szerveren lévõ összanyag?

Itt is kb ez van ezeket se forditjak hu de jo sub csapatok sztem , de hat majd kiderul felteszi-e valaki...
Kb 3TB van fent vagy mar tobb anyag.

Lokids

Hogyhogy nem fordítják hú de jó subcsapatok? Szerintem a Karinnál az [a.f.k.] csapat elég jó feliratot csinál. (Amúgy nekem azért kée ftp-re, mert eléggé el vagyok maradva a sorozattal, és nem szeretném torretrõl pótolni, mert számomra egyátalán nem ideális)

Hiei-sama

Quote from: LokidsHogyhogy nem fordítják hú de jó subcsapatok? Szerintem a Karinnál az [a.f.k.] csapat elég jó feliratot csinál. (Amúgy nekem azért kée ftp-re, mert eléggé el vagyok maradva a sorozattal, és nem szeretném torretrõl pótolni, mert számomra egyátalán nem ideális)


Ja [a.f.k.] meg elmegy de nem szedek Karint...Szal vlki mas talan felrakja nemtom.


I's Pure Bonus 2
Bleach ch219-220
Berserk v31ch271 felment

Hiei-sama

One Piece manga ch400 es vol41 boritoja felment.

Hiei-sama

One Piece Color Walk 3
Bleach ch 221 felment.

Flaser

#4160
MS Igloo 1-3/3
MS Zeta Gundam (AKA New rendition) 2nd Movie - Lovers
Gundam Evolve Ep 06-07/13 (08-13 még nincs fansub)
Studio Ghibli - On Your Mark
Irresponsible Captain Taylor - Cute Momoimo Hidarimune, Passing Days, Strange Lovers

Mehetnek?

PS.: Fate-Stay Night CG Pack mehet-e?
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Hiei-sama

#4161
Jojo's Bizarre Adventure vol57 ch4-6
I's Pure OVA 2-3
Konjiki No Gash Bell Movie 1-2 felment


Hiei-sama

Naruto hianyzo 174. resz
Black Cat 22-23 befejezo resz felment.

zsozso

Quote from: Flaser on 2006-04-03, 05:20:45
MS Igloo 1-3/3
MS Zeta Gundam (AKA New rendition) 2nd Movie - Lovers
Gundam Evolve Ep 06-07/13 (08-13 még nincs fansub)
Studio Ghibli - On Your Mark
Irresponsible Captain Taylor - Cute Momoimo Hidarimune, Passing Days, Strange Lovers

Mehetnek?

PS.: Fate-Stay Night CG Pack mehet-e?
Ghibli nem, a tobbi mehet, a Taylor-ok azok mangak?
Death is the only redemption

Flaser

Nem, azok is ugyan olyan "hivatalos" AMV-k, mint a Ghibli kisfilm. Gondolom, akkor ezek sem.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

zsozso

Quote from: Flaser on 2006-04-08, 10:42:39
Nem, azok is ugyan olyan "hivatalos" AMV-k, mint a Ghibli kisfilm. Gondolom, akkor ezek sem.

Talalt.
Death is the only redemption

Hiei-sama

#4166
Bleach manga ch 222
Naruto 178-179

Hiei-sama

Hen OVA + behind the scenes
Fighting Beauty Wulong 1-3 felment.

Reggelre fent lesz a Dagger Of Kamui is.

Mattanja

Quote from: Hiei-sama on 2006-04-09, 00:51:42Reggelre fent lesz a Dagger Of Kamui is.
Fél éve van meg iszonyat tv-rip-ben, 1.5 hete írtam ki, mert feladtam a reményt, hogy valaha meglesz jobb minőségben. XD
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

#4169
Quote from: Shiroi on 2006-04-09, 00:58:37
Fél éve van meg iszonyat tv-rip-ben, 1.5 hete írtam ki, mert feladtam a reményt, hogy valaha meglesz jobb minőségben. XD
tényleg elképesztő, hogy ez mennyire tipikus!  :LolLolLolLol: :rotfl: :haha:

szerk: ti amúgy milyen nettel rendelkeztek, hogy ilyen gyakran csináljátok a feltöltési mókát?
én leszoktam róla  :redface: , mert így is úgy néz ki nálam hogy 1 napig töltök valamit, aztán 1 hétig osztom vissza...