Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Ssj2Viko

Quote from: Hiei-sama on 2006-06-07, 02:56:07
Quote from: Ssj2Viko on 2006-06-06, 14:00:52
hello!

A Tekken anime-t azt esetleg fel tudnátok tenni a közeljövöben?
Jó lenne :D. Köszi.



Nem hiszem sztem direkt nincs fent.
1.Emlitesre se melto

Ezt azé nem kellet volna bemondani.
Lehet hogy mondjuk neked "említésre se méltó" de sokak számára akik esetleg rajongói az animéknek is és a Tekkenek is(aminek elég nagy kultusza van) azok mondjuk örülnének neki. És lehet hogy mások is.
Én is tudnék mondani jópár animét ami szerintem fölösleges az oldalon de nem teszem mer másnak az lehet hogy tetszik.
Ui: Amúgy igen csak sok angol szinkronos anime van fent szal nem értem hogy az mér lenne gond.

Bocs ha durván írtam de az a válasz ezt hozta ki belölem.

Cobra

Quote from: Ssj2Viko on 2006-06-11, 23:46:31
Ui: Amúgy igen csak sok angol szinkronos anime van fent szal nem értem hogy az mér lenne gond.
Mondj egyet  :_piszka:
De teljesen mindegy, ha olyat akarsz, ami nincs fent a szerveren, akkor egyszerűbb torrenten körülnézni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Az van fenn angolul, ami ogm vagy mkv és benne foglaltatik a japán is.

Rage

Quote from: Ssj2Viko on 2006-06-11, 23:46:31
Ezt azé nem kellet volna bemondani.
Szerintem meg igen. Lattad mar egyaltalan a Tekken animet? Gyanitom, hogy nem, mert meg a legelvakultabb fanektol sem hallottam semmi jot vele kapcsolatban. Egyebkent nehany eve en is lattam, borzalmasan rossz, de persze ez csak az en velemenyem. (Japan szinkronnal amugy nem is erdemes keresni, az ugyanis -tudtommal- nem is keszult hozza.)

Az offert elnezest kerek.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Necrid^

Quote from: Rage on 2006-06-12, 00:32:19
Quote from: Ssj2Viko on 2006-06-11, 23:46:31
Ezt azé nem kellet volna bemondani.
Szerintem meg igen. Lattad mar egyaltalan a Tekken animet? Gyanitom, hogy nem, mert meg a legelvakultabb fanektol sem hallottam semmi jot vele kapcsolatban. Egyebkent nehany eve en is lattam, borzalmasan rossz, de persze ez csak az en velemenyem. (Japan szinkronnal amugy nem is erdemes keresni, az ugyanis -tudtommal- nem is keszult hozza.)

Az offert elnezest kerek.
egyetértek... A tekken filmet nem tudtam végig nézni. nagy Tekken fan vok de mégis megkell mondanom hogy elégé elcseszték az anime. kb mint az Initial-D kinai film de ez már Off.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Aurin

Hali ^^

Azt meg lehet tudakolni, hogy az Eureka seven többi része mikor fog felkerülni?

előre is köszi^^

bugger

Quote from: Aurin on 2006-06-17, 10:50:04
Hali ^^

Azt meg lehet tudakolni, hogy az Eureka seven többi része mikor fog felkerülni?

előre is köszi^^

Hát... elméletileg van egy félig hivatalos nanashi-bizzarro (?) féle kikerült torrent, de tudtommal nanashi még nem fejezte be, így majd. :)
bugger

Lokids

Újabbna a népnek régebbi animek kellenek! Szal ha valakinek van Candy Candy, Hello Sandybell, Attack No 1 (Mila), akkor az oldja meg, hogy elérhető legyen a nagyközönségnek is. Mivel nehezen beszerezhető cucok ezek, ezért szerintem mind1  szinkron nyelve (bár a legjobb a magyar lenne), de úgyis KÉNYSZERÍTENI fogunk valakit feliratgyártásra. :D

Member

Sajnos ezeknek nem alakult ki akkora kultusza, mint pl. a DB-nak, ezért szerintem csak szermélyesen lehet érdeklődni, szervereken biztosan nincs fönt egyik sem.
Ha tényleg nagy az igény valamire, akkor kell lennie torrentnek (vagy tévedek?).
A magyar szinkron tényleg silány, vmilyen eszeveszett odaadta a Sailor Moon 1. részét magyarul, én úgy emlékeztem, hogy az jó volt, de ott is elmegy a hang a kép mellett. :ejj:

morgena

#4329
Amúgy elképzelhető hogy a Fushigi Yuugi-t fel fogjátok tolni softsubosan?

death_scythe

Hali!
Csak azért írok mert egyik haverom végignézte a Kenshin sorozatot és sokkolva tapasztalta hogy kb a 84-ik rész környékétől csak angol szinkronnal van meg, nincs japán hangsáv. Nem volt rest és levadászot egy olyat ami japánul van és angol felírata van. Felajánlotta hogy szívesen feltöltené hogy másnak ne kelljen ilyesmivel szenvednie. Hogy ezt megtegye/tehesse mit kellene tennie?
U.I.: Azért nem ő post-olt mert lusta reg-gelni a fórumra  :ejj: .
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Cobra

Akkor helyette kell neked egy pm-et küldeni zsozso-nak egy feltöltési acc kérelemmel és benne a kívánt jelszóval meg pass-al.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Hiei-sama

#4332
Quote from: death_scythe on 2006-06-21, 10:50:40
Hali!
Csak azért írok mert egyik haverom végignézte a Kenshin sorozatot és sokkolva tapasztalta hogy kb a 84-ik rész környékétől csak angol szinkronnal van meg, nincs japán hangsáv. Nem volt rest és levadászot egy olyat ami japánul van és angol felírata van. Felajánlotta hogy szívesen feltöltené hogy másnak ne kelljen ilyesmivel szenvednie. Hogy ezt megtegye/tehesse mit kellene tennie?
U.I.: Azért nem ő post-olt mert lusta reg-gelni a fórumra  :ejj: .


Akkor a haverod "*" volt...ugyanis 1-86-ig P-A verzio van fent japan audio/eng sub 87-95-ig AX verzio japan/eng audio + eng sub... Nem artana le ellenorizni a fajlokat mielott postol vlki. szal tokeletesen van fent nem kell feltolteni semmit.

*tájékozatlan :ejnye:

Fazék

#4333
Quote from: Hiei-sama on 2006-06-21, 11:29:40Akkor a haverod ***** volt...ugyanis 1-86-ig P-A verzio van fent japan audio/eng sub 87-95-ig AX verzio japan/eng audio + eng sub... Nem artana le ellenorizni a fajlokat mielott postol vlki. szal tokeletesen van fent nem kell feltolteni semmit.
kicsi OFF:
a hülyézés nem erős kicsit? inkább mondjuk azt hogy tájékozatlan. :) azt hiszem nekem is megvan még a fórumon egy szinte szóról-szóra ugyanilyen hozzászólásom 3 évvel ezelőtt, ahol felvetettem ezt a problémát, hogy 87-es résztől csak angol hang van, és évekre visszamenőleg se feltétlenül szeretem ha lehülyéznek  :hehe:
egyszerűen van egy időszak az ember életében az anime-nézés kezdetén, amikor még fogalma sincs róla, hogy mkv/ogm hangsáv stb dolgok hogyan működnek. nem lehülyézni, tájékoztatni kell sztem ;)

az ON kérdésem születésekor meghalt, szóval átraktam más topic-ba, bocs az off-ért :)

Bishop

én szereteném ha a MAR-ba kicsit belehúznának mef feltennék a digimon-okat lehetr nem olyan komoly anime de attól kérlek próbáljátok feltennii az ftp-re :redface:

Cobra

Digimon biztos nem kerül fel, a MAR meg nem tudom mi, de általában felkerül minden, amiból van jó minőségű verzió és történetileg is elér egy bizonyos mércét.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bishop

hát a mar kicsit inkább gyerekeknek való de nagyon jó eddig feltettek 38 részt de raw-ban már 65-iket is lehet szedni és digimon miért nem lesz ha arrra is van igény? :bruhuhu:

Cobra

Mert itt nem demokrácia van, hanem monarchia. Annak a szava számít, aki fenntartja a szervert :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rage

Quote from: carfanatic on 2006-06-22, 00:46:42
és digimon miért nem lesz ha arrra is van igény? :bruhuhu:
Mert az admin donti el, hogy mit enged a serverere es mit nem.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Hiei-sama

Quote from: carfanatic on 2006-06-22, 00:46:42
hát a mar kicsit inkább gyerekeknek való de nagyon jó eddig feltettek 38 részt de raw-ban már 65-iket is lehet szedni és digimon miért nem lesz ha arrra is van igény? :bruhuhu:



Talan azert van csak fent MAR-bol 38 mert addig van sub....

Member

Quote from: carfanatic on 2006-06-22, 00:46:42
hát a mar kicsit inkább gyerekeknek való de nagyon jó eddig feltettek 38 részt de raw-ban már 65-iket is lehet szedni és digimon miért nem lesz ha arrra is van igény? :bruhuhu:
Szerintem inkább olyan dolgok kerüljenek fel, amit érdemes megismerni és nem könnyű beszerezni, mintsem az ilyen teljesen profitközpontú és szánalmasan elnyújtott művek foglalják el az értékes HDD-t.

Darkstar

Quote from: Member on 2006-06-22, 11:49:38
Szerintem inkább olyan dolgok kerüljenek fel, amit érdemes megismerni és nem könnyű beszerezni, mintsem az ilyen teljesen profitközpontú és szánalmasan elnyújtott művek foglalják el az értékes HDD-t.
:tezsvir:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

hát jó még egy vaamit szeretnék ez nem olyan komoly de senki nem mondhatja hogy nem jó :cool: a ShinChan

Member

Quote from: carfanatic on 2006-06-22, 23:19:45
de senki nem mondhatja hogy nem jó :cool: a ShinChan
De én mondom. Az anime szót előbb aggatnám arra a pindúr pandúros izére, mint erre.

Hiei-sama

Quote from: carfanatic on 2006-06-22, 23:19:45
hát jó még egy vaamit szeretnék ez nem olyan komoly de senki nem mondhatja hogy nem jó :cool: a ShinChan



Latom te se lattal meg jo animet.....Nah ideje az offolast itt abbahagyni.

Bishop

látam jót de azt megtom szerezni amugy meg izlések és pofonok mindenki mást szeret én anyira nem rajongok a komoly anime-kért meg amibe mindig valami nagy mellű csaj a főhős,ezeken lehet röhögni jókat

Apatilos

King of thorn manga volume 4 es 5 felkerul majd?
Might and glory flowing for a changing dawn
Ancient power reveals from an iron crown

Clear and cold and shining so far and bright
Crush the world in one clash of your blinding light

Member

Nem tudja valaki, hogy a csapat félbehagyta-e a Galaxy Angel 3 subbolását vagy csak nem töltötte fel tovább senki?
(egyáltalán hogy kerülhetett fel, kérdem néha :D)

Hiei-sama

Quote from: Member on 2006-06-24, 16:36:30
Nem tudja valaki, hogy a csapat félbehagyta-e a Galaxy Angel 3 subbolását vagy csak nem töltötte fel tovább senki?
(egyáltalán hogy kerülhetett fel, kérdem néha :D)



3 resz nincs feltoltve...Tobbi reszet meg nem suboltak le varnak a dvdre,szal nem hagytak abba meg.

Member

Quote from: Hiei-sama on 2006-06-24, 17:05:51
3 resz nincs feltoltve...Tobbi reszet meg nem suboltak le varnak a dvdre,szal nem hagytak abba meg.
:merci: :merci: :merci: