Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Azuri

Quote from: Cobra on 2006-07-07, 15:16:22
Tokyo Mew Mew megy az A+-on ha jól emlékszem, tehát itthon licenszelt, szóval nem kerülhet fel.
Azt hittem csak az amcsi változat a Mew Mew Power. Mert az megy M.O.-n. Na de sebaj^^ Akkor a vadászat folytatódik ha az összes CD-t sikerült megtalálnom 6-52-ig a részeket sem lesz nehéz.

Nekem már a Hack és a Rozen Maiden is jóóóó! A Mermaid Melody.t meg akkor elkezdem leszedni RMVB-be a Mermaids Heaven-ről.

nite

csak kiváncsiságból kérdezem: van vmi magyarázat arra hogy a tonari no totoro és a hotaru no haka miért nincs fent?  :redface:
--
God's in his heaven, all's right with the world

Fazék

Quote from: nite on 2006-07-08, 22:23:11
csak kiváncsiságból kérdezem: van vmi magyarázat arra hogy a tonari no totoro és a hotaru no haka miért nincs fent?  :redface:
mindkettő film jogvédett nálunk, baj lehetne belőle, ha fönt lenne.

nite

Quote from: Fazék on 2006-07-08, 22:49:37
mindkettő film jogvédett nálunk, baj lehetne belőle, ha fönt lenne.

értem, köszi szépen. vmi ilyesmire tippeltem volna én is.
--
God's in his heaven, all's right with the world

Azuri

Lehet, hogy nem csak én vagyok vele így, de UTÁLOM azokat a rohadt licenseket. Jóval nehezebb ráakadnom a mangákra és az animékre pl. a Manga Updates még oké meg az anime updates,de a manga news már keményen írja hogy licensed. Még akkor is ha az a manga csak fordító csapatok által van angolra fordítva. Megáll az ész.

Fazék

Quote from: Azuri on 2006-07-11, 11:43:31
Lehet, hogy nem csak én vagyok vele így, de UTÁLOM azokat a rohadt licenseket. Jóval nehezebb ráakadnom a mangákra és az animékre pl. a Manga Updates még oké meg az anime updates,de a manga news már keményen írja hogy licensed. Még akkor is ha az a manga csak fordító csapatok által van angolra fordítva. Megáll az ész.
akkor nosza! előtted a lehetőség hogy unatkozó milliárdossá válj és finanszírozd a köznép által legálisan ingyenesen hozzáférhető anime-k és manga-k készítését :D én lélekben támogatlak :D

Manitu

Quote from: Azuri on 2006-07-11, 11:43:31Még akkor is ha az a manga csak fordító csapatok által van angolra fordítva. Megáll az ész.
Ennek gyanítom az lehet az oka, hogy a kiadók előbb veszik meg a mangákat, és csak utánna állnak neki lefordítani, nem pedig fordítva ;)


Lythis

#4387
Ha a Rozen Maiden megy fel, akkor a Traumend-et is plz. Ayu változat szerintem jó.
Habár inkább a mangát látnám szívesen. EDIT:sry, ahq-n megtaláltam azóta. Az az összes btw?

Azuri

#4388
Onegaiii!! Kérlek minnél hamarabb töltsétek fel a .hack//Roots részeit. Láttam az előetest a 13. részből és már nagyon érdekel. Olyan szomorú az a rész, de mégis olyan szép. Ráadásul nagyon le vagyok maradva mert ftp-n még csak a 7. rész van fenn (az 1. így se tudom megnézni mert a gépemet lelassítja az mkv kodek bármilyet is tegyek fel)
ha kell én viszont tudom támogatni az oldalt a Rozen maiden Traumend részekkel mert abból az évadból minden megvan avi ba. és esetleg néhány mermaid melody Pichi Pichi Pitch résszel.

Sancho

Nem tom, hogy itt kéne kérnem, de nem tok más topikor igy hirtelen. 1 Mangát szeretném ha feltöltene valaki aki régen az AHQr-ról leszedte az Ai ren c. mangát. Sajna leakartam szedni de volt az a malör velük és sajna most nincs fent náluk se itt. Naon cépen kérem tegyefel valaki akinek meg van a sorozat. :könyörögve néző smiley: :)

Selmo

Quote from: Azuri on 2006-07-15, 18:28:22
(az 1. így se tudom megnézni mert a gépemet lelassítja az mkv kodek bármilyet is tegyek fel)
Mplayer vagy VLC player. Próbáld ki őket, nem hiszem, hogy ezek alatt is belassulna a géped.

A tökéletesség unalmas.

rozo

ELőre láthatólag mikor kerül fel a többi AnimeDemons-os Kaleido Star?
Ikki-Tosen - Legendary Fighter
Kanu Uncho:It's just an arm! Because I am a fighter.

Hiei-sama

Mivel kb rajtam mulik,mert en raktam oket fel,a tobbi resz jo par honap lesz meg,kiveve ha vlki besegit.Egyenlore ennyit tudok mondani...

ArchElf

Gin-iro no kami no Agito most jött le (még nem is láttam), felmehet az FTP-re?
Bővebb info az aniDB-n.

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

rozo

Bocsi rég jártam erre. Segíteni sajna nem tok, ezért marad a türelmes várakozás.
Ikki-Tosen - Legendary Fighter
Kanu Uncho:It's just an arm! Because I am a fighter.

Cobra

Quote from: ArchElf on 2006-07-19, 22:20:32
Gin-iro no kami no Agito most jött le (még nem is láttam), felmehet az FTP-re?
Bár nem a legjobb minőségű a rip, de szerintem felkerülhetne (én már leszedtem torrentről es meg is néztem).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ArchElf

Quote from: Cobra on 2006-07-19, 23:41:26
Quote from: ArchElf on 2006-07-19, 22:20:32
Gin-iro no kami no Agito most jött le (még nem is láttam), felmehet az FTP-re?
Bár nem a legjobb minőségű a rip, de szerintem felkerülhetne (én már leszedtem torrentről es meg is néztem).
Oks, kb 12 óra múlva fent lesz...

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

kikuchiyo

Melyik ripet töltitek fel? A 2 CD-s h.264 elfogadható minőségű.
Failure is the default option

Hiei-sama

Nah felraktam egy kis One Piece mangat,ennyire volt idom ;)

One Piece vol38 ch359 ujra felraktam mert asszem ami fent van hibas :/
One Piece vol41 Cover_v2
One Piece Chopper Man
One Piece Monster Time
One Piece Report time

Cobra

Quote from: kikuchiyo on 2006-07-20, 13:57:51
Melyik ripet töltitek fel? A 2 CD-s h.264 elfogadható minőségű.
Én csak Xvid-esről tudok, ami ~1,2Gb.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: Cobra on 2006-07-20, 21:11:20
Quote from: kikuchiyo on 2006-07-20, 13:57:51
Melyik ripet töltitek fel? A 2 CD-s h.264 elfogadható minőségű.
Én csak Xvid-esről tudok, ami ~1,2Gb.
AniDB szerint csak az Ureshii (a4e...) adta ki eddig, XviD/.avi és .h264/.mkv változatban, mindkettő 1,35GB.
A .h264 kicsit nagyobb felbontású, az XviD viszont szerintem ennek ellenére jobb, kontrasztosabb és telítettebbek a színei. (Letöltöttem mindkettőt.) A felirat megegyezik, mindkettő hardsubos.

Bishop

én azt szeretném tudni hogy a rave master-t nem tudjátok beszerezni?

Hiei-sama

Quote from: carfanatic on 2006-07-21, 22:54:53
én azt szeretném tudni hogy a rave master-t nem tudjátok beszerezni?


Innen leszedheted van boven seed is: http://www.mininova.org/get/246962


Bishop

hát most nincs arra helyem hogy torrentel töltsem de majd ha lesz letöltöm
szal ksöz

Cobra

Azureusban, BitCometben és uTorrentben is ki lehet választani melyik file-okat töltse csak le.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bishop

de ugy nem jönn normálisan lassabb és atól még meg kell legyen a 7gb-nek

Hiei-sama

Quote from: carfanatic on 2006-07-22, 01:29:59
de ugy nem jönn normálisan lassabb és atól még meg kell legyen a 7gb-nek


Ha egy vagy ket fajlt valasztasz ki nem kell hozza 7GB.....Annyit foglal amennyit kivalasztasz.Attol sztem nem lesz lassabb ha csak par fajlt toltesz,nalam eddig nem fordult elo ilyen.

Bishop

nálam igen de mondom kibírom szerdán jön az új winyó és akkor lazán lesz hely

wildor

Yo,
hova lettek az mp3-ak illetve a zenék... ? már nem is lesznek fent?

Wildor
It's not a bug, it's a feature...

Member

Mondván MP3 warez, törölve lettek.