Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

Quote from: morgena on 2006-08-02, 11:53:16
Hali!
A Kaleido Star Anime-Demons-s részeit nem raknátok fel 39-ig? Ha jól láttam csak 32-ig van az fent.


Elmondom ujra majd 1-2 honap mulva felrakom ham inden jol megy....De ha vlki felrakja helyettem nekem tok8 csak rendesen rakja fel...

morgena

Ok, köszi! Azért ha valaki fel tudja előbb is rendesen tolni, akkor megtehetné. De nekem csak az a lényeg, hogy fennt legyen :D

Project_2501

Üdv Mindenkinek !

Nem épp a legújabb sorozat, de talán rajtam kívül mást is érdekelne a >>> Heat Guy J <<<
A 26 rész [a4e]-féle mkv verzióban van meg, alapból angol szinkronnal, de természetesen tartalmazza a japán hangsávot és az angol nyelvű felíratot is.

Ha szeretnétek, hogy felkerüljön a *tudjátok hová* :ejnye: akkor írjátok meg és utána Zsozso-val is megbeszélem a dolgot.

Bye !


"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Cobra

Én már kérdeztem tőle, azt mondta a4e verziókat nem szívesen rak már fel az ftp-re. Ami neked megvan, az hibátlan? Nálam ha jól emlékszem a 14. részben (ahol jön a vidéki lány megkeresni a nagyapját) hibás a felirat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bishop

ha tudjátok azért légyszi tegyétek fel engem érdekelne

Project_2501

Quote from: Cobra on 2006-08-05, 21:27:52
Én már kérdeztem tőle, azt mondta a4e verziókat nem szívesen rak már fel az ftp-re. Ami neked megvan, az hibátlan? Nálam ha jól emlékszem a 14. részben (ahol jön a vidéki lány megkeresni a nagyapját) hibás a felirat.
Úgy látszik, hogy sajnos ugyanarról a verzióról beszélünk :( A 14. részben nem jelenik meg felírat a 7:24 és 10:24 valamint a 19:00 és 21:10 közti időtartamban :ejj:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Bishop

idővel remélhetőleg kijavítják
de addig a 13-ig fel lehetne tenni

Manitu

Quote from: carfanatic on 2006-08-06, 13:12:48
idővel remélhetőleg kijavítják
de addig a 13-ig fel lehetne tenni
Ha két év alatt nem javították, akkor szvsz nem is fogják.


Tetsuoh

A Grave of the Fireflyst pls vki..!!!  :bruhuhu:

Rage

Quote from: Tetsuoh on 2006-08-07, 04:19:35
A Grave of the Fireflyst pls vki..!!!  :bruhuhu:
Licenszelt, ne is almodj rola, hogy felkerul. Vedd meg / kolcsonozd ki (vagy keress egy torrentet ra, ez sem tul nehez feladat).
痛みを感じる方向に、出口がある!

Project_2501

Quote from: carfanatic on 2006-08-06, 13:12:48
idővel remélhetőleg kijavítják
de addig a 13-ig fel lehetne tenni
[a4e] verzió (főleg így, hibásan :oops: ) nem kerülhet fel, más "release"-t kell levadászni :ejj:
Aki mégis megpróbálkozna az [a4e] torrenttel az látogasson el ide : http://usteam.hu/forum/index.php?topic=838.0
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Windstalker

Plz vki tegye fel a Kaleido Star 33-39-es részének anime-demons mkv változatát!! Már a csapatot se neten, se irc-n nem lehet elérni, se bittorrenten, se emule-on nincsenek fenn ezek a részek. Ez az utolsó reményem, hogy meglesz!

Hiei-sama

Quote from: Windstalker on 2006-08-07, 22:17:09
Plz vki tegye fel a Kaleido Star 33-39-es részének anime-demons mkv változatát!! Már a csapatot se neten, se irc-n nem lehet elérni, se bittorrenten, se emule-on nincsenek fenn ezek a részek. Ez az utolsó reményem, hogy meglesz!



Ok utoljara szolok meg egyszer vlki itt nyavajog,esetleg pm-t kuld nekem,soha a budos eletbe nem fog felkerulni a kaleido...Engem nem erdekel eleg unalmas majdnem minden heten hallgatni ezt,mikor vagy mar 3x ha nem tobbszor leirtam...Visszakene olvasni.

morgena

Azt szeretném kérdezni, hogy a Betterman című anime fent van-e más néven, így nem találtam.

b3n4

Hack Roots feltöltést nem folytatjátok?

Hiei-sama

Quote from: b3n4 on 2006-08-10, 16:32:50
Hack Roots feltöltést nem folytatjátok?


Majd ha shinsen folytatja subolasat felmegy a tobbi is.

Azuri

Esetleg nem tudjátok az mikorra várható? :confused: Mert ahogy én halottam nem lesz folytatás...(Pedig nagyon jó a Shinen-Subs felirata)
Egy ideig. Annyit tudok hogy van egy subboló csapat asszem a LuPerry, na az csinálja a .hack-et. legalábbis ahogy én halottam.

Hiei-sama

#4457
Quote from: Azuri on 2006-08-13, 23:01:02
Esetleg nem tudjátok az mikorra várható? :confused: Mert ahogy én halottam nem lesz folytatás...(Pedig nagyon jó a Shinen-Subs felirata)
Egy ideig. Annyit tudok hogy van egy subboló csapat asszem a LuPerry, na az csinálja a .hack-et. legalábbis ahogy én halottam.



Amig shinsen hivatalosan nem dobja,addig mas verzio nem fog felmenni sztem.LuPerry-nel jobbak is csinaljak hacket ugyhogy azt a verziot en nem ajanlom....



Felraktam ketto One Piece manga specialt:
One Piece Blue 4 Koma
One Piece Jingi-nai Time

Bishop

a Project ARMS season 1 miért nincs fent ftp-n a season kettő meg igen,vagy most ez hogy van?

Manitu

Quote from: carfanatic on 2006-08-25, 20:37:18
a Project ARMS season 1 miért nincs fent ftp-n a season kettő meg igen,vagy most ez hogy van?
Nézz szét egy kicsit jobban.


Bishop

megtettem,fent van a season 1 mappa,de tök üres

Fazék

Quote from: carfanatic on 2006-08-25, 20:49:26
megtettem,fent van a season 1 mappa,de tök üres
akkor valamit nagyon félrenézel, mert nekem kb 6 GB-nyi anime-t mutat abban a könyvtárban

via_mala

Quote from: carfanatic on 2006-08-25, 20:49:26
megtettem,fent van a season 1 mappa,de tök üres
Nyomjál frissítést (Ctrl+R a Total Commander-ben) a mappában.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Bishop

frissítettem,most már ott van :merci:

calebjoe

Helló all!
Ezek az animék érdekelnének: Shaman King, Eddigi Witchblade részek, Saint Seiya.
Előre is thanx!!!

Member

Utóbbiakat nem ismerem, de a Shaman King kizárt, hogy felkerüljön.

maere

Hello!

A Naruto 198. része kimaradt vagy csak én nem látom az ftp-n?  :confused:

Hiei-sama

Kimaradt,ilyen az elet : p

bae

Ha "isten" is úgy akarja hamrosan felraknék Samurai Champloo-ból mkv verziót. Egy teljes dvd, és úgy tapasztaltam jó hozzá az addictson fennt levő magyar felirat.

zsozso

Quote from: bae on 2006-09-05, 12:23:06
Ha "isten" is úgy akarja hamrosan felraknék Samurai Champloo-ból mkv verziót. Egy teljes dvd, és úgy tapasztaltam jó hozzá az addictson fennt levő magyar felirat.
Jelenleg nincs hasznalhato mkv verzio. Ha majd lesz felkerul.
Death is the only redemption