Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Prof. William

Zsozso! A Magical Girl Nanoha + folytatás felkerül az ftp-ra? Megtaláltam torrenten de már elhalálozott szegény...


Darkstar

Melyik torrent, mert én a napokban szedtem le, max seedelem kicsit.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Akkor ezek szeint rossz torrenthez nyúltam...

Na de ha már Darkstarnak megvan akkor akár fel is lehetne tölteni. Sok jót halottam erről a sorozatról...

Kvikveg

xxxHolic tovabbi reszei (13 es felette) lesz fent? / Mikor?
Most hulla vagyok megnezni, hogy most fut a sorozat, azert nincs fent, vagy mas miatt.
Koszi.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Prof. William

Na akkor a Nanoha? Elfogadott vagy ne is próbálkozzak?

Kvikveg

Quote from: White SeeD on 2006-11-15, 09:53:14
Quote from: Kvikveg on 2006-11-15, 00:30:52
xxxHolic tovabbi reszei (13 es felette) lesz fent? / Mikor?
Most hulla vagyok megnezni, hogy most fut a sorozat, azert nincs fent, vagy mas miatt.
Koszi.

Egy másik csapat már elkészült teljesen vele. CSak az szerintem kicsit roszabb minőség, így azért nincsen kinn a teljes, mert ami megy föl az még csak itt tart.
Kb milyen sebesseggel jonnek ki vele?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Egy kérdés: Az Ergo Proxy 23 részes információim szerint. Az FTP-n 18 van fent, mikor kerül fel a maradék 5 rész? (no sürgetés, no elégedetlenség, only érdeklődés ;) )

Draconire

#4597
Quote from: Yakumo on 2006-11-15, 20:57:35
Egy kérdés: Az Ergo Proxy 23 részes információim szerint. Az FTP-n 18 van fent, mikor kerül fel a maradék 5 rész? (no sürgetés, no elégedetlenség, only érdeklődés ;) )
Valószínűleg csak A-Kraze illtve Shinshen féle verzió megy fel, azokból pedig csak ennyi készült el még.
AniDB is your friend :P

Kvikveg

Quote from: White SeeD on 2006-11-16, 09:42:38
...
Nem tudom, de hihetetlenűl lassan. A másik csapat gyakorlatilag hetente adott ki újj részt. Ezek meg talán havonta kiadnak egyet egyet :ejj:
Argh. Koszi az infot.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manitu

Quote from: White SeeD on 2006-11-16, 09:42:38Nem tudom, de hihetetlenűl lassan. A másik csapat gyakorlatilag hetente adott ki újj részt. Ezek meg talán havonta kiadnak egyet egyet :ejj:
Úgylátom ezekszerint elkerülte a figyelmeteket, hogy közben felkerült a vége is a szerverre. Shinsen lassuságának oka, hogy dobta az animét.


Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Zsiga

Quote from: Feldin on 2006-11-16, 21:51:16
gedo senki lesz valaha?
Először legyen belőle subos release. ;)

Sancho

Valakinek nincs meg a Hanaukyo Maids manga completten amit a Ishin-Manga forditott angolra?
Vagy esetleg bármilyen banda által angolra forditottan?
Mangazinon csak 1 ideig van meg...

Pirula

Quote from: Manitu on 2006-11-16, 20:14:59
Quote from: White SeeD on 2006-11-16, 09:42:38Nem tudom, de hihetetlenűl lassan. A másik csapat gyakorlatilag hetente adott ki újj részt. Ezek meg talán havonta kiadnak egyet egyet :ejj:
Úgylátom ezekszerint elkerülte a figyelmeteket, hogy közben felkerült a vége is a szerverre. Shinsen lassuságának oka, hogy dobta az animét.
Black Lagoont folytatják még?

Zsiga

Quote from: Pirula on 2006-11-17, 01:33:44
Quote from: Manitu on 2006-11-16, 20:14:59
Quote from: White SeeD on 2006-11-16, 09:42:38Nem tudom, de hihetetlenűl lassan. A másik csapat gyakorlatilag hetente adott ki újj részt. Ezek meg talán havonta kiadnak egyet egyet :ejj:
Úgylátom ezekszerint elkerülte a figyelmeteket, hogy közben felkerült a vége is a szerverre. Shinsen lassuságának oka, hogy dobta az animét.
Black Lagoont folytatják még?
A honlapjukon az Active Projects résznél van, ezekszerint igen.

kikuchiyo

Ált. egy héttel a japán premier után szokták kihozni a részeket. De hogy valaki feltölti-e, azt nem tudom.
Failure is the default option

Pirula

Quote from: Zsiga on 2006-11-17, 02:14:12
Quote from: Pirula on 2006-11-17, 01:33:44
Quote from: Manitu on 2006-11-16, 20:14:59
Quote from: White SeeD on 2006-11-16, 09:42:38Nem tudom, de hihetetlenűl lassan. A másik csapat gyakorlatilag hetente adott ki újj részt. Ezek meg talán havonta kiadnak egyet egyet :ejj:
Úgylátom ezekszerint elkerülte a figyelmeteket, hogy közben felkerült a vége is a szerverre. Shinsen lassuságának oka, hogy dobta az animét.
Black Lagoont folytatják még?
A honlapjukon az Active Projects résznél van, ezekszerint igen.
Ach! :merci:
Quote from: kikuchiyo on 2006-11-17, 02:23:21
Ált. egy héttel a japán premier után szokták kihozni a részeket. De hogy valaki feltölti-e, azt nem tudom.
Arra már nem is utazom, azt hiszem 15 vagy 16 rész van fenn, a többit már én is torrenten vadásztam.

Prof. William

Az én kérdésemre tudja valaki a választ? Kerül fel Nanoha az oldalra?

Darkstar

Quote from: Prof. William on 2006-11-17, 03:05:18
Az én kérdésemre tudja valaki a választ? Kerül fel Nanoha az oldalra?
sztem kérdezd meg pmben.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William


Kvikveg

Quote from: Manitu on 2006-11-16, 20:14:59
Quote from: White SeeD on 2006-11-16, 09:42:38Nem tudom, de hihetetlenűl lassan. A másik csapat gyakorlatilag hetente adott ki újj részt. Ezek meg talán havonta kiadnak egyet egyet :ejj:
Úgylátom ezekszerint elkerülte a figyelmeteket, hogy közben felkerült a vége is a szerverre. Shinsen lassuságának oka, hogy dobta az animét.
Most latom, hogy fent van a vege is, orok halam.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Kemonozume h264-es mkv-s változat fölkerülhetne az ftp-re? :) kikuchiyo igencsak jó kedvcsinálókat írt hozzá :)
torrent-ek az anime-hez
(én nem tudom elkezdeni, mert még 12 GB-ot vissza kell osztanom, mielőtt bármi letöltést is elkezdhetek :redface:)

kikuchiyo

Nem tudom, én nem tartom egyértelműen jó ötletnek azt a nagyfelbontású mkv-t a Kemonozuméhez.
Egyet leszedtem belőle, de - a hagyományoshoz képest - nagyon el vannak kenve a hátterek. Ez máshol nem lenne lényeges, de itt szerintem a háttereknél alkalmazott technika (nem tudom jól jellemezni, olyan textil-szerű textúrája van) fontos eleme a látványnak.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2006-11-20, 12:30:45
Nem tudom, én nem tartom egyértelműen jó ötletnek azt a nagyfelbontású mkv-t a Kemonozuméhez.
Egyet leszedtem belőle, de - a hagyományoshoz képest - nagyon el vannak kenve a hátterek. Ez máshol nem lenne lényeges, de itt szerintem a háttereknél alkalmazott technika (nem tudom jól jellemezni, olyan textil-szerű textúrája van) fontos eleme a látványnak.
hmmm.. ha maga mondja, elhiszem :) ez esetben az avi-s változat fölkerülhetne? :)

Alkyra

#4614
Nem tudom kit érdekel, de nekem megvan a Magical Girl Lyrical Nanoha s az A+ season is.
Az anime gyerekszinten van, de azért meglepően látványos, de ne számítsunk tőle DeathNote szintet.^^
Aki szereti a magical girlt(én pl utálom :rotfl: engem csak a spellek érdekeltek :haha:) vagy kíváncsi pár látványos mágus harcra annak ajánlom. Vannak jelentkezők rá?

u.i: itt egy ismertető hozzá: http://www.aoianime.hu/?anime=370

u.i.2.:80k feltöltésem van.(legrosszabb esetben 60k)

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2006-11-20, 12:57:25
Az anime gyerekszinten van, de azért meglepően látványos, de ne számítsunk tőle DeathNote szintet.^^
Annyira azért nincs gyerekszinten, főleg úgy a negyedik rész magasságától nem. És nem értem miért kéne pl egy Death Note-al összehasonlítani, amikor teljesen más a kettő.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

még mindig reménykedem hogy Death Note és D Gray-men is fel fog kerülni

most meg is nézem csak hogy ne legyen fölösleges a post-om...........kérem széééépen :bruhuhu: :angyali:

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2006-11-20, 16:25:41
Quote from: Alkyra on 2006-11-20, 12:57:25
Az anime gyerekszinten van, de azért meglepően látványos, de ne számítsunk tőle DeathNote szintet.^^
Annyira azért nincs gyerekszinten, főleg úgy a negyedik rész magasságától nem. És nem értem miért kéne pl egy Death Note-al összehasonlítani, amikor teljesen más a kettő.

Nem úgy hasonlítom össze ahogy te gondolod.Stílusilag mind2 teljesen különböző. Én azt akartam mondani, hogy míg a DeathNote 10/10 a stílusán belül, addig Ő 9/10 a stílusán belül.
Abban egyb. igazad van, hogy a 4. szinttől már komolyabb lesz az anime.^^

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra