Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Fazék

direkt hiányzik Naruto-nál AonE kiadásból a 172-es rész és DB kiadásból a 205-ös rész a sorból?

zsozso

Quote from: Fazék on 2006-11-30, 14:02:11
direkt hiányzik Naruto-nál AonE kiadásból a 172-es rész és DB kiadásból a 205-ös rész a sorból?

Nem letezik 205 os resz.
Death is the only redemption

Fazék

Quote from: zsozso on 2006-11-30, 14:16:41
Quote from: Fazék on 2006-11-30, 14:02:11
direkt hiányzik Naruto-nál AonE kiadásból a 172-es rész és DB kiadásból a 205-ös rész a sorból?

Nem letezik 205 os resz.
jéé tényleg, nem néztem meg a részleteket anidb-n, csak azt, hogy van címe, ezáltal gondoltam létezik is :)

amúgy hogy-hogy nem létezik? ez egy poén a részükről? :)

Pityesz

hello!

igaz hogy eza Mik kerülnek/kerültek fel topic, de gondoltam majdnem illik ide is... :smile:
hiszen egy "miért került le a kedvenc animém az ftp szerverröl" kérdésem lenne... :bruhuhu:
miért üres a Bleach mappa az ftp-n??? remélem minél elöbb visszakerül :jee:
elöre is köszi...

Zsiga

Quote from: Pityesz on 2006-11-30, 19:21:09
hello!

igaz hogy eza Mik kerülnek/kerültek fel topic, de gondoltam majdnem illik ide is... :smile:
hiszen egy "miért került le a kedvenc animém az ftp szerverröl" kérdésem lenne... :bruhuhu:
miért üres a Bleach mappa az ftp-n??? remélem minél elöbb visszakerül :jee:
elöre is köszi...
Csak hat postot kellett volna visszaolvasni...

Szerk.&Repost: Ha esetleg nézi valaki a Chevalier-t, tudom egy kicsivel a megjelenés előtt szállítani az új részeket ha van rá igény.

Licht

Quote from: Prof. William on 2006-11-30, 13:22:04
Nem kérek semmit csak megkérdezem hogy mi az oka a nagyfokú idegenkedésnek az ilyen Shounen/Magical Girl cuccoktól? Mert hogy a DB+ DBZ meg Sailor Moon nem kerülnek fel azt megértem de pl. A Magical Girl Nanoha elég jó kis anime.

A szerver tobbnyire a fenntarto, zsozso izlesvilagat tukrozi. Ezt egeszitik ki az olyan animek, amellyekre nagyobb igeny van/volt es kepesek voltak zsot meggyozni hogy feltegye.... tobbekkozt ilyen a legtobb mechasux is ami a szerveren van :D

Fantasy van rendesen a szerveren... a magical girltol sem idegenkedunk (ccs, uta-kata, Fullmoon), azonban sajnalatosan a legtobb ilyen sorozat nem uti meg a szintet (zsozso szintjet :D).
A Nanoha annyira nem jott be. Valahogy gyerekesnek tunt, ezert nincs fent.

Pityesz

Quote from: Zsiga on 2006-11-30, 21:15:18
Quote from: Pityesz on 2006-11-30, 19:21:09
hello!

igaz hogy eza Mik kerülnek/kerültek fel topic, de gondoltam majdnem illik ide is... :smile:
hiszen egy "miért került le a kedvenc animém az ftp szerverröl" kérdésem lenne... :bruhuhu:
miért üres a Bleach mappa az ftp-n??? remélem minél elöbb visszakerül :jee:
elöre is köszi...
Csak hat postot kellett volna visszaolvasni...

Szerk.&Repost: Ha esetleg nézi valaki a Chevalier-t, tudom egy kicsivel a megjelenés előtt szállítani az új részeket ha van rá igény.

bocsi tényleg nem olvastam felfelé...nem látogattam eddig sűrűn a forumot...
máskor majd figyelek  :hehe:
mindenesetre kössz az infot... :tezsvir:

Mateo

hi!

lenne 1 kérdésem hova lett az ftp-ről a tenjou tenge mármint a mappa megvan csak nincs benne semmi.
Lineage 2 & WoW Player
Ex-Admin@NigthFall C1
M4teo Dark Avenger wannabe@abyss C4
Mateo LvL 33 Human Warrior@Xavius

Zsiga

Quote from: Mateo on 2006-12-01, 01:25:45
hi!

lenne 1 kérdésem hova lett az ftp-ről a tenjou tenge mármint a mappa megvan csak nincs benne semmi.
Neked elég lett volna egyet visszaolvasni...  :lame:

Member

EGY IDEIG VÁRHATÓAK ÜRES MAPPÁK
MERT ELSZÁLLT EGY HDD!!!


Ha ezt sem veszik észre, én feladom a létezésem. :)

Flaser

Quote from: Prof. William on 2006-11-30, 13:22:04
Nem kérek semmit csak megkérdezem hogy mi az oka a nagyfokú idegenkedésnek az ilyen Shounen/Magical Girl cuccoktól? Mert hogy a DB+ DBZ meg Sailor Moon nem kerülnek fel azt megértem de pl. A Magical Girl Nanoha elég jó kis anime.



"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Yakumo

Azért az alsó kép nekem tetszik. :D

maguss

#4662
NEEEEEEEEEeeeeeeeee   :bruhuhu: már, éppen a Bleachbe kezdtem bele és amikor a legizgalmasabb epizodok jönnének,  :grrr: árrggg szép nyugodtan felmegyek az ftp-re hogy hááháá ,ost letöltöm a többi részt épp most fejeztem be az ucso epizodot ami megvan, jó izgalmas vége volt erre :D NOOOOOooooooooooo  :comp: csináljátok meg plz
uhh bocs kicsit kikeltem magambol... a kultura elszabadult :D

Rage

Majd ha veszed a faradsagot, hogy elolvass bizonyos dolgokat (peldaul hogy elszallt a blicses vinyo). Addig nezz Narutot, kb. egyszinten van a Bleach-csel. :p
痛みを感じる方向に、出口がある!

Fazék

kb mikorra lesznek elérhetőek a már újra beszerzett anime-k? csak azért érdekődöm, mert 4 napon belül kötelezettségem lenne a legújabb Bleach részek leszedése egy haver számára :)

zsozso

Quote from: Fazék on 2006-12-02, 02:00:17
kb mikorra lesznek elérhetőek a már újra beszerzett anime-k? csak azért érdekődöm, mert 4 napon belül kötelezettségem lenne a legújabb Bleach részek leszedése egy haver számára :)
Ha mar kb lejott minden. Addig nem terhelem a disket.
Death is the only redemption

maguss

#4666
Quote from: Rage on 2006-12-02, 01:55:05
Majd ha veszed a faradsagot, hogy elolvass bizonyos dolgokat (peldaul hogy elszallt a blicses vinyo). Addig nezz Narutot, kb. egyszinten van a Bleach-csel. :p

Hohoo elolvastam hogy mitörtént az ftp-vel joval azelött hogy sikerült megalkotnom a commentemet kicsilány  :ejnye: ,
Mellesleg igen Bleach-et nézek de megmondom öszintén engem az se zavar hogy ha te Pokemont nézel, ami a Narutott illeti az egyik legsikeresebb anime de még nem sikerült megnéznem a 200-valahány részt de sort ketiret rá :)

Ohh sry nem szeretnék semmi Flame áradatba belebonyolodni csak kicsit elragadtattam magam  :rotfl:

maguss

Ahh mindig egy olyan animébe kezdtem bele amivel a késöbbiekben történik valami(rossz)
Hajrá zsozso mester használd az erödet és szerezd visza az ftp-röl "elkoborolt" animéket :D  :jee:

Licht

Quote from: Fazék on 2006-12-02, 02:00:17
kb mikorra lesznek elérhetőek a már újra beszerzett anime-k? csak azért érdekődöm, mert 4 napon belül kötelezettségem lenne a legújabb Bleach részek leszedése egy haver számára :)

Ha ilyen sietos, akkor szedd le torrenttel vagy dcc-vel... -_-
4 nap alatt rengeteg resz le tud jonni...

Hiei-sama

Annyira szeretem az ilyen embereket amikor elkezdenek sirni...Inkabb fognatok fel,hogy ha zso ugygondolna nyugodtan bezarhatna a servert,es akkor rinyalhatnatok ejjel-nappal...Nem ertem miert kell kiakadni allandoan,hogy ez meg az nincs ott.Akkor szedjetek le mashonnan,komolyan lassan engem mar az se erdekelne ha fizetos lenne a server,nem lenne ennyi nyomorek emberke aki rinyal mindennap valamiert...

Zsiga

Quote from: Hiei-sama on 2006-12-02, 10:46:51
Annyira szeretem az ilyen embereket amikor elkezdenek sirni...Inkabb fognatok fel,hogy ha zso ugygondolna nyugodtan bezarhatna a servert,es akkor rinyalhatnatok ejjel-nappal...Nem ertem miert kell kiakadni allandoan,hogy ez meg az nincs ott.Akkor szedjetek le mashonnan,komolyan lassan engem mar az se erdekelne ha fizetos lenne a server,nem lenne ennyi nyomorek emberke aki rinyal mindennap valamiert...
Ha lenne még karma ezért most kapnál egy (+)-t.  :tezsvir:

maguss

Quote from: Hiei-sama on 2006-12-02, 10:46:51
Annyira szeretem az ilyen embereket amikor elkezdenek sirni...Inkabb fognatok fel,hogy ha zso ugygondolna nyugodtan bezarhatna a servert,es akkor rinyalhatnatok ejjel-nappal...Nem ertem miert kell kiakadni allandoan,hogy ez meg az nincs ott.Akkor szedjetek le mashonnan,komolyan lassan engem mar az se erdekelne ha fizetos lenne a server,nem lenne ennyi nyomorek emberke aki rinyal mindennap valamiert...

Na pont erre akartam kitérni, teljesen igazadvan tölem is kapsz egy (+) jelecskét

Fazék

Quote from: Hiei-sama on 2006-12-02, 10:46:51
Annyira szeretem az ilyen embereket amikor elkezdenek sirni...Inkabb fognatok fel,hogy ha zso ugygondolna nyugodtan bezarhatna a servert,es akkor rinyalhatnatok ejjel-nappal...Nem ertem miert kell kiakadni allandoan,hogy ez meg az nincs ott.Akkor szedjetek le mashonnan,komolyan lassan engem mar az se erdekelne ha fizetos lenne a server,nem lenne ennyi nyomorek emberke aki rinyal mindennap valamiert...
maguss sztem nem rinyált, csak a sorsot átkozta, hogy mindig pont az hal meg, amit éppen elkezdene letölteni, de amúgy sok emberre továbbra is igaz a szöveg :)

Quote from: Licht on 2006-12-02, 04:03:00
Quote from: Fazék on 2006-12-02, 02:00:17
kb mikorra lesznek elérhetőek a már újra beszerzett anime-k? csak azért érdekődöm, mert 4 napon belül kötelezettségem lenne a legújabb Bleach részek leszedése egy haver számára :)

Ha ilyen sietos, akkor szedd le torrenttel vagy dcc-vel... -_-
4 nap alatt rengeteg resz le tud jonni...
ok, és akkor gondolom mindenközben leszeded helyettem a naruto-t az 50-es résztől a maga 30 GB-jával ;) mert ez az én 1Mbit-es adsl-emmel, max sebességgel még 70 órányi letöltést tesz ki :) hidd el, nem türelmetlenségből, taplóságból, satöbbi érdeklődtem, hogy mikor kerül vissza... :rolleyes: magam is az aktív "halott anyag"-pótlók közé tartozom btw :)

lilien

Én csak azt tudom mondani, hogy majd' leestem a székről, amikor megláttam az üres mappákat... :eek: Utána felpislogtam ide, hogy mégis mi történhetett és elkezdtem szurkolni. Most is ezt teszem.  :smile: Remélem idővel minden visszaáll a régi rendbe. Egyébként nálam először a Nana-nál tűnt fel a nagy semmi...  :frown:

Rage

Quote from: maguss on 2006-12-02, 03:13:22
Hohoo elolvastam hogy mitörtént az ftp-vel joval azelött hogy sikerült megalkotnom a commentemet kicsilány  :ejnye:
Hohoo, akkor miert irtal hulyeseget, kicsifiu? :ejnye:
Mellesleg a haverjaiddal / edesanyaddal etc. beszelhetsz igy, de ha nekem irsz, akkor tanulj meg viselkedni, nem otthon vagy.
Ohh sry nem szeretnék semmi Flame áradatba belebonyolodni csak kicsit elragadtattam magam :rotfl:
痛みを感じる方向に、出口がある!

maguss

Quote from: Rage on 2006-12-02, 20:01:14
Quote from: maguss on 2006-12-02, 03:13:22
Hohoo elolvastam hogy mitörtént az ftp-vel joval azelött hogy sikerült megalkotnom a commentemet kicsilány  :ejnye:
Hohoo, akkor miert irtal hulyeseget, kicsifiu? :ejnye:
Mellesleg a haverjaiddal / edesanyaddal etc. beszelhetsz igy, de ha nekem irsz, akkor tanulj meg viselkedni, nem otthon vagy.
Ohh sry nem szeretnék semmi Flame áradatba belebonyolodni csak kicsit elragadtattam magam :rotfl:

Szerintem ezt normálisabban is lelehetett volna irni, ezzel a commentekel csak saját magadat osztájozod ennyi.

sirtomi

Quote from: maguss on 2006-12-02, 21:24:42
Szerintem ezt normálisabban is lelehetett volna irni, ezzel a commentekel csak saját magadat osztájozod ennyi.
Mintha hasonló stílusban írtál volna te is :D

Selmo

1. A te osztályzatod megvolt. :)
2. Ezt be lehet fejezni, mert nem idevaló. :_off:

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Quote from: maguss on 2006-12-02, 21:24:42
Szerintem ezt normálisabban is lelehetett volna irni, ezzel a commentekel csak saját magadat osztájozod ennyi.

No comment :angyali:.

Amúgy nem a "kislány"(ezen még mindig sírok) védelmében, de tényleg felesleges 'hiszti' volt 'kiadni a kultúrát' magadból, elnézve a topic címét x)

maguss