Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Joshy86

Sziasztok, lenne egy kérésem nem tudnátok felteni FTP-re a "Princess Mononoke"-ét, néztem hogy fent van-e de nem találtam.
Előre is köszönöm!

Zsiga

Quote from: Joshy86 on 2006-12-04, 13:15:24
Sziasztok, lenne egy kérésem nem tudnátok felteni FTP-re a "Princess Mononoke"-ét, néztem hogy fent van-e de nem találtam.
Előre is köszönöm!
Ghibli filmek nem kerülhetnek fel jogi okokból, máshonnan kell beszerezned.

Joshy86

Quote from: Zsiga on 2006-12-04, 13:16:38
Quote from: Joshy86 on 2006-12-04, 13:15:24
Sziasztok, lenne egy kérésem nem tudnátok felteni FTP-re a "Princess Mononoke"-ét, néztem hogy fent van-e de nem találtam.
Előre is köszönöm!
Ghibli filmek nem kerülhetnek fel jogi okokból, máshonnan kell beszerezned.

Ok, azért köszi.

darkelf1988

Mi van?
egy csomó cucc mint pl a visiob of es.. nem jön be.
Mi folyik itt?

Darkstar

NC...
Vagy ahogy máshol mondanák: lurk moar...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2006-12-04, 22:55:16
NC...
Vagy ahogy máshol mondanák: lurk moar...
Nem, ezt úgy mondják hogy
Olvass vissza b+!  :Eztneked:

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2006-12-04, 23:19:42
Nem, ezt úgy mondják hogy
Olvass vissza b+!  :Eztneked:
Kb ugyanazt jelenti a kettő. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2006-12-04, 23:29:30
Quote from: Zsiga on 2006-12-04, 23:19:42
Nem, ezt úgy mondják hogy
Olvass vissza b+!  :Eztneked:
Kb ugyanazt jelenti a kettő. :)
Azzal a nem elhanyagolandó különbséggel hogy az én változatom közérthetőbb. ;)

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2006-12-04, 23:41:04
Azzal a nem elhanyagolandó különbséggel hogy az én változatom közérthetőbb. ;)
Vitathatatlan. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

#4689
Quote from: darkelf1988 on 2006-12-04, 22:53:39
Mi van?
egy csomó cucc mint pl a visiob of es.. nem jön be.
Mi folyik itt?

Az igazság az hogy Zsozso eladta a FTP-t az Anime a Sátán Műve, Védjük Vadul a Gyermekeinket, nevű szülői szervezetnek. Ők most szépen leszedik a anime nevezetű fertőt és a kor és a gyermekek igényének megfelelőbb tartalommal töltik fel. Lessz pl a 10 gigányi Győzike show, Kibeszélő Mónika/Balázs, és a Barátok Közt mind a 5000- része. Ja és persze a Teletubby összes. :)

És persze neveinket is kiadták a ORTT-nak szóval hamarosan minden Us-tagot leellenőríznek és akinél animét, vagy neagyisten hentait találnak a gépén, azokat a degenerált perverz állatokat átnevelőtáborokba kűldik.


Na jó ez nem igaz.  :ejnye:

Az igazság az hogy elszált egy HDD és most emiatt hiányzik pár anime. Ki is írták melyek azok és ha neked megvan jelezheted Zsozsonak ha fel akarod tölteni hogy ismét mindannyian élvezhessük ezeket.

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2006-12-04, 23:19:42
Nem, ezt úgy mondják hogy
Olvass vissza b+!  :Eztneked:
Pontosan ez jutott eszembe amint megláttam a kérdést :)
De aztán megnyugodtam, és nem írtam semmit. Egyszer csak rájönnek, hogy olvasni is szokás a forumokat :)

SaiyaGin

Quote from: Zsiga on 2006-12-04, 23:19:42
Quote from: Darkstar on 2006-12-04, 22:55:16
NC...
Vagy ahogy máshol mondanák: lurk moar...
Nem, ezt úgy mondják hogy
Olvass vissza b+!  :Eztneked:

Tapasztalatom szerint ez nem ilyen egyszerű... Tegnap délután fenn volt a Bleach mappa, el is kezdtem vígan tölteni. Lejött egy rész, már a következő is a felénél járt, amikor ismét eltűnt az egész...

Fazék

Quote from: SaiyaGin on 2006-12-05, 12:45:38Tapasztalatom szerint ez nem ilyen egyszerű... Tegnap délután fenn volt a Bleach mappa, el is kezdtem vígan tölteni. Lejött egy rész, már a következő is a felénél járt, amikor ismét eltűnt az egész...
igen, ezt én is tapasztaltam, meg is lepődtem ma reggelre, hogy nem jöttek le... elment pár óra letöltés nélkül :)
sebaj, szerencsére a torrent-ek tényleg egész gyorsan jönnek, leszedem hát így :)

kirati

Most izé... akkor mi van
Hová tűntek a Bleach részek?

Hi Hi csak vicc volt, ne kövezzetek meg :D

Licht

Quote from: kirati on 2006-12-05, 23:13:25
Most izé... akkor mi van
Hová tűntek a Bleach részek?

Hi Hi csak vicc volt, ne kövezzetek meg :D

Nagyon vicces vagy, fellephetnel a cirkuszban is.... de ez a topic masra van.

kirati

QuoteNagyon vicces vagy, fellephetnel a cirkuszban is.... de ez a topic masra van. 




Én vicces vagyok te meg undok
szánom-bánom

Hiei-sama

Egy szerencsejuk van az ilyen hulye kerdeseket felrako embereknek,hogy zso le se szarja oket ;)

kirati

#4697
Uh megérkezett a második kő

Ok vettem a lapot
bár az előzményeket elnézve tényleg poénnak tűnt
de ha ez itt ennyire véresen komoly akkor tényleg bocs
ártatlan tréfa akart lenni

Akio-chan

Na igen ilyesféle eltűnési jelenségekkel én is találkoztam...
Először akkor, amikor szokásosan töltöttem volna le a Final Fantasy Unlimited-et. Hiszen volt hozzá német szinkron, gondoltam "Hej de jó gyakorolhatom a németet!"...erre felmegyek...semmi. De még a mappa se volt ott...és azóta sem találkoztam vele....pedig szívesen nézném. (amikor poénból belenéztem a Final Fantasy - Legend of the crystals-ba azt hittem gutaütést kapok!!)
A másik...tegnap. Örülök a fejemnek hogy jippí van Karas (idei anime, ha jól emlékszem)! Erre mit ad Isten, a mappa ott van, de az a 3 nyavalyás rész elment nyaralni! (=eltűntek)
Szeretném megkérdezni, hogy a Final Fantasy Unlimited és a Karas visszakerül-e valaha az USTEAM-re?
Előre is köszi.
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

Selmo

Igen, idővel minden hiányzó dolog vissza fog kerülni és ne kérdezzétek, hogy mikor, majd ha sikerül visszatölteni akkor.

A tökéletesség unalmas.

Liquid Snake

Hali! Én azt szeretném kérdezni h a szerveren a Tsubasa második széria csak a 6 résztől van felrakva. Valamikor fent lesz a az első öt is??? Vagy ez is a halott HDD miatt van? Mert akkor nem szóltam :D

zsozso

Quote from: Liquid Snake on 2006-12-09, 00:44:47
Hali! Én azt szeretném kérdezni h a szerveren a Tsubasa második széria csak a 6 résztől van felrakva. Valamikor fent lesz a az első öt is??? Vagy ez is a halott HDD miatt van? Mert akkor nem szóltam :D
Ha jobban megnezed akkor mind fentvan. Csak egyik csapat igy masik ugy nevezte el a folytatast.
Death is the only redemption

Liquid Snake

Quote from: zsozso on 2006-12-09, 00:49:39
Quote from: Liquid Snake on 2006-12-09, 00:44:47
Hali! Én azt szeretném kérdezni h a szerveren a Tsubasa második széria csak a 6 résztől van felrakva. Valamikor fent lesz a az első öt is??? Vagy ez is a halott HDD miatt van? Mert akkor nem szóltam :D
Ha jobban megnezed akkor mind fentvan. Csak egyik csapat igy masik ugy nevezte el a folytatast.

Hát nézem de nem nagyon tudok rájönni hogy hogy van. A második szezon első 5 részét le tudnád eseteg írni hogy hogy vannak sorrendben? De nem baj ha nem mert úgyis letöltöm mindet és majd rájövök de azért sokat segítene. Előre is köszi!

csacsa

Quote from: Liquid Snake on 2006-12-09, 00:54:56
Quote from: zsozso on 2006-12-09, 00:49:39
Quote from: Liquid Snake on 2006-12-09, 00:44:47
Hali! Én azt szeretném kérdezni h a szerveren a Tsubasa második széria csak a 6 résztől van felrakva. Valamikor fent lesz a az első öt is??? Vagy ez is a halott HDD miatt van? Mert akkor nem szóltam :D
Ha jobban megnezed akkor mind fentvan. Csak egyik csapat igy masik ugy nevezte el a folytatast.

Hát nézem de nem nagyon tudok rájönni hogy hogy van. A második szezon első 5 részét le tudnád eseteg írni hogy hogy vannak sorrendben? De nem baj ha nem mert úgyis letöltöm mindet és majd rájövök de azért sokat segítene. Előre is köszi!

Nézd meg a részek számozását és egyből rájösz, hogy hol a turpisség benne. :rotfl:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Manitu

Quote from: Liquid Snake on 2006-12-09, 00:54:56
Hát nézem de nem nagyon tudok rájönni hogy hogy van. A második szezon első 5 részét le tudnád eseteg írni hogy hogy vannak sorrendben? De nem baj ha nem mert úgyis letöltöm mindet és majd rájövök de azért sokat segítene. Előre is köszi!
Segítek: Az első évad csak 26 részes :D


BenyoBoy

Olvastam, hogy elszállt 1-2 dolog, meg ilyesmi, de nem tudnátok felrakni valamikor az Air Master-t?  :jee: Sajna ez a 1kb/s (ha jó napom van) nem valami gyors, amivel töltök, hátha Ti tudnátok segíteni.  :whoah:
I'm the King of Fighters!!!!

Licht

Attol felek az Air Master nem eri el a mercet... nem hiszem hogy felkerulne :D

BenyoBoy

Quote from: Licht on 2006-12-10, 13:20:59
Attol felek az Air Master nem eri el a mercet... nem hiszem hogy felkerulne :D
Sebaj, azért köszke! ;)  :smile:
(Ha esetleg mégis felraknátok ezer kösz).
I'm the King of Fighters!!!!

Giran

A hack//roots-ból kerülnek fel új részek majd az ftp-re? :confused:

KeLa

Quote from: Giran on 2006-12-14, 18:40:39
A hack//roots-ból kerülnek fel új részek majd az ftp-re? :confused:
Mi lenne ha leszednéd torrentről? :smile: