Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Giran

ha mondasz más torentet amin fent van mint a tokyotosho akkor leszedem mert a toshoról nem jön.

Zsiga

Quote from: Giran on 2006-12-16, 19:47:59
ha mondasz más torentet amin fent van mint a tokyotosho akkor leszedem mert a toshoról nem jön.
]http://www.point-blank.cc:7001/index.html?search=[zw]

Bishop

nem tudom hogy elére egy szintet vagy nem(több mint valószínű hogy nem) de a D-Greyman-t fel tudnátok rakni?

Zsiga

Sose értettem hogy még futó vagy egészen új sorozatok esetében mért siránkoztok állandóan hogy kerüljenek fel az FTP-re. Ne mondjátok már hogy olyan nehéz torrentről vagy a subbercsapat irc-csatijáról beszerezni, mert nem hiszem el.

Bishop

beszerezhetném,de nem most akarom,az ftp csak biztositék lenne hogy majd le tudom szedni később,amugy meg idősporolás képpen

de igazad van mindjárt keresek valami olyat amit már lehetetlen megtalálni :D

Zsiga

#4715
Quote from: carfanatic on 2006-12-16, 20:19:48
beszerezhetném,de nem most akarom,az ftp csak biztositék lenne hogy majd le tudom szedni később,amugy meg idősporolás képpen

de igazad van mindjárt keresek valami olyat amit már lehetetlen megtalálni :D
1. Szedd le most és írd ki DVD-re. ;)
2. Eddig mindent (de szó szerint mindent) be tudtam szerezni amit akartam. Ha esetleg valamit nem találsz, van erre való topic a Help-ben (meg nem mondom a címét, de van SZERK.: meg is van :)) ahol szépen megkérdezheted, és tuti hogy lesz valaki (ha más nem, hát majd a vajszívű moderátor...) aki megkeresi neked.

Bishop

vagy fel lehet tenni is :D...ok nem  :_piszka: -ódok tovább

jah amugy még amit akartam az hogy a Coyote Ragtime Show-t ha egszer már felment egy része,akkor a másik is felmehetne

meg egy örök klasszikus nekem ..........Dr Slump,de azt nem mondom mert gondolom sok rész


Manitu

Quote from: carfanatic on 2006-12-16, 20:19:48
beszerezhetném,de nem most akarom,az ftp csak biztositék lenne hogy majd le tudom szedni később,amugy meg idősporolás képpen
Ember, a Shinsen subolja. Ősrégi csapat, mérget vehetsz rá, hogy egy vagy két év múlva is élni fog, és beszerezhetőek lesznek a releaseik. Feltételezem, nem húsz év múlvára tervezted a begyűjtését.


Bishop

jó de valami kifogást ki kell találni hogy feltegyék :D

hát majd pár hónap múlva,majd ha befejeztem ami hátra fvan

Kriszty

Naruto-nak megvan a 213-215 rész, nem kell az oldalra? ;-)

Sonna Toki Itsu Datte Me Wo Tojireba
Warratteru Kimi Ga Iru
Ah- Itsuka Eien No
Nemuri ni Tsuku Hi Made
Don Ka Sono Egao Ga
Taema Naku Aru You Ni

Hiei-sama

Majd zso ugyis felrakja ezt az emlitesre se melto cuccot....

Fazék

Midori no Hibi-ből KAA-s DVD rip fölkerülhetne az ftp-re? kétlem hogy készülne belőle ennél jobb minőségű kiadás :) szóval lenne rá igény?

itt van egy torrent hozzá

petu516

Az iránt érdeklődnék hogy Miazaki Hayao régebbi filmjei hogyan szerezhetőek be? Mert az ftp-n nincsenek fent.
Elnézést ha nem a megfelelő topicba írok.

Zsiga

Quote from: petu516 on 2007-01-01, 17:56:29
Az iránt érdeklődnék hogy Miazaki Hayao régebbi filmjei hogyan szerezhetőek be? Mert az ftp-n nincsenek fent.
Elnézést ha nem a megfelelő topicba írok.
Torrentről általában minden beszerezhető, nekem is onnan vannak a Ghibli filmek. De ha esetleg mégse, akkor IRC, DC++ vagy emule. Egész pontosan mi kell?
Egyébként inkább ebbe a topicba kellett volna írni. :)

hamtaro69

#4724
Sziasztok!

Csak azt szeretnem megkerdezni,hogy  a Groove Adventure Rave
avagy Rave Master nem kerülhet-e fel,avagy eleri e a mercet :lol:


Egyebkent nagyon jok vagytok es kösz mindent :fuk-u:

Ed.:
uhh,ne hari nem akartam azt a jelet betenni a vegere :bruhuhu:

tenyleg jok VAGYTOK!!! es köszönöm

hali

Licht

"A Rave nem fog felmenni." by Zso :P


hamtaro69

de vmi különösebb oka is van?
vagy csak mert CSAK? :_piszka:

Selmo

Nem üti meg a mércét és téma lezárva.

A tökéletesség unalmas.

Hiei-sama

#4728
Felment:

One Piece manga vol45 ch432-434
City Hunter Perfect Guide Book Raw

Hentai:
Bishoujo Comic Lolikon Angel: Mitsu no Aji - unc raw
Yayoi - unc raw

hgf

Hahó!

Ahol van egy csomó gyenge minőségű AVI és néhány erős MKV (pl. Basilisk, Gungrave), ott föl fog kerülni a többi epizód is MKV-ben? És ha igen, kb. mikor?

Üdv: hgf

kikuchiyo

Tudod ez úgy megy, hogy az animék az usteamen teremnek, mint a növények. Az animációs stúdióknak nem kell őket legyártaniuk, a japán tévéknek nem kell leadniuk, és a fordítócsapatoknak sem kell őket felirattal ellátniuk, és a jó minőségű DVD-verzió megjelenésére sem kell várni. Ez a varázslatos anime-teremtődés azonnali, zsozsonak csak meg kell nyomnia egy varázsgombot, és bármely, tetszés szerinti sorozat ott terem a szerveren, akár mkv-ban. Csak nincs mindig kedve megnyomni ezt a gombot.

:ejj:
Failure is the default option

hgf

Jé, én ezt nem is tudtam. Tisztára úgy képzeltem, hogy DVD-kről állítják elő a jobb minőségű MKV-ket, és ezért kérdeztem, hogy milyen ütemben szokott ez megjelenni.

Tisztázzuk, oké? A kérdésem érdeklődő jellegű volt, mivel nem tudom, hogy mennyi időt szokott igénybe venni, míg felkerül egy sorozat. Képzeld, kiku, vannak, akik újak az anime világában (hitted volna?). A gúnyolódásod bár szellemes volt, mégis fölösleges.

Tudna valaki érdemi választ adni?

Member

Benne volt a válasz.
1. AVI:
A TVben leadják, vannak akik felveszik (ez a raw), aztán feliratot írnak alá (fansubberek), aztán általában 1/4 vagy 1/3 CDnyire hozzák ki a méretét, ami egy szerintem egy kb. 23-25 perces epizód esetében még tűrhető.
2. MKV (vagy régebben OGM):
A sorozat TVbeli leadása után fél évre körülbelül kiadják az első DVD-t, aztán jön szép sorban a többi, ezeket lerippelik.

Ami annyira nem jelentős:
3. Filmeket néha felvesznek moziban és arra nyomják a feliratot. Ezt csak már nagyon várt cuccok esetén.

Amúgy ez nem csak az animékre, hanem az egész filmiparra jellemző. ;)

hgf

Köszönöm! Mostmár csak egy kérdésem maradt: az a "jön szépen sorban a többi" milyen ütemben szokott történni? Mondjuk, havonta egy DVD néhány epizóddal? Nézd el tudatlanságomat...

Member

Passz, ezt nem tudom, szerintem minél lassabban, hogy tovább tépjék az emberek idegeit. Viszont mivel 3-4 rész van egy DVDn (az angol/japánon végülis biztosan, a sima japót nem tudom), elhiheted, hogy nem fog túl hamar kijönni az összes rész. (az angol DVDk csak akkor jönnek ki, ha amcsiban már leadták a TVben, és ez nem minddel történik meg)

kikuchiyo

A kedvedért utánanéztem.

A DVD-k várható megjelenése:
Basilisk @ ANN - 4 van kint az 5-ből.
Gungrave @ ANN - megjelent az összes DVD, a boxset is.

A ripper csapatok release-ei:
Basilisk @ A4E encodes list - 4 rész adtak ki.
Gungrave @ Anime-legion - 8 részt adtak ki, ebből csak az első 4 van a szerveren. Éppenséggel felmehetne, de te is leszedheted torrentről.

Tudni kell, hogy mind az A-L, mind az A4E R1 ripper csapatok, teljesen kötetlen release schedule-lal. Azaz akkor adják ki a részeket, amikor nekik tetszik.
Ha az IRC csatijukon tetted volna fel az előbbi "És mikó??" kérdésedet, akkor elküldtek volna melegebb éghajlatra, sokkal durvábban, mint ahogy én tettem.

Még annyit, hogy ezeknek az információknak a kiderítése csupán 15 percembe került, amibe beleszámít ennek a hozzászólásnak a megírása is. A fenti oldalak benne vannak a FAQ-ban, illetve az ott megjelölt site-okról kiindulva két kattintással elérhetők.
Use the FAQ, Luke!
Failure is the default option

hgf

Köszönöm. És megjegyzem a FAQ-t.

Prof. William

#4737
Quote from: kikuchiyo on 2007-01-06, 02:54:43
Tudod ez úgy megy, hogy az animék az usteamen teremnek, mint a növények. Az animációs stúdióknak nem kell őket legyártaniuk, a japán tévéknek nem kell leadniuk, és a fordítócsapatoknak sem kell őket felirattal ellátniuk, és a jó minőségű DVD-verzió megjelenésére sem kell várni. Ez a varázslatos anime-teremtődés azonnali, zsozsonak csak meg kell nyomnia egy varázsgombot, és bármely, tetszés szerinti sorozat ott terem a szerveren, akár mkv-ban. Csak nincs mindig kedve megnyomni ezt a gombot.

:ejj:

Hát ha ezt tudná a Us akkor én egy Baldur's Gate 2-n alapuló 52 -részes animét kérnék.

A Disgaeanak fognak felkerülni részei? Most töltöm szóval szívesen felrakom.

A mangák között meg egy oyayubi sagashi c. mű érdekelne nagyon, de sehol sem találom...

hamtaro69

Sziasztok,

pfuu lärom nem igazän szeretitek ha kernek vmit az emberek:)

Na szoval en csak erdeklödnek,ismetlem csak erdeklödnek :haha:,hogy az Afro Samurai eleri -e azt a bizonyos szintet:)?

Egyebkent amennyi anime fent van,szerintem eleg lehetne mindenkinek egy eletre

Köszi

krezga

Afro Samurai még annyira friss, hogy akár torrentről is lejön sec-pecc...szerintem:D
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche