Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

hamtaro69

De jo:):)

Pozitiv välaszt kaptam:):):):):):):):):):)köcce

KeLa

Quote from: krezga on 2007-01-07, 21:56:14
Afro Samurai még annyira friss, hogy akár torrentről is lejön sec-pecc...szerintem:D
Tényleg gyorsan lejön, nálam rengeteg seed volt :whoah:

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Prof. William

Talán idetartozik, hogy az Ai Yori Aoshi is a bizonyos HDD hiba miatt tűnt el? Van rá esély, hogy visszakerüljön?

Zsiga

Quote from: Prof. William on 2007-01-08, 23:05:10
Talán idetartozik, hogy az Ai Yori Aoshi is a bizonyos HDD hiba miatt tűnt el? Van rá esély, hogy visszakerüljön?
Ezerszer meg még egyszer elmondták már sokan, ami vinyóhiba miatt tűnik el az vissza fog kerülni amint zsozso újra be tudja szerezni.

jettmoress

hali,
rakjam fel a Genshiken OVA 1 reszt?

[gg]_Genshiken_13_[4D6BA027].mkv 170 MB


Fazék

Quote from: Fazék on 2006-12-29, 01:31:23
Midori no Hibi-ből KAA-s DVD rip fölkerülhetne az ftp-re? kétlem hogy készülne belőle ennél jobb minőségű kiadás :) szóval lenne rá igény?

itt van egy torrent hozzá
Köszönöm, hogy fölkerült! Thx zsozso! :merci:

Pippancs

Üdv!
Még friss vagyok az oldalon,de leginkább egy dolgot keresnék.
A leírások között megtaláltam a Digimon szériáit,de a letöltések között nem volt ott.
Fel lehetne tenni őket plíz?

Member

Erre zso-t nehezebb lenne rávenni, mint a goblenezésre. Torrenten szerintem fent kell lennie.
http://www.torrentz.com/search?q=Digimon

hamtaro69

Hali:)

En arra lennek kiväncsi,hogy mi a különbseg a ket GITS Stand alone mappa között o_O(märmint az eslö sezon mappaja van ketszer)

ha vki tudja a välaszt legyszi vilägositson fel!

Köszönöm

Cobra

A NEW-hoz van magyar felirat, más különbséget nem nagyon vettem észre (illetve az új az sima avi és külön vannak a feliratok, az első mappában meg kmv-ban van az egész és más rippelte a videót).
Persze ezt most csak a file-ok alapján mondom, nem láttam egyiket sem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

A NEW valamivel magasabb bitrátájú rip, viszont némelyik rész végéről hiányzik a tachikomás ökörködés. Utóbbi az én hibám, csak így fért fel a DVD-re >.<
(Igaz, a tachikomás klipek elérhetők külön is.)
Failure is the default option

hamtaro69

Nagyon köszi a kielegitö välaszokat :haha:


hamtaro69

Meg vmi,tenyleg nincs fent az Ergo Proxy uccso resze vagy csak az en szememmel nem stimmel vmi o_O???

Hiei-sama

Le se subolta ani-kraze....

TurboK

Quote from: Prof. William on 2007-01-06, 22:19:39
A Disgaeanak fognak felkerülni részei? Most töltöm szóval szívesen felrakom.
Amilyen rettenetesen gagyi volt, nem hiszem.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

frozenstein

Én úgy vettem észre, hogy nincs fönn a Spiral, nem is fog felkerülni?

Member


Zsiga

Quote from: Member on 2007-01-21, 12:39:33
De ha sikerül meggyőznöd zso-t. :)
Bizony. :) Kell venni zsozsonak egy 750-es Seagate-et, és "egész véletlenül" rajtafelejteni... :D

hamtaro69

Hali

en azt szeretnem megkerdezni,hogy a Rahxephon mappaban szereplö "The memories of the wing" mit takar o_O?
A movie-ra rä jöttem,utänna olvastam,hogy mi lehet a mäsik,de sajna nem sikerült räjönöm,
a välaszt elöre is köszönöm.


Hali

Cobra

Ez egy összefoglaló rész, mint máshol, ebben is csak 1-2 perc új anyag van, a többi mind bevágás a részekből.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

#4762
tervezitek valamikor felrakni a kiba című animét? (egyébként nem hasonlít a főhős kimimarora [naruto] szerintetek?)

Licht


Prof. William

Reméllem az Afro Samutait NEM tervezitek felrakni. A grafika nagyon jó, de minden más (sztori) az igénytelen hulladék szintjén van.
Valaki jól összefoglalta, hogy ez egy "Anime, ahogy az amcsik látják."

Bishop

Quote from: Prof. William on 2007-01-28, 12:51:23
Reméllem az Afro Samutait NEM tervezitek felrakni. A grafika nagyon jó, de minden más (sztori) az igénytelen hulladék szintjén van.
Valaki jól összefoglalta, hogy ez egy "Anime, ahogy az amcsik látják."
izlések és pofonok hallotam már jó véleményt olyantól is aki ugyanugy nem kezdő anime nézű
és szerintem rakjátok fel ,kösz :D

Rage

Off, de: Szerintem sokkal inkabb "az anime, amilyennek az amerikaiak szeretnek latni". Afro samurai is diarrhea coming out of a buffalo's dick. It sucking fucks, it fucking sucks, it fucking blows, it's a piece of shit... and I don't like it. :p
痛みを感じる方向に、出口がある!

Hiei-sama

Nem kell aggodni zso bottal se piszkalna :D szal nem kerul fel.

Member

"Pazaroljátok" érdemesebb cuccokra a helyet, előre is köszönöm. ;)

Hiei-sama

Na mivel mar reg nem toltottem fel semmit ime egy kis cucc ;)

Felment:
Manga:
One Piece ch435-436
Berserk ch280-281
Jojo Bizarre Adventure Vol55-56,60,vol61 ch 1-7

Hentai:

Houkago Mania Club Ep 1-2 Raw Unc
Mogitate Marina-chan Raw Unc
Sextra Credit Ep 1-2 Subbed UNC