Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

smash++

Quote from: Giran on 2007-03-22, 19:38:13
Hali. Az xxxHOLIC-hoz honnan tudnék angol vagy legalább magyar sub-ot letőlteni kerestem torrenten, animeaddicts-on aoianime-on de semmi még google-ön is csak spanyol és olasz sub-okat találtam? Ráadásul leszedtem de az spanyol sub-os.
Nem ismerem az anime-t,de vmi xxxHOLIC fent van az f.p-n és oda gondolom csak szubosak kerülnek :D.
De ez off<-esteleg help topic

Venom

Nem tudom hol kell ilyesmit kérni, de ha nagyon szépen kérem, akkor fel lehetne rakni a DGray-Man illetve a Kiba című sorozatokat?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Hiei-sama

Felment:

Manga:
One Piece ch439

darkelf1988

A Ghost stories miért nincsen fönn???

Hiei-sama

Quote from: darkelf1988 on 2007-03-27, 23:05:58
A Ghost stories miért nincsen fönn???

Nem uti meg a mercet.

Hiei-sama

Felment:

Manga:
One Piece ch440

macs20

Hello. Azt szeretném kérdezni hogy várható e a közeljövőben és ha igen akkor mikor a Gintama? Kösz

smash++

Quote from: Hiei-sama on 2007-03-26, 06:48:49
Felment:

Manga:
One Piece ch439
Quote from: Hiei-sama on 2007-03-29, 16:26:32
Felment:

Manga:
One Piece ch440

Ez tuti?Én vagyok ennyire vak?Most nézem és én nem látom őket fent. :D

Hiei-sama

Hat zso nem rakta at,arrol en nem tehetek :p

SaiyaGin

Van esély arra, hogy  a Blue Dragon felkerüljön, vagy maradjak a torrentnél?

Hiei-sama

Quote from: SaiyaGin on 2007-04-07, 21:32:33
Van esély arra, hogy  a Blue Dragon felkerüljön, vagy maradjak a torrentnél?

Mivel meg subos valtozat nincs,ketlem ,hogy felmenne ;)

chilip

D.Gray-man nem kerül fel?  :confused:

Vahuur

Sziasztok!

Lenne egy kérésem/kérdésem. A Chevalier mappájában a 8-as résztől kezdve csak olyan fájlokat lehet letölteni, amiket az én öreg, lassú gépem nem igazán bír lejátszani (nem codec-probléma, vagy ilyesmi...). Nah, szóval a kérdés: nem-e lehetne-e mondjuk ugyanabban a méretben (704x396-ban) feltölteni az epizódokat a sorozat végéig, mint az első néhány résznél?

Remélem, világos volt a kérdés és jó helyre írtam.
Előre is köszönöm!  :hopp:

Zsiga

Quote from: Vahuur on 2007-04-10, 15:23:40
Sziasztok!

Lenne egy kérésem/kérdésem. A Chevalier mappájában a 8-as résztől kezdve csak olyan fájlokat lehet letölteni, amiket az én öreg, lassú gépem nem igazán bír lejátszani (nem codec-probléma, vagy ilyesmi...). Nah, szóval a kérdés: nem-e lehetne-e mondjuk ugyanabban a méretben (704x396-ban) feltölteni az epizódokat a sorozat végéig, mint az első néhány résznél?

Remélem, világos volt a kérdés és jó helyre írtam.
Előre is köszönöm!  :hopp:
Innen letöltheted a többit: http://animeyuki.fansub-torrents.com/

(Egyébként mért a ShS-release van fent az FTP-n? A miénk jobb. :D)

Vahuur

Kösz, ez egy időre megoldotta a problémámat (de sajnos csak 18 rész van fönn... nem tudnád megmondani, hol találom a maradék hatot?  :frown: )
És ha már úgyis itt vagyok (hehe) megmondanátok, hogy a Ghiblik miért nincsenek fönn? Gondolom nem a színvonal az oka...

Előre is kösz még 1x!

Zsiga

Quote from: Vahuur on 2007-04-10, 18:47:48
Kösz, ez egy időre megoldotta a problémámat (de sajnos csak 18 rész van fönn... nem tudnád megmondani, hol találom a maradék hatot?  :frown: )
És ha már úgyis itt vagyok (hehe) megmondanátok, hogy a Ghiblik miért nincsenek fönn? Gondolom nem a színvonal az oka...

Előre is kösz még 1x!
A maradék hat még nincs feliratozva. (PROTIP: a 19. és 20 rész jelenleg RC1 státuszban van, szerintem 5-6 nap múlva kerülhet ki publicba, de inkább több mint kevesebb.)

Ghibli filmek jogi okokból nincsenek fent.

Hiei-sama

Felment:
Manga
One Piece Volume 46 ch 441

Hiei-sama

Felment:
Manga:

Jojo's Bizarre Adventure Vol.62 ch 1-5-ig

Liquid Snake

Esetleg valamikor fel fog kerülni a Kekkaishi című anime??? Néztem egy két részt és tetszett, biztos tetszene másoknak is.

Zsiga

Quote from: Liquid Snake on 2007-04-21, 13:59:39
Esetleg valamikor fel fog kerülni a Kekkaishi című anime??? Néztem egy két részt és tetszett, biztos tetszene másoknak is.
Így is legyilkolja a szervert meg a sávszélességet a sok Bleach, Naruto, Inuyasha, és egyéb sohavégetnemérő martial arts hulladék, biztos hogy kell mégegy?

Liquid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-04-21, 14:15:54
Quote from: Liquid Snake on 2007-04-21, 13:59:39
Esetleg valamikor fel fog kerülni a Kekkaishi című anime??? Néztem egy két részt és tetszett, biztos tetszene másoknak is.
Így is legyilkolja a szervert meg a sávszélességet a sok Bleach, Naruto, Inuyasha, és egyéb sohavégetnemérő martial arts hulladék, biztos hogy kell mégegy?

Hát nekem tetszenek az ilyenek. De ez is sok részes lesz? Én nem tudom. Persze azt, hogy felrakod-e te döntöd el nem én. Ha nem akkor megpróbálom megszerezni máshonnan. Csakhát egyszerűbb FTP-ről lehúzni mint torrentezni, főleg ha alig jön. (Mikor hogy...) De még1szer mondom nem nagy gond ha nem rakod fel, vagy csak akkor ha többen is kérik, te tudod :)

Zsiga

Quote from: Liquid Snake on 2007-04-21, 14:23:13
Quote from: Zsiga on 2007-04-21, 14:15:54
Quote from: Liquid Snake on 2007-04-21, 13:59:39
Esetleg valamikor fel fog kerülni a Kekkaishi című anime??? Néztem egy két részt és tetszett, biztos tetszene másoknak is.
Így is legyilkolja a szervert meg a sávszélességet a sok Bleach, Naruto, Inuyasha, és egyéb sohavégetnemérő martial arts hulladék, biztos hogy kell mégegy?

Hát nekem tetszenek az ilyenek. De ez is sok részes lesz? Én nem tudom. Persze azt, hogy felrakod-e te döntöd el nem én. Ha nem akkor megpróbálom megszerezni máshonnan. Csakhát egyszerűbb FTP-ről lehúzni mint torrentezni, főleg ha alig jön. (Mikor hogy...) De még1szer mondom nem nagy gond ha nem rakod fel, vagy csak akkor ha többen is kérik, te tudod :)
Nem én döntöm el hanem zsozso. :D
Nekem eléggé úgy tűnik hogy ez se fog megállni 100 rész alatt, az ilyen sorozatok nem szoktak. :)
És nyilván egyszerűbb az FTP-ről tölteni, ha az FTP-nek van maradék sávszélessége, és nem mindenki épp Naruto-t tölt orrvérzésig.

Gregory

Van remény arra, hogy a shuffle memories felkerül valamikor? vagy pedig az elég erős recap jellege miatt nem fog felkerülni? mert ha nem, akkor megpróbálom leszedni valahonnan torrentről

Zsiga

Quote from: Gregory on 2007-04-21, 15:44:29
Van remény arra, hogy a shuffle memories felkerül valamikor? vagy pedig az elég erős recap jellege miatt nem fog felkerülni? mert ha nem, akkor megpróbálom leszedni valahonnan torrentről
A Shuffle Memories friss sorozat, még biztos találsz belőle gyors torrentet. Az FTP jelenlegi sebességét meg nem nehéz felülmúlni. ;)

Manitu

Különben sincs belőle normális fansub. Az ayako próbálkozását nem nevezném annak.


minuszmiki

Viszont annyira nem is jó, hogy érdemes legyen várni, amíg valaki csinál normális subot. ::)

ArchElf

Terra-e mehet fel?
Quote from: kikuchiyo on 2007-04-08, 13:11:55
Terra e

Klasszikus sci-fi újrafeldolgozása. Föld lakhatatlanná vált, átköltöztek máshová stb...
Meg van a film és az első rész.
Film: link Megi féle link
Sorozat: link A-E féle első rész link

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Licht

A Shuffle Memo idovel fel fog menni.
Kekkaishi meg csak most kezd alakulni (18), elkepzelheto, hogy felmegy valamikor.

Sankeshi


Licht

Majd ha tobb kijon elvalik milyen lesz.