Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

zsozso

Quote from: Cobra on 2007-06-09, 19:08:05
You're Under Arrest TV Specialokat valaki be tudná szerezni nézhető minőségben? Torrenten nem találtam, Irc-vel meg nem akarok bajlódni.
Mi a problema a most fentlevovel?
Death is the only redemption

Cobra

75Mb-os, 352x240-es extra LQ DivX3 :)
A No Mercy OVA meg 2 verzióban fent van, de a kisebb elég gyenge minőségű, szerintem az törölhető.
Ez mind a 03-Special alkönyvtárban van.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

zsozso

Quote from: Cobra on 2007-06-09, 21:45:44
75Mb-os, 352x240-es extra LQ DivX3 :)
A No Mercy OVA meg 2 verzióban fent van, de a kisebb elég gyenge minőségű, szerintem az törölhető.
Ez mind a 03-Special alkönyvtárban van.

Namost a tv special amirol te beszelsz az a Mini_Specials dirben van.
Death is the only redemption

Cobra

Thx, azt hittem az más, de akkor majd összevetem őket.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

zsozso

Quote from: Cobra on 2007-06-09, 22:47:31
Thx, azt hittem az más, de akkor majd összevetem őket.

Use the anidb luke ;)
Death is the only redemption

Flaser

#4895
Manga feltöltés alatt:

3x3 Eyes v28
3x3 Eyes v29
3x3 Eyes v30
3x3 Eyes v31c01-c05
Claymore v11
Claymore v12
Fate Stay Night v01 (sztem. kicsit jobb a minősége mint ami fent van)
Fate Stay Night v02
Fate Stay Night v03c10

Kérdés:
1. Doujin Work mehet-e? (Eddig nincs sok) A készítő csinálta a "Jam it in!" ill. "a Cat is Fine too" doujunshikat, ez az első mangája.
2. Red Eyes mehet-e?
3. Melty Blood (Tsukihime "utótörténete") mehet-e?
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Lythis

Bump a Melty Blood miatt, ha lehet...

Darkstar

1. és 3. mehet, a 2.-ról nem tudom, hogy mi. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Hiei-sama

Nah javitom magam

Felment :

Lupin III S2 45-79-ig Enjoy ;)

Flaser

#4899
Red Eyes:
http://www.mangaupdates.com/series.html?id=646
"One mobile suit infantryman's personal battle resumes as a red fire blazes again in his eyes!"

A sztoriban SAA-nak hívott eropancelokat hasznalnak, ill. egy kemenyebb fajta haborus tortenet bontakozik ki. (Olyasmi mint a Venus Wars-ban, habár az utóbbit sokkal jobbnak tartom a Red Eyes-nál).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Hiei-sama

Felment:

Kimagure Orange Road Pilot (anidb szerint S1-nek van beirva)
Sukeban Deka ep1-2

Flaser

Felment:

3x3 Eyes v28
3x3 Eyes v29
3x3 Eyes v30
3x3 Eyes v31c01-c05
Claymore v11
Claymore v12
Fate Stay Night v01 (sztem. kicsit jobb a minősége mint ami fent van)
Fate Stay Night v02
Fate Stay Night v03c10
Doujinwork
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Kvikveg

Death Note tovabbi reszek?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

zsozso

Quote from: Kvikveg on 2007-06-23, 01:32:10
Death Note tovabbi reszek?

Minden csapat dobta, majd ha kijon a dvdrip.
Death is the only redemption

Alkyra

srácok, csak én nem találom, vagy tényleg nincs fenn "The Law of Ueki"?

Hiei-sama


Bishop


Licht

haaat.... ha jol megnezed anidbt lathatod, hogy 15nel lealltak vele a subberek (Geneon megvette :D). Felig kijott cuccost nem rakunk fel. Ha szeretned megnezni innen leszedheted az egeszet: http://www.l33t-raws.org/ :P

Relunx

#4908
Esetleg a Soul Link felkerülhetne az FTP-re? Mindenhol próbáltam Torrenten, emulen, de vhogy sehol sincs már meg, mircet nemtom még kezelni, állítolag a yesy a legjobb sub belőle. Előre is kössz.

Edit:
Elvileg van egy KnKF-es sub is de az vmi rémes, legtöbb rész codec-hibás így nem játsza le semmi. (első 4 részből a 2 és 3 as rossz, nemtom hogy tovább töltsem e a torrentet, de más nincs  :frown:)

Relunx


Zsiga

Quote from: Relunx on 2007-07-05, 05:21:41
Esetleg a Soul Link felkerülhetne az FTP-re? Mindenhol próbáltam Torrenten, emulen, de vhogy sehol sincs már meg, mircet nemtom még kezelni, állítolag a yesy a legjobb sub belőle. Előre is kössz.

Edit:
Elvileg van egy KnKF-es sub is de az vmi rémes, legtöbb rész codec-hibás így nem játsza le semmi. (első 4 részből a 2 és 3 as rossz, nemtom hogy tovább töltsem e a torrentet, de más nincs  :frown:)

Relunx


http://bt.yesy-fansubs.net/%5Byesy%5D%20Soul%20Link%201-12.torrent

Relunx

Kössz a torrentet Zsiga  :merci:, én is voltam fent a yesy oldalán de nekem 404 errort írt ki mikor próbáltam leszedni ugyanezt a torrentet.

Relunx

Flaser

Felment:
Manga:
Melty Blood Act00-Act11
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Relunx

Csak én vagyok vak vagy csak én nem látom sehol a Melty Blood Mangát...

Relunx

Selmo

Van legalább 1 hét átfutási idő, mire a feltöltő könyvtárából kikerül publicba. :)

A tökéletesség unalmas.

Flaser

...hacsak zso hirtelen nem kap kedvet, hogy átrakja. (Spec. már vagy egy éve vár a mappámban pl. egy Galaxy Expressz movie, mivel zso szerint csak így 'magában' nincs értelme kirakni).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Manitu

Ha csak ez a baj a sorozat első 19 részét fel tudom tölteni DVD ripben. Ha jól tudom többhöz nincs is angol felírat. Csak évek kérdése, hogy végig kész legyen a sorozat :D


calebjoe

A Zoids Genesis felkerülhet, ha igen akkor valaki rakja már fel ha megkérhetem. THANX!!

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3070

Zsiga

Quote from: calebjoe on 2007-07-18, 17:16:55
A Zoids Genesis felkerülhet, ha igen akkor valaki rakja már fel ha megkérhetem. THANX!!

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3070
Töltsd le és rakd fel te. ;) http://www.torrentspy.com/torrent/1022307/T_N_Zoids_Genesis_1_50
Egyébként nem tartom valószínűnek hogy felkerülne, de ha mégis az se egy-két nap, jobban jársz a torrenttel.

Member

Az, hogy csak a TV-Nihon vitte végig, azért szerintem jelent vmit. :)
(Náluk még nem láttam nagyobb neveket a PPG Z-n kívül)
:D

Licht

En lattam, es bar az alap felallas eleg bugyuta, maga az anime eleg jora sikeredett. A karakterfejlodes es a tortenet erdekes, az animaciok jok, a cg szar, mint megszokott :P.

Szinvonal tekinteteben ofc alul marad pl egy NGE, vagy tenchinek, de jobb mint az Inuyasha es tsa.