Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Cobra

Torrenttel jobban jársz szerintem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Akos24680

Én ezt az animét szeretném a szerveren látni nagyon jó 2007 grafika a köbön +érdekes sztori:
Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou Tou
Meg sz.tem a Divergence EVE+Misaki Chronicle-t fel lehetne tenni mkv-ba mert már kijött az EVE megauploadosan a VietXanime oldalán a másik Bittorent-es cLT verzió

Hiei-sama

A Tokyo Majint megtippelem ,hogy nemfog felmenni,es meg meg is ertem miert...

Akos24680


Hiei-sama

Ez nem az a hely ahova ezt irni kene maradjunk annyiban sztem zsonal ugyse uti meg a mercet,ha meg igen akkor tevedtem.

Hiei-sama

Felment manga:

One Piece Vol46 HQ ch441-449.

rydexx

#4956
Üdv mindenkinek!
Engem leginkább az Eyeshield 21 folytatása érdekelne mert a sorozat már nagyon előrehaladt fentlévőkhöz képest. Ezért szeretném kérni ha van rá mód folytatódjon a sorozat feltöltése. Előre is kösz. (Letöltési linkek is jöhetnek)

minuszmiki

#4957
Quote from: rydexx on 2007-08-17, 21:15:25
Üdv mindenkinek!
Engem leginkább az Eyeshield 21 folytatása érdekelne mert a sorozat már nagyon előrehaladt fentlévőkhöz képest. Ezért szeretném kérni ha van rá mód folytatódjon a sorozat feltöltése. Előre is kösz. (Letöltési linkek is jöhetnek)

Mivel licenszelték a sorozatot, a [Saizen] a 68. után abbahagyta a feliratozást, egy [Rasengan] nevű group adta ki 81-ig, Tokyotosho-n megtalálod a részeket (search -> [Rasengan] ), de azután nincs sub hozzá, raw pedig nem megy fel az ftp-re.

edit: Beleraktam a quote-ot

Psycho_Dad

Épp most néztem fent van-e az FTP-n a Byousoku 5 Centimeter c. anime, fent is van, de először is nem derül ki számomra, hogy milyen verzió ez, milyen csapat fordította, másodszor pedig úgy emlékszem, hogy ez 3 kisebb történetből áll, azt szeretném meg tudni, hogy az FTP-n lévő 1.4GB-os fájl mind a 3 kis történetet tartalmazza, vagy csak a "Byousoku 5 Centimeter" c. harmadik részt vmi irdatlan HD minőségben?
Köszi előre is az esetleges választ!
Sose volt még olyan, hogy ne lett volna valahogy!

Manitu

Nincs az a HD rip, amiben 20 perc 1,5 giga ;) Ahogy nézem egyébként a fájl nincs fönt Anidb-n, úgyhogy valószínűleg "no group". Ha már a szerveren van, akkor nem hiszem, hogy panasz lenne a minőségére.


minuszmiki

A fájl méretéből úgy nézem, hogy ez lehet az. (Vagy valami nagyon hasonló :))

rydexx

minuszmiki - köszi az infot és a linket

Psycho_Dad

Quote from: minuszmiki on 2007-08-17, 22:33:29
A fájl méretéből úgy nézem, hogy ez lehet az. (Vagy valami nagyon hasonló :))
Hát, a link-röl egy román fansubber csapat honlapjára találtam, nem túl bíztató ha ez van fent : ) De azért kösz az infót, meglesem sztem : )
Sose volt még olyan, hogy ne lett volna valahogy!

Soldier

#4963
Quote from: Psycho_Dad on 2007-08-19, 00:25:49
Quote from: minuszmiki on 2007-08-17, 22:33:29
A fájl méretéből úgy nézem, hogy ez lehet az. (Vagy valami nagyon hasonló :))
Hát, a link-röl egy román fansubber csapat honlapjára találtam, nem túl bíztató ha ez van fent : ) De azért kösz az infót, meglesem sztem : )

miert?? ott is lehet tudni japanul es angolul is. (de nem ismerem öket szvl ettöl meg lehet hogy rossz^^)

Psycho_Dad

Quote from: Soldier on 2007-08-19, 00:29:12
miert?? ott is lehet tudni japanul es angolul is. (de nem ismerem öket szvl ettöl meg lehet hogy rossz^^)
Hát ha japánul nem tudnának akkor elég nagy gondok lennének arrafelé : D De gondolom, egy román csapat nem fordít angolra, hanem csak saját anyanyelvére, úgy ahogy az AnimeAddicts csapata sem fordít angolra (legalábbis azt hiszem), hanem csak magyarra.
Sose volt még olyan, hogy ne lett volna valahogy!

Soldier

#4965
Quote from: Psycho_Dad on 2007-08-19, 01:09:27
Quote from: Soldier on 2007-08-19, 00:29:12
miert?? ott is lehet tudni japanul es angolul is. (de nem ismerem öket szvl ettöl meg lehet hogy rossz^^)
Hát ha japánul nem tudnának akkor elég nagy gondok lennének arrafelé : D De gondolom, egy román csapat nem fordít angolra, hanem csak saját anyanyelvére, úgy ahogy az AnimeAddicts csapata sem fordít angolra (legalábbis azt hiszem), hanem csak magyarra.

nem hiszem hogy roman nyelven irt sub lenne fenn f*p-n szvl itt mar meg is bukott az elmélet , de ha tevedek sry ::) ,
edit: de megneztem neked : angol :P de nem is ertem  miböl gondoltad hogy ez roman o.O nah mind1

Psycho_Dad

Quote from: Soldier on 2007-08-19, 01:32:22
nem hiszem hogy roman nyelven irt sub lenne fenn f*p-n szvl itt mar meg is bukott az elmélet , de ha tevedek sry ::) ,
edit: de megneztem neked : angol :P de nem is ertem  miböl gondoltad hogy ez roman o.O nah mind1
Gondoltam, hogy FTP-re románul nem kerül fel, és a román nyelvet arra a verzióra értettem, amit "minuszmiki" linkelt. Ha megnézed azon oldalon van egy link (http://diclonius.ro-anime.net/ - "ro" : ) ahonnan egy román fansubber csapat oldalára lehet elnavigálni.
Sose volt még olyan, hogy ne lett volna valahogy!

KeLa

Quote from: Psycho_Dad on 2007-08-19, 01:42:15
Gondoltam, hogy FTP-re románul nem kerül fel, és a román nyelvet arra a verzióra értettem, amit "minuszmiki" linkelt. Ha megnézed azon oldalon van egy link (http://diclonius.ro-anime.net/ - "ro" : ) ahonnan egy román fansubber csapat oldalára lehet elnavigálni.
Ezen a Diclonius verzión angol és román sub is van ;)

Selmo

 :_off: Menjetek az anime info sarokba, ha folytatni akarjátok.

A tökéletesség unalmas.

adolgok

Hello!

A Kemonozume avi-k közül hiányzik a 8. rész!
Tudom hogy ott van az mkv-k között, de azon sajna nincs angol felirat  :frown:
Úgy emlékszem 1 hete még fent volt... lehet valaki véletlenül törölte.
Tegyétek vissza plz! THX!

Üdv  :morci:

Cobra

A szerveren nics fent olyan file, amihez ne lenne angol felirat. Valószínűleg nem megfelelő codeceket használsz, ezért nem jelenik meg a felirat nálad.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Ismerek olyat, aki szimplán csak nem veszi észre a bigyó ikont a tálcán. :__devil:

adolgok

Hello

Látom fölkerült a 8. rész, köszi köszi  :jee:
Viszont szerintem jó a kodek amit használok (vlc player), mégis az mkv fájloknál nem adja ki az angol feliratot, viszont minden más mkv-s animénél látom a feliratot... szóval?  :wtf:
De mindegy is, mert megvan az avi és az angol felirat is :appl:

Üdv :morci:

Manitu

Quote from: adolgok on 2007-08-21, 23:05:06
Viszont szerintem jó a kodek amit használok (vlc player), mégis az mkv fájloknál nem adja ki az angol feliratot, viszont minden más mkv-s animénél látom a feliratot... szóval?  :wtf:
A fájlokban van felírat. Pont. Hogy te nem tudod előszedni, az már egyéni szociális probléma.


Bishop

Örök hálám annak aki felrakta a Seto no Hanayome-t SD verzióban,de a 11-es hiányzik. Csak kérdezném hogy az fel fog kerülni vagy van valami oka amiért nem került fel? és hogy 17-20...stb fel fog kerülni? Csak ha nem akkor neki látok tölteni.

Soul

Ha meg figyeled GG és Ayako féle verziók és ők 16ig adták ki eddig.
Ha eddig nem került fel Your-Mom sztem ezután sem fog.Lassan 1 hónapja nem mutat fel semmit a GG, én aggódok mert nagyon megszoktam a munkájukat és nem szeretnék váltani  :smile:.

u.i:baka updates-en megtalálod a 11.részt én is onnan halásztam

Bishop

Bocs nem is néztem meg meddig adta ki a gg. A 11-et megtaláltam lassan de lecsorog. Remélem lesz valaki aki csinál SD-s jó minőségű verziót mert külömben feladhatom a nézését :bruhuhu:
És ha már úgyis ide írok, a Serei no moribito-ból nem fog felkerülni SD? Télleg nem panaszkodom mert ha muszály úgyis leszedem torrenten de azért sok időt nyerek azzal ha sikerülne ftp-ről leszednem.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Vahuur

Sziasztok!

Van rá esély h a Nodame Cantabile utolsó 10 része belátható időn belül felkerül?

Előre is köszi!  :tezsvir:

Licht

Quote from: Vahuur on 2007-08-26, 13:14:26
Sziasztok!

Van rá esély h a Nodame Cantabile utolsó 10 része belátható időn belül felkerül?

Előre is köszi!  :tezsvir:

Fel fog kerulni. Azonban mi vmely oknal fogva az a-keepes verziot kezdtuk el feltenni, ami meg csak 13-nal tart. Varnod kell, amig az a-keepesek kijonnek, vagy ha turelmetlen vagy, leszedheted innen is:
http://www.froth-bite.com/index.php