Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Hiei-sama on 2007-09-13, 20:11:00
ahahaha na erre tudok egy pl mondani toltottem fel olyan loli H-t hogy meg zso se rakja ki,ott rohad a mappamban azota is ;)
Cím pls, hogy nekem megvan-e, ill ha nincs, akkor rá tudjak keresni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Hiei-sama

Quote from: Darkstar on 2007-09-13, 20:12:19
Quote from: Hiei-sama on 2007-09-13, 20:11:00
ahahaha na erre tudok egy pl mondani toltottem fel olyan loli H-t hogy meg zso se rakja ki,ott rohad a mappamban azota is ;)
Cím pls, hogy nekem megvan-e, ill ha nincs, akkor rá tudjak keresni.


Asszem ez volt http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2722&expand=25837#eid_25837

Darkstar

Igen, ez megvan. A végén szétröhögtem az agyam. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Nem én nem tudom letölteni,amugy meg vannak okok miért nem szeretem ha megy a gép egész héten,de ha nem hát nem. folyt köv. :D

Hiei-sama

Quote from: Bishop on 2007-09-13, 20:44:17
Nem én nem tudom letölteni,amugy meg vannak okok miért nem szeretem ha megy a gép egész héten,de ha nem hát nem. folyt köv. :D

Utolso offom...En nem mondtam,hogy menjen egeszheten a geped :D

Manitu

Quote from: Bishop on 2007-09-13, 19:35:51
Persze ha loli lenne egyből menne felfele ahogy az itt kérésként megjelenik.
Nézz körül a szerveren kicsit. A loli gyakorlatilag kizáró ok ;)

Quote from: Bishop on 2007-09-13, 20:05:39
Tudom hogy nem erre lenne való a topic,de van más? És mivel már úgyis mindenki ide ír. Jó erre mondhatnád hogy csináljak egyet,jogos.
Inkább ne. Legjobb tudomásom szerint ez még mindíg nem kívánságműsor.

OFF off


darkelf1988

a One piecet folytathatnátok végre.
légyszi

Licht

Ha megfigyeled mi a K-F fele verziot szedjuk, ami jelenleg 230 nal tart. Ha ez neked nem eleg es elore akarod nezni, szedd le magad.

smash++

Quote from: darkelf1988 on 2007-09-19, 07:07:59
a One piecet folytathatnátok végre.
légyszi
Ne ércs félre.De szerinted a One Piece topicban minek adtam neked linket  :_piszka:?Nem azért,hogy ide gyere.Mi is torrentel szedtük le.No offense,just a little bit
Legközelebb lehet meggondolom mielőtt segítek másnak :)

darkelf1988

#5019
Sziasztok!!
Tudom hogy mindig csak kérek meg miden, de van egy anime amibe nagyon  bele szeretttem és szeretném ha folytatnátoka fölrakását.
Eyeshield 21!!! :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:
kérlek menjen mát ovább föl!!

Ja és a one piec-t is mert szretném látni Usop milyen átalakuláson ment át, amikor fölvette azta maja napistenes maszkot

Hiei-sama

Quote from: darkelf1988 on 2007-09-23, 18:11:58
Sziasztok!!
Tudom hogy mindig csak kérek meg miden, de van egy anime amibe nagyon  bele szeretttem és szeretném ha folytatnátoka fölrakását.
Eyeshield 21!!! :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:
kérlek menjen mát ovább föl!!

Ja és a one piec-t is mert szretném látni Usop milyen átalakuláson ment át, amikor fölvette azta maja napistenes maszkot


Ember nyugodj mar le reg valaszoltak neked...OP nem megy fel majd ha lesz K-F verzio...Eyeshield21-et dobta a csapat tudtommal aki csinalta sok remenyt nem fuznek hozza...

Zsiga

Quote from: darkelf1988 on 2007-09-23, 18:11:58
Sziasztok!!
Tudom hogy mindig csak kérek meg miden, de van egy anime amibe nagyon  bele szeretttem és szeretném ha folytatnátoka fölrakását.
Eyeshield 21!!! :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:
kérlek menjen mát ovább föl!!

Ja és a one piec-t is mert szretném látni Usop milyen átalakuláson ment át, amikor fölvette azta maja napistenes maszkot
Leszel szíves nem duplapostolni, és nem hülyeségeket kérdezni.
One Piece ügyben már kaptál választ, Eyeshield 21 meg addig van fent ameddig kiadta a feliratozó csapat, a későbbi részekből csak rossz minőségű sub van, az pedig nem kerül fel az FTP-re. Ha kell szedd le torrentről.

Szerk.: Na közben meg lemaradtam. :)

Member

A különcöknek ott a torrent, akik alávetik magukat a helyi normáknak, azoknak készül az f*p. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2007-09-23, 19:12:09
akik alávetik magukat a helyi normáknak

Jajj, ez az erőltetett szarkazmus ::)
Ha avval a több, mint TBnyi, párszáz animével nem éred be, főleg a sávszéleddel ::)

Member

Jaj, az az erőltetett "játszom, hogy félreértem". :rolleyes:
Az a helyi szokás, hogy csak jó minőségű sub és bizonyos feltételeknek megfelelő anyag (semmi loli, semmi Air Gear stb.) kerül fel, nem? Nekem semmi bajom vele. :)

Hiei-sama

Felment:

Manga: Berserk ch 288-289

Anime: Hokuto no Ken - Yuria Densetsu

Shin Kyuuseishu Densetsu Hokuto no Ken Yuria Den (v2) (x264 720x480 - DD5.1) [39FAA87C].mkv

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Psycho_Dad

Most vettem észre, hogy az FTP-n a Yamato Nadeshiko Shichi Henge c. anime hiányosan van fent, 25 részből csak 24 van fent, orvosolandó szintén most vettem észre, hogy vki linkelt az egyik topic-ba egy letöltési helyet az anime KissSubos release-éhez (http://www.shinigami-only-eat-apples.org/anime/yamato/). Esetleg fel lehetne lökni ezt az egy részt (linkelt lapról gyorsan leszalad), hogy másokat ne érjen kellemetlenül az uccsó rész hiánya.
Sose volt még olyan, hogy ne lett volna valahogy!

Licht

#5028
Quote from: Psycho_Dad on 2007-09-30, 15:03:43
Most vettem észre, hogy az FTP-n a Yamato Nadeshiko Shichi Henge c. anime hiányosan van fent, 25 részből csak 24 van fent, orvosolandó szintén most vettem észre, hogy vki linkelt az egyik topic-ba egy letöltési helyet az anime KissSubos release-éhez (http://www.shinigami-only-eat-apples.org/anime/yamato/). Esetleg fel lehetne lökni ezt az egy részt (linkelt lapról gyorsan leszalad), hogy másokat ne érjen kellemetlenül az uccsó rész hiánya.

Felkerült.

Prof. William

a Gurren Lagan fel fog majd kerülni? Fergeteges egy sorozat.

Hiei-sama

Sztem majd a KAA-Order verzio felmegy de egyelore ep1-2-nel tartanak.

darkelf1988

CSá!!
Az airgear-t fölraknátok pls.
Rohadtul megtetszett egy trailer amit láttam belőle

Gregory

Quote from: darkelf1988 on 2007-10-04, 17:24:28
CSá!!
Az airgear-t fölraknátok pls.
Rohadtul megtetszett egy trailer amit láttam belőle

Mik nem kerülnek fel
Ha jól látom az Air Gear is köztük van

jettmoress

lenne egy par javasaltom: Moonlight Mile (s1 Formula-SHS, s2 nemreg kezdodott), Reideen (SHS), Devil May Cry (AonE, mondjuk ez egy kicsit zarojelben XD ), The skull man (foleg Makoto)

Cobra

Nézz be az FTP és egyebek topicba, meglátod, mostanában nem sok minden fog felmenni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soul

Igen izzítsd a torrenteket  :smile:.

jettmoress

Mondjuk nem azert mondtam, hogy "rakjatok mar fel, mert lusta vagygyok torrentezni" hanem mert mar lattam a sorozatokat es szerintem egesz jok (bar a vegso dontes zsozson mulik) es feltoltenem

Hiei-sama

Felment: Shin Kyuuseishu Densetsu Hokuto no Ken Raou-den Gekitou no Shou

[HoM-Raw]_Hokuto_no_Ken_-_Raoh_Den_Gekito_no_Sho_ [XviD_MP3][C0286DE7].avi
[HoM-Raw]_Hokuto_no_Ken_-_Raoh_Den_Gekito_no_Sho_ [XviD_MP3][C0286DE7].ass

Randal

Láma kérdés következik:

Az AA féle Fullmetal Alchemist felkerül-e az ftp-re ill. a már fennt lévők maradnek-e? Ugyanis már az FMA is licenszelt lett az Animax által.

Hiei-sama

Quote from: Randal on 2007-10-14, 14:38:55
Láma kérdés következik:

Az AA féle Fullmetal Alchemist felkerül-e az ftp-re ill. a már fennt lévők maradnek-e? Ugyanis már az FMA is licenszelt lett az Animax által.


Ketlem,hogy AA-fele valaha is ftp-re felmenne...A fennt levokrol meg majd zso dont vagy ha beszolnak neki :P Sztem ha kell addig is minnel elobb szedd le mert ki tudja mi lesz a sorsa.