Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

kusanagikun

Üdv!
Én csak annyit szeretnék megtudni,hogy mikorra várható a The Law of Ueki animesorozat?

Licht

Most nem mondom, hogy ha rákerestél volna már tudhatnád a választ....

Válasz:
Ha Árpád bunkere atombiztossá válik, feltesszük. értd nem manapsag

Flaser

Felment:
Outlanders anime (1 OVA)
Madox-01 anime (1 OVA)
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Flaser

#5073
Felment:
Biomega manga c11-c24 & interlink
Lunar Legend Tsukihime manga c01-c46
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Soldier


Flaser

#5075
Felment:

Tsutomu Nihei - Abba (Oneshot) manga
Tsutomu Nihei - Winged Armor Suzumega (Oneshot) manga
Macross DYRL anime, 1.5 gigás rip
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

chilip

Claymore-t nem cserélitek le DVD-sre (mármint ami kijött eddig - Eclipse 5-ig kiadta)? nem sokkal több (~220 mega) de a képe sokkal jobb...

Licht

most minek szenvednenk reszenkent leszedni?
majd ha mindet kiadtak vki felteszi egybe...

swenaccount

Kekkaishi-t érdekel valaki? mert már van nekem belőle 20 rész, gondoltam feltöltöm, ha ZSOZSO -t és másokat is érdekel. :lazza: :zen:

Manitu

Oké, hogy egyszer megkérdezted, de legalább olvasd el a választ, mielőtt újra próbálkozol :ejj: Vagy használd a keresőt, már többször elhangzott ebben a topicban is, hogy neverending shonen cuccok nem kellenek. Nem fog felkerülni.


Flaser

#5080
Frissítve 2007-12-18

teljes anime/manga | részleges anime/manga

Felment és letötlhető:

Manga:
Hitoshi Tomizawa (ő csinálta az Alien 9-at) - How To Colonize Space (Oneshot)
Tsutomu Nihei - Blame Academy! (Oneshot) manga
Tsutomu Nihei - Zeb-Noid (Oneshot) manga

Egyéb:
Ahogy olvasom az a4e dolgokat nem szeretik az adminok, (hogy miért azt nem tudom); de a mit nem töltünk thread-ben az "általában" áll.

Elfen Lied DVD RIP fansub a fenti csapattól mehet-e?
Lunar Legend DVD RIP fansub a fenti csapattól mehet-e?

Ezekből csak hardsubos avi vant fenn (természetesen TV rip).

Más:
Mobile Suit (Kidou Senshi) Gundam SEED a DVD RIP fansub a KAA csapattól mehet-e?
A fent lévő AHQ fansubbal ellentétben ezen csak japán hangsáv van; de (szvsz legalábbis) fényévekkel jobb a képminősége. (Az AHQ se rossz, de engem borzasztóan zavar, a kicsit mosott, még TV-RIP filmsáv és a kristálytiszta ASS felirat közti erős kontraszt).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Dub-zero

hi

lehet, h mar kerdeztek, de fel fog kerulni a rozen maiden? halas lennek.

(megneztem a kriteriumokat es szerintem megfelel)
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Licht

Ketlem, Zso nem szereti az ilyet.
De akinek kell az le tudja szedni pl innen: http://www.boxtorrents.com/

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Dub-zero

"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

biomage

Hali

Még nem irtam ide, de 1x el kell kezdenem :), miért nincs fent a szerverem a Lucky Star Anime? sokan szeretik és látták már, szal biztos jó ötlet lenne felrakni. csak az feleljen ere a kérdésre aki feltudná tölteni vagy akit zsozsonak hivnak, köszönöm :)
hm

Zsiga

Quote from: biomage on 2007-12-27, 00:32:10
Hali

Még nem irtam ide, de 1x el kell kezdenem :), miért nincs fent a szerverem a Lucky Star Anime? sokan szeretik és látták már, szal biztos jó ötlet lenne felrakni. csak az feleljen ere a kérdésre aki feltudná tölteni vagy akit zsozsonak hivnak, köszönöm :)
Olvass vissza és rájössz hogy miért nincs fent.

biomage

Quote from: Zsiga on 2007-12-27, 00:43:38
Quote from: biomage on 2007-12-27, 00:32:10
Hali

Még nem irtam ide, de 1x el kell kezdenem :), miért nincs fent a szerverem a Lucky Star Anime? sokan szeretik és látták már, szal biztos jó ötlet lenne felrakni. csak az feleljen ere a kérdésre aki feltudná tölteni vagy akit zsozsonak hivnak, köszönöm :)
Olvass vissza és rájössz hogy miért nincs fent.

Hol találom meg a vállaszt, nem szeretek olvasgatni
hm

Manitu

Akkor rossz helyen jársz ;)


Zsiga

Mivel rendes vagyok ezért annyit segítek hogy kevesebb mint 10 oldalt kell visszaolvasnod ebben a topicban.

biomage

Quote from: Zsiga on 2007-09-13, 19:58:42
A probléma gyökere ott van, hogy alapvető tévedésben vagy ezzel a topikkal kapcsolatban. Ide ugyanis nem azt kell(ene...) beírni hogy mit szeretnél ha mások feltöltenének neked, hanem amit a címből is láthatsz, mi az ami felkerül(t). Vagyis ez egy jelzés a feltöltőktől a fórumozók felé hogy mit raktak fel az utóbbi időben, de mivel mindenki teleoffolja az állandó rinyálásával így az eredeti célját nem igazán tudja ellátni...

Mellesleg nem arról van szó hogy mi eldöntjük hogy mi mehet fel és mi nem, csak arról hogy mivel minket k*rvára nem érdekel ezért mi nem fogjuk feltölteni. Egész nyugodtan feltöltheted te is csak írj egy privit zsozsonak hogy szeretnél upload accountot.

már értem elnézést hogy rosz helyre irtam, de ha ez egy jelzö topik, akkor hová irjam meg a kérdésemet?
köszike
hm

biomage

na megtaláltam a választ, mert zsozso nem kedveli az ilyes fajta animét -.-
hm

Licht

よく頑張ったね。じゃ、大人しくしてポケモンでも見てしやがれ。

Hiei-sama

Felment:

Manga:

One_Piece-Volume47-HQ[Null][Minna-scan].zip

Liquid Snake

Bocsi de tényleg lusta vagyok 160 oldalt visszalapozni szóval ne kövezzetek meg ha esetleg már volt ez a kérés bár nemhiszem :D Szóval én az Ezüst Nyíl-at látnám szívesen az FTP-n japán címe: Ginga Nagareboshi Gin. Nemtudom ismeritek-e de nagyon régi anime és anno a magyar szinkronos rész még kb 5-6 éves koromban nagyon tetszett. Csak annyi a baj h a magyar verzióból nagyon sok részt kivágtak... :S Nekem megvan japán szinkronnal angol felirattal, sőt még a 2ik széria is ami Ezűstnyíl azaz Gin fiáról szól. Nem azért kérem, hogy nekem legyen jó hanem azért mert belenézegettem és még most is nagyon-nagyon jó anime-nek tartom :) Bár lehet ez csak elfogultsáfból mondom mert anno a kedvencem volt és most is a kedvenceim közé tartozik :) Na szóval a lényeg az h ha senki nem veszi a fáradtságot h letorrentezze és feltöltse akkor én nagyon szívesen eljuttatom annak aki fel tudja rakni a szerverre, persze ehhez Zsozso beleegyezése kell :) Izgatottan várom a választ :)

Member

Nálam most is van.
Tessék válogatni. Rapidshare-en is tuti fent van valahol. Már eleve licenszelt itthon, nameg így is elég baj van a narucicával meg a fehérítővel, nem kell az ftp-t tovább terhelni.


vargapalmark2

Üdv!

Érdeklődnék,hogy semmiféleképpen sem kerülhetnek fel cenzúráltak (Final Fantasy, Dragon ball :lol: :lol: :lol:)?

És ha így can akkpr hol tölthetném le ezeket (ingyen)?

Köszönöm válaszod.

vargapalmark2

vargapalmark2

Üdv!

Azt hiszem nagyon nagy hülyeséget írtam lejjebb, elnézést kérek érte, de sajnos a számítógéphez nem nagyon értek, az efféle oldalakhoz pedig végképp nem.
De lényegében azt szeretném kérdezni, hogy esetleg nem tennétek fel a Rozen Maiden-t? A letöltési listán nem találtam, és a soha fel nem kerülő animék listáján sem akadtam rá.

vargapalmark2 :hopp :kocc:

Cobra

www.tokyotosho.info
www.mininova.org
a barátaid

Rozen Maident se szereti zsozso, szóval nem megy fel, de torrentről le tudod szedni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !