Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Selmo

Tudtommal csak a könyv jelent meg itthon, a manga nem.

A tökéletesség unalmas.

Selmo

Felment:
[m.3.3.w] Kimi ga Nozomu Eien OVA (H264)
[Menclave] ef - a tale of melodies (H264)
[Nuke] School Rumble San Gakki OVA (H264)

A tökéletesség unalmas.

Hanon13

Nem tudom, ide kell-e írni a kívánságokat, remélem jó helyre írom  ^^"
Szóval, nem tudnátok felrakni a Nogizaka Haruka no Himitsu-t?  :D
Még egy kérdésem lenne, Soul Eater mikor kerül folytatásra?  :rotfl:

Zsiga

Quote from: Hanon13 on 2009-03-29, 16:48:44
Nem tudom, ide kell-e írni a kívánságokat, remélem jó helyre írom  ^^"
Szóval, nem tudnátok felrakni a Nogizaka Haruka no Himitsu-t?  :D
Még egy kérdésem lenne, Soul Eater mikor kerül folytatásra?  :rotfl:
Ez nem kívánságműsor, ha valami nincs fent de szeretnéd hogy fent legyen akkor töltsd fel.

Cheesy

Bounen_no_Xamdou (ep. 1-26 COMPLETE) felroppent.
Hajime no Ippo - New Challenger (ep. 1-14) ami idaig kijott felroppent.

Én

Quote from: Cheesy on 2009-04-10, 13:03:34
Hajime no Ippo - New Challenger (ep. 1-14) ami idaig kijott felroppent.
:borul: :borul:

Cheesy

Boogiepop Phantom (Boogiepop wa Warawanai) ep.1-12 full feltoltve

Shangri-La ep.01 feltoltve (aired: 06.04.2009)

Guin Saga ep.01 feltoltve (aired: 05.04.2009)

NLZ

Nem az van a szabályzatban, hogy még be nem felyezett első szériák nem kerülnek fel?
[reserved]

Zsiga

Quote from: NLZ on 2009-04-12, 12:30:38
Nem az van a szabályzatban, hogy még be nem felyezett első szériák nem kerülnek fel?
A szabályzatban az van hogy az kerül fel amit zsozso úgy gondol hogy átrak a feltöltési könyvtárakból publicba. Minden más csak irányelv.

NLZ

[reserved]

Cheesy

Ugy gondoltam kiirom ide milyen sorozatokra bolintott ra a Mester, aki meg epp varja valamelyiket az megnyugodhat. :)
Amiket ide irok azok mar egyeztetve, fel vannak toltve up mappaba, mar csak zsozso biralatara varnak.

Cheesy

Ami most feltoltesre kerult:

Souten_Kouro [Year 08.04.2009 till ?; Categories Historical, Seinen, Violence - similar] --- ep. 01

Clannad_After_Story [Year: 03.10.2008 till 13.03.2009; Categories: Angst, Coming of Age, Daily Life, Romance, Seinen] --- ep. 01-24end

Space_Adventure_Cobra [Year 03.07.1982; Categories Action, Aliens, Cyborgs, Gunfights, Human Enhancement, Humanoid, SciFi, Shounen, Violence - similar] --- movie

Cheesy

Most kerult feltoltesre:

The_Sky_Crawlers_(2008)_[720p,BluRay,x264,DTS-ES]_-_gg-THORA --- Flaser utolagos engedelmevel batorkodtam kisegiteni :)

The_Sky_Crawlers_(2008)_[1080p,BluRay,x264,DTS-ES]_-_gg-THORA --- ha mar lud legyen HD

Soldier

jó ez a táblázat szerű dolog animeknel thanks  :appl:

NLZ

Azért ne a legszarabb speedsub kerüljön már fel, ha van jobb is (Ippo ::)).
[reserved]

Cheesy

Quote from: NLZ on 2009-04-23, 19:50:02
Azért ne a legszarabb speedsub kerüljön már fel, ha van jobb is (Ippo ::)).
Ippobol folyamatosan toltom fel a friss releaseket, hogy aki nem tud varni (van ilyen biztosra veszem :) ), de amikor kijon a [SZN & I-O]-fele sub akkkor lecserelesre kerul. Nem hagyom, hogy osszevissza legyen igerem :)

NLZ

Akkor már nem egyszerübb csak az SZN&I-O -t felrakni? Aki nagyon türelmetlen, az torrenteljen. :)  USTEAM sosem arról volt híres, hogy naprakészen a legfrisebb animék vannak fenn, hanem hogy minden animéből van jó minőség, ami már nem igazán torrentelhető le.
[reserved]

Cobra

Egyáltalán minek feltölteni frissen futó sorozatok TV ripjeit? Erre ott a torrent.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: Cobra on 2009-04-23, 21:35:34
Egyáltalán minek feltölteni frissen futó sorozatok TV ripjeit? Erre ott a torrent.
Egyetértek. Legalább ezekkel ne terheljük feleslegesen a szervert.

Cheesy

Quote from: NLZ on 2009-04-23, 21:19:04
Akkor már nem egyszerübb csak az SZN&I-O -t felrakni? Aki nagyon türelmetlen, az torrenteljen. :)  USTEAM sosem arról volt híres, hogy naprakészen a legfrisebb animék vannak fenn, hanem hogy minden animéből van jó minőség, ami már nem igazán torrentelhető le.
Akkor ugy lesz. Csak gondoltam hatha valaki ennek is tud orulni, innen megis csak egyszerubb letolteni mint torrentrol es meg visszaosztani.

NLZ

Engem nagyon nem zavar, felőlem szórakozhatsz ilyenekkel. Akkora forgalmat nem hinném, hogy generál, de ha zsozso van olyan kedves, akkor lehet dob nekünk egy statisztikát, hogy kb mennyien töltötték le.
[reserved]

Nevl

Nem tudjátok, hogy a Shura no Toki-val mi lett? Könyvtár megvan tartalmat elvitte a nyuszi :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Seijun

Quote from: Zsiga on 2009-04-12, 12:38:52
A szabályzatban az van hogy az kerül fel amit zsozso úgy gondol hogy átrak a feltöltési könyvtárakból publicba. Minden más csak irányelv.

Ennek jegyében - bár sejtem, hogy még nem fejezték be a sorozatot, de azt is tudom, hogy nem ez lenne az első kivétel - nincs vkinek. véletlenül kedve a Hetalia anime felpakolásához? Nem követelés vagy ilyesmi, de hátha van errefelé megfelelő személy kellő szabadidővel és technikai tudással, aki ráadásul szereti is az APH-t. Köszi a türelmet, biztos sok rajongónak okoznátok örömet ezzel.  :jee:
The melody of logic ~~

Én

Aki rajongó az már gondolom látta, annak miért jó ha felkerül? :D

Seijun

#5214
Quote from: Én on 2009-05-10, 21:10:48
Aki rajongó az már gondolom látta, annak miért jó ha felkerül? :D

Provokatív, de nem túl szellemes kérdés :)
Nem tartom valószínűnek, hogy egy készülő sorozat esetében csak az számít rajongónak, aki minden egyes részt látott. A magam részéről imádom a Hetaliát (mi más lehetne a "rajongás" kritériuma?), de egyelőre csak három részhez jutottam hozzá.

ETA: Semmi gond, akkor félreértettük egymást  ^^
The melody of logic ~~

Én

Ja bocs, én azt hittem, már vége van. Futó sorozatok nem nagyon szoktak felkerülni, de a közelmúltban volt pár ellenpélda.

zsozso

Umm

Censored h nem kerulhet fel, a maradek meg fentlevoeket is probalom minel hamarabb kipusztitani.
Death is the only redemption

Fazék

Quote from: zsozso on 2009-05-25, 23:53:37
Umm

Censored h nem kerulhet fel, a maradek meg fentlevoeket is probalom minel hamarabb kipusztitani.
hmm. ha valamiből csak censored változat létezik, de ennek ellenére mégis érdekli az embereket, mert jó, akkor nem látom be, miért kéne letörölni
vagy már nagyon szűkös a hely az ftp-n?

zsozso

Quote from: Fazék on 2009-05-26, 00:02:05
Quote from: zsozso on 2009-05-25, 23:53:37
Umm

Censored h nem kerulhet fel, a maradek meg fentlevoeket is probalom minel hamarabb kipusztitani.
hmm. ha valamiből csak censored változat létezik, de ennek ellenére mégis érdekli az embereket, mert jó, akkor nem látom be, miért kéne letörölni
vagy már nagyon szűkös a hely az ftp-n?

Ha censored valtozat kell akkor arra ottvan a torrent, annyi hely nincs, hogy a censored is felkerulhessen.
Death is the only redemption

Fazék

Quote from: zsozso on 2009-05-26, 00:07:37
Quote from: Fazék on 2009-05-26, 00:02:05
Quote from: zsozso on 2009-05-25, 23:53:37
Umm

Censored h nem kerulhet fel, a maradek meg fentlevoeket is probalom minel hamarabb kipusztitani.
hmm. ha valamiből csak censored változat létezik, de ennek ellenére mégis érdekli az embereket, mert jó, akkor nem látom be, miért kéne letörölni
vagy már nagyon szűkös a hely az ftp-n?

Ha censored valtozat kell akkor arra ottvan a torrent, annyi hely nincs, hogy a censored is felkerulhessen.
ok, csak érdeklődtem