Zsiga amerikai trolltopikja

Started by Zsiga, 2008-06-28, 22:51:53

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2008-09-03, 17:23:12
http://img114.imageshack.us/img114/2876/img7883ma8.jpg
http://img114.imageshack.us/img114/1282/img7887rr6.jpg
:hehe:
Na hazaértem, Óbester mikor? Holnap este?

Szerk.: Majd ha lesz erőm írni, leírom a három napos NY-i akciót röviden, lesz megint min röhögni... ^^" :muhahah:

still bad pics...

wilkommen home, óbester nekem max péntek de az se 100

amúgy a török lány nem jöm magyarországra valamikor?:D

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Péntek meg nekem nem jó, megyek Sukoróra katasztrófát gyakorolni. :)
Özge jön majd valamikor, ja, de hogy mikor azt még nemtom.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Zsiga

Egyébként egy fos... 190-nél korlátoz az automatika ( :gyagya:), illetve kb. csak egyenesen lehet vele menni mert a felfüggesztése iszonyat szar, egyszer le is csúsztam vele az útról. (Ki kellett próbálni mit bír, na... :angyali:)
Viszont a feeling az megvan, kurvajól néz ki és mégszebb a hangja, meg iszonyat hogy 160-tól 190-ig is úgy húz mint 50-től 80-ig, tipikus amerikai izomautó.
Most meg megyek és megjáratom faterom új mercijét, az 240-nél tilt asszem... ::) :D

Btw. tök szánalmas hogy elmentem New Yorktól Bostonig úgy hogy még csak a közelében se voltam soha a megengedettnek (leszámítva amikor dugó miatt nem tudtam menni) mert be akartam gyűjteni egy büntetőcédulát, de persze sehol egy kurva rendőr nem volt, pedig előfordult hogy 5 percen keresztül padlógázon szlalomoztam 180 körüli tempóval az autópályán.

.Attila

Quote from: Zsiga on 2008-09-03, 19:00:43
Egyébként egy fos... 190-nél korlátoz az automatika ( :gyagya:), illetve kb. csak egyenesen lehet vele menni mert a felfüggesztése iszonyat szar, egyszer le is csúsztam vele az útról. (Ki kellett próbálni mit bír, na... :angyali:)
Viszont a feeling az megvan, kurvajól néz ki és mégszebb a hangja, meg iszonyat hogy 160-tól 190-ig is úgy húz mint 50-től 80-ig, tipikus amerikai izomautó.
Most meg megyek és megjáratom faterom új mercijét, az 240-nél tilt asszem... ::) :D

Először is szedd le a lábad a díszküszöbről :hehe:

Az amerikai izomautók sokszor ilyenek azt hiszem. Bepakolnak egy böhömnagy motort, viszont valahol spórolni is kell. Dodge Vipernek is állítólag az volt a hibája, hogy ugyan volt benne egy 400LE-s motor, a felfüggesztése viszont életveszélyes.
Ugyanígy az első generációs Audi TT-nek is, bár az még nem is izomautó.

Audi-k 250-nél tiltanak, gyanítom, hogy a Merci is ott tilt.
Sebességhatár nincs az autópályán, ehelyett a gyártók szabályozzák le, amit persze egyesek a vezérlő elektronika cseréjével megkerülnek.

Cobra

Amerikában is van sebességkorlátozás, autópályán ha jól tudom 75mph.
Viper meg annyira nem életveszélyes, mivel elég jó eredményeket érnek el GT versenyeken (illetve régebben, mostanában szerintem már kiöregedett onnan), csakhát egyszerű autóvezetőt nem védi semmi a 8L-es motor nyomatékától. Állítólag 100 körül 3-ban is ki lehet pörgetni a kerekeket vele. Persze nem azt mondom, hogy van olyan jó, mint egy Porsche vagy M-es BMW, de legalább egyenesben lehagyja ezeket.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: Cobra on 2008-09-03, 21:05:21
Amerikában is van sebességkorlátozás, autópályán ha jól tudom 75mph.
Viper meg annyira nem életveszélyes, mivel elég jó eredményeket érnek el GT versenyeken (illetve régebben, mostanában szerintem már kiöregedett onnan), csakhát egyszerű autóvezetőt nem védi semmi a 8L-es motor nyomatékától. Állítólag 100 körül 3-ban is ki lehet pörgetni a kerekeket vele. Persze nem azt mondom, hogy van olyan jó, mint egy Porsche vagy M-es BMW, de legalább egyenesben lehagyja ezeket.
Azokban az államokban ahol én voltam szinte mindenhol 55mph volt a pályán (az Interstate 95-ön mentem végig NY-ból Bostonig), illetve összesen talán mondjuk 50 mérföldnyi 65 is akadt elszórva (ez a hivatalos max. NY NH RI CT és MA államokban, máshol nem jártam), ehhez képest sose mentem 80 alatt.

.Attila

Quote from: Cobra on 2008-09-03, 21:05:21
Amerikában is van sebességkorlátozás, autópályán ha jól tudom 75mph.
Viper meg annyira nem életveszélyes, mivel elég jó eredményeket érnek el GT versenyeken (illetve régebben, mostanában szerintem már kiöregedett onnan), csakhát egyszerű autóvezetőt nem védi semmi a 8L-es motor nyomatékától. Állítólag 100 körül 3-ban is ki lehet pörgetni a kerekeket vele. Persze nem azt mondom, hogy van olyan jó, mint egy Porsche vagy M-es BMW, de legalább egyenesben lehagyja ezeket.

Nem hinném, hogy a GT-s Vipereket ugyanarra a felfüggesztésre csinálják :)

Makos

Quote from: Zsiga on 2008-09-03, 21:41:53
Quote from: Cobra on 2008-09-03, 21:05:21
Amerikában is van sebességkorlátozás, autópályán ha jól tudom 75mph.
Viper meg annyira nem életveszélyes, mivel elég jó eredményeket érnek el GT versenyeken (illetve régebben, mostanában szerintem már kiöregedett onnan), csakhát egyszerű autóvezetőt nem védi semmi a 8L-es motor nyomatékától. Állítólag 100 körül 3-ban is ki lehet pörgetni a kerekeket vele. Persze nem azt mondom, hogy van olyan jó, mint egy Porsche vagy M-es BMW, de legalább egyenesben lehagyja ezeket.
Azokban az államokban ahol én voltam szinte mindenhol 55mph volt a pályán (az Interstate 95-ön mentem végig NY-ból Bostonig), illetve összesen talán mondjuk 50 mérföldnyi 65 is akadt elszórva (ez a hivatalos max. NY NH RI CT és MA államokban, máshol nem jártam), ehhez képest sose mentem 80 alatt.

Bazz amúgy honnan szedtél te egy Mustangot? :P


teraflare


Nakedape

spec én a mustángnál jobban kedvelem a seat-ot
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

motifator

Quote from: Nakedape on 2008-09-04, 18:49:12
spec én a mustángnál jobban kedvelem a seat-ot
Wow, engem meggyőzött :D
Amúgy Johnny Cash a király  :Kiraly: :jee:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2008-09-03, 19:00:43
Egyébként egy fos... 190-nél korlátoz az automatika ( :gyagya:), illetve kb. csak egyenesen lehet vele menni mert a felfüggesztése iszonyat szar, egyszer le is csúsztam vele az útról. (Ki kellett próbálni mit bír, na... :angyali:)
Viszont a feeling az megvan, kurvajól néz ki és mégszebb a hangja, meg iszonyat hogy 160-tól 190-ig is úgy húz mint 50-től 80-ig, tipikus amerikai izomautó.
Most meg megyek és megjáratom faterom új mercijét, az 240-nél tilt asszem... ::) :D

Btw. tök szánalmas hogy elmentem New Yorktól Bostonig úgy hogy még csak a közelében se voltam soha a megengedettnek (leszámítva amikor dugó miatt nem tudtam menni) mert be akartam gyűjteni egy büntetőcédulát, de persze sehol egy kurva rendőr nem volt, pedig előfordult hogy 5 percen keresztül padlógázon szlalomoztam 180 körüli tempóval az autópályán.
Ha egyszer be akarok ulni majd melle, beszeljetek le rola. :D
De azt a vigyort a masodik kepen...  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.