Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

fema

Sry, ha noob vagyok, de miben más egy ilyen játék egy amerikai közönséges szartól?

Sancho

Quote from: Darkstar on 2006-11-26, 17:23:13
Attól függ, hogy mit tekintesz meetnek, amíg volt Kecsap, addig kéthetente voltak vetítések, most amíg nincs, addig ennek a helyébe lépett a sörözés. Ha visszajön, sztem lesz mind2 párhuzamosan. :)

én összeröffenésre meg közös sörözgetésre gondoltam.. de ugy néz ki akkor van :)

Manitu

Quote from: fema on 2006-11-26, 18:57:55
Sry, ha noob vagyok, de miben más egy ilyen játék egy amerikai közönséges szartól?
Mondjuk abban, hogy az amerikai játékokban angolul beszélnek, ezekben meg japánul :D Bár van néhány játéktipus, amit japánon kívül egyáltalán készítenek (visual novel és társai), de a szóban forgó game foggalmam sincs hogy milyen. (de a video tetszett :D)
Viszont kezd az egész k*rvára  :_off: lenni.


Darkstar

Quote from: Manitu on 2006-11-26, 20:40:32
Viszont kezd az egész k*rvára  :_off: lenni.
Ez igaz, szóval javaslom, hogy folytassuk itt
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

a kikuchiyo által korábban belink-elt Freedom c. OVA prologue-jából kijött egy angol feliratos változat is. akit esetleg érdekel, itt a torrent hozzá

mondjuk lassan ideje lenne, hogy valami csapat nekiálljon a projektnek és feliratozza az első részt, ami már 2 és fél hete kint van...

szerk: és már ki is jött az első rész feliratosan, csak panaszkodnom kellett :D
Shinsen-ék fogják feliratozni úgy néz ki :)

Nimlot

Mostanában mintha lelassult volna mindenütt a munka...  mármint a fordítás. Kenichiből még mindig csak 3 rész van kekkaishi l is csak 4 és mintha a többi anime is kicsit később készülne el. vagy csak én látom így?
"Being too kind is also... cruel!"

Fazék

Quote from: Nimlot on 2006-12-16, 00:35:55
Mostanában mintha lelassult volna mindenütt a munka...  mármint a fordítás. Kenichiből még mindig csak 3 rész van kekkaishi l is csak 4 és mintha a többi anime is kicsit később készülne el. vagy csak én látom így?
hmm... lehet hogy közeledik valamilyen ünnep? *ránéz a naptárra, keresgél, értetlenkedik, vállat von* nem tudom tényleg fura, hogy mindenkinek most más dolga van :)

Zsiga

Quote from: Fazék on 2006-12-16, 00:41:11
Quote from: Nimlot on 2006-12-16, 00:35:55
Mostanában mintha lelassult volna mindenütt a munka...  mármint a fordítás. Kenichiből még mindig csak 3 rész van kekkaishi l is csak 4 és mintha a többi anime is kicsit később készülne el. vagy csak én látom így?
hmm... lehet hogy közeledik valamilyen ünnep? *ránéz a naptárra, keresgél, értetlenkedik, vállat von* nem tudom tényleg fura, hogy mindenkinek most más dolga van :)
Nem feltétlenül a karácsony miatt, nálunk legalábbis a fél csapat a zh-k meg a kezdődő vizsgaidőszak miatt siránkozik a csatin. :)

Fazék


kikuchiyo

Majd véleményezd, hogy ér-e valamit... nekem a trailer nagyon unszimpatikus volt.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-01, 19:07:33
Majd véleményezd, hogy ér-e valamit... nekem a trailer nagyon unszimpatikus volt.
szintén...
amúgy most éppen a "kedvenc sorozatok" topic-ban ajánlott "the lost room" c. mini-sorozatot szedem, szóval csak 1-2 nap múlva szedem le az afro samurai-t

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Újabb bizonyíték, hogy az anime készítők kétségbe vannak esve és ugyanott tartanak, mint Hollywood :)
(vagy talán egy kicsit még lejjebb is...)

Les Miserables

Sancho

Quote from: Fazék on 2007-01-08, 02:41:00
Újabb bizonyíték, hogy az anime készítők kétségbe vannak esve és ugyanott tartanak, mint Hollywood :)
(vagy talán egy kicsit még lejjebb is...)

Les Miserables


Hm.... valahogy ez nem jön át. szerintem ez az anime alapból a "Nem nézem meg" listára került nálam...
Esetleg ha majd sokan dicséritek akkor talán beprobálok pár részt. S utána döntök...

Fazék

Quote from: Sancho on 2007-01-08, 03:00:13Hm.... valahogy ez nem jön át. szerintem ez az anime alapból a "Nem nézem meg" listára került nálam...
Esetleg ha majd sokan dicséritek akkor talán beprobálok pár részt. S utána döntök...
Hát igencsak elvetemült fazon kell legyen, hogy ebbe belenézzen :haha:

Kikuchiyo? várhatunk egy újabb kiváló "nem-ajánlót"? :D

Lythis

vazz.. szal a nyomorultak az, amit anno könyvben sem voltam hajlandó elolvasni, a rajzfilmadaptációtól menekülhetnékem volt, és most anime lett belőle... ez persze nem zárja ki, hogy jó lesz, csak valahogy magamtól szerintem soha nem nézem majd meg...

Neferura

oh my god!!!!
nyomorultak... hát igen, elég elvetemült kell legyen az, aki megnézi
ráadásul nekem a grafikája sem tetszik...:S

Member


Ezekután már csak a Tinininja Teknőcök és a Puszták Népe anime hiányzik...
Amúgy tényleg irtó gyerekgrafika, szerintem 10-12-es korosztály...

Neferura

nagy szemű tekcnőcök  :rotfl:
a poén kedvéért télleg megnézném... furák lennének ^^
de komolyra fordítva a szót...hol vannak az igazi animék? annyi jó manga van...
az angjo onshi mondjuk nem tudom mikori, de nézzétek meg. Sztem jó lett az anime-je ^^

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-01-08, 20:19:17
Ezekután már csak a Tinininja Teknőcök és a Puszták Népe anime hiányzik...
Amúgy tényleg irtó gyerekgrafika, szerintem 10-12-es korosztály...

Powerpuff Girls-ből látnék szívesen anime-t.  :lol:

Darkstar

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-08, 20:36:13
Quote from: Member on 2007-01-08, 20:19:17
Ezekután már csak a Tinininja Teknőcök és a Puszták Népe anime hiányzik...
Amúgy tényleg irtó gyerekgrafika, szerintem 10-12-es korosztály...

Powerpuff Girls-ből látnék szívesen anime-t.  :lol:
ROFL LURK MOER
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Quote from: Darkstar on 2007-01-08, 20:52:46
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3207

Fuhh. Az igen, úgy néz ki, valaki komolyan is gondolta, hogy anime-t kell belőle faragni.  :D

Member

Ennyire lemaradtál? :confused:
Tudomásom szerint a fórumról csak ketten nézzük (a kényszerítéssel kínzottakat most hagyjuk) és a legutóbbi (20.) rész vmi mocskosjó, jobban tetszik, mint az első 19 együttvéve. :D

Zsiga

Quote from: Member on 2007-01-08, 21:49:38
Ennyire lemaradtál? :confused:
Tudomásom szerint a fórumról csak ketten nézzük (a kényszerítéssel kínzottakat most hagyjuk) és a legutóbbi (20.) rész vmi mocskosjó, jobban tetszik, mint az első 19 együttvéve. :D
sicko

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Láttátok egyáltalán eddig vagy leragadtatok az első 3 csúcssz*pásnál? :rolleyes:

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-01-08, 21:49:38
Ennyire lemaradtál? :confused:

Ennyire lemaradtam. Álmaimban nem gondoltam volna, hogy valóban van belőle anime.  :lol:

Selmo

Quote from: Member on 2007-01-08, 22:08:39
Láttátok egyáltalán eddig vagy leragadtatok az első 3 csúcssz*pásnál? :rolleyes:
Amennyiben nem teljesen más mint az eredeti, belenézés nélkül is tudom, hogy nem érdekel.

A tökéletesség unalmas.