Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Cloud

Smallville

9x18

Jó kis rész volt. Lehet találgatni ki lesz a Red Queen a kocsiban. :D


Supnat rész meg vadállat volt, és már csak egy két rész és vége az évadnak. Mi lesz vajon még itt. :hail:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: NLZ on 2010-04-26, 02:10:20
Quote from: Dreamcleaver on 2010-04-22, 20:02:32
Ezeknek a V-knek nincs megfigyelő rendszere az anyahajókon? A doki csávó lazán teszi el láb alól az embereket mindenféle injekciókkal, meg lazán diskurálnak az ellenállásról a folyó közepén stb stb.
Jah, elég nevetséges az egész. Már azon fogtam az elején, hogy a lázadókat ilyen atomprimitív szar fegyverrel akarták eltenni láb alól, aminél még vmi házibarkács hülyegyerek is hatásosabbat tudna készíteni. Kb itt döntöttem úgy, hogy nem fogom bírni nézni ezt a sorozatot, ha komolyan veszem.
a kérdés jogos.
de egy újabb kérdés: tehát te azt szeretnéd, hogy olyan legyen a sorozat, hogy idejönnek a Földre, elpusztítják az emberiséget és vége.
csak mert ha tökéletes biztonsági rendszerük lenne, ezzel a technikai fejlettséggel, akkor a belső ellenállokat is pillanatok alatt lenyomják, mint bantu négert a mocsárláz, ilyen esetben végképp nem lenne esélye a földlakóknak, tényleg csak egy szimpla beépülést és az emberi faj kiírtását figyelhetnénk meg, ami engem azért kevésbé érdekel :)

NLZ

Quote from: Fazék on 2010-04-28, 10:19:28
Quote from: NLZ on 2010-04-26, 02:10:20
Quote from: Dreamcleaver on 2010-04-22, 20:02:32
Ezeknek a V-knek nincs megfigyelő rendszere az anyahajókon? A doki csávó lazán teszi el láb alól az embereket mindenféle injekciókkal, meg lazán diskurálnak az ellenállásról a folyó közepén stb stb.
Jah, elég nevetséges az egész. Már azon fogtam az elején, hogy a lázadókat ilyen atomprimitív szar fegyverrel akarták eltenni láb alól, aminél még vmi házibarkács hülyegyerek is hatásosabbat tudna készíteni. Kb itt döntöttem úgy, hogy nem fogom bírni nézni ezt a sorozatot, ha komolyan veszem.
a kérdés jogos.
de egy újabb kérdés: tehát te azt szeretnéd, hogy olyan legyen a sorozat, hogy idejönnek a Földre, elpusztítják az emberiséget és vége.
csak mert ha tökéletes biztonsági rendszerük lenne, ezzel a technikai fejlettséggel, akkor a belső ellenállokat is pillanatok alatt lenyomják, mint bantu négert a mocsárláz, ilyen esetben végképp nem lenne esélye a földlakóknak, tényleg csak egy szimpla beépülést és az emberi faj kiírtását figyelhetnénk meg, ami engem azért kevésbé érdekel :)
Nyilván ez egy koncepciós hiba, de tényleg vicces. Ennyi erővel leszúrhatná Annát is az a beépült lázadó csávó, azt győzelem. :D
[reserved]

Dreamcleaver

#2314
lol V ep09. Ezt a rendezést b+!  :D

SPOILER

Riporter csávókám közli a királynővel, hogy elkezdett belenézni a Fifth Column-ba, és majd szól, ha talált valamit. Ennek a jelenetnek az égvilágon semmi értelmen, hiszen Anna-t ez kurvára nem érdekli. Az egész arra volt kitalálva, hogy a legcsekélyebb kétséget is eltörölje, hogy Chad kománk vajon hazudott e Jack atyának (persze sztem ezt a nézők többsége amúgy is kitalálta).

Nehogy már egy ici-pici feszültség és izgalom is maradjon a sorozatban.  :D

Arra már a szemem sem rebbent meg, hogy a baltával földre vágot V katonát meg élve hagyták. Hagy próbálja őket megint megölni a következő rész folyamán.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Ja, hát ha menekülni kell, akkor nem lehet ám csak úgy leállni szórakozni az ellenféllel, még ha egy fejszét is kapott a mellkasába. :D
[reserved]

Cloud

Lost

6x14


Baszki ezt nem hiszem el....   :he:

Xzone

Quote from: Cloud on 2010-05-06, 00:16:30
Lost

6x14


Baszki ezt nem hiszem el....   :he:

Már épp ideje volt hogy elkezdjenek fogyni a szereplők :)

kikuchiyo

#2318
Épp a laptopján nézett sorozatokat egy fazon a vonaton, amikor jöttem hazafelé - tehát csak a képet láttam, hang nem volt hozzá. A Csí volt az egyik, amit nézett, az tökéletesen követhető volt hang nélkül. Egy betonba öntött tagot nyomoztak ki, mindent szájbarágós animációkkal megmutattak, világos volt.

Ellenben a Lost, abból semmit se értettem. A szereplők némelyike ismerős volt még az első évadból, de hogy hol voltak, mit csináltak és főleg miért, arról fogalmam sincs.

Szerk: V legújabb - nem tudom, hogy ennél több bénaságot hogy lehetne egy részbe pakolni. Az első évadból hátralévő remélhetőleg kevés részt még megnézem, aztán remélem, véget vetnek a szenvedésének.

The Pacific legújabb: értekezhetnék hosszan a történelmi hitelességről, az arányokról, az emlékezet viszonylagosságáról és hasonlókról, de azt hiszem, elég annyit megjegyeznem, hogy [spoiler]tényleg nagyon szép nőt találtak Basilone feleségének a szerepére...[/spoiler]
Failure is the default option

NLZ

Supnat nem volt rossz. :)

Finge: obvious obvious is obvious.
[reserved]

Nakedape

kiku spoiler +1
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

FlashForward 1x19

Nohát! Piros hó esik, cigánygyerekek potyognak az égből, és a malacok megtanultak repülni?

Egészen nézhető rész volt. Bár a végén azt a szerelmi háromszöges jelenetet [spoiler]Faarc ügynök épp rajtakapja a feleségét Lloyddal[/spoiler] olyan rosszul írták meg és adták elő, hogy azt tanítani lehetne. Külön érdemes figyelni Benford arckifejezését.
Failure is the default option

Cloud

#2322
Quote from: NLZ on 2010-05-08, 00:45:01
Supnat nem volt rossz. :)
Bezony. Crowley megint nagy arc volt benne. :D

A Fringe vége meg nagyon odavágott. :hail:

NLZ

Engem baromira nem ért meglepetésként a fringe, mikor először megjelent, már akkor tudtam, hogy ki is és mi a célja.
[reserved]

Én

Csak szólok, hogy a Skins 4. évada ekvivalens egy metric fuckton of WTF-el. Aki meg akarta nézni, ne tegye.

Cloud

Lost mai része:

Wow, wtf. Jövő héten sorozatfinálé. :( (egy rész kedden, egy rész vasárnap. Amcsi idő szerint)
:bruhuhu:

Solid Snake

Nope. Lesz még egy rész a finálé előtt jövő héten. Utána jön csak a duplarészes sorozatzáró.

Cloud

#2327
Quote from: Solid Snake on 2010-05-13, 16:44:30
Nope. Lesz még egy rész a finálé előtt jövő héten. Utána jön csak a duplarészes sorozatzáró.

Szerdán normál rész, vasárnap dupla rész. Így értettem.


szerk:


Fringe season finale trailer

http://www.youtube.com/watch?v=xcHYzMyGzbM&feature=player_embedded

Tetszik tetszik.  :whoah:

szerk2:


Flashforward elkaszálva. Mondjuk várható volt.

szerk:
Supernatural évad finálé:

Na vége az évadnak. JÓ rész volt a finálé, bár kicsit nagyobb fight-ra számítottam. Na azért a végén két nagy wtf-ot azért kaptam a képembe.  :confused: :he:

[spoiler]Hova a fenébe tűnt Chuck?! Hogy állhatott Sam a végén a lámpa alatt?! [/spoiler]

szerk(sokadjára):


Smallville 9. évadfinálé:

Na megvolt évadfinálé is. Bakker az első pár perc mekkora volt már.  :whoah: :whoah:

Szerintem jó kis finálét kaptunk, a hősökből mondjuk kicsit többet akartam látni, ha már be lettek harangozva. 

A végső megoldás egyértelmű volt szerintem hogy ez lesz, csak azon lepődtem meg hogy így lett vége... Vajon Ollie-t kik támadták meg, ha nem a Kandoriaiak?

Tűkön űlve várom a következő évadot. 

kikuchiyo

V finálé

Ez szégyenletesen rossz volt. Egy nyamvadt kamerát nem tudtak felszerelni a kínzóterem folyosójába és a tojásterembe?
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2010-05-20, 23:42:03
V finálé

Ez szégyenletesen rossz volt. Egy nyamvadt kamerát nem tudtak felszerelni a kínzóterem folyosójába és a tojásterembe?
már megbeszéltük. a v-k egy hihetetlenül becsületes népség, akik mindenkiben vakon megbíznak, ezért hajóra lépéstől kezdődően nulla megfigyelés van a termekben, folyósókon és senki sem gyanakszik senkire, bárki bármit csinálhat (, persze ez alól kivétel amikor a forgatókönyv nem így kívánja)
még ennyit se vagy képes megjegyezni??!

kikuchiyo

Na jó, de pont azt mondta ebben a részben Joshua, hogy [spoiler]"volt tervünk, de amióta felrobbantották a siklót, mindent lezártak és semmit sem tudunk tenni". Ehhez képest mindenki összevissza mászkált.[/spoiler]
Failure is the default option

NLZ

Egész sorozat televolt arcvakaróan borzalmas részletekkel, felesleges ezen az egyen fennakadni.
[reserved]

kikuchiyo

Quote from: /tv/>WTF flashforwards will be canceled ?

Guess they didn't see that coming.

Akartam méltatlankodni, hogy a teljesen menthetetlenül szar V-t továbbengedték, a legalább alapötletében jó FF-ot bezzeg nem - de a pre-finálé után azt mondom, nem kár érte.

Quote from: jogos kérdésDe akkor meg miért nézed, ha ennyire nem tetszik/tetszett?
Failure is the default option

NLZ

FF egyedüli reménye a sok hype és a reklám volt, anélkül lehet pár rész után kaszálták volna.
[reserved]

Cloud

#2334
Egy kis hangulatfokozó a hajanli Lost sorozatfináléhoz.  :jee:

http://www.youtube.com/watch?v=UoIyVtqEMmI


szerk:

Vége van. :(   Kis millió kérdés maradt megválaszolatlan, de nekem nagyon tetszett. Sajnálom hogy vége van. Köszönöm Lost. :(

Fazék

IT Crowd-ból csak most fog lemenni a 4. évad, de már berendelték az ötödiket is...
azt hittem a 3. évad után el is halt az egész, annyira negatív véleményeket hallottam róla.
érdemes megnézni?

Nakedape

ebbe a hugh laurrie karakterbe még csak most futottam bele, de instant kedvenc

http://www.youtube.com/watch?v=FpCbhB3P4sA
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Flashforward zárás

fura. gyenge színészek, gyenge történetvezetés, mégis tökre érdekelne, hogy hova tartott volna a sorozat. de most már sosem tudjuk meg :)
örülök hogy vége, mert egy időpocsékolással kevesebb.

igazán lelőhették volna a V-t is, annál is hasonló érzéseim vannak, de természetesen nézni fogom a következő évadban is :)

Cloud

Quote from: Fazék on 2010-05-28, 22:54:11
Flashforward zárás

fura. gyenge színészek, gyenge történetvezetés, mégis tökre érdekelne, hogy hova tartott volna a sorozat. de most már sosem tudjuk meg :)
örülök hogy vége, mert egy időpocsékolással kevesebb.

igazán lelőhették volna a V-t is, annál is hasonló érzéseim vannak, de természetesen nézni fogom a következő évadban is :)
Most fejeztem be én is. Valahogy ugyanígy vagyok most már vele. Elég gyenge volt, de azért kíváncsi lettem volna a folytatásra. :) Az a lassított futás a végén.... Anyááááám. :D

Moha

Quote from: Nakedape on 2010-05-27, 22:47:21
ebbe a hugh laurrie karakterbe még csak most futottam bele, de instant kedvenc

http://www.youtube.com/watch?v=FpCbhB3P4sA
Akkor sürgősen nézd meg a teljes BlackAdder sorozatot, mert piszok jó! :)