Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Leara

Pár napja befejeztem a Flashforwardot, gondoltam ez úgyis rövid. Szerintem nem volt olyan rossz, de mivel az amerikaiaknak nem jött be, ezért el is kaszálták. Bár őszintén szólva nem azt sem tudom elképzelni, hogy 4-5 évadon keresztül húzzák, annyi azért nem volt a sztoriban.

(Most meg folytatni kéne a House 6. évadát, de valahogy az első pár rész nem jött be és azóta nincs hozzá hangulatom...)
MAL

Squazee2005

Quote from: Leara on 2010-09-14, 21:53:26
Pár napja befejeztem a Flashforwardot, gondoltam ez úgyis rövid. Szerintem nem volt olyan rossz
Ugye?  *reménykedő tekintet* Nem volt egy nagy dolog, de azért annyira béna se!

Leara

Szerintem az alapötlet nagyon érdekes, szóval igazából már az indulása óta érdekelt ez a sorozat. Nem tudom, hogy eredetileg milyen sztorit akartak írni, de ebben a mennyiségben szerintem pont jó volt (na jó, még néhány rész nem ártott volna). Nekem személy szerint jobban bejött, mint pl. a Lost (legalábbis úgy emlékszem, hogy eleinte ehhez hasonlítgatták nagyon... de nem értem, hogy miért :'D).
MAL

Cloud

A flashback, flashforward miatt hasonlították hozzá. 

Amúgy van könyv is belőle, annak sokkal jobb a sztorija(meg más is)

Leara

Ja, mondjuk összehasonlításoknál én inkább a sztorit/szereplőket figyelem, az ilyeneket nem igazán^^".
A könyvet meg el akarom olvasni, ha más a sztorija, akkor meg pláne :D.
MAL

Cloud

Az alapsztori persze ugyanaz csak más körítésben. :D (sokkal jobb)

Leara

Gondolom úgy, mint a Holtsáv esetében :). Ott is megtartották az alapsztorit, de sok dolgot megváltoztattak benne (ejj, de kár, hogy annak is az utolsó évada olyan gyenge lett...).
MAL

NLZ

Mi is volt az uccsó évada? Nem igazán emlékszem sokra belőle, mert hamar ledaráltam az egész sorozatot. Csak arra emlékszem, hogy a karácsonyi rész volt a kedvencem, mikor a másik psi csajjal volt.
[reserved]

Leara

#2438
A 6. évad kezdődött azzal, hogy [spoiler]Walt meghalt[/spoiler]. Ez még egész érdekes fordulat volt, de utána valahogy nem voltak olyan ötletesek a részek, legalábbis én az utolsó két évadot nem élveztem annyira, mint az előzőeket. Arra azonban már nem emlékszem, hogy pontosan miről szólt 1-1 rész, csupán a végkifejletre... [spoiler]hogy az apja él, stb.[/spoiler]
(Ha már kedvenc rész: nekem az, amikor választania kellett, hogy melyik barátját mentse meg... de már meg nem mondom, hogy melyik évadban volt...).
MAL

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: hargharg on 2010-09-14, 19:32:56
no hat vege a True Blood harmadik szezonnak is, jo volt szep volt, varhatunk megint a kovetkezore.
erzesem szerint joval kevesebb szalat hagytak logva, mint elozo evben, de szerencsere azok egymastol eleg messzire lettek dobva, szoval kovetkezo evad se lesz piskota : D. bar azt nem tudom, hogy fogjak uberelni ennek az evadnak a "foellenseget" [spoiler]3000 eves vampirnal van erosebb akarmi is? heh, latni kell.[/spoiler]

csak francert kell megint varni nyolc honapot. : /
no mindegy, jovo hettol jon az oszi evad, lesz mit nezni addigis.
Remelem Tara nem tunik el.[spoiler] A jelenete Sammel epic volt.  :lul:[/spoiler]
Sam volt az egyik kedvencem, wtf...
Ennyi kavarast, kezdem mar elvesziteni a turelmemet.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Battlestar Galactica

Biggest fukken bullshit ending evar!  :rotfl:



SPOILER!



Azt sejtettem, hogy ennyi zagyva mindfuck-ból sehogy sem jönnek ki majd jól a rendezők, de még meg is fejelték ezzel a kezdjünk mindent elölről, és vezessük a csillagba a flottát (ráadásul nem ám auto-n hanem még kis is nyíratjuk vele Sam-et, ja bocs az már nem is Sam szal dögöljön csak meg) úgyse kell már, hiszen alig maradt pár száz ellenséges cylon Battlestation az űrben. Kara meg csak úgy levegővé válik, ráadásul az "Angel of Destruction" próféciával sem lett semmi (vagy ez most megint erre az elcsépelt körforgásra utal?). Admiral Odama meg...meh.

Legalább Gaius és Caprica jó véget kapott, de amúgy ez egy nagy rakás ötlettelen szar volt sajnos.

Ja és Chief mefojtja Tory-t = epic, de ennyi.


/SPOILER

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cloud

A BSG jó kivéve az utolsó fél óra. :D Amiatt epic fail az egész. :)

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Leara

Cold case s04e20:
Mindig is szerettem ezt a sorozatot (bár csak össze-vissza láttam belőle részeket, ezt mostanában próbálom ledolgozni :P), de eddig messze ez a kedvenc részem. Egyszerűen rendben volt vele minden... a szereplők, a sztori, az érzelmek. Arról nem is beszélve, hogy a haláljelenet egyszerűen szívfacsaró volt T___T.
MAL

nikici

Végre elkezdődött az Így jártam anyátokkal 6. évada. :szemuveges: Csak sajnos most már nem tudom maratonban nézni, csak heti 1 résszel kell beérnem.

Makos

Én még mindig a 3. évad elején járok. ^^"
Valahogy nincs idő rá.

Cloud

#2447
The event

s01e01


Nabaszki új kedvenc sorozatom van szerintem.   Nagyon remélem hogy nem fog  a Flashforward sorsára jutni, mert potenciál az van a sorozatban. Már így egy rész után is szerintem.  Ki a fene állhat a háttérben, mi a franc az az esemény, kiket akart kiszabadítani az elnök, de a legfontosabb szerintem, hova a francba tűnt a végén az a gép?? :eek:

Jha és a sorozat teli van ismert sorozatszínészekkel, ami külön plusz pont.

VÁrom jövő hetet. :whoah:

Suszi

Legend of the seeker
Pár napja kezdtem el nézni és egyből megfogott (az apró hibákkal együtt).
Szerintem egész jó fantasy sorozat lett. Van benne csomó akció, fordulatos történet, mágia (ami nekem különösen tetszik, noha 1-2 részben sokkal ötletesebben is használhatták volna). Egyszóval szerintem remek lett (igaz, még csak a 17. résznél tartok az első évadban)

edit: ja, és ha jól tudom hamarosan folytatódik a stargate universe :)

Selmo

A 2. évadot nézve pedig majd rájössz, hogy miért kaszálták el.
Jól tudod.

A tökéletesség unalmas.

Makos

De hogy miért kedden az egy jó kérdés. Eddig mindig pénteken adták. ^^"

Cloud

Smallville

10x01

Na elindult utolsó évad. Jó kis rész volt, várom folytatást. Az elején gondoltam hogy ez fog történni, legalább nem az lett hogy elkapta egy másik hős. A végén meg érdekes lesz az a füstszörny. 


Fringe
3x01


Szegény Liv de nagyon megszívta. Nagyon jó rész volt amúgy várom jövőhetet.

Selmo

Life Unexpected 2x01



Ennyi klisét belegyömöszölni már fájdalmas. Ha nem térnek le sürgősen erről az útról, akkor dobom a fenébe. :ejj:

A tökéletesség unalmas.

Acchan

Valaki, aki ismeri:
Érdemes megnézni a Californication/Kaliforgia c sorit?

Kvikveg

Quote from: Acchan on 2010-09-26, 17:29:42
Valaki, aki ismeri:
Érdemes megnézni a Californication/Kaliforgia c sorit?
Ismerosom dicserte, en ket-harom reszt vegigszenvedtem, aztan toroltem a francba.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

#2455
Supernatural
6x01


Na elkezdődött utolsó évad. Nem volt ez olyan rossz mint sokan mondják, de azért érződik Kripke hiánya. Arra kíváncsi leszek hogy lesz-e főszál az évadban. A nagypapiék meg tuti hogy valami sunyi tervet szőnek.

Próféta

Elvileg van Dexter S5, ha valakit érdekel.

hargharg

House 7. evadnyito meg ep2

evadnyito eleg vanillara sikeredett, cserebe ep2 karpotolt.

Bones 6. evadnyito

meh, nem volt rossz, de nem utott nagyot se.

The Mentalist 3. evadnyito

na ezen viszont rengeteget nevettem, par poenon meg hahotaztam is.

rofl

nikici

HIMYM 6x02

Barney kééész. :lul: :rotfl: Mikor beszállt énekelni, azon szinte már könnyeztem a röhögéstől, plusz még a végén is. XDDD

Solid Snake

Quote from: Próféta on 2010-09-27, 22:21:54
Elvileg van Dexter S5, ha valakit érdekel.

It's okay, son... to show what you're feeling.  :grrr:  :Eztneked: :appl: