Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Selmo

#43020
Jaja Varga "Pénzügyes" Misi ma nem győzött magyarázkodni, hogy nem úgy van ám az.

A tökéletesség unalmas.

Próféta

Hamarosan indulok Svájcba gyakornokoskodni három hónapra. Ne könnyezzetek meg, megpróbálok majd onnan is fórumozni :)

Kuroi Tenshi

GLHF, rohadt mázlista! :haha:

SaiyaGin

Quote from: Próféta on 2010-06-05, 16:08:31
Hamarosan indulok Svájcba gyakornokoskodni három hónapra. Ne könnyezzetek meg, megpróbálok majd onnan is fórumozni :)

:cool:
Jó utat és jó szórakozást!

Nakedape

QuoteI hate it when you're with MC Hammer and he doesn't let you touch anything.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

SaiyaGin

Quote from: Nakedape on 2010-06-05, 19:33:56
QuoteI hate it when you're with MC Hammer and he doesn't let you touch anything.

:facepalm:

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2010-06-05, 19:33:56
QuoteI hate it when you're with MC Hammer and he doesn't let you touch anything.
:lol: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2010-06-05, 16:08:31
Hamarosan indulok Svájcba gyakornokoskodni három hónapra. Ne könnyezzetek meg, megpróbálok majd onnan is fórumozni :)

Jó utat, remélem, hasznosabban töltöd majd, mint én a saját külföldi utaimat...

(Érdekes egybeesés: pont ma álmodtam azt, hogy egy hasonló külföldi kiküldetésen vagyok, ha jól emlékszem, a MIT-n, szokatlanul részletes és konzisztens álom volt, ja, és Próféta is szerepelt benne :))
Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: Próféta on 2010-06-05, 16:08:31
Hamarosan indulok Svájcba gyakornokoskodni három hónapra. Ne könnyezzetek meg, megpróbálok majd onnan is fórumozni :)

Jó utat, szép utat, benzinkutat!  ;)

Ezen a nyáron én is gyakornokoskodom (itthoni munkavégzéssel  ::)).

Xzone

BASSZAMEG.

Olyan absztinensnek kellene lennem, mint Nakedape vagy Próféta. A ma este eredménye az volt, hogy a legjobb barátom barátnőjével beszélgettem az egzisztentialista filozófiáról meg az általános relativitáselméletről...

A KURVA ÉLETBE MÁR.

Szerintem engem gátolt az igazi nerd-dé válásban az, hogy igazából én a menőbb részéhez tartoztam a társaságnak középiskolában.

BASSZAMEG.

Rounin

Quote from: Xzone on 2010-06-06, 03:55:29
BASSZAMEG.

Olyan absztinensnek kellene lennem, mint Nakedape vagy Próféta. A ma este eredménye az volt, hogy a legjobb barátom barátnőjével beszélgettem az egzisztentialista filozófiáról meg az általános relativitáselméletről...

A KURVA ÉLETBE MÁR.

Szerintem engem gátolt az igazi nerd-dé válásban az, hogy igazából én a menőbb részéhez tartoztam a társaságnak középiskolában.

BASSZAMEG.

Őőő... nem egészen értem, ebben mi a rossz? :wtf:

Selmo

Quote from: Rounin on 2010-06-06, 04:38:37
Quote from: Xzone on 2010-06-06, 03:55:29
BASSZAMEG.

Olyan absztinensnek kellene lennem, mint Nakedape vagy Próféta. A ma este eredménye az volt, hogy a legjobb barátom barátnőjével beszélgettem az egzisztentialista filozófiáról meg az általános relativitáselméletről...

A KURVA ÉLETBE MÁR.

Szerintem engem gátolt az igazi nerd-dé válásban az, hogy igazából én a menőbb részéhez tartoztam a társaságnak középiskolában.

BASSZAMEG.

Őőő... nem egészen értem, ebben mi a rossz? :wtf:
+1

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Megvan!

"Egzisztentialista filozófia (sic!)" = Coitus ergo sum.
"Általános relativitáselmélet" = Szerintem sok a duma.

Nakedape

amúgy az enyém már  elmúlt
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Gondoltam utananezek a kiani nyelvnek.
http://zapchinese.com/Chinese-Characters/Menu.htm
Numbers.
:zomg: :zomg: :zomg:
Valahogy sziven utott, hogy nem a szokasos arab jeleket lattam. (Azt is hasznaljak persze.)
:lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Pár kör mahjong után simán felismernéd őket (legalábbis 1-9ig). :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2010-06-06, 14:48:23
Pár kör mahjong után simán felismernéd őket (legalábbis 1-9ig). :D
:facepalm: ezert volt par ismeros...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Quote from: Rounin on 2010-06-06, 04:38:37
Quote from: Xzone on 2010-06-06, 03:55:29
[spoiler]
BASSZAMEG.

Olyan absztinensnek kellene lennem, mint Nakedape vagy Próféta. A ma este eredménye az volt, hogy a legjobb barátom barátnőjével beszélgettem az egzisztentialista filozófiáról meg az általános relativitáselméletről...

A KURVA ÉLETBE MÁR.

Szerintem engem gátolt az igazi nerd-dé válásban az, hogy igazából én a menőbb részéhez tartoztam a társaságnak középiskolában.

BASSZAMEG.[/spoiler]

Őőő... nem egészen értem, ebben mi a rossz? :wtf:

Heh... elnézést, igazából csak túl sokat ittam és már nem voltam igazán jól. Ma is egész nap szarul voltam miatta :(

Sajna nagyon puhány lettem és manapság már két sör+két feles is kikészít. Meg kezdem úgy érezni, hogy nem vagyok elég okos ahhoz, hogy megengedhessem magamnak az agyam pusztítását.

Nakedape

ha ezen múlna ki mennyit ihatna, Kikunál 2-3 lapos üveg kéne az uzsisdobozba naponta
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

#43039
1. nslookup usteam.hu
QuoteAddress 1: 212.40.97.3 usteam.hu
2. SSH becsatlakozás otthoni routerre
3. SSH tunnel localhost:80 ==> 212.40.97.3:80
4. "127.0.0.1       usteam.hu" >> c:\Windows\System32\drivers\etc\hosts

MUHAHAHA ország alapú szűrés megkerülve :__devil: És proxyval se kellett szenvedni  :punny:
Egyelőre elég gány, de lesz ez még elegánsabb is, megpróbálom majd OpenVPN-nel és mefelelő routing tábla bejegyzéssel összekalapálni. :lazza:

Ja igen, sziasztok, ezt egy Zürich melletti faluból írom. Tök szép kilátás nyílik a szobámból a Greifensee-re  :hopp:

EDIT: és kösz a jókívánságokat.

Nakedape

én megvártam, hogy gyere, mert csak akkor érdemled meg :D

de akkor most tőlem is : have fun!
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

chilip

meglett minden vizsgám  :whoah: NYÁÁÁÁÁRI SZÜÜÜÜNEEEEET!  :muhahah: és még ösztöndíj is lesz az átlag miatt  :whoah:

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!!!!!!!!!!!!444!!!!!41!'!!11414!!!!

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2010-06-07, 12:27:53
meglett minden vizsgám  :whoah: NYÁÁÁÁÁRI SZÜÜÜÜNEEEEET!  :muhahah: és még ösztöndíj is lesz az átlag miatt  :whoah:

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!!!!!!!!!!!!444!!!!!41!'!!11414!!!!

:appl:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

Ez a mapo tofu nem túl nagy szám, bár kurva csípős, az tény.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nakedape

#43045
ez ütött
http://automenedzser.hu/hirek/20100606_Felsozsolca2.aspx


ki a következő aki óriásplakáton idézi meg a sorsát?
ugye ez eddig a második
http://m.blog.hu/je/jerrymouse/image/blog/Ostrom/forradalom_0.jpg
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

Tetves Neptun.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Már 5 perccel 6 előtt beszart... (6tól volt nálunk)

Darkstar

Nálunk fél 5től. De aztán 5 perc F5 után betöltődött rendesen
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Hát, én már fel tudtam venni 3 tárgyat de a legtöbb ember még egyet se pedig már háromnegyed órája tárgyfelvétel van... :D